Poznajmy sie lepiej

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Patryk_Juventinho
Juventino
Kontakt:

Poznajmy sie lepiej

Post autor: Patryk_Juventinho »

No wiec proponuje Ciekaw¹ zabawe ktora pomoze nam sie jeszcze lepiej poznac , jak sie modom nie spodoba to usunac bez slowa , no wiec jesteœmy tutaj juz dosc sporo czasu tak gadamy o futbolu itp ale siebie prawie wogole nie znamy no w sumie s¹ zloty ale to juz inna bajka no wiec proponuje maly raport jakby "przesluchanie" myœle ze przejdzie tymbadziej ze nie jest to temat do nabijania

1. Dowod osobisty:
- imie*
- skšd sie wzišl Twoj nick?
- data urodzenia (lub wiek)*
- miejsce zamieszkania (miasto)
- kolor wlosow i oczu
- szkola / zawod
- trzy glowne cechy charakteru
2. Liverpool
- od kiedy kibicujesz LFC?
- dlaczego akurat ten klub?
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc? (mecz, transfer itp)
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc?
3.My i forum
- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum?
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz)
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz.

Acha ja mowie ze sie nie wypowiadam no bo jest haczyk w postaci 2 punktu :wink:
Obrazek
Tanto tempo fa, da bambino come te
io sognavo sempre sotto ad una bandiera
giovinezza senza eta’, che da grande porti in te
con la gente bianconera
platon

Post autor: platon »

W sumie to kazde z tych pytan bylo kiedys zadawane w odzdzielnym poscie. Ale moze to i dobry pomysl zeby to skonsolidowac w pojedynczym raporcie.
Dostaje ostatnio ostatnio jakis stanow depresyjnych to z nudow napisze:

1:
- Tomek
- mam taka ksywke od chyba 7 lat wziela sie z jakiejs bzdury ktora wyniknela na lekcji polskiego w liceum jeszcze. Dobrze nie pamietam.
- rocznikowo 22 lata
- Olsztyn
- blond/niebieskie (aryjczyk typowy)
- Uniwersytet Warminsko-Mazurski - 4 rok ekonomii
- cechy charakteru : naiwny, porywczy i niepoprawny monogamista

2:
- to bedzie mniej wiecej od 10 roku zycia
- ojciec przywiozl mi broszure o LFC i zaczalemsie nimi interesowac i tak mi zostalo
- Robbie Fowler
- 25.05.2005
- Bayer Leverkusen - LFC 4:2

3:
Ten punkt jest troche bezsensu. Bo na forum sie zapisalem bo to jest forum dla fanow LFC. Zazwyczaj nie zgadzam sie z nikim bo jestem bezkompromisowy i wogole nie do zycia.
Mamala siebanna
Witz

Post autor: Witz »

1.dowod
Imie:Dawid
Nick: od ksywy, ktorš zdobylem w dziwny sposob, bo facet z wf-u rok temu uznal ze jestm podobny do synka, ktory ma na nazwisko Widz i sie w klasie przyjelo (a wtedy nikogo nie znalem bo byl poczštek 1 roku gim. niesamowicie szybko sie przyjelo, nawet nie jestem pewien, czy pewne osoby z mojej klasy wiedzš jak mam na imie :D )
data ur.:28 XII 1991r. (mam 14 lat- rocznikowo)
Miasto:Ruda ÂSl¹ska(37 co do wielkoœci miasto w Polsce), kolo Katowic :D
Kolory:oczy - niebieskozielone, wlosy - bršzowe
Szkola:Zespol Szkol Ogolnoksztalc¹cych nr 3 imieeniem Jana Pawla II w Rudzie ÂSl¹skiej (15 km od domu) z bacholem, ucze sie francuskiego :)
Charakter:zacietoœc, upartoœc noo i poczucie humoru :D

2.LFC
Od kiedy:Od kolonii na ktorej bylem i na ktorej sluchalem audycji radiowej o LFC a konkretnie o finale PUEFA z Alaves
czemu?:wtedy nie lubilem angielskiej pilki, przepadalem za wlosk¹, (teraz jest odwrotnie) no i postanowilem coœ zmienic w zyciu, bo przeciez w LFC gral "ten wielki Majkel Olen i Dzerard" :D
le meilleur pilkarz w historii:Kenny Dalglish
wydarzenie radosne: 25 V 2005
wydarzenie przykre: sprzedaz Owena

3.Forum
czemu:Bo mi Air kazal :D a tak powaznie to chyba jasne - zeby dzielic sie swoimi opiniami :D
uzytkownik o najblizszym pkt widzenia:nie mam czerwonego pojecia
podoba/nie toleruje: podoba mi sie to, ze (prawie) kazdy czyta posty innych, a nie pisze czegoœ od siebie bez spojrzenia na cudze zdanie, a nie toleruje jednolinkjkowych postow (s¹ wyj¹tki np. odpowiedzi na cytaty, itp ale nie powinno tego byc duzo) i nie ma !! :D

:D
Z Rudy ÂSl¹skiej, Orzegow mowil dla panstwa Dawid "Witz" Bartodziej(kiedyœ byl taki zawod :D )

PZDR 8) ziooom
Ostatnio zmieniony 17 lis 2005, o 21:39 przez Witz, łącznie zmieniany 1 raz.
Bercik
Kontakt:

Re: Raport!!

Post autor: Bercik »

1. Dowod osobisty:
- imie* ROBERT

- sk¹d sie wzi¹l Twoj nick? NA OBOZIE HARCERSKIM KTOS TAK DO MNIE POWIEDZIAÂL I TAK ZOSTAÂLO :)

- data urodzenia (lub wiek)* 1.10.1900 15 LAT

- miejsce zamieszkania (miasto) GDYNIA

- kolor wlosow i oczu WÂLOSY CZARNE NATOMIAST OCZY BRÂAZOWE

- szkola / zawod: GIMNAZJUM NR. 20 W GDYNII

- trzy glowne cechy charakteru: MAÂLÂA CIERPLIWOÂSÆ, -/+ LENISTWO :P I NIE WIME CO JESZCZE :p

2. Liverpool

- od kiedy kibicujesz LFC? BÊDZIE JAKIEÂS 5 LATEK

- dlaczego akurat ten klub? TAK JAKOÂS WYSZÂLO, JESZCZE PRZED PRZYJSCIEM JURKA DUDKA DO LFC

- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu ROBBE FOWLER

- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc? (mecz, transfer itp) JUREK DUDEK W LFC ORAZ ZDOBYCIE 5 TROFEUM NAJLEPSZEGO ZESPOÂLU EUROPY

- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc? NIE MA TAKIEJ RZECZY ACZKOLWIEK DENERWUJE MNIE TYLKO KOLONIA HISZPANSKA W KOCHANYM KLUBIE...

3.My i forum

- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie
zgadzasz)

PUNKT OSTATNI CZYLI 3 JEST TROCHE DZIWNY WIEC POSTANOWIÂLEM SIÊ NIE ODPOWIADAC NA POWYZSZE PYTANIA
Ostatnio zmieniony 6 maja 2006, o 10:57 przez Bercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

1. Dowod osobisty
- Piotrek
- Byla jakaœ tam idiotyczna historia w podstawowce, i tak zostalo :)
- 13 lat bedzie 25 listopada
- Warszawa
- Ciemny blond (kiedy sie urodzilem byl jasny blond, a im dalej w zycie, tym mi wlosy ciemniejš, wiec pewnie za dwa lata bede brunetem :D) - wlosy // bršzowe - oczy
- 1 klasa gimnazjum
- Niecierpliwoœc, udawanie spokojnego (na realu), a bycie niezlym ziolkiem :D, miloœc do wszelkiej maœci przypalow :D

2. Liverpool FC
- Od finalu Pucharu UEFA w 2001 roku, wiec dochodzi 5 lat powoli
- Bardzo spodobala mi sie gra LFC we wczeœniej wspomnianym meczu, zapoznalem sie z histori¹ itd., i pokochalem ten klub :wink:. Poza tym jeszcze jedna rzecz (czlowiek), dzieki ktorej (ktoremu) pokochalem LFC. Michael Owen
- Ian Rush, Michael Owen, Kenny Dalglish (wszyscy trzej ten sam poziom wg mnie reprezentowali)
- Final w Stambule
- Rewanz meczu cwiercfinalowego LM z Bayerem Leverkusen w zdaje sie 2003 roku, przegrany 4-2, to, ze Benitez nie postaral sie o Owena i przeszedl on do Newcastle

3. My i forum
- Bo spodobala mi sie ta strona, zostalem redaktorem, wiec i na forum warto bylo zajrzec :wink:
- Wievior, Krzysiek
- Nie toleruje glupich wymian zdan pomiedzy uzytkownikami, np.
- Na jakiej grasz pozycji?
- Bramka
- Aha, to fajnie. A jakiej firmy masz sprzet?
- Adidas
- Aha. No to zycze powodzenia
- Dzieki. A Ty gdzie grasz?

Itd. :).

Pozdrawiam.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Wieviór

Post autor: Wieviór »

1. Dowod osobisty
Imie: Pawel
Skšd ksywka: Ponoc jestem podobny do Wieviorki :)
Data urodzenia: 05-30-1989 - 16 lat
Miejsce zamieszkania: Gdynia
Wlosy i oczy: Wlosy, ciemniejszy blond, takie bršzowe. Oczy - niebieskie
Zawod: Liceum - Profil Mat-Fiz
Cechy charakteru: To nie mnie pytac :wink:

2. Liverpool
Od kiedy z LFC: Trzy daty: 1999 rok, 2001 rok i ostateczna 21 Czerwca 2002
Dlaczego LFC: Bardzo duzo czynnikow.
Najlepszy pilkarz w historii: Za mlody jestem by to stwierdzic. Jednak oglšdajšc DVD z Historiš LFC czy tez czytajšc historie, bardzo przypadl mi do gustu Ian Callaghan oprocz tego Kenny Dalglish.
Najpiekniejszy moment: 28-11-2004 - Liverpool 2-1 Arsenal i minuta: 91.42 <-- Neil Mellor. Bylem na Anfield i nawet jak teraz o tym pisze to mi lzy z oczy cieknš. Tak piekne bylo to przezycie.
Najgorszy moment: Trudno powiedziec. Moze porazka 4-0 z ManU z 02/03. Moze z Chelsea 4-1 "ostatnio". Naprawde ciezko powiedziec, raczej pamietam te piekne chwile. Napewno jeszcze Crystal Palace 1-0 na wyjeŸdzie w zeszlym sezonie. Chyba najgorszy wystep Liverpoolu jaki w zyciu widzialem.

3. My i forum
Dlaczego to forum: Tutaj chyba nie musze sie wypowiadac.
Z kim sie zgadzam: Hmn, ciezko powiedziec, prawie nigdy nie zgadzam sie z Levym(pozdro). Czesto chyba zgadzam sie z Danielem, trudno okreœlic tak naprawde.
Co lubie, czego nie: Na +: Atmosfera, pisanie konkretnych postow i chec pomocy ze strony uzytkownikow. Na -: Czasem uzytkownicy krytykuj¹ osobe, a nie pogl¹d, to jest bardzo zle. Naszczeœcie zdarza sie rzadko.

EDIT: A Levy twierdzi, ze sie ze mnš zawsze zgadza :lol:

PS. Pozwole sobie dodac, ze œwietny temat! :!: :)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2005, o 21:59 przez Wieviór, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
czorny150

Post autor: czorny150 »

A to jak tyle odp. leci to ja tez :P

1. Dowod osobisty:
- Stasiuuu, znaczy Michal, ale w zadnym wypadku Michaœ :wink: :lol:
- Dluga historia, ktora zaczel¹ sie kilka lat temu po powrocie z Wloch, gdzie zlapalem opalenizne dzieki ktorej w kolorze skory murzynowi dorownywalem :wink: :) Do tego czarne, wlosy, czarny charakter :wink: , czarne ciuszki, tak sie CZORNY przyj¹l i obowi¹zywal kilka lat. A na necie wzi¹l sie z tego iz wymyœlilem na poczekaniu. Na szczeœcie juz od jakiegoœ roku raczej nikt tak do mnie nie mowi :P na osiedlu.
- data urodzenia... no 18.08.82 czyli mam 23 lata<faja> :wink:
- ano wieœ TARNÓW :wink:
- Wlosy czOrne, oczy aaa piwne :wink:
- Zawod LEÑ :wink:
- Cechy charakteru, taaa...Nieœmialy, chyba, ze wypije ze trzy piwa :wink: , glupiutki i zboczony :wink:
2. Liverpool
- Od kiedy kibicuje LFC? w zasadzie no...gdzieœ od 2001 a 2002.
- Dlaczego ten klub? Bo tak.
- Najlepszy wedlug mnie pilkarz w histori klubu...hmm Rush i Dalgish.
- Wydarzenie, a no noc 25.05.2005 w Stambule :wink:
- Przykroœc w LFC sprawilo mi na pewno odejœcie Owena. Innych grzechow NIEPAMIETAM za wszystkie szczerze zaluje... :wink:
3.My i forum
- Dlaczego to forum?? Bo jest najlepsze, z najlepszymi ludŸmi i najlepsza atmosferš!! :wink:
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz): A bo ja wiem :wink:
- Na forum podoba mi sie zdecydowanie wszystko :wink: A nie lubie, mozna powiedziec bezsensownego, cišglego nabijania postow.

TO tyle ode mnie :P

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
stella

Re: Raport!!

Post autor: stella »

1. Dowod osobisty:
- Ewa
- od piosenki interpolu 'stella was a diver and she's always down'. to jedna z moich ulubionych.
- 13.12.1986r. czyli lat prawie 19
- Krakow
- oczy niebieskie. wlosy ciemny bršz
- Uniwersytet Jagiellonski kierunek: filologia portugalska I rok
- brak cierpliwoœci, blyskotliwoœc, zloœliwoœc
2. Liverpool
- od kiedy kibicujesz LFC?
od wakacji 2004
- dlaczego akurat ten klub?
bo jak bylam w Liverpoolu to pojechalam wraz z kolezank¹, wielk¹ fank¹ LFC na Anfield. i jakoœ taksie stalo, ze ona zarazila mnie swoj¹ pasj¹
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu.
neste momento nao sei
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc? (mecz, transfer itp)
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc?
tutaj odpowiem hurtowo:
mecz w Stambule 25.05.2005
pierwsza polowa tegoz meczu. w przerwie wypalilam chyba pol paczki fajek ze zdenerwowania.
3.My i forum
bo mialam takie widzimisie
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz)
ze wzgledu na brak czasu (studia, szkola muzyczna plus œpiewanie w chorkach tu i tam) nie moge zbyt czesto i doglebnie czytac tego forum, tak wiec trudno mi powiedziec.
czasem nawet jestem w stanie znieœc moj¹ kobiete od laciny, wiec tutaj zasadniczo wszystko mi sie podoba.
ale w internecie, na wszelakich forach nie toleruje onetowcow.
24 hour party people!
Awatar użytkownika
Sumo

Post autor: Sumo »

1. Dowod osobisty

- Tomek
- od nazwiska
- 02.01.1987, czyli 19 latek na karku prawie.
- Plock
- wlosy czarne, oczy niebeiskie
- III klasa technikum
- bo ja wiem... ciezko sie samemu ocenic.

2. Liverpool
- 1998- wystepy Owena we Francji.
- na poczštku z powodu Owena. Takze dlatego, ze nie lubilem Arsenalu i Man Utd. PoŸniej poznalem historie itp.
- Kenny Dalglish, Michael Owen, Steven Gerrard, Ian Rush.
- jeœli chodzi o mecz to napewno final w Stambule. Jeœli chodzi o transfer to Harry Kewell, ktory niestety nie spelnil jak narazie wszystkich oczekiwan.
- odejœcie Owena.

3. Forum
- zglosilem sie do redakcji, wiec na forum rowniez wypadalo sie zalogowac. Poza tym wymiana poglšdow itp. :wink:
- coz, to zalezy od tematu... chyba nie ma nikogo z kim bym sie zawsze zgadzal, nie ma rowniez nikogo na forum z kim bym sie nie zgadzal w kazdej kwesti... (tak mi sie zdaje)
- co tu duzo pisac- Nasze forum jest bezbledne po prostu :D
Awatar użytkownika
AcRoSs

Post autor: AcRoSs »

No to jak wszyscy to wszyscy :wink:

1. Dowod osobisty:
- imie: Piotr
- sk¹d sie wzi¹l Twoj nick?: wzi¹l sie zupelnie przypadkowo, byla to kompletnie nieprzemyœlana decycja, ale juz tak zostalo :)
- data urodzenia: 07.06.1988r. 17 lat
- adres zamieszkania: Rzeszow
- kolor wlosow i oczow: jestem szatynem (jak to moja mama mowi "szatan" :) ), a oczka niebieskawo-zielonkawe
- szkola: Liceum Profilonawe: zarzšdzanie informacjš
- trzy glowne cechy charakteru: nie cierpliwy, mily dla ludzi, czasem uparty, i jak to moja mam mowi "nieuk :lol: "
2. Liverpool:
- od kiedy kibicujesz LFC?: kibicuje od 1999 roku.
- dlaczego akurat ten klub: poprostu Go pokochalem, On udwzajemnil mi te miloœc i tak trwa to do dziœ i bedzie jeszcze trwalooo bardzo dlugo..., co tu duzo mowic bylo to wspaniale przeznaczenie "Liverpool zostal stworzoony dla mnie a ja dla Liverpoolu" :wink:
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu: Rush, Dalglish, Gerrard
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc?: pokonanie Chelsea Londyn w polfinale Ligi Mistrzow po niesamowitym spotkaniu na Anfield 8) oraz final, ktory chyba kazdemu pozostanie w pamieci na bardzo, bardzo dlugo z 25 maja z Istambulu 8)
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc?: odpadniecie w 2002 roku w cwiercfinale Ligi Mistrzow z Bayerem Leverkusen.

3.My i forum
- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum?: zakochalem sie w tej stronie od pierwszego wejrzenia, a udzielanie sie na tym forum od pocz¹tku sprawialo mi duz¹ przyjemnoœc
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz)?: rownie to bywa...
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?: podoba mi sie przede wszystkim wyj¹tkowy klimat jaki tu panuje, polubilem bardzo niektorych uzytkownikow. To co mi sie nie podoba, to pisane kompletnie nieprzemyœlane posty, ktore na celu maj¹ tylko i wyl¹cznie zwiekszeni iloœci postow na liczniku :?

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
Ada

Post autor: Ada »

To teraz ja :wink:

1 Dowod osobisty

imie: Klaudia
sk¹d sie wzi¹l twoj nick? stara historia...i raczej nie najwyzszych lotow :lol: W kazdym razie zostalam nazwana przez przyjaciolke Ad¹ wlaœnie i tak zostalo, chociaz juz teraz coraz rzadziej uzywam swojego nicka :)
data urodzenia: 21.10.1990 rok, z czego wynika ze mam 15 lat :)
miejsce zamieszkania: Wroclaw
kolor wlosow i oczu: wlosy bršzowe, oczy niebiesko - zielone z przewagš niebieskiego :wink:
szkola: 3 klasa gimnazjum, klasa ekologiczna (czyli inaczej mowišc biologiczna :) )
cechy charakeru: prawdomowna, romantyczna, nieœmiala (niestety :wink: ), troszke uparta

2. Liverpool

Od kiedy kibicujesz LFC?: od 2003 roku
dlaczego akurat ten klub: Trudno mi powiedziec...po prostu "trafilo mnie" :lol: :wink: Zaczelo sie od Dudka i Owena i myœle ze ta miloœc nigdy sie nie skonczy...kocham ten klub i w tym momencie trudno podac konkretne powody...Serce nie sluga :)
najlepszy pilkarz w historii LFC: Dalglish zdecydowanie
jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc?: Oczywiœcie final Ligi Mistrzow...Bylo co najmniej kilkanaœcie milych i milszych powodow ale ten jest zdecydowanie najwazniejszy.
jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc?: Odejœcie Michaela Owena i myœle, ze bedzie niedlugo odejœcie Dudka, mimo ze wiem, ze w tym momencie innej mozliwoœci nie ma...

3. My i forum

dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum?: Ze stron¹ jestem zwi¹zana od stycznia ubieglego roku i moim zdaniem jest to jedna z najlepszych stron pilkarskich, a forum...raczej naturalne dla mnie bylo zalogowanie i udzielanie sie na forum tak œwietnej strony :wink:
ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ?: trudno powiedziec....to zalezy :wink:
co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?: przede wszystkim podoba mi sie to, ze forum jest prowadzone w pelni profesjonalnie i stoi na wysokim poziomie,oraz to, ze wypowiadajš sie tu sympatyczni i tolerancyjni ludzie.Zgodze sie z poprzednikami ze najbardziej denerwujšce sš bezsensowne posty.

pozdrawiam
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Wchodze w to :)

1. Dowod osobisty

Adrian, nick AirCanada pochodzi st¹d, ze bed¹c malym dzieckiem chcialem zawsze Panne narodowoœci Kanadyjskiej ten teges bajera...i tak juz zostalo :lol:

Urodzilem sie 13 wrzeœnia 1985 roku

Mieszkam w Rypinie

Wlosy krotkie blond, oczy bršzowe

Szkola: Wydzial Prawa i Administracji

Trzy glowne cechy charakteru :?: Spytajcie o to mojej dziewczyny :wink:

2. Liverpool

Kibicuje im od 1995 roku. Dlaczego ten klub :?: Nie mam zielonego pojecia. To miloœc od pierwszego wejrzenia a pomogl mi w tym Macca i Fowler. Najlepszego pilkarza w historii bedzie bardzo ciezko wskazac, gdyz wiele znakomitoœci przewinelo sie przez Nasz ukochany klub z Merseyside. Najwieksz¹ radoœc przyniosly mi: final UEFA Cup w Dortmundzie i ten dramat z Alaves no i niemniejszy a nawet wiekszy dramat 25 maja 2005 roku na Ataturk. Najwieksz¹ przykroœc sprawil mi przegrany dwumecz z Leverkusen w 1/4 LM.

3. My i forum

Admin ma obowišzek czynnego uczestnictwa w zyciu forum. Ponadto kocham zywe i ciekawe dyskusje z innymi kibicami LFC.

Ciezko jest mi konkretnie powiedziec, kto ma najbardziej zblizony poglšd. Jest kilka takich osob.

Co mi sie podoba na tym forum :?: Przede wszystkim zdrowa rodzinna przyjacielska atmosfera. Bez klotni, uzytkownicy podchodzš do siebie z naleznym szacunkiem i powagš.

Czego nie toleruje :?: Nabijania postow, chociaz to tutaj jest zjawiskiem niezwykle rzadkim no i nie lubie po kimœ poprawiac postow...(bledy ortograficzne, czy np. nieumiejetne korzystanie z opcji forum - cytowanie wypowiedzi innych osob :))

Zdravim
korek303

......

Post autor: korek303 »

-widze,ze P_J zbiera dane osobowe :wink:
1)mam 3 latka nie licz¹c za dwa dni 40+ ktoœ jest starszy tylko nie pamietam czy moj imiennik :lol:
2)nick...przypadek tym posluguje sie na tej stronce
3)1963.11.20
4)Gdansk...od urodzenia....chociaz mieszkalem w roznych miejscach...
5)wlosy...rzadkie :wink: w sumie zobaczyc mozna w Galeri...oczy piwne :lol:
6)Politechnika Gdanska wydz.Budownictwo Wodne(sam nie wiem dlaczego :? )
7)sam siebie w pewnych momentach nie lubie..a co dopiero ktoœ....
8)przypadek...za dlugo sie rozplštywac ....lipiec 1979 roku.....
9)zalezy od pozycji....lecz jak juz to moze Dalglish....bez przekonania.....
10)cecha- charakteru....porywczoœc nie zawsze uzasadniona......a nie lubie sie do bledow przyznawac.....i tu sie kloci ze szczeroœci¹...zreszt¹ podobno daje sie lubic :roll:
11)no coz, kazda frajerska przegrana bez wyjštkow....
12)co do cytowania na forum...tak mi bylo proœciej, zwlaszcza po chmielu :wink: postaram sie wyprostowac(Igor :lol: )prawda Panie Adrianie.....
13)Pozdro dla Redakcji, robicie kawalek dobrej pracy...chyba czasem kosztem nauki :wink:
Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

1. Dowod osobisty:
- imie Izabela - Iza Bella i kazda inna byle NIE Izka :!:
- skšd sie wzišl Twoj nick? - hehehe zabawne bo od imienia ale wypowiadanego przez 2 latke (bardzo dawno temu) i poza tym nie chcielam byc kolejnš Izš1223355
- data urodzenia za kilka dni skoncze 29 :?
- miejsce zamieszkania Sosnowiec
- kolor wlosow i oczu - hmmmm teraz to ciemno czerwono - bordowe ale ogolnie to raczej ciemna szatynka lub jasna brunetka :wink: oczy - piekne :wink: (joke) bršzowe
- szkola / zawod skonczylam filologie angielsk¹ na UÂS a teraz pracuje sobie ale nie w zawodzie choc z uczelni¹ sie nie rozstalam...
- trzy glowne cechy charakteru - hmm zloœliwa i wyluzowana optymistka - zreszt¹ zapytajcie tych co mnie znaj¹....
2. Liverpool
- od kiedy kibicujesz LFC? - maniakalnie to od powstania tej strony a tak to od 1998 kiedy ze zlaman¹ nog¹ lez¹c w lozu, podziwialam Owena na MÂS (choc za nim nie przepadam), no a potem powodem stal sie Dudek i Baros :wink: and until the end of time... :wink:
- dlaczego akurat ten klub? dlatego ze poniewaz
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu - musiala bym chyba powtarzac po przedmowcach - legendy Rush, Dalglish,
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc? (mecz, transfer itp) - jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc? :arrow: czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie......s¹ wzloty i upadki w kazdym sezonie - ostania radoœc 25.05.2005r, ostatnia przykroœc przegrana z Chelsea w Premiership 1:4
3.My i forum
- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum? hehehe bo mnie zaproszono :wink:
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz) z kazdym, ktory ma takie pogl¹dy jak ja ale bywa roznie
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. podoba mi sie atmosfera (znowu Was powtarzam)
a denerwuje ... chamstwo i glupie haselka ogolnie - na szczeœcie moderatorzy czuwaj¹ i chwala Wam za to Panowie...

Patryk_Juventinho :arrow: zapraszam do zabawy
- w punkcie 2 wpisz wszystko ale w odniesieniu do Juventusu

.
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Re: Poznajmy siĂŞ lepiej!

Post autor: Daniel »

imie: Daniel
skšd sie wzišl Twoj nick?: od imienia :lol:
data urodzenia (lub wiek) rocznik 89, leci mi 17-tka (czyli mam 16)
miejsce zamieszkania (miasto): Tomaszow Lubelski
kolor wlosow i oczu: brunet, oczy piwne
szkola / zawod: LO w TL profil humanistyczny
trzy glowne cechy charakteru: nieœmialy, z poczuciem humoru (jedno z drugim troche sie nie pokrywa, ale w swoim towarzystwie zawsze mozna sie nieŸle poœmiac) i... niecierpliwy

od kiedy kibicujesz LFC?: to byl sezon bodajze 2000/2001 - poczštek
dlaczego akurat ten klub?: ja myœle, ze to miloœc, nie da sie wytlumaczyc :)
najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu: hmmm jest wiele znakomistoœci. Moze Kenny Daglish, Ian Rush...
jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC przynioslo Ci najwieksz¹ radoœc? (mecz, transfer itp): mecz- polfinaly z Chelsea no i final Ligi Mistrzow. Ze starszych- final UEFA z Alaves i final FA Cup z Arsenalem.

jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc? Ostatnio: porazka z Chelsea 4-1, odejœcie Owena i ogolnie transfery Beniteza.

dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum?: bo panuje tu wyj¹tkowo przyjazna atmosfera i s¹ super ludzie.
ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz) to zalezy od tematu. Z wieloma osobami sie zgadzam i odwrotnie.
co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. ta atmosfera mi sie podoba. nie podobajš natomiast nabijanie postow, plytkie wypowiedzi i bezsensowne tematy. Kazdy powinien dbac o to, by na forum panowal odpowiednio wysoki poziom.

POZDRO.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2005, o 18:52 przez Daniel, łącznie zmieniany 1 raz.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
ODPOWIEDZ