[INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

[INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Post autor: AirCanada »

VIII zlot fanów Liverpoolu pod patronatem LFC.pl, 16-19 sierpień 2012 roku.

Wyruszamy Moi Drodzy tak samo jak rok temu, konkretnie do ośrodka w miejscowości Rudno. Niecałe 100 km na południowy-zachód od Poznania niedaleko miejscowości Wolsztyn.

Pani z ośrodka ucieszyła się i miło Nas wspominała, więc nie było absolutnie problemu i żadnych przeciwwskazań, by tam najnormalniej w świecie powrócić.

Kto był w zeszłym roku ten wie, czego się spodziewać.

W skrócie: Boisko do koszykówki jest, boisko do piłki nożnej też, siatkówka plażowa także dostępna, piaszczysta plaża, pomościk, możliwość wynajęcia rowerów wodnych, kajaków itp.

Ponownie postawimy na obiadokolację w formie grillowej (świetne zaopatrzenie ośrodka w zeszłym roku) a także wspólne śniadanie rankiem.

Mecz piłkarski także jakiś rozegramy oficjalny rzecz jasna.

Kwestie baneru zlotowego, czy tradycyjnych koszulek zlotowych załatwi się w późniejszym okresie.

Cenę zlotu całego powinna oscylować w granicach 160-210 złotych.

Zaliczki będą zbierane od 15.05 do 15.06 w kwocie 100 złotych.

Dziękuję za uwagę. W razie dodatkowych pytań zapraszam na PW tudzież GG 1713018.

Kefir1892
Kontakt:

Re: [INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Post autor: Kefir1892 »

Będę! :D
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!

Awatar użytkownika
Darth

Post autor: Darth »

Również będe:)!
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

Ale ten czas szybko płynie, zaraz będzie rok od pamiętnego 7 zlotu... :shock: Po wspólnych wypadach do Stolicy czy Toronto więź między Czerwonymi braćmi i siostrami przeszła na poziom hard, nie wyobrażam sobie aby mogło zabraknąć kogokolwiek z osób których raczej wymieniać nie muszę :) Mam nadzieję że frekwencja będzie przynajmniej taka jak w ubiegłe wakacje (nie mam zamiaru się gniewać na kogokolwiek jak ta liczba się zwiększy :D). Ogromna prośba do ewentualnych debiutantów, osób niezdecydowanych, "bojących się" (tam tylko libacji można się obawiać :P ): odstawcie to wszystko na boczny tor, pakujcie torby, walizki i ruszajcie z Nami do Rudna! Mam za sobą zaledwie jeden jedyny zlot - rok temu - ale do tej pory żałuję że wcześniej się nie zdecydowałem.... Jest to czas, który będziecie wspominali przez kolejne 12 miesięcy z utęsknieniem odliczając kolejne dni do następnego zlotu, robiąc to po raz kolejny w następnych latach :)
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina

Awatar użytkownika
ChrisLFC

Post autor: ChrisLFC »

Zegar ruszył - wielkie odliczanie rozpoczęte! :D
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."

Awatar użytkownika
dudek92

Post autor: dudek92 »

jest jakaś stronka tego ośrodka, w którym będzie organizowany zlot ?

olka
Kontakt:

Post autor: olka »

http://or-wielkopolska.e-meteor.pl/lokalizacja.html

tutaj jest trochę informacji i mapa dojazdu :wink:
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.

Awatar użytkownika
kiksonlfc
Kontakt:

Post autor: kiksonlfc »

aaaaaaaa !!!! już widzę te Wasze cieszące się, pijane mordeczki ! :D Rok temu było mistrzostwo w tym roku liczę na powtórkę, przynajmniej powtórkę bo może być jeszcze lepiej !

DO ZOBACZENA WSZYSTKIM ! ;*

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

Zostało już tylko 19 tygodni!

Popieram słowa (z)Gonza - w 2011 był mój pierwszy zlot i były to najlepsze 4 dni z mojego życia. Zobaczcie sobie zresztą temat "wrażenia po zlocie nr 7" czy jakoś tak, w każdym razie po poprzednim zlocie. ŻAŁUJĘ do dziś jednego... że wcześniej się nie zdecydowałem na wyjazd na zlot!

MORDECZKI! Nie mogę się doczekać!

A libacje to jakieś pomówienia, Gonzo ferment sieje :lol: LECZO WEŹ!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

ziaja

Post autor: ziaja »

Ja się zastanawiam ,nigdy na takim zlocie nie byłem i mam pewne obawy .
Ale z chęcią bym poznał czerwonych kumpli i też czuję pewien obowiązek pojawienia się na zlocie jako jeden z redaktorów strony .
Liczę ,że się przełamię i się pojawię na zlocie .
Obrazek

Awatar użytkownika
VellDone

Post autor: VellDone »

ziaja pisze:Ja się zastanawiam ,nigdy na takim zlocie nie byłem i mam pewne obawy .
Ale z chęcią bym poznał czerwonych kumpli i też czuję pewien obowiązek pojawienia się na zlocie jako jeden z redaktorów strony .
Również mam obawy, ponieważ nie znam nikogo, ale mam nadzieję, że uda mi się przełamać i wezmę udział w zlocie.
Obrazek

Kefir1892
Kontakt:

Post autor: Kefir1892 »

VellDone pisze:
ziaja pisze:Ja się zastanawiam ,nigdy na takim zlocie nie byłem i mam pewne obawy .
Również mam obawy, ponieważ nie znam nikogo, ale mam nadzieję, że uda mi się przełamać i wezmę udział w zlocie.
Nie ma się czego bać. Mówi wam to zeszłoroczny debiutant. :D
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!

Awatar użytkownika
cbool

Post autor: cbool »

A polecacie brać kobiete ze sobą czy to może to nie jest najlepszy pomysł :D ?
Obrazek

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

VellDone pisze:
To samo + mój wiek ;/.
Obrazek

Awatar użytkownika
Frytek

Post autor: Frytek »

Ludzie nie bójcie się o nic. Ja byłem na 2 zlotach do tej pory. Na moim pierwszym nie znałem nikogo, a jeszcze przed przyjazdem do ośrodka udało mi się zapoznać małą grupę czerwonych na "dworcu" PKS w Bełchatowie :). Jak tylko zobaczycie naszą czerwoną armię to uwierzcie, że będziecie happy, nie mówiąc już o tym co się dzieje wieczorkiem przy grillu :lol:

P.S. Oszczędzajcie gardło przed zlotem :badhappy:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."

ODPOWIEDZ