[WYZYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Asieńka
Kontakt:

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - wyżywienie

Post autor: Asieńka »

Agula pisze:
Alex pisze: Tyle że naprawdę, to niezdrowe jest. No i jak to tak - bez mięsa? Bezsęsu...
uwierz mi, że dobrze skomponowana dieta wegeterian jest postokroc zdrowsza niż ta z jakimkolwiek mięsem w zestawie :)
Ostatnimi czasy dość dużo czytam o różnych dietach. Po pierwsze:"prawdziwa dieta powinna być zgodna z fizjologicznymi potrzebami organizmu". Taką potrzebą jest na pewno mięso - mało kto wie, ale są pewne witaminy, których organizm nie przyswaja z niczego innego niż mięso. Żadne warzywa, a tym bardziej witaminy(które organizmy naprawdę ciężko wchłaniają) nic tu nie dadzą. Mięso - fakt, powinno być ekologiczne i chude, ale nawet odrobina tłustego jest dopuszczalna. Chodzi tylko o to, żeby zachować umiar.

Tak z ciekawości, ryby też jecie moi drodzy wegetarianie? - jeśli tak to one przecież pływają i też je trzeba zabić.....Inny skrajny przypadek - a skąd wiecie, że rośliny nie czują? przecież żadna Wam tego nie powiedziała(to z jakiegoś filozoficznego rozmyślania z uczelni....

Awatar użytkownika
AguL
Owsianka
Kontakt:

Post autor: AguL »

Asieńka pisze:
Inny skrajny przypadek - a skąd wiecie, że rośliny nie czują? przecież żadna Wam tego nie powiedziała(to z jakiegoś filozoficznego rozmyślania z uczelni....

Skarajna skrajnośc hehe, idąc tym tokiem myślenia pozostawałaby mi tylko woda i to najlepiej ta z kranu, bo kupując w butelkach przyczyniam się do zanieczyszczeń środowiska, co napewno ciąży zwierzętom.. heh

Nie, abym konkurowała do miana jakiegoś Rzecznika Obrony Praw Zwierząt czy cuś :D aczkolwiek jakoś tak mam, że widząc na stole w kuchni kanapke z szynka w mej wyobrazni rozpoczyna się łańcuch skojarzeń kończacy się na obrazku zabicia w dosc szczegółny sposób owego zwierzęcia...

No cóż, naoglądało się dziecko kiedyś programów dokumentalnych o podobnej tematyce to teraz ma heh... :/
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Agula pisze:czkolwiek jakoś tak mam, że widząc na stole w kuchni kanapke z szynka w mej wyobrazni rozpoczyna się łańcuch skojarzeń kończacy się na obrazku zabicia w dosc szczegółny sposób owego zwierzęcia
Ignorance is bliss :) Taka jest natura, że jedne zwierzątka jedzą inne, żeby przeżyć...

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

Agula pisze:
Asieńka pisze:
Inny skrajny przypadek - a skąd wiecie, że rośliny nie czują? przecież żadna Wam tego nie powiedziała(to z jakiegoś filozoficznego rozmyślania z uczelni....

Skarajna skrajnośc hehe, idąc tym tokiem myślenia pozostawałaby mi tylko woda i to najlepiej ta z kranu, bo kupując w butelkach przyczyniam się do zanieczyszczeń środowiska, co napewno ciąży zwierzętom.. heh

Nie, abym konkurowała do miana jakiegoś Rzecznika Obrony Praw Zwierząt czy cuś :D aczkolwiek jakoś tak mam, że widząc na stole w kuchni kanapke z szynka w mej wyobrazni rozpoczyna się łańcuch skojarzeń kończacy się na obrazku zabicia w dosc szczegółny sposób owego zwierzęcia...

No cóż, naoglądało się dziecko kiedyś programów dokumentalnych o podobnej tematyce to teraz ma heh... :/
Wegetarianizm jako sposób na życie. samopoczucie czy jakoś tam pojęte zdrowie - OK, niech sobie ludzie żyją jak chcą, ale dorabianie do tego bzdurnych ideologii o zwierzętach to dla mnie lekka przesada. To nie przekonania, a chęć wyróżniania się z tłumu. Nie bierz tego do siebie Agula za bardzo i zajadaj sobie roślinki do woli ale nie mieszajmy w dyskusję krówek, świnek kurczaczków i innych istot jadalnych.
Świetnie Alex zauważył
Alex pisze: Ignorance is bliss :) Taka jest natura, że jedne zwierzątka jedzą inne, żeby przeżyć...
Ale żeby nie było OT, żeby nie było tak pompatycznie i poważnie i nerwowo....
Proszę Paweł napisz nam (jeszcze raz) jak wygląda sprawa z WYŻYWIENIEM.
Ile mamy obiadów, ile ognisk :?:
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

Kuba
Kontakt:

Re: [WYŻYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Kuba »

@Sochal, Masacra

Płatki też serwujecie na śniadanie powiedzmy? Mięsa tam nie ma... :D

Byłbym chętny jakby co. :P
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

My tam Kubuś mamy zamiar raczyć Agulę naszą wegetariańską kuchnią, ale oczywiście Ty też się przy nas wyżywisz jeśli taka Twoja wola. Nikt Cię nie odpędzi od naszego stołu pełnego kulinarnych niespodzianek. Płatki będą.

Polecamy owsiane na mleku. :)

Kuba
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Bardzo mi miło. :D

Oczywiście zaglądnę do Was rano na płateczki. 8)
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Przepraszam bardzo a są jakieś zapisy na te płatki :P ?? bo ja też bym reflektował :P
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
Juras
Kontakt:

Post autor: Juras »

Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P zostało mi sporo po pracy w pewnej firmie mam malinowa tropikalną i earl grey .:P
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Juras pisze:Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P [..] mam malinowa tropikalną i earl grey.:P
Kawusią gardzę; Mam nadzieję Jurasku, jako że łączą nas nieco bliższe relacje (ale ciiiiii), to będziesz mi parzył earl grey'a, jak na porządną dziweczkę przystało? :* :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Banan

Post autor: Banan »

Juras pisze:Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P zostało mi sporo po pracy w pewnej firmie mam malinowa tropikalną i earl grey .:P
To lej ten grey :!:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
AguL
Owsianka
Kontakt:

Re: [WYZYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: AguL »

a zieloną też preferujecie albo macie na stanie? :)
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life

Awatar użytkownika
Balcerek
Kontakt:

Post autor: Balcerek »

Ja sie piszę na zieloną , jakby nie dało rady załatwic to i tam zabiorę trochę swojej .
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich

Awatar użytkownika
Iwona
Piorunochron
Kontakt:

Post autor: Iwona »

Juras pisze:Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P zostało mi sporo po pracy w pewnej firmie mam malinowa tropikalną i earl grey .:P
To ja też poproszę, jeśli można :) wprawdzie biorę kawę, ale zbyt duże ilości szkodzą mojemu szanownemu zdrowiu ( :lol: ), więc nie pogardzę taką dobrą herbatką od Jurasa :P :happy:
You'll Never Walk Alone!

Awatar użytkownika
Brewka
Kontakt:

Post autor: Brewka »

Herbatką również nie pogardzę ;) Także Juras, masz chętnych :D

Co do zwolenników sziszy - biorę jabłkowy nieruszany, świeży i znalazłem dwa węgielki ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ