Liga Mistrzów 2012/2013

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Oskar

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Oskar »

Niesamowicie się cieszę z sukcesu Celtiku. Nie tylko dlatego, że nie przepadam za Barceloną, ale ich radość po meczu była naprawdę wzruszająca. To dla nich coś wyjątkowego i fajnie, że są takie chwile w futbolu. Neil Lennon zachowywał się jak małe dziecko, które dostało upragnioną zabawkę pod choinkę, ale właśnie takie osoby doceniam.

Najlepszy mecz odbył się jednak w Londynie, gdzie Chelsea wygrała dzięki bramce w doliczonym czasie gry Mosesa. W sumie szkoda Szachtara, bo mogli utrzymać się na pozycji lidera w grupie, ale na pewno jest to kolejny zespół, który od jakiegoś czasu imponuje na europejskich boiskach.

Aż przykro się robi, gdy pomyślę sobie, że my jutro musimy jechać do Rosji na mecz Ligi Europy z Anży...

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Oskar pisze:Niesamowicie się cieszę z sukcesu Celtiku. Nie tylko dlatego, że nie przepadam za Barceloną, ale ich radość po meczu była naprawdę wzruszająca. To dla nich coś wyjątkowego i fajnie, że są takie chwile w futbolu. Neil Lennon zachowywał się jak małe dziecko, które dostało upragnioną zabawkę pod choinkę, ale właśnie takie osoby doceniam.

Najlepszy mecz odbył się jednak w Londynie, gdzie Chelsea wygrała dzięki bramce w doliczonym czasie gry Mosesa. W sumie szkoda Szachtara, bo mogli utrzymać się na pozycji lidera w grupie, ale na pewno jest to kolejny zespół, który od jakiegoś czasu imponuje na europejskich boiskach.

Aż przykro się robi, gdy pomyślę sobie, że my jutro musimy jechać do Rosji na mecz Ligi Europy z Anży...
Pełna zgoda, sukces Celticu niesamowicie mnie cieszy tym bardziej, że to wygrana z Barcelona. Katolończycy grali słabo i zasłużyli na porażkę, teraz czeka ich trudny wyjazd do Moskwy.
Manchester wygrał, bo znowu pokazał charakter i posiadał 3 napastników wysokiej klasy.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
Redman14

Post autor: Redman14 »

Na chłodno po meczy Chelsea - Szachtar , mogę powiedzieć , że piłkarzem na ta chwilę jakiego najbardziej potrzebujemy jest Willian. Co chłopak wczoraj grał to głowa mała , wczoraj to był popis jego gry , ale już od początku tego sezonu gra znakomicie. Wiem , że to nie koncert życzeń i mamy nikłe szanse na pozyskanie tego gracza , ale nie ukrywam , że bardzo bym chciał go zobaczyć w czerwonym trykocie. Co do samego meczu , można powiedzieć tylko tyle , niezasłużona wygrana Chelsea :dry:
,,Gdy widzisz kibiców i to, jak funkcjonuje ten klub to dla nich jest to niczym religia. Zrobimy wszystko, żeby dla nich zdobyć więcej trofeów.'' - Rafael Benitez

Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... FyKT20VT4Q

Jak tak, [email protected], można...

A poza tym świetny mecz Juve, oglądałem i myślę że to jedni z głównych kandydatów do zwycięstwa, grają właściwie tak jak my, z tym że nasza tiki taka jest 35 metrów od bramki naszej, natomiast w wykonaniu Juve dzieje się to w tej odległości od bramki przeciwnika. I mimo że właściwie wszystkie trzy bramki z odrobiną szczęścia (1 i 2) oraz z zimną krwią Cecha (3) mogłyby nie paść, to Włosi przeważali w tym meczu i 3 punkty jak najbardziej zasłużone.
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

Awatar użytkownika
wowka01
Kontakt:

Post autor: wowka01 »

up

Fakt, złe zachowanie... Co do Juve to myślę, że nie wyjdą z grupy :P

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

wowka01 pisze:up

Fakt, złe zachowanie... Co do Juve to myślę, że nie wyjdą z grupy :P
wanna bet ? :)

Juve potrzebuje remisu, żeby przejść. Nie jest to niewykonalne i uważam, że po wygranej ze smerfetkami będą mocno podbudowani aby ten mecz wygrać. Czeka ich dosyć trudny mecz z Milanem, ale nie sądzę żeby to jakoś bardziej pokrzyżowało im plany. Juve się odbudowało. Teraz na nas pora.
Obrazek

Awatar użytkownika
wowka01
Kontakt:

Post autor: wowka01 »

Kusisz zakładem antistar, kusisz... :P

Tak, wiem. Juve jest mocne, i ciężko jest uwierzyć, że nie wyjdą, ale ja lubię sensacje. :D Shakhtar w tym sezonie nie przegrał żadnego meczu u siebie, ba- oni wszystkich u siebie rozwalili zarówno w LM jak i lidze krajowej. Więc kto wie... :P

cezarySP

Post autor: cezarySP »

"Khedira tak jakby zawadził o kreta.. ale na Etihad nie ma kretów!"

Komentatrzy z N-ki podtrzymują poziom :lol:
Obrazek

bugi

Post autor: bugi »

"wyniki tutaj moga byc decydujace i rozstrzygajace, jesli mecze beda rozstrzygniete" - Dariusz Szpakowski
Obrazek

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

a tymczasem kibice Ajaxu - "don't worry about a thing, 'cause every little thing gonna be all right, singin..." :D PRAWIE jak YNWA :P

lubię ich :D
Obrazek

DonMateo

Post autor: DonMateo »

Jakie to by było marzenie kupić zimą, albo ewentualnie latem Lewandowskiego. Podczas prawie każdego meczu "Lewy" udowadnia że jest naprawde świetnym snajperem.

Swoim poruszaniem Robert strasznie przypomina mi El Nino. Oszczędnie człapie sobie po boisku, jak będzie trzeba to przyciśnie. Jest świetnie wyszkolony technicznie, umie sie dobrze zastawić, powalczyc o piłke i wie kiedy i jak znaleźć sie w polu karnym. A no i jest jeszcze młody czyli dla LFC i FSG idealny. :D

Niestety mamy raczej marne szanse na "Lewego". Konkurencja ze strony Juve, City, United i pewnie teraz jeszcze Chelsea ( z tego co wiem to Rafa jest wielkim zwolennikiem talentu Roberta, więc nie zdziwiłbym się gdyby Lewandowski był celem transferowym Chelsea ), a no i jeszcze pewnie Tottenham. Poza tym cena jaką chce Borussia za naszego Polaka jest strasznie wysoka więc pewnie cały nasz zimowy transferowy budżem by na niego poszedł. :D Jedyne co mogłoby kusić Roberta do grania w Liverpool'u jest w chwili obecnej jakże wspaniała historia i chęc gry z wybitnym maestro środka pola Captain'em Gerrard'em i niesamowitym Luisem "el Pistolero" Suarezem.

Nigdy nie doczekaliśmy ataku El Pistolero - El Nino, ale mimo wszystko jak wspaniale byłoby zobaczyć atak El Pistolero - "Polish El Nino". :D

Aha no żeby nie było, że oceniam gre "Lewego" tylko na podstawie meczu z Ajax'em. Gre Borussi śledze regularnie od początku zeszłego sezonu. :wink:
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, o 23:40 przez DonMateo, łącznie zmieniany 2 razy.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"

Awatar użytkownika
kaziooo0804

Post autor: kaziooo0804 »

Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

kaziooo0804 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=dwY0V9DS7Gk

No no :D Kolejny piękny gol!
Jestem prawie pewien, że na bukmacherce był o to zakład ...
Nieźle się ktoś obłowił...

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Ciekawe rzeczy dzieją się dziś na Stamford Bridge. Powoli pierwsza połowa dobiega końca, a arbiter spotkania dobrze nam znany Holender Bas Nijhuis, podyktował już trzy rzuty karne :D Co ciekawe, tylko jeden z nich został wykorzystany.
Gola strzelił David Luiz, wcześniej pomylił się Hazard i Stokholm.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

JaLFC

Post autor: JaLFC »

Jak to jest z Szachtarem?Wystarczy im remis i awansuja,czy musza wygrac? Bo raz komentatorzy mowili,ze potrzeba im remisu,drugi raz ze sa juz w 1/8 (albo ja sie przeslyszalem,co jest bardzo mozliwe:P)
Origi bramka na wagę zwycięstwa w derbach z Evertonem.
Origi dwa gole, w tym drugi decydujący o awansie do finału LM przeciwko Barcelonie
Origi drugi rozstrzygający gol w finale LM.

Origi 2018/2019 !! :)

ODPOWIEDZ