Liga Mistrzów 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Gerrard8

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Gerrard8 »

Ukraińcy mają pewny awans. Juve nie może przegrać, żeby grać dalej(jeżeli utrzyma się prowadzenie Chelsea).

Przemko

Post autor: Przemko »

JaLFC pisze:Jak to jest z Szachtarem?Wystarczy im remis i awansuja,czy musza wygrac? Bo raz komentatorzy mowili,ze potrzeba im remisu,drugi raz ze sa juz w 1/8 (albo ja sie przeslyszalem,co jest bardzo mozliwe:P)
Szachtar awansuje nawet jak przegra, jak zdobędzie jakieś punkty to wyjdzie z pierwszego miejsca.

Juventus musi przynajmniej zremisować żeby wyjść z grupy jeśli Chelsea wygra, a Chelsea wygra. Jeśli Juve pokona Ukraińców to wyjdzie z pierwszego miejsca.
Obrazek

kamyk

Post autor: kamyk »

http://www.score.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/grupae/

Pewny?

Ok, to pardon za niewiedzę :wink:
Ostatnio zmieniony 5 gru 2012, o 23:13 przez kamyk, łącznie zmieniany 2 razy.
If in doubt, flat out

ziaja

Post autor: ziaja »

Liczą się bezpośrednie pojedynki w tym wypadku.
A zespół z Ukrainy był lepszy w dwu meczu z Anglikami.
Obrazek

adilfc

Post autor: adilfc »

w lidze mistrzów przed bramkami liczą się bezpośrednie spotkania, a w tych Szachtar jest na plusie

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Chelsea odpada z Ligi Mistrzów. Ma to o tyle powiązanie z nami, że Mistrz Europy, trafia do Ligi Europejskiej.
Z angielskich drużyn w grze pozostają Manchester United i Arsenal. Szczerze mówiąc... Nie wierzę za bardzo w sukces Arsenal'u.
Pozostaje więc już tylko MU, a im nie kibicuje. Chciałbym aby trafili na Real Madryt i Mourinho pokazał im miejsce w szeregu. ;)

Awatar użytkownika
Wizzy

Post autor: Wizzy »

Messi doznał groźnie wyglądającej kontuzji w sytuacji sam na sam z bramkarzem, kiedy mógł wyrównać rekord Mullera. Szkoda, bo wolę jego niż ..banego Szkopa. Mam nadzieje, że wyleczy się i zdobędzie te upragnione 2 bramki.

Chelsea żegna się z Champions League :lol: A Torres zdobył chyba 2 bramki :lol: :lol:

Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

Ja pomimo tego, że nie przepadam za Arsenalem i nienawidzę MU to właśnie im będę kibicował ponieważ uważam, że BPL to najmocniejsza liga na świecie i wygranie LM pokaże niedowiarkom i małolatom, że wielka barca i tesco Madryt w pojedynkach z angielskimi drużynami są malutcy. Jeśli oni mimo wszystko też nie dadzą sobie rady będę mocno trzymał kciuki za wszystkich spoza hiszpańskiej pseudoligi. pozdrawiam

//EDIT
Kolego ja się nie "spinam" i nie "hejtuje" :oops: Nie wiem po czym wnosisz, że nie szanuje zdania innych. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że (jak to sam powiedziałeś) najlepsi zawodnicy na świecie grają w la liga. Nie jestem też podniecony na widok Messiego na boisku :( Ja tylko jestem przeciwnikiem uważania za boga messiego czy cr7. To dla mnie jest już naprawdę nie smaczne. No ale każdy ma prawo do własnego zdania, ja mam takie Ty możesz mieć inne :) Nawet jeśli jedna z tych dwóch boskich drużyn wygra LM mam nadzieję, że w superpucharze europy Liverpool złoi im tyłki.

ps. Nie za bardzo interesuję mnie to co robili kibice Mu w 2005 roku. Jeśli Ciebie to obchodzi to Twój problem nie mój. Ja poprostu jestem bardziej anty la liga niż anty mu.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2012, o 01:07 przez Mudrikos, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

Mudrikos pisze:Ja pomimo tego, że nie przepadam za Arsenalem i nienawidzę MU to właśnie im będę kibicował ponieważ uważam, że BPL to najmocniejsza liga na świecie i wygranie LM pokaże niedowiarkom i małolatom, że wielka barca i tesco Madryt w pojedynkach z angielskimi drużynami są malutcy. Jeśli oni mimo wszystko też nie dadzą sobie rady będę mocno trzymał kciuki za wszystkich spoza hiszpańskiej pseudoligi. pozdrawiam
Kolego trochę obiektywizmu, każdy ma swoje zdanie na temat najlepszej ligi i to zdanie trzeba uszanować, Premier League jest świetna ale ktoś może uważać że inne ligi są lepsze i nie ma się temu co dziwić, 4 hiszpańskie i chyba 3 niemieckie kluby są w 1/16 ligi mistrzów przy zaledwie 2 angielskich. Ponadto najlepsi aktualnie piłkarze na świecie grają w Hiszpanii, więc nie rozumiem Twojej spiny, ok wolisz BPL spoko, ale nie musisz tak hejtować. A co do Messiego to mam nadzieje że wróci szybko do zdrowia, bo co by kto nie myślał o Barcelonie i Argentyńczyku to warto obejrzeć jakiś mecz choćby dla La Pulgi, który nawet jak jest nie w formie to jest w stanie przeprowadzić jedną akcję która zrekompensuje 90 min.

Gebe

Post autor: Gebe »

Uraz Messiego ponoć niegroźny, a co do występów angielskich drużyn w LM to się z kolegą wyżej nie zgodzę. W ostatnich 8 finałach LM tylko raz nie było ekipy z Anglii (2010r. Inter vs Bayern). Więc nie wydaje mi się, żeby drużyny z BPL musiały cokolwiek udowadniać.
PS. Cieszy mnie odpadnięcie smerfów z LM :lol:

Awatar użytkownika
ArtyLFC

Post autor: ArtyLFC »

Mudrikos pisze:Ja pomimo tego, że nie przepadam za Arsenalem i nienawidzę MU to właśnie im będę kibicował ponieważ uważam, że BPL to najmocniejsza liga na świecie i wygranie LM pokaże niedowiarkom i małolatom, że wielka barca i tesco Madryt w pojedynkach z angielskimi drużynami są malutcy. Jeśli oni mimo wszystko też nie dadzą sobie rady będę mocno trzymał kciuki za wszystkich spoza hiszpańskiej pseudoligi. pozdrawiam

Dawno nie czytalem rownie bzdurnego posta. Pomijajac juz fakt kibicowania w CL "Manchujsterowi Jebajted", co jest szalenstwem jakie nie przystoi kibicowi LFC ( :) ) zupelnie nie bierzesz pod uwage zdania i opinii innych ludzi co jest delikatnie mowiac ,niegrzeczne. Troche tolerancji, kazdy ma swoje zdanie. A wracajac do kibicowania Mulom, myslisz ze w 2005 roku Manchester trzymal kciuki w finale za LFC? I dont think so :)
"Every man’s heart one day beats its final beat. His lungs breathe their final breath. And if what that man did in his life what makes the blood pulse through the body of others and makes them bleed deeper and something larger than life then his essence, his spirit, will be immortalised."

Ultimate Warrior.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Ja trzymam kciuki za BVB i Malagę. Wiadome, że nie wygrają, ale miłą niespodzianką byłoby dotarcie Malagi do ćwierćfinału, a BVB do półfinału bądź finału, na co na pewno Swoją grą zasłużyliby, jakby grali tak dalej.
Gebe pisze:Uraz Messiego ponoć niegroźny
Widziałeś to ? Niegroźny, ale według mnie zbyt szybka diagnoza, po Nim było widać, że to byle co nie jest..
Wątpię, że da radę pobić rekord, ja wolałbym by grając tych dwóch bramek nie strzelił, ale no.. niestety.

Zbyt nadmuchane jest wszystko wokół Niego i Barcelony, co mi się nie podoba..
Widzieliście jego grę, jak na boisku nie było Xaviego i Iniesty ? Jeśli tak, to sami wiecie jaki sens ma to, że o tym pisze.
Gebe pisze:PS. Cieszy mnie odpadnięcie smerfów z LM :lol:
Jak każdego ^^

Awatar użytkownika
dakid15

Post autor: dakid15 »

Dopiero teraz dotarłem do wyników i wieści z LM, z dzisiejszego dnia. Nie jestem fanem Barcelony, ale osobiście trochę mnie zmartwiła kontuzja Messiego. Zasługuję na pobicie rekordu Gerd'a i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Z bardziej przyjemnych spraw :) - oj Benek, aleś był nierozsądny biorąc tą posadę, in ya face czelski :) Szoda, żę Cluj nie dało rady przejść dalej, mimo wygranej z unajted. Jak ktoś tu stwierdził wcześnie - fajnie było by zobaczyć Malagę zachodzącą daleko w decydującej fazie rozgrywek, a Borussi także życzę po cichu finału, w końcu przebili w grupie Real i City. Wiem, może drużyna Mou nie jest w optymalnej formie, a o ekipie z Manchesteru to już szkoda, ale co jak co - coś to znaczy :) Bayern wyrasta mi na faworytów rozgrywek, z resztą nie ma się co dziwić - zawalili na 2 stronach krajowych rozgrywek i na dodatek ta przegrana z de blues. Szykuję się ciekawe losowanie, ponoć 20 grudnia :)

raniLFC

Post autor: raniLFC »

Wczoraj w TV tak ubolewali nad ta kontuzją Messiego jakby ktoś stracił życie na boisku :lol:. Takie rzeczy w futbolu się zdarzają a Leonowi aż tak dużo bramek do pobicia tego rekordu nie brakuje więc o co kaman? Nawet jakby wypadł do końca sezonu w co wątpię to i tak pobije rekord niemiaszka i przegoni zapewne Raula w liczbie zdobytych goli w LM.

http://www.youtube.com/watch?v=-EmmkXH_k0w
Dlaczego Messi?
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

Flaszek

Post autor: Flaszek »

raniLFC pisze:Wczoraj w TV tak ubolewali nad ta kontuzją Messiego jakby ktoś stracił życie na boisku :lol:. Takie rzeczy w futbolu się zdarzają a Leonowi aż tak dużo bramek do pobicia tego rekordu nie brakuje więc o co kaman? Nawet jakby wypadł do końca sezonu w co wątpię to i tak pobije rekord niemiaszka i przegoni zapewne Raula w liczbie zdobytych goli w LM.

http://www.youtube.com/watch?v=-EmmkXH_k0w
Dlaczego Messi?
NAPRAWDĘ? Przecież tutaj chodzi o ilość goli strzelonych w roku kalendarzowym, który notabene powoli się kończy. Barca gra jeszcze 3 mecze w grudniu, w których Messi być może będzie miał szansę na pobicie rekordu.

ODPOWIEDZ