Najwspanialsze chwile związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
zwieszhu
Kontakt:

Re: Najwspanialsze chwile związane z LFC

Post autor: zwieszhu »

taak...po tej wygranej 4-1 z diabłami byłem pijany chyba przez tydzień jeszcze..Istanbuł 2005 co za nieprawdopodobny wieczór,a puchar UEFA zdobyty przez ekipę Houliera?a zwycięstwo z WHU w pucharze Anglii w 2006,gol zdobyty w 93' przez Gerrarda,co to była za chwila!nawet ostatnie 2-1 z MU i 4-4 z Arsenalem,mecze z Chelsea w LM. Każdy mecz zakończony dobrym wynikiem,to dla mnie ogromna radość. Czekam na więcej i na prawdę wierzę,że powodów do świętowania nie zabraknie.

Awatar użytkownika
Szczurek

Post autor: Szczurek »

Nie mogę wskazać sezonu 2004/2005, ponieważ miałem wtedy 11 lat, i nie byłem tak zagorzałym fanem The Reds jak teraz. Trochę wstyd się przyznać, ale ściskałem wtedy kciuki za dwa kluby - Liverpool i Chelsea. Tak, Chelsea. Jednak nie chodziło mi o sukcesy i kasę Romka, tylko o fascynację osobą Jose Mourinho. Ta fascynacja została mi do dzisiaj, uważam go za najlepszego szkoleniowca na świecie, i zawsze dobrze życzę jego drużynom. Po Stambule po prostu zakochałem się w tym klubie. Kibice śpiewający You'll Never Walk Alone w przerwie finału, przy stanie 0:3. Coś niesamowitego. To zadecydowało. Lubiłem Chelsea, tak jak potem lubiłem Inter, a teraz lubie Real - Jose Mourinho. Ale kibicowałem tylko Liverpoolowi. A najwspanialszy moment? 4:1 na Old Trafford. Zdecydowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Hmm moją najwspanialszą chwilą związaną z Liverpoolem to 4:0 z Realem . Ponieważ poszedłem do szkoły i w tym dniu było losowanie LM . Liverpool wylosował Real . Moi wszyscy koledzy to praktycznie kibice Realu . Wszyscy tylko się śmiali i mi dokazywali "ale dostaniecie w dupę " itp itd :P Ja mówię cóż, zobaczymy po meczu . Dzień po meczu żebyście zobaczyli ich wszystkich miny :D Coś wspaniałego :P Ale ten mecz był fantastyczny :) :)

Jeszcze pozostaje 4:1 z MU tez to były chwile...
Mam nadzieje ,że już niedługo przeżyjemy więcej takich magicznych chwil :)

Kibicuje Czerwonym od Istambułu ,ale ten mecz pamiętam tak przez mgłę...

Rzeczywiście Jetzu :P Sory za błąd ,ale dałbym sobie rękę uciąć ,że było 4:1 :D
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, o 22:01 przez BartekLfc1993, łącznie zmieniany 2 razy.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Hmm moją najwspanialszą chwilą związaną z Liverpoolem to 4:1 z Realem .
Tak wspaniały że go nie pamiętasz? Było 4:0.

Mój najlepszy moment?
Dortmund i Stambuł, poza tym Old Trafford i Real w 2009.

Najlepsze mecze LFC?
Arsenal i Chelsea 4:4, poza tym te wyżej wymienione z Man U i Madrytem.

Awatar użytkownika
DrGhost

Post autor: DrGhost »

Szczurek pisze:Nie mogę wskazać sezonu 2004/2005, ponieważ miałem wtedy 11 lat, i nie byłem tak zagorzałym fanem The Reds jak teraz. Trochę wstyd się przyznać, ale ściskałem wtedy kciuki za dwa kluby - Liverpool i Chelsea. Tak, Chelsea. Jednak nie chodziło mi o sukcesy i kasę Romka, tylko o fascynację osobą Jose Mourinho. Ta fascynacja została mi do dzisiaj, uważam go za najlepszego szkoleniowca na świecie, i zawsze dobrze życzę jego drużynom. Po Stambule po prostu zakochałem się w tym klubie. Kibice śpiewający You'll Never Walk Alone w przerwie finału, przy stanie 0:3. Coś niesamowitego. To zadecydowało. Lubiłem Chelsea, tak jak potem lubiłem Inter, a teraz lubie Real - Jose Mourinho. Ale kibicowałem tylko Liverpoolowi. A najwspanialszy moment? 4:1 na Old Trafford. Zdecydowanie.
Normalnie znalazłem bratnią duszę, mogę się pod tym zupełnie podpisać. Poza tym wspaniale pamiętam 4:1 z ManU i wyjazdową wygraną z Bracą i kapitalną kontrę wykończoną golem Riise. :D
YNWA..

Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

Normalnie znalazłem bratnią duszę, mogę się pod tym zupełnie podpisać. Poza tym wspaniale pamiętam 4:1 z ManU i wyjazdową wygraną z Bracą i kapitalną kontrę wykończoną golem Riise. :D
YNWA..[/quote]

Hah pamietam mecz z Barca bramka Deco i spuscilem głowa ale potem gole Bellamy'ego i ten gol Riise i ta PRAWA NOGA!!!!!Haha pamietam ale jednak moj najwspanialszy moment z LFC to mecz z Arsenalem i pamietna bramka Mellora.Uhuhu ale wtedy bylem maly ;)ale pamietam jak sie moj tata wydarl!!!

Awatar użytkownika
rados999

Post autor: rados999 »

24 grudnia 2010 Roy Hodgson nie jest już trenerem LIVERPOOLU!!!! :dry:
Gol Gerrarda na anfild z Olympiakosem w 2005! :)
http://www.youtube.com/watch?v=8_YaHcPa3OY

Awatar użytkownika
Coke
Kontakt:

Post autor: Coke »

rados999 pisze:24 grudnia 2010 Roy Hodgson nie jest już trenerem LIVERPOOLU!!!! :dry:
Gol Gerrarda na anfild z Olympiakosem w 2005! :)
http://www.youtube.com/watch?v=8_YaHcPa3OY
Ten mecz został rozegrany dokładnie 8 grudnia 2004 roku, w ostatniej serii gier fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niedawno minęło 6 lat...
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.

Awatar użytkownika
Szczurek

Heh, widzisz. U ciebie kumple to kibice Realu, natomiast u mnie dwóch najlepszych przyjaciół - jeden fan Sportingu Lizbona, a drugi niestety Manchesteru United. Na dwa tygodnie przed każdym meczem zaczynamy sobie wzajemnie dokazywać, "prężyć muskuły" i straszyć się nawzajem siłą drużyn. Dlatego taką wielką radość sprawiło mi rozgromienie United 4-1. Ostatnie 2-0 też mi przysporzyło wiele radości.
Obrazek

Awatar użytkownika
LFCpiter2647

Post autor: LFCpiter2647 »

Tych wielkich chwil było tak wiele,że trudno mi jednoznacznie wytypować,która była najwspanialsza.Pamiętam jak oglądałem finał w Stambule.Wtedy jednak Liverpoolowi tak zagorzale nie kibicowałem jak teraz.Bardziej kibicowałem Jurkowi :P Jednak po tym meczu coś mnie "drgnęło" i zacząłem wchodzić na przeróżne strony o LFC i szukać informacji.Od tej pory stałem się fanatykiem tego klubu.I myślę,że właśnie to wydarzenie,finał w Stambule jest moją najwspanialszą chwilą.To dzięki Jurkowi zacząłem kochać Liverpool.Dziękuję losowi za to,że Jurek wtedy bronił bramki "The reds" a nie np. ManU bo kto wie jak potoczyłyby się dalej sprawy?Na szczęście jestem kibicem Liverpoolu i z tego powodu moja radość sięga zenitu :) YNWA!

E:Szczurek-Wolę być "dzieckiem Stabułu" niż "dzieckiem Abramowicza lub jakiegoś szejka" :P :P :P

E:No wiem,niema w tym nic złego ;)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, o 20:35 przez LFCpiter2647, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish

Awatar użytkownika
Szczurek

Czytając posty w tym temacie dochodze do wniosku że większość z nas jest "dziećmi Stambułu" :P
Ale nie ma w tym nic złego. Taka noc, taki mecz zdarza się raz na milion razy.

Jak już jesteśmy przy temacie, była kiedyś na youtube taka świetna kompilacja o tym meczu. Pierwsza połowa przy muzyce "Carmina Burana", potem przejście przez śpiewających kibiców You'll Never Walk Alone, i druga połowa przy nieśmiertelnym "Requiem for a Dream". Ma ktoś może do niej jakiś dostęp? Byłbym wdzięczny.

E @up - ależ kolego, napisałem że nie ma w tym nic złego :) sam jestem takim dzieckiem Stambułu.
Obrazek

Awatar użytkownika
ChrisLFC

Post autor: ChrisLFC »

Szczurek- sam poszukuje usilnie tego filmiku :O jeden z najlepszych filmików jakie widziałem, przy RfaD miałem ciarki na całym ciele.
Żeby nie było offtopu- najwspanialsze chwile związane z LFC to bez wątpienia Stambuł, Cardiff, oraz sezon 06/07 i awans do przegranego finału LM;). Gdybyśmy w 08/09 zdobyli 4 punkty więcej, to ...:roll:.
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."

Awatar użytkownika
LFCpiter2647

Post autor: LFCpiter2647 »

Z tego co piszecie to wychodzi na to,że najwspanialsze chwile związane z LFC były za kadencji Beniteza.I dużo w tym prawdy.Dlatego zachęcam was do obejrzania tego filmiku.Zapierający dech w piersiach,aż mnie ciary przeszły ;) http://www.youtube.com/watch?v=9OHC7lIfvk4
Obrazek
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być." - Kenny Dalglish

Awatar użytkownika
Szczurek

ZNALAZŁEM ZNALAZŁEM !!! :D

Już zwątpiłem że kiedykolwiek mi się to uda. Myślałem że został skasowany i koniec, kaput. W końcu google na 16 (!) stronie mi wyrzuciło link:

http://www.youtube.com/watch?v=XdroJhoxrUk

kiepska jakość, ale to nie ma znaczenia. pobierać żeby nigdy już nie zaginął :P
Najlepsza kompilacja o Stambule 05'. I chyba najlepsza wgl. o Liverpoolu. Chociaż niedawna kompilacja "Not Afraid" też jest przekozacka.
Obrazek

KACZOREK
Kontakt:

Post autor: KACZOREK »

Dla mnie najwspanialszą chwilą był oczywiście "Cud nad Bosforem", jak określa to mój kolega :) .
Nie mogę pominąć Pucharu Ligi 2003 (ze względu na pokonanie mułów), sezonu 2008/2009 (z wygraną 4-1 w Teatrze Marzeń na czele), wszystkich zwycięstw nad Chelsea, szczególnie tych w półfinałach Ligi Mistrzów, przyjścia Torresa :), ostatnie zwycięstwo nad Chelsea.
No i zwycięstwo nad Besitkasem też długo zapamiętam.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

ODPOWIEDZ