El.ME 2012

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Sochal

Re: El.ME 2012

Post autor: Sochal »

Assassin pisze:Jedną sprawą jest wiara w drużynę, a drugą konfrontacja z rzeczywistością.
A w rzeczywistości, nasza reprezentacja jest po prostu słaba. Nawet według rankingu fify, nasza reprezentacja jest tutaj najsłabsza na turnieju!

I przykre będzie teraz to, że do 8 czerwca napompuje się w Polsce taki balonik, że jak to nie zawojujemy mistrzostw, itd. a prawda będzie taka, że nie wyjdziemy z tej grupy. Wierzę, że nam się uda, ale teraz pewnie wszyscy na prawo i lewo będą srać jaką to mamy "grupę marzeń", a jak przyjdzie co do czego, to dostaniemy znowu ostro wciorane... Polska.
Mamy jedna z najprostszych mozliwych kombinacji druzyn w grupie, wiec ciezko nie nazywac jej grupa marzen.
A skoro to grupa marzen, to mozna chyba stawiac za cel wyjscie z tej grupy. Nikt normalny nie mowi ze bedzie to latwe i przyjemne.
Krytykujesz odchyl w jedna strone (pompowanie balona, w tym przypadku bardzo uzasadnione: latwa grupa w porownaniu z tym co sie moglo trafic, pierwsze i na dlugo jedyne Euro rozgrywane w Polsce itd itd - jak gospodarz ma sie nie podniecac turniejem i to po dobrym losowaniu ??), a sam uprawiasz kompletne czarnowidztwo - 'prawda bedzie taka, ze nie wyjdziemy z tej grupy', 'dostaniemy znowu ostro wciorane... Polska' - wlasnie TO jest typowo polskie podejscie :-)
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
PlaSt

Re: El.ME 2012

Post autor: PlaSt »

DrGh0st pisze:Ani nie zagramy z dobrym zespołem, ani nie wyjdziemy z grupy, stadiony spalą chuliganie, drogi zniszczą samochody z całej Europy, a przez spaliny zwiększy się zanieczyszczenie powietrza.
Proponuję bojkot imprezy!
Ja proponuję żebyś walczył o dobro dla krzyża :] .

Ja pomimo, że jako Polak nie jestem kibicem Reprezentacji Polski ( już taki jestem, że jestem kibicem LFC i poszedłem dalej tym kierunkiem - Anglia ) daje jej szanse wyjścia z grupy i to na 1 miejscu... i tez tak w czerwcu obstawie ;] także schowaj swoje wypociny i zbędne zabieranie tlenu po poduszkę i się z tym prześpij..
Obrazek

" Czekając na przyjazd Evertonu na derby na Anfield, Bill Shankly dał szatniarzowi opakowanie papierów toaletowych mówiąc: "Daj im to jak przyjadą będę tego potrzebowali" "

ODPOWIEDZ