Stewart Downing

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cezar

Stewart Downing

Post autor: Cezar »

Liverpool dostal pozwolenie na rozmowy z pilkarzem . Jutro Downing powinien być zaprezentowany jako nowy nabytek Liverpool FC. W koncu mamy czym straszyc ze skrzydel , swietny transfer.
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... owning-fee :roll: :roll:
Obrazek
http://www.facebook.com/kochamgotowac- Nie masz pomysłu na obiad? Odwiedź tą magiczną stronę !
Awatar użytkownika
rafis

Re: Stewart Downing

Post autor: rafis »

W końcu Downing do nas dołączy. W końcu mam prawdzwiego skrzydłowe. Wybrał Kennego, niż LM u Wengera :) Lubię takie podejście.

Całą ta akcja z Downingiem trwała dość długo, no ale na szczęście jest już u nas :) szkoda, że nie zdąrzył przed wyprawą do Azjii.

Co można więcej napisać - witamy na pokładzie !
Awatar użytkownika
Kiessling

Post autor: Kiessling »

Ale się ciesze z tego transferu. Myślę , że zrobiliśmy bardzo dobry transfer , bo Downing da nam dużo świeżości na skrzydle. Bardzo dobry , dynamiczny gracz , liczę na udane jego występy w przyszłym sezonie i obyś Downing Nam pokazał , że jesteś wart tych pewnie ok.18 mln za które L`pool Cię kupił. Witamy w LFC Stuart. YNWA
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę".
koornel

Post autor: koornel »

Witam z otwartymi rękoma naszego pierwszego prawdziwego skrzydłowego od czasów Alberta Riery!
Dwa priorytety załatwione, bo i Adam, i Downing takimi bez wątpienia byli. Tak jak w Adamie pokładam nadzieję zapomnienia o Alonso tak w Downingu człowieka, dzięki któremu zaczniemy stwarzać zagrożenie z boku boiska i wrzucać na nos Carrollowi.

Zaczynamy wreszcie poważnie się wzmacniać, a nie tylko udawać. Do tego nie widzę kluczowego zawodnika, który miałby odejść. Przez ostatnie dwa okienka bardziej się osłabiliśmy (Alonso, Masch) niż wzmocniliśmy, ale to już się kończy.
Czekamy teraz na nowe nazwiska, które są pewną niewiadomą.

Witamy Stewart ! :)
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
grunwald

Post autor: grunwald »

Jaka ulga ...
Wchodze zmarnowany po wieczorze bez piwka do domciu, siadam, a tu masz - Stew u nas !
Saga dobiegła końca, finally mamy skrzydłowego pełną gębą.

Witamy Downinga!
YNWA!
Jurgen ufam Tobie.
Awatar użytkownika
LFC4ever

Post autor: LFC4ever »

To się Andy ucieszy. Niezmiernie się cieszę, że nareszcie do nas trafił. W końcu prawdziwy skrzydłowy i w końcu szerokość na boisku. Witamy na pokładzie :D
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

Sky Sports podaje, że nasza ostatnia oferta, która została zaakceptowana opiewała na 20 mln funtów. Czyli w tym okienku transferowym wydaliśmy już około 45mln czyli całkiem sporo, biorąc pod uwagę to, że nie osłabiliśmy się w żadnym stopniu nie sprzedając póki co żadnego z kluczowych zawodników.
Co do samego Downinga, to jestem pozytywnie nastawiony do tego transferu. Ufam Kenny'emu i uważam, że jeśli jego zdaniem Stewart Downing jest piłkarzem którego potrzebuje LFC to tak jest.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
koornel

Post autor: koornel »

Luis pisze:Fajnie, ładnie, pięknie. Pozostaje pytanie - ile?
ja słyszałem 18,5 + bonusy.
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
Aldor

Post autor: Aldor »

Luis pisze:Fajnie, ładnie, pięknie. Pozostaje pytanie - ile?
Czy to wazne "ile"? Juz wystarczajaco duzo lat zadawalismy to pytanie. Teraz po prostu patrzmy na to co sie dzieje.
Awatar użytkownika
FCmadzia

Post autor: FCmadzia »

Fajno, fajno, cudnie. Tak zobaczyłam najpierw na facebook'u, że "Downig", że "agree" i tak szybko weszłam i na oficjalkę i na lfc.pl, żeby się upewnić co i jak i czy na pewno.
Bardzo cieszy ten transfer (bo skoro się kluby dogadały, to z resztą nie będzie problemu), bo przecież bardzo nam brakuje skrzydłowych. Jego walory każdy niemal zna. Czekam na w końcu dobre dośrodkowania z boku (do Carroll'a głównie).
Oczywiście, pewnie dołączy do tych "przepłaconych", ale cóż poradzić na brak pucharów, chude lata na Anfield, taki a nie inny rynek, gdzie każdy jest przepłacony...

Mam jednak dużą nadzieję na to, iż nie bedzie to nasz ostatni skrzydłowy sprowadzony tego lata. Mata (sorry, ale jestem zwolenniczką jego talentu, więc mogę być też nieobiektywna w jego kwestii) się pewnie nie pofatyguje, ale kogoś mógłby nam Damien wyszukać. ;)
Naprawdę, jeden Downing [skrzydłowy] wiosny [mistrzostwa] nie czyni . Wystarczy jakaś kontuzja (tfu! tfu!), słabsza forma (tfu!) i co? Na moje- potrzebujemy jeszcze kogoś. Ale to są "zabawki" Kenny'ego, więc nie śmiem narzekać [już teraz].

PS. No i czyścimy składzik, czyścimy! Konchesky odszedł, coś tam się mówi o Poulsenie i powrocie do Danii... ;)
Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Naprawdę nie spodziewałem się tej wspaniałej wiadomości tak nagle. Ale na szczęście to wszystko stało się faktem, Downing jest Czerwony :) W ostatnich latach były uzasadnione narzekania na brak dobrych bocznych pomocników a teraz wreszcie będziemy mieli świetnego skrzydłowego. Już nie mogę się doczekać jego debiutu w barwach The Reds.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Whiteboy

Post autor: Whiteboy »

Ale bomba, warto bylo czekac na ten news. Downing to swietny skrzydlowy i mam nadzieje ze rozwiaze nasze problemy na tej pozycji. Wiedzialem ze predzej czy pozniej on do nas przyjdzie, Liverpool go chcial i on chcial do Liverpoolu. Mam nadzieje ze okaze sie strzalem w 10 i pomoze nam powrocic do top4.
Oskar

Post autor: Oskar »

W ostatnich dniach słoneczko mocno świeci nad Anfield...

Bardzo liczyłem na ten transfer i w końcu udało nam się dogadać z Villą. Swoją drogą nie zazdroszczę im aktualnej sytuacji - Young i Downing odeszli, ale ważne, że my zakupiliśmy skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Stewart posiada rewelacyjne dośrodkowanie, co oznacza, że Andy w końcu będzie mógł zaprezentować swoje główne atuty na boisku. Brak skrzydłowego najmocniej odczuliśmy w tam tym sezonie, ale tak naprawdę już dawno nie mieliśmy obsadzonej tej pozycji.

Teraz jeszcze musimy zakupić przede wszystkim lewego obrońcę i zapewne niedługo sfinalizujemy transfer Doniego...

Witaj Stewart! :)
Awatar użytkownika
Szmuggler

Post autor: Szmuggler »

http://www.youtube.com/watch?v=6HCvpk1QsaM

OMFGooooooood :D No to mamy Robin Hooda wśród skrzydłowych ! :D

Ok piszę już teraz, że to pewnie fake :) no flame pls :)
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

A więc nowi właściciele nie zawodzą. Naprawdę kupujemy i to porządnych zawodników. Bardzo czekałem na tego gościa. Zacząłem się już nawet obawiać, że jak AV się tak stawia, to może zmienimy cel, ale jak Kenny coś upatrzy, to walczymy do końca :D Mam nadzieję na jeszcze jakiś transfer z Europy.

W każdym razie:
Witaj Stewart. Bądź zawsze czerwony.
Obrazek
Zablokowany