Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
magniuto

Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Post autor: magniuto »

Za nami gry kontrolne, wakacyjne tournee i większość (?) zakupów, przed nami początek sezonu ligowego.
Jakie są wasze oczekiwania - co w nowym sezonie ligowym i pucharowym jest w stanie osiągnąć LFC, co będziecie uważać za udany sezon?

Moim zdaniem jesteśmy spokojnie w stanie utrzymać się w Top 4 Premier League i osiągnąć 1/8 bądź ćwierćfinał LM. Byłoby miło też zdobyć któryś z krajowych pucharów.

Nie za dużo optymizmu?

GUNS

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Post autor: GUNS »

Ja oczekuję od naszych chłopaków jeszcze większej fantazji w meczach, gry z polotem i bez kompleksów, dla mnie liczy sie utrzymanie w TOP 4 i może jakiś krajowy puchar. LM mnie za bardzo nie obchodzi, gdzie zajdziemy to zajdziemy ale ważne żeby grać w niej za rok.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Cel? Utrzymać się w TOP 4, i osiągnąć w miarę korzystny rezultat w LM np. ćwierćfinał. A przy większym szczęściu może byc coś większego :)

Elthiryel

Post autor: Elthiryel »

Najważniejsze to utrzymać miejsce w top4 (a będzie trudno, bo jest 5 drużyn dla których bycie poza top4 to właściwie tragedia, a miejsc tylu nie ma). Jeśli chodzi o LM, to będę zadowolony z wyjścia z grupy, a potem to już może być różnie. :)

Awatar użytkownika
LFC4ever

Post autor: LFC4ever »

Man United mało co zmienia w składzie, ale przychodzi van Gaal i od razu typuje się ich jako kandydatów nawet do mistrzostwa. Rok temu też mieli być za silni, by nie wypaść z trójki.
W tym samym czasie my konkretnie poszerzamy skład i tracimy tylko (i aż) Suareza, po czym "eksperci" przewidują nasze nieuchronne wypadnięcie z TOP4.
Moim zdaniem jeśli nawet United wrócą do TOP4 to nie naszym kosztem. Dlaczego? Ponieważ pod wodzą Rodgersa ciągle się rozwijamy. Przeważnie rozpoczynamy grę po dłuższych przerwach w takiej formie, w jakiej skończyliśmy. Nawet jeśli mamy spadki formy, to nie są katastrofalne w skutkach ani długotrwałe.
Po tym sezonie oczekuję dalszego, stałego rozwoju. To przede wszystkim. Moim zdaniem zdobędziemy mistrzostwo lub znów się koło niego zakręcimy - tego nie oczekuję, ale się tego spodziewam. Przeczucie to opieram głównie na tym, co napisałem wcześniej
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard

kacciq

Post autor: kacciq »

Oczekiwania: utrzymanie w top4, 1/8 LM
Przewidywania: top3 PL, 1/4 LM

aro8

Post autor: aro8 »

Mistrzostwo Premier League i półfinał Ligi Mistrzów. Bardzo szkoda, że straciliśmy Suareza, z nim i z kilkoma nowymi zawodnikami, naprawde moglibyśmy zawojować w Europie, ale myśle, że i bez niego sobie poradzimy

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Ja oczekuję przede wszystkim poprawy gry defensywnej (bo to najbardziej szwankowało w minionym sezonie). Jeśli uda się uniknąć głupio straconych bramek, to jestem pewny spokojnego utrzymania się w TOP4. Co do Ligi Mistrzów - jeśli wyjdziemy z grupy, już będę zadowolony.

Esiu

Post autor: Esiu »

Najważniejszy cel na ten sezon to utrzymać się w TOP4. Musimy udowodnić, że poprzedni sezon to nie był przypadek, a odejście Suareza nie spowoduje, że nagle spadniemy w okolice 7 miejsca. Zadanie (moim zdaniem) cholernie trudne. City, Chelsea, wiadomo cholernie mocne, mają po dwie równe jedenastki. Arsenal wygląda na najmocniejszy od kilku lat, choć mam nadzieję, że nie wzmocnią się obrońcami i DPŚ i zapłacą za to wysoką cenę. Co by jednak nie mówić od wielu lat nie wypadają po za TOP4 i coś mi się wydaję, że w tym sezonie będzie mimo wszystko podobnie. United, niby mocno się nie wzmocnili, ale van Gaal może być tym najważniejszym wzmocnieniem, który ogarnie ten burdel. Spurs z Pochettino, też powinni być mocniejsi niż rok temu, ale mimo wszystko w czwórce ich na tę chwilę nie widzę. Tak więc zapowiada się cholernie ciężki sezon w lidze. 5/6 drużyn a miejsc tylko 4 .. . Mam nadzieję, że jednak znajdziemy się w tej czwórce kosztem United .
Co do LM to fajnie było by wyjść z grupy, a potem niech się dzieje wola nieba. Duże znaczenie tutaj będzie miało losowanie.
Przydało by się również wygrać jakiś krajowy puchar :)

Tak w skrócie: Cel główny: Utrzymanie w TOP4 , 1/8 LM . Coś ponad to będzie super :)

Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

Myślę, że nie ma co się zbytnio napalać po poprzednim sezonie. Główny cel to po raz kolejny bycie w TOP 4 i ja tego się trzymam. Co do LM, myślę, że wyjście z grupy to główne zadanie w tym roku. Osobiście liczę na 3 miejsce i piękne europejskie noce na Anfield. :)

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Nie oczekuję niczego poza Top4.
Musimy potencjalnym celom transferowym pokazać, że w LM się utrzymujemy.

Fajnie by było znowu znaleźć się na podium, wyjść z grupy, wygrać krajowy puchar. Ale nie jest to w żaden sposób wymagane, nie w tym sezonie. W tym musimy udowodnić, że Suarez nie był dla Nas wszystkim.

Shinoda

Post autor: Shinoda »

Mistrzostwo Premier League. :)

Awatar użytkownika
fellipe1892

Post autor: fellipe1892 »

Dobrze by było aby ten sezon przyniósł tyle emocji co ostatni, czyli dobra ofensywna gra i walka o coś aż do maja. W lidze włączenie się do walki o majstra, choć będzie ciężko byle nie wypaść z top4. Liga mistrzów to minimum play-off a tam wszystko się może zdarzyć. Ćwierćfinał z Barceloną byłby ozdobą tej fazy. Myślę żę puchary odpuścimy, chyba że się uda prześliznąć do decydujących meczy, wtedy trzeba powalczyć. Oby skończyć przed United :D
Obrazek
since 1996

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Ja jestem bardzo optymistycznie nastawiony na ten sezon. Uważam, że drużyna jest świetnie przygotowana do sezonu. Z Borussia zagraliśmy tak jakby to był już listopad i drużyna była w pełnym rytmie meczowym. Skład został według mnie znacznie wzmocniony. Mamy sporo opcji w ofensywie - Coutinho, Sterling, Lallana, Markovic, Sturridge, Lambert, Ibe, oraz Borini lub ktoś w jego miejsce. Do tego spore nadzieje wiążę z Canem, a Lovren zdecydowanie podniesie jakośc naszej defensywy, tego jestem pewien. Do tego Manquillo, który widac, że potencjał ma niemały i miejmy nadzieję, że Moreno, który wraz z Enrique stworzyliby sobie bardzo fajną rywalizację na lewej obronie. Podoba mi się akutalna kadra Liverpoolu, zwłaszcza jak sobie przypomnę, że zeszły sezon zaczynaliśmy z Aspasem a na United z ławki wchodzili Alberto i Wisdom. Odeszli Moses i Cissokho, w ich miejsce przyszli gracze o kilka klas lepszych. Co do Suareza, to wiadomo, że szkoda, bo jest to obok Messiego i Ronaldo najlepszy ofensywny piłkarz na świecie, no ale nie ma się co załamywac. Będziemy grali 4-2-3-1, które uważam, że jest najlepsze dla the Reds. Jestem przekonany, że wciąż będziemy preferowac ofensywny styl jak w poprzednim sezonie i będziemy stwarzac równie dużo sytuacji podbramkowych co w poprzedniej kampanii ligowej.

Mam nadzieję, że w tym sezonie talent Coutinho eksploduje na dobre. Brazylijczyk ma ogromny talent i wierzę, że to może byc jego sezon. Podobnie sytuacja ma się ze Sterlingiem. Ta dwójka + Sturridge może sporo namieszac. A do tego dojdzie jeszcze Lallana, którego też już nie mogę się doczekac oraz Lazar Markovic, a nie np. Victor Moses :)

W lidze mistrzów liczę na awans z grupy, co z pewnością łatwe nie będzie jako, że będziemy losowani z 3 koszyka i śmiało można założyc, że znajdziemy się w grupie śmierci, na co szczerze mówiac po cichu liczę :).

I wreszcie Premier League. Będziemy w czołówce, jak rok temu. Jestem o tym przekonany. Kadra jest nieporównywalnie lepsza i liczniejsza, odszedł co prawda najlepszy zawodnik, ale nie odszedł najważniejszy człowiek, bo Rodgers został. Jeśli miałbym bawic się w typowanie top4, to postawiłbym na tę samą obsadę co przed rokiem. Jedynie może kolejnośc się zmienic.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

bartulek

Post autor: bartulek »

Z braku gry w LM Liverpool trafi w tym sezonie na grupe śmierci więc tutaj celem będzie wyjście z grupy.

Jeżeli chodzi o BPL to jest w sumie 6 mocnych zespołów a najważniejsze są 4 pierwsze miejsca.

Top 4 i wyjście z grupy to moje oczekiwania, co do pucharów to niech tam gra sobie młodzież :)

ODPOWIEDZ