[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Nutty Buddy »

Gin pisze:po czwarte - Adrian jak Ty masz wyjeb**e na piłkę to ja nie gram dla Redakcji
Qwa, trzymam Cię za słowo :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
BarLiv

Post autor: BarLiv »

Ja też mogę zabrać piłkę do nogi, ale nie wiem czy później nie będzie za dużo ;P
I mam jeszcze pompkę.

A kolejna sprawa. Wciąż szukam chętnych, z okolic Katowic, Jastrzębia, Wodzisławia, bo ja jadę z Cieszyna. A chce samochodem jechać, a nie kombinować z transportem i nie chce mi się samemu jechać :)
A poszukuję też, żeby samemu nie płacić całego paliwa :)

Banan

Post autor: Banan »

Sprawa pierwsza - SZCZECIN - czy jakaś ekipa wybiera się z tego zacnego miasta. Z tego co ogarniałem, to do Bełchatowa minimum jedna przesiadka (w Łowiczu :wink: ) musi być. Ale czy okolica Szczecina zjedzie do niego czy będziecie ruszać z własnych miasteczek?

Sprawa druga - MECZ - czy Redakcja będzie miała wystarczającą liczbę zawodników, żeby nie oddać spotkania walkowerem? Ja ze swojej strony zapowiadam, że w tym roku na bramce NIE STOJĘ, z wielu różnych powodów (przede wszystkim dlatego, że już zapomniałem jak się broni :wink: ). Aczkolwiek rękawice zawsze mogę wziąć.
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Jeśli chodzi o piłkę do nogi... to ich nigdy za wiele...

....pamiętajcie jedynie, byle nie była to Jabulani. :lol:
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Banan jeśli chodzi o mecz to ja mógłbym stanąć za Ciebie na bramce, więc rękawice możesz wsiąść. :wink:

Może nie jestem taki dobry jak ty, ale mógłbym Cię godnie zastąpić. :wink:

Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

A ja pytanie takie mam, w tą cenę zlotową wliczona jest cena za wynajem boiska ?
Wg. cennika ośrodek życzy sobie 300zł za godzinkę grania...
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

Awatar użytkownika
rynek15
Ręcznik
Kontakt:

Post autor: rynek15 »

Jak coś ja mogę stanąć na brameczce sprzęcior jak coś mam :)

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

AirCanada pisze:Kubuś w takim razie przepraszam serdecznie! Już nie mam wyjebane :lol:
NO I TO TO JA ROZUMIEM!!! :)
Widzę, że w reszcie świata będzie stało aż 3 bramkarzy.... :P

Suchar jutro się zgadamy na spokojnie - idę teraz spać po ciężkim dniu na słońcu bo za 2 godziny znów do roboty na nockę... ;/ jutro się odezwę

pozdrawiam.....
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Ola
Kontakt:

Post autor: Ola »

Banan pisze:Sprawa pierwsza - SZCZECIN - czy jakaś ekipa wybiera się z tego zacnego miasta. Z tego co ogarniałem, to do Bełchatowa minimum jedna przesiadka (w Łowiczu :wink: ) musi być.
Bananku a na co Ty chcesz się w tym Łowiczu przesiadać kochanie? Rozumiem, że z czystej sympatii i ogromnej tęsknoty chcesz razem z nami wybrać się w tą jakże niełatwą podróż do Wawrzykowizny? W Bełchatowie nie ma PKP, coś słabo ogarnąłeś sytuację w takim razie ;) mało tego, z Łowicza nawet do Łodzi żadnym pociągiem nie dojedziesz, więc chyba musisz obrać jakąś inną trasę ;)
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”

Awatar użytkownika
openmind

Post autor: openmind »

majki pisze:A ja pytanie takie mam, w tą cenę zlotową wliczona jest cena za wynajem boiska ?
Wg. cennika ośrodek życzy sobie 300zł za godzinkę grania...
Ta informacja wymaga sprawdzenia, nie brzmi to dobrze...
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Spoko spoko, ta kwestia była już poruszona w trakcie rozmów telefonicznych z właścicielami, nie będziemy tyle bulić na pewno, nie bójcie żaby na zapas.

Włodarz ośrodka to nie Armeńczyk, żeby trzeba było coś dla niego zbierać!
Obrazek

Awatar użytkownika
openmind

Post autor: openmind »

AirCanada pisze:Spoko spoko, ta kwestia była już poruszona w trakcie rozmów telefonicznych z właścicielami, nie będziemy tyle bulić na pewno, nie bójcie żaby na zapas.

Włodarz ośrodka to nie Armeńczyk, żeby trzeba było coś dla niego zbierać!
Albańczyk, Albańczyk... :P
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."

Banan

Post autor: Banan »

Ola pisze:Bananku a na co Ty chcesz się w tym Łowiczu przesiadać kochanie? Rozumiem, że z czystej sympatii i ogromnej tęsknoty chcesz razem z nami wybrać się w tą jakże niełatwą podróż do Wawrzykowizny? W Bełchatowie nie ma PKP, coś słabo ogarnąłeś sytuację w takim razie ;) mało tego, z Łowicza nawet do Łodzi żadnym pociągiem nie dojedziesz, więc chyba musisz obrać jakąś inną trasę ;)
Masz racje Olu! Wcześniej jakoś nie ogarnąłem, że zamiast Bełchatów wyskakuje mi Bełchów :shock: Gdziekolwiek to jest :lol:

W takim razie sytuacja się komplikuje trochę... Chyba trzeba będzie tydzień przed Zlotem wyjechać, żeby jakoś się doczłapać :lol:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Kaki

Post autor: Kaki »

Banan pisze: Wcześniej jakoś nie ogarnąłem, że zamiast Bełchatów wyskakuje mi Bełchów :shock:
A ja znowu byłam przekonana, że to tylko literówka, bo skoro wpisuję 'Bełchatów' i mi to wyskakuje...a poza tym, do głowy mi nie przyszło, że nie mają dworca :lol:

Tak więc, jeśli chodzi o podróż z Małopolski i okolic, jedyna sensowna opcja to z Krakowa do Piotrkowa bezpośrednim pociągiem, a później stamtąd jakimś PKSem do Bełchatowa, których, na szczęście, nie brakuje (chyba, że rozkład mają nieaktualny).

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

WARSZAWA

Nie jest tak źle jakby się mogło wydawać; przynajmniej do Bełchatowa. Mamy o 8:15 z Zachodniaka pospieszny bydłowóz ( :D ) do miasta Skry i GKSu, szczegóły tutaj :arrow: Nasz Krążownik Szos
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Zablokowany