Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Darth

Fani LFC na treningu Anglii

Post autor: Darth »

Temat był już poruszany na facebooku, ale z racji, że nie wszyscy są w grupie lub mają fb warto napisać też tu:) Jest pomysł, zorganizowania się większą grupą na trening reprezentacji Anglii. Pojawiły się już pierwsze info o wejściówkach, mają być dostępne od 4 czerwca. Jeszcze nie wiadomo dokładnie ile treningów będzie publicznych, ale myślę, że warto pokazać się jako czerwona rodzina. Sam studiuje w Wwa, więc proszę czerwonych braci i siostry z Krakowa o zdobycie jakiś informacji. Szczególnie ważne jest, ile można wziąć wejściówek na osobę, bo myślę, że znajdzie sie kilku chętnych z innych miast:) Pomyślcie, jaką miłą niespodziankę mieliby; Steven, Glen a może i Andy, gdyby na wejście usłyszeli Fields of Anfield Road i zobaczyli czerwoną trybunę.
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS

Awatar użytkownika
dagonet

Re: Kibice LFC na treningu reprezentacji Anglii.

Post autor: dagonet »

jestem za i chetnie bym sie pisal na cos takiego

elug

Re: Kibice LFC na treningu reprezentacji Anglii.

Post autor: elug »

Jeżeli istnieje taka możliwość to nie można jej przegapić! Pytanie jak zdobyć wejściówki? Przez FA, UEFA czy może na stadionie hutnika?
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

Awatar użytkownika
grygor

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Post autor: grygor »

Może i mi udałoby się zorganizować jakoś dojazd :) pewności nie mam ale coś pokombinuje ;D tylko jak z wejściówkami?

Comment From ATB:
Jakie pan określa szanse Liverpoolu na mistrza Anglii?

Oliver Kay:
Ok, ATB. I'm struggling with that one. I can work out who Liverpoolu are and maybe Anglli too, but you're going to have to help me with the rest ...

Awatar użytkownika
Darth

Post autor: Darth »

Liczę, że fani z Krakowa się coś dowiedzą^^
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS

kuba07

Post autor: kuba07 »

Wejściówki będą dostępne w Urzędzie Miejskim. Tak przynajmniej mówili w TVP. Dostajesz max 4 bilety za friko oczywiście i każdą reprezentacja ma obowiązek zorganizować jeden trening dla publiczności, więc myślę, że nie będą chcieli więcej, muszą się przygotować sami w sobie. Bez widowni.
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

elug

Post autor: elug »

Anglicy otwarty trening dla kibców zaplanowali na 8 czerwca. Na stadionie Hutnika Kraków przygotowania piłkarzy oglądać będzie mogło 2-3 tys. kibiców. Bilety dostępne będą w Zarządzie Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
http://calapolskakibicuje.pl/niezbednik ... 6645000000
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

Pisałby się ktoś na to z okolic Wrocławia, Oleśnicy czy Twardogóry? Chętnie bym pojechal ale chcialbym wspolny dojazd zorganizować ;)

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

Kraków- działajcie! :) Jestem pewien że masa chętnych się znajdzie :)
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina

Lazu

Post autor: Lazu »

elug pisze:
Anglicy otwarty trening dla kibców zaplanowali na 8 czerwca. Na stadionie Hutnika Kraków przygotowania piłkarzy oglądać będzie mogło 2-3 tys. kibiców. Bilety dostępne będą w Zarządzie Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
http://calapolskakibicuje.pl/niezbednik ... 6645000000
http://www.zis.krakow.pl/artykuly/1872/ ... -EURO-2012

Awatar użytkownika
Casei

Post autor: Casei »

Ciekawe co na to fani Wisły bądź Cracovii.

Awatar użytkownika
grygor

Post autor: grygor »

Sparrow pisze:Pisałby się ktoś na to z okolic Wrocławia, Oleśnicy czy Twardogóry? Chętnie bym pojechal ale chcialbym wspolny dojazd zorganizować ;)
Ja jestem z Oleśnicy :D a ty skąd ? :P sory za offa ale mnie to zaciekawiło :)

Jak będę miał możliwość to bardzo chętnie :D

Comment From ATB:
Jakie pan określa szanse Liverpoolu na mistrza Anglii?

Oliver Kay:
Ok, ATB. I'm struggling with that one. I can work out who Liverpoolu are and maybe Anglli too, but you're going to have to help me with the rest ...

baczulaha

Post autor: baczulaha »

hej wg mnie swietna sprawa! jestem z krakowa, postaram sie zabrac kumpla i zalatwic jak najwiecej wejsciowek, moze tez wykombinujemy jakas impreze czy cos :D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
PawcioZ

Post autor: PawcioZ »

A z okolic Lublina jest ktoś ?
Ohh ! what's a goal... Only Steven Gerrard can do that

Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Z tymi wyjściówkami to o ile wiem ciężka sprawa. Ja mam na szczęście ze szkoły wstęp :D

ODPOWIEDZ