Polska czy Anglia?

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Owen55
Kontakt:

Polska czy Anglia?

Post autor: Owen55 »

Dla wielu nurtuj¹ce pytanie... Dla wielu jasna sprawa... Co o tym s¹dzicie? Ja z pewnoœci¹ bardziej bede kibicowal Anglii niz Polsce, choc wielu z Was moze sie to nie podobac. Do konca nie wiem, dlaczego tak jest jednak, myœle, ze 1) Anglia to kilkukrotnie lepszy zespol od Naszego. 2) Graj¹ w niej pilkarze LFC 3) Gra takze Michael Owen :D 4) Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym z turniejow, wiec po co urywac punkty wyspiarzom? 8) . Wielu kolegow probuje sie naœmiewac z tego, ze tak wybralem, ze to nie patriotycznie i w ogole. Coz jednak zrobic, skoro tak czuje w sercu i tak po prostu jest, a ponadto nie mam zamiaru tego zmieniac.
Jest tylko jeden Owen - ten z Klęczan.

wilek112
Kontakt:

Post autor: wilek112 »

Æoz za temat
ale napewno w tych meczach jestem lekko rozdarty co do kibicowania!
ale jak tylko zaczyna sie gwizdek mija mi i dre pale: Polska ,Polska
Chociaz zdaje sobie sprawe ze angole sa poza naszym zasiegiem
Smutne ale prawdziwe
Choc musze powiedziec ze sprawiaja mi niektore akcje anglikow wiele radosci w meczu z Polska. Ciesze sie jak Rooney zjebie setke albo Campella ojada nasi napastnicy.
Ale z drugiej strony Gerrard przy pilce i wiem ze bedzie ciezko dla naszej reprezentacji :twisted:
pozdrowienia dla fanow FCL :D
Forever Jamie Redknapp

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Masz racje Owen55, nie podoba mi sie twoje zdanie, ale to jest Twoje zdanie i w zupelnoœci je szanuje.
Dla mnie jest jedna odpowiedÂz: Patriotycznie za POLSKÂA.
Chyba nie ma wiekszych powodow do tego, ze kibicuje Naszym reprezentantom. S¹dze, ze bialo- czerwoni zasluguj¹ wkoncu na zwyciestwo z dobrym rywalem, ktorym z pewnoœci¹ s¹ Anglicy. Janas ustatkowal sklad, co przynosi pozytywne efekty.
Co do wyspiarzy to ja ich bardzo lubie, zawsze im kibicowalem, ale z pewnoœci¹ nie zajm¹ miejsca Polski. Oczywiœcie gra m.in Gerrarda czy Owena bedzie mi przynosic duzo radoœci, ale mimo to napewno nie bede sie cieszyl gdy strzel¹ gola (chyba, ze jakiegoœ przedniej urody :wink: ).
A najlepiej byloby gdyby padalo kilka bramek, a Polska miala zawsze o te jednš wiecej. :)

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

czorny150
Kontakt:

Post autor: czorny150 »

Ja jestem praktycznie za obydwoma.Jak wygra Anglia to sie bede cieszyl.Jak wygra polska bede sie jeszcze bardziej cieszyl.I tyle..Poprostu. :wink:

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewa
Kontakt:

Post autor: ewa »

jesl chodzi o mnie to najlepiej remis :wink: od zawsze kibicowalam wlasnie tym dwom reprezentacja.wiadomo ze to anglia bardziej liczy sie jakich prestizowych rozgrywach bo mimo wszystko jest druzyna lepsza ale mimo wszystko fajnie byloby z nimi czasami wygrac juz nie moge doczekac sie kolejnej potyczki tych dwoch druzyn, zwlaszcza ze ostatnia byla dosc ciekawa :wink: 8) chetnie pojechalabym jeszcze raz na taki mecz (szkoda za teraz jest poza moim zasiegiem, czyli w anglii)

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Jestem Polakiem i zawsze bede kibicowal druzynie narodowej, mimo tego, iz jestem "fanatykiem" Liverpool-u, i bez wzgledu na to czy po drugiej stronie bedzie gral Gerrard czy Owen . Bardzo szanuje tych pilkarzy, s¹ znakomitymi fachowcami w tym co robi¹. Mecze POLSKA-Anglia zawsze wzbudzaj¹ we mnie dreszczyk emocji, i œmiesz¹ mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju". Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
Mamy teraz naprawde dobry zespol, i marzy mi sie awans do Mistrzostw ÂSwiata w Niemczech w 2006r.(w co gor¹co wierze) :!:
Ostatnio zmieniony 24 gru 2004, o 15:38 przez AcRoSs, łącznie zmieniany 1 raz.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Bardzo dobry temat Owen55. Jeœli chodzi o mecze reprezentacji Polski i Anglii to mimo wszystko zawsze kibicuje swoim rodakom, mimo iz w roli faworytow nie wystepuj¹. Patriotyzm sil¹ wyzsz¹ w tym przypadku. Natomiast przypominam sobie, gdy sie mnie koledzy pytali: "Adrian komu byœ kibicowal jakby Liverpool gral z Polsk¹ reprezentacj¹ ?" W tym przypadku odpowiedÂz tylko jedna: LIVERPOOL FOOTBALL CLUB.

Tak wiec: Polska > Anglia
Polska < Liverpool FC

Pozdrawiam

Justyna_LFC
Kontakt:

Post autor: Justyna_LFC »

ja jestem potworem i kibicuje Anglii :roll:
niestety nie mam sentymentu do polskiej pilki i do polskich pilkarzy, wiec jak grajš z Anglikami to kibicuje Anglii. Natomiast jak oglšdam jakiekolwiek mecze Polski nie z Angliš to normalnie "patriotycznie" kibicuje Polsce :)

Owen55
Kontakt:

AcRoSs pisze:Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
Udowodnila przegrywajšc - nie mam pytan.
AcRoSs pisze:Mecze POLKA-Anglia zawsze wzbudzaj¹ we mnie dreszczyk emocji, i œmiesz¹ mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju".
Mogš Cie smieszyc, ale taka jest prawda.
Justyna pisze:ja jestem potworem i kibicuje Anglii
niestety nie mam sentymentu do polskiej pilki i do polskich pilkarzy, wiec jak grajš z Anglikami to kibicuje Anglii. Natomiast jak oglšdam jakiekolwiek mecze Polski nie z Angliš to normalnie "patriotycznie" kibicuje Polsce
Mozna powiedziec, ze masz identyczne zdanie do mojego, tylko ja jednak za potwora sie nie uwazam 8)

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Owen55 pisze:
AcRoSs pisze:Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
Udowodnila przegrywajšc - nie mam pytan.
Coz przegrala i tu masz racje, ale z przebiegu calego meczu anglicy niebyli lepsi :!: Pozdrawiam :wink:
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Owen55
Kontakt:

Powiedzmy... Ale czy tak czy tak Polska nie zdobyla ani jednego punktu, a przeciez to sie liczy w pilce noznej, nieprawdaz? 8). I tutaj jest problem, bo Reprentacja Polski niby nieÂzle gra z rywalami z wyzszej polki jakim niew¹tpliwie s¹ Anglicy, a czesto z tych pojedynkow wychodzi przegrana. Mozna calkowicie zdominowac mecz, miec mase sytuacji, a moze zabrakn¹c wykonczenia, szczeœcia lub Bog wie co jeszcze. Jedna akcja przeciwnika natomiast moze sprawic, ze caly wysilek poszedl na marne. Takim sposobem Polacy z reguly przegrywaj¹ spotkania, przegrywaj¹, choc nie raz moze i zasluzyli na co najmniej jeden punkt. Wszyscy wiemy, ze w futbolu trzeba strzelic wiecej bramek niz przeciwnik, a nie miec wiecej sytuacji od niego.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

..poniek¹d masz racje :P. Kazdy ma swoje zdanie na ten temat, u mnie najwyraÂzniej gore bierze patriotyzm :lol: Pozdr.

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

Ja nie mam z tym problemow, bo anglikow (jako druzyny narodowej) nie lubialam nie lubie i lubiec nie bede. Wlaœnie dlatego, ze prawie zawsze staj¹ nam na drodze do roznych mistrzostw. :wink:
Ja zawsze kibicuje Bialo-Czerwonym (nawet jak lata po boisku Rasiak)
Wiekszym "problemem" byloby dla mnie gdybyœmy grali ze Szwecj¹ albo Czechami, czy Francj¹.... o i tu jak grali mecz towarzyski ostatnio to oczywiœcie trzymalam kciuki za NASZYCH orlow.
Jak to pieknie ujšl Air "partiotyzm jest silš wyzszš w tym przypadku". :wink:

dede
Kontakt:

Post autor: dede »

AcRoSs pisze:i œmiesz¹ mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju". Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
Mamy teraz naprawde dobry zespol, i marzy mi sie awans do Mistrzostw ÂSwiata w Niemczech w 2006r.(w co gor¹co wierze) :!:
[quote}Wlaœnie dlatego, ze prawie zawsze staj¹ nam na drodze do roznych mistrzostw.[/quote]

Swieta prawda zawsze Anglicy nam stajš na drodze :x

DOBRZE powiedziane mnie tez œmiesz¹ (Owen bez urazy :wink: ) kiedyœ lubilem Anglie, ale juz nie lubie. Zachowanie Anglikow jest po prostu chamskie. Na pytanie jak gra Polska w pilke nozn¹ pada odpowiedÂz :THEY ARE SHIT" i to mnie wkurwia, zero szacunku. Myœl¹, ze s¹ najlepsi, ale nie s¹, a Wayne Rooney to nie Pele a David Beckham tez nie jest jakimœ cudem. Gdziekolwiek bede, To Zawsze bede za Polsk¹,

a propo ide na ten mecz niedlugo :lol: w Manchesterze czy gdzieœ tam i bede kibicowal tylko jednej druzynie... POLSKA 8)

Polska > Liverpool > Anglia
[/quote]
Obrazek

dede
Kontakt:

Post autor: dede »

AcRoSs pisze:i œmiesz¹ mnie takie stwierdzenia jak: "po co odbierac punkty wyspiarzom, bo Polska i tak predzej czy poÂzniej odpadnie w kazdym turnieju". Uwazam, ze Polska nieodstaje w tej chwili poziomem pilkarskim od Anglikow, co udowodnilo chociazby spotkanie eliminacyjne w Chorzowie.
[quote}Wlaœnie dlatego, ze prawie zawsze staj¹ nam na drodze do roznych mistrzostw.[/quote]

Swieta prawda zawsze Anglicy nam stajš na drodze :x

DOBRZE powiedziane mnie tez œmiesz¹ (Owen bez urazy :wink: ) kiedyœ lubilem Anglie, ale juz nie lubie. Zachowanie Anglikow jest po prostu chamskie. Na pytanie jak gra Polska w pilke nozn¹ pada odpowiedÂz :THEY ARE SHIT" i to mnie wkurwia, zero szacunku. Myœl¹, ze s¹ najlepsi, ale nie s¹, a Wayne Rooney to nie Pele a David Beckham tez nie jest jakimœ cudem. Gdziekolwiek bede, To Zawsze bede za Polsk¹,

a propo ide na ten mecz niedlugo :lol: w Manchesterze czy gdzieœ tam i bede kibicowal tylko jednej druzynie... POLSKA 8)

Polska > Liverpool > Anglia
[/quote]
Obrazek

ODPOWIEDZ