[DOJAZD] 7 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
openmind

Re: [DOJAZD] 7 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: openmind »

Czy będzie ktoś przejeżdżał w czwartek przez Grodzisk Wielkopolski mając dwa wolne miejsca?
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."

Awatar użytkownika
Brewka
Kontakt:

Post autor: Brewka »

majki, czy znajdzie się miejsce w busie w drogę powrotną do Poznania? Prawdopodobnie będę się musiał dostać do stolicy wielkopolski i czekać tam na ziomów do 23 prawie ; D

E:
@majki - hah, dobra, w takim razie wszystko się ogarnie na miejscu. do zobaczyska ;)
Ostatnio zmieniony 9 sie 2011, o 20:52 przez Brewka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

Bus na drogę powrotną nie jest zarezerwowany jeszcze, z prostego względu, za duże były teraz zawirowania ze zmianami jego składu aby się zająć tym. Ogarniemy to po pierwszym dniu i jeżeli będą chętni to wtedy będziemy działać w tym kierunku.

a w razie czego to mogę tam i do 24 posiedzieć z Toba, poniedziałek i tak wolny 8)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

adam_25

Post autor: adam_25 »

Pytanie mam takie, czy znalazł by się jakiś kierowca, który zabrałby mnie, najlepiej po drodze, z Wolsztyna na zlot po godz. 12?

Prosiłbym o kontakt na priva. Oczywiście wynagrodzę to ;)
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek

Awatar użytkownika
Matiiii007
Kontakt:

Post autor: Matiiii007 »

Do Rudna wybieram się autem, więc mogę zabrać z Wolsztyna 3 osoby, jeśli się takie znajdą. Preferowałbym godziny popołudniowe 14-16, aczkolwiek mogę zrobić wyjątek :D. Służę pomocą. :D
Obrazek

ODPOWIEDZ