[ZALICZKI] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Reegis

Re: [ZALICZKI] 6 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Reegis »

Jeśli ktoś zrezygnuje z wyjazdu proszę o kontakt ze mną, gdyż mam jedną osobę chętną do wyjazdu.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, o 17:45 przez Reegis, łącznie zmieniany 1 raz.

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Honia nie jedzie na 100% - szukam chętnego/chętnej na jej miejsce pierwszy na pw napisał mi suchar jeśli odezwie się do mnie w miarę szybko to pojedzie On jak nie to zapraszam chętnych!! ..... na zlocie chętni się dowiedzą dlaczego nie pojechała....
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
BeCo
Kontakt:

Post autor: BeCo »

Hej
Jestem osobą chętną do wyjazdu o której już wspominał kolega Reegis. Z forum dowiedziałem się że Honia nie jedzie na zlot a w jej miejsce pierwszy zgłosił się Suchar. Z tego co wiem on nie daje odzewu. Jestem bardzo chętny na ten wyjazd i zdecydowany w 100 %. jeżeli jest możliwość to proszę o jakąś informacje dotyczącą uregulowania płatności :)

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

Przykro mi ale nie uda mi się dotrzeć na Zlot. A to wszystko z prozaicznego powodu - nie dostanę urlopu. Jeśli ktoś chciałby wskoczyć na moje miejsce to proszę o kontakt na priva.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Beco jutro w godzinach popołudniowych kliknij do mnie na gg.

Ibiz straszna szkoda :(

Nie mogłem się dodzwonić ostatnio do ośrodka, jutro będę próbował dalej, w sprawie tych domków, żeby się czegoś konkretniejszego dowiedzieć.

Awatar użytkownika
DudzioLFC
Kontakt:

Post autor: DudzioLFC »

Hej , Znowu sie wybierałem na zlot i znowu mi coś że tak powiem zaje***o :dry: . Dziś zawitałem do urzędu na termin i niestety muszę być 13.08 w urzędzie. Ja miałem jechać za KaSTE ale i mnie sie nie uda jechać także jeśli ktoś chce wejść na moje miejsce to zapraszam na priv 8)
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ