Copa America 2016

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

consigliere

Copa America 2016

Post autor: consigliere »

W Stanach właśnie się rozpoczęły mistrzostwa obu Ameryk. Już pierwszy mecz bardzo przyjemnie mnie zaskoczył, Amerykanie (niedoszli zwycięzcy mundialu w RPA) polegli z Kolumbią.

jeszcze bardziej od wyniku zdziwiło mnie to że Klinsmann śpiewał amerykański hymn :?
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Awatar użytkownika
klex

Re: Copa America 2016

Post autor: klex »

consigliere pisze: Amerykanie (niedoszli zwycięzcy mundialu w RPA)
możesz rozwinąć?
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Magik w swoim stylu. :D

Oglądał ktoś mecz Haiti - Peru ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Noi Coutinho jedzie do domu, dla klubu wspaniała wiadomość

Awatar użytkownika
kokso
Kontakt:

Post autor: kokso »

Brazylia po porażce z Peru, szybko żegna się z Copa America, Cou może już jechać na wakacje ;)
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Pomogła w tym legendarna "ręka boga"
https://vine.co/v/iLr2BiuTFXP

Todler

Post autor: Todler »

Ciekawe ile takich czy podobnych sytuacji jeszcze musi mieć miejsce zeby w końcu wprowadzili powtórki.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Todler pisze:Ciekawe ile takich czy podobnych sytuacji jeszcze musi mieć miejsce zeby w końcu wprowadzili powtórki.
Najlepsze są te argumenty przeciwników powtórek - "przecież to będzie zabierało zbyt dużo czasu!". Sprawdzenie czy była ręka zajęłoby max 15 sekund.

Tymczasem sędziowie przy tej ręce dyskutowali i kłócili się z zawodnikami 4 minuty :lol:

Betzel

Post autor: Betzel »

Ogromnym plusem wprowadzenia powtórek byłoby to, że piłkarze sami z siebie oszukiwaliby mniej. Obsraliby się przed możliwą karą. Niestety beton jeszcze przez długi czas tego nie wprowadzi.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Betzel pisze:Ogromnym plusem wprowadzenia powtórek byłoby to, że piłkarze sami z siebie oszukiwaliby mniej. Obsraliby się przed możliwą karą. Niestety beton jeszcze przez długi czas tego nie wprowadzi.
Liga belgijska wprowadza powtórki wideo od przyszłego sezonu - http://igol.pl/inne/pro-league-wprowadz ... rki-wideo/

Sebu

Post autor: Sebu »

Powtórki powtórkami, przecież tę drużynę prowadzi brazylijski Hodgson, a jej liderami są postaci pokroju Eliasa czy Philippe Coutinho. Takie Peru to oni powinni poskładać w 45 minut.

Radbug

Post autor: Radbug »

To jest piłka nożna a nie jakiś kobiecy tenis, żeby wprowadzać powtórki. Gdyby zostały one wprowadzone to z całą pewnością nie użył byś dziś sformułowania "ręką Boga". A tak to każdy pamięta nie tylko wspaniałe mecze, ale też te kontrowersyjne. Ja jestem przeciwko powtórkom. Piłka ma być emocjonująca a nie zmierzać w kierunku szachów.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

dymos

Post autor: dymos »

Jak Sevilla sobie urzadzala pilke reczna w polu karnym, to pewnie tez tak myslales.

Dunga to amator. Powolania dowodem. Nie wiem jakim cudem dostal znowu ta posade. Brak Firmino to kabaret.

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

To może zrezygnujmy też z liniowych? Główny albo wypatrzy spalonego, albo nie, ależ będzie emocjonująco. Nie to co teraz, stoi se jakiś frajer z flagą i nie pozwala oszukiwać.

Larry

Post autor: Larry »

No i na tym ma polegać futbol? Żeby drużyna, która była zdecydowanie lepsza przepierdalała mecz przez jakiś kretyński błąd sędziego?

ODPOWIEDZ