[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Gin
Robbie Ryder

Re: [ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Gin »

Odnośnie ludzi do selekcji Reszty Świata - proponuję ludzi znających Resztę tzn. żadnych nowicjuszy czy ludzi którzy, są na zlocie po raz pierwszy. Myślę o elicie....
Druga sprawa - Taka moja propozycja...Z około 100 osób 20-30 to redakcja tak? (dane są mniej więcej - nie chodzi o dokładność tylko system działania) więc zostaje nam dajmy na to 70 osób. Powiedzmy 20 osób z tej 50-tki nie zagra - bo nie chce, nie może itd.... Zostaję nam 50-ciu graczy. Teraz z tej 50-tki niech każdy określi się na jakiej pozycji chce grać. Kolejna selekcja przeprowadzi się sama. Zostaną nam 4 formacje (Bramka, obrona, pomoc, atak) w których znajdować się będą ludzie w różnej liczbie. Potem rozegrany zostanie mecz kwalifikacyjny czy też dwa równoległe i z nich wyłoni się najlepszych graczy danych pozycji. Ludzi do selekcji też będzie potrzeba kilku, ale może dzięki temu coś wyjdzie.
To tylko moja propozycja

zdravim!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
bati91
Kontakt:

Post autor: bati91 »

Jezeli chodzi o shishe to mam 2 paczki orginalnego tytoniu z Egiptu o smaku 2 jabłka! Jezeli chodzi o samą fajke moja juz się nie nadaje a pocztą idzie nowa! Tytoń wziąć mogę! pozdrawiam!

Wegielki posiadam w liczbie 10 sztuk! Też ich mi nie szkoda także jak chcecie?!
Ostatnio zmieniony 10 sie 2009, o 20:10 przez bati91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

adamus1990 pisze:a ja mam takie pytanie do zlotowiczow czy ktos posiada zwas przedmiot zwany "shisha"??(moja aktualnie sie zbiła)?
Ja mam, lecz małą mogę zabrac, tytoń też mam... wiśniowy. Tylko węgielki by się przydały jakieś...

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Dzwoniec przyjeżdża z żoną w piątek po południu. Czy jeszcze ktoś zamierza dzień później do Nas dołączyć?

3 dni do zlotu!
Obrazek

Awatar użytkownika
AguL
Owsianka
Kontakt:

Post autor: AguL »

Jamie pisze: Ja mam, lecz małą mogę zabrac, tytoń też mam... wiśniowy. Tylko węgielki by się przydały jakieś...
A po co Ci to, przepraszam? Hmm? :dry:

skleroze mamy na przykład?;> :D :D
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life

Wieviór

Post autor: Wieviór »

80 zł - tyle dopłacamy na miejscu do wpłaconych wcześniej 45 zł. W tym wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie (dwa grilloogniska i jeden obiad), przypinki (tu Dzwoniec jeszcze działa), baner, złoty but.

Innych dopłat nie przywidujemy, wciąż nie wiadomo co z boiskiem na mecz, kombinujemy co by zagrać na jakimś takim konkretnie porządnym (za bugiem). W takim układzie być może przyjedzie nam się jakoś zrzucić na dojazd, ale to najwcześniej jutro wieczorem będzie wiadomo - i nie wyjedzie dużo.
Obrazek

adamus1990

Post autor: adamus1990 »

tez monza byloby wynajac kajaki bojdaze 7 zlotych za godzine wiec majatek tez niejest ale jakas tam atrakcja zawsze:)xD

Amigos
Kontakt:

Post autor: Amigos »

A propos meczu jest szansa na jakiś występ z mojej strony, bo nie wiem czy jest sens kombinowania korasów. ?? :)
ObrazekObrazek

Banan

Post autor: Banan »

Gin, moim zdaniem żadne mecze nie są potrzebne :)

Chętnych do gry się weźmie i da im piłkę. W sposób zorganizowany zobaczymy czy potrafią umiejętnie podawać piłkę między sobą i myślę, że to jedno z ważniejszych kryteriów. I bądźmy szczerzy - i Ty i ja od razu zobaczymy kto potrafi podawać a kto nie, kwestia kilku lat gry w piłkę :)

Po teście na podawanie można przeprowadzić mały test kondycyjny. Kilka szybszych kółek wokół boiska i masz kolejną selekcję.

Na miejscu się i tak zobaczy :) Przykro mi, ale takie są realia - każdy może chcieć grać, ale nie każdy zagra. Zwyczajnie za dużo ludzi.
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
Szmajchel
Kontakt:

Post autor: Szmajchel »

Moim zdaniem bedzie niesprawiedliwe to, ze czesc gra, a reszta siedzi na trybunach. Bo nie gramy na super profesjonalnym poziomie tylko tak towarzysko, i kazdy kto chce zagrac powinien pobiegac troche na boisku w tym oficjalnym meczu. Tez wymysliliscie z ta Redakcja-reszta swiata ;) u nas jest Polnoc- Poludnie i nie ma zadnego problemu bo jest po rowno, a jak nie to przechodzi np Warszawiak do druzyny Poludniowcow (Slonzokow). To byl wyjatek hehe ;)
Czy nie lepiej zrobic tak jak Gin napisal? dodac paru zapalencow z Reszty Swiata do ekipy redakcji.

Sprawa z boiskiem jeszcze jest nierozstrzygnięta. Wszystko melduje Wieviorowi a na forum on albo ja napisze jesli wszystko bedzie na 100% wiadome. Z wynajeciem nie byloby problemow raczej, glownie martwie sie o transport. Wezcie pontony, a reszta w kajaki ;)

W naglym wypadku mozna sie wybrac do Konstantynowa 10km od Serpelic. Niektorym spodobala sie moja kolezanka stamtad wiec jesli boisko bedzie dziurawie i wyboiste to ona bedzie dobra rekompensatą ;) ale to tryb awaryjny... walczymy o najlepsze warunki!

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

bati91 pisze:Jezeli chodzi o shishe to mam 2 paczki orginalnego tytoniu z Egiptu o smaku 2 jabłka! Jezeli chodzi o samą fajke moja juz się nie nadaje a pocztą idzie nowa! Tytoń wziąć mogę! pozdrawiam!

Wegielki posiadam w liczbie 10 sztuk! Też ich mi nie szkoda także jak chcecie?!
To weź tyle węgielków ile zdołasz udźwignac :D
Wieviór pisze:80 zł - tyle dopłacamy na miejscu do wpłaconych wcześniej 45 zł. W tym wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie (dwa grilloogniska i jeden obiad), przypinki (tu Dzwoniec jeszcze działa), baner, złoty but.

Innych dopłat nie przywidujemy, wciąż nie wiadomo co z boiskiem na mecz, kombinujemy co by zagrać na jakimś takim konkretnie porządnym (za bugiem). W takim układzie być może przyjedzie nam się jakoś zrzucić na dojazd, ale to najwcześniej jutro wieczorem będzie wiadomo - i nie wyjedzie dużo.
Paweł zapomniałeś jeszcze o 20 zl, które przeznaczymy na koszulki zlotowe ;)

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Ja bym proponował rozegrać mecz w okolicach Oviedo...
... wiesz Szmajchel o czym (o kim) mówię :D
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
Szmajchel
Kontakt:

Post autor: Szmajchel »

Haha, moze w nastepnym roku tam zrobimy zlot, albo ta osoba znow przyjedzie do Polszy i zgarne ja na zlot ;)
teraz to bym wybral cos blizej, moze Konstantynów ;) wiesz Sochal o czym (o kim) mowie :D
Ostatnio zmieniony 11 sie 2009, o 12:30 przez Szmajchel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nooldir
Kontakt:

Post autor: Nooldir »

Szmajchel pisze: Bo nie gramy na super profesjonalnym poziomie tylko tak towarzysko
Może poziom nie będzie profesjonalny, za to walka i wola zapewne będą większe niż przy finale LM więc jeśli ktoś zamierza wyjść na boisko żeby 'tak sobie pokopać' to chyba trzeba poprosić kogoś żeby zabrał nosze na zlot.
dodac paru zapalencow z Reszty Swiata do ekipy redakcji.
Taki mecz miałby niewiele wspólnego ze swoją nazwą (Redakcja-Reszta świata przyp. red.) Poza tym niektórzy mają wybór w której drużynie chcą zagrać

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Ty, Szmajchel, ogarniaj te busy, bo miałem w zamyśle Ciebie koleżko, skoroś taki aktywny i pełen pomysłów :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

ODPOWIEDZ