Poznajmy sie lepiej

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Brendan

Re: Poznajmy sie lepiej

Post autor: Brendan »

No to i ja :P :

Imię - Bartek;

Skąd się wziął Twój nick - Jakoś tak pierwszy mi przyszedł do głowy, bo nie mam żadnej ksywki;

Data Urodzenia - 23.02.1997;

Miejsce zamieszkania - Zwoleń;

Kolor włosów - Brązowe/czarne;

Kolor oczu - Brązowe;

Szkoła/zawód - 3 klasa gimnazjum;

Trzy główne cechy charakteru - zabawny, leniwy, bystry (jak w randce w ciemno :D);

Ulubiona gra komputerowa - FIFA, GTA ogółem, gram sporo, a te to chyba moje ulubione;

Ulubiona potrawa - spaghetti;

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje - Do Anglii, najlepiej do miasta Beatelsów;

Jakimi cechami powinien odznaczać się prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - Ma być taki, że jak do niego zadzwonię w środku nocy bo musimy zakopać trupa, to przyjeżdża bez słów;

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń damsko-męska - Tak;

Masz zwierzątko domowe - Nie;

Jak wyglądałoby Twoje życie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu - Tyle co obejrzałbym na Canal+, czyli prawie by nie istniało;

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - Częste i dobrej jakości newsy i forum;

Co Ci się nie podoba na LFC.PL - 503 temp... Ale to już minęło ;) ;

Ulubiony przedmiot w szkole - Muzyka, plastyka, WOS;

Znienawidzone przedmioty - Niemiecki;

Ulubiony film - Długooooo by wymieniać, filmy to w zasadzie moja druga największa pasja po piłce nożnej; Powiedzmy twórczość Tarantino, Spike'a Lee, Lyncha etc.

Jakiej muzyki słuchasz - Rock i pochodne, ale jak mi się spodoba jakiś kawałek z innego gatunku to nie mam z tym problemu;

Co najchętniej robisz w wolnym czasie - Oglądam filmy, słucham muzyki, gram w piłkę, jeżdżę na rowerze, ogólnie nie uczę się :P ;

Ulubiony napój bezalkoholowy - Woda, nie pijam słodkich napojów;

Twoje nałogi - W sumie za młody jestem na to, ale mam duże problemy przez lenistwo i niechęć do nauki;

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Coś w rodzaju charyzmy, że jak gadam z dziewczyną, to się nie śmieje słodziutko tylko się odgryza, zagaduje etc. No i wygląd raczej na 1. miejscu;

Twój stan cywilny - Wolny;

Twój największy życiowy sukces - Raczej brak, może kilka koncertów na gitarze, nic wielkiego;

Jesteś jeden dzień administratorem LFC.PL , co byś zmienił - Zakazałbym hejtu na Rodgersa, bo chyba oczywiste, że z takim składem w sezon nie wygra ligi;

Od kiedy kibicujesz LFC - W zasadzie to chyba jak miałem jakieś 9 lat to dopiero zainteresowałem się piłką i po jakimś czasie moim ulubionym piłkarzem stał się Torres, a potem trafił na Anfield, on odszedł, ja zostałem;

Dlaczego akurat ten klub - Kiedyś się nad tym nie zastanawiałem, a teraz jestem zbyt zakochany w tym zespole, żeby odejść, bo nie ma wyników, czy ktoś tam odszedł;

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Nie będę się silił na wymienianie nazwisk z przeszłości bo ich nie pamiętam, jak dla mnie Steven Gerrard;

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło CI największa radość - Głupio to zabrzmi, ale wielkich triumfów w czasie mojego kibicowania LFC nie odnosiło więc powiem 4-1 na Old Toilet i 3-1 z mułami u nas;

Dlaczego zdecydowałeś się zapisać na to forum - Bo od dawna przeglądałem forum i postanowiłe, że włączę się do tych dyskusji;

Numer buta - 44;

Wzrost - 182;

Waga - 74;

Ulubiony Hipermarket - raczej brak, mieszkam w małym mieście;

Ulubiony ketchup - Helmans (życiowe te pytania :D );

Książka której nigdy nie dokończyłeś - Kilka książek Kinga, nie wszystkie są dobre, no i nigdy nie przeczytałem żadnej lektury :P ;

FIlm którego nigdy nie dokończyłeś - Raczej brak, może czasem coś w telewizji jak złapałem się na jakiegoś crapa;

Twoje drugie imie - Igor;

Trzecie imię - Borys (serio mam trzy imiona);
KubaLFC888

Post autor: KubaLFC888 »

1.Dowod osobisty
-Kuba
-Od imienia,nazwy naszego klubu i liczby ktora od kilku lat jest moja ulubiona czyli "8"
-17 lat
-Turek ("Tur" Turek)
-brunet,brazowe
-Liceum o profilu pozarowym
-ciezko jest sie samemu opisac;d
2.Liverpool
-Liverpoolowi kibicuje od 22.02.2005 roku kiedy to Liverpool pokonal Bayer Leverkusen w LM
-Kiedy zacząłem kibicowac Liverpool'owi praktycznie nic nie wiedzialem o tym klubie mialem zaledwie 9 lat.Wiedzialem jedynie ze gra w nim Jerzy Dudek , krol strzelcow mistrzostw Europy Milan Baros . Spodobala mi sie gra tej druzyny ale pewnie rowniez dlatego ze grali w nim dwaj w/w pilkarze.
-oczywiscie Steven Gerrard
-Zwyciestwo w LM. Jak wyzej napisalem mialem wtedy 9 lat i gdy LFC gralo w finale kibicowalem im zaledwie 3 miesiace ale po tym historycznym meczu po tym come backu i paradach Dudka (dogrywka,karne) i gdy Gerrard unosil puchar plakalem i wiedzialem ze to jest ten klub ktoremu bede kibicowal zawsze.
-Najwieksza przykrosc zwiazana z Liverpoolem to na pewno odejscie Torresa ale rowniez wiadomosc ze Jamie Carragher konczy kariere po tym sezonie.
3.Forum
-zdecydowalem sie dlatego ,ze czesto sa zamawiane rozne rzeczy hurtowo(opaski fundacji Gerrarda itp) ale rowniez za pare lat(jak bede pelnoletni) bede chcial wziasc udzial w zlotach fanow.
-Nie mam pojecia , podobaja mi sie wypowiedzi Jetzu :)
-podobaja mi sie analizy i statystyki ktore nie raz wstawiaja uzytkownicy , a nie podobaja mi sie na pewno glupie plotki transferowe lub informacje z Polskich stron typu wp,onet itp gdyz w wiekszosci sa to plotki wyssane z palca
grunwald

Post autor: grunwald »

Imię - Łukasz
Wiek - 18.
Skąd się wziął Twój nick? – inspiracja znajomego
Miejsce zamieszkania – Opole
Kolor włosów - ciemne
Kolor oczu – niebieski
Szkoła/zawód – uczeń

Ulubiona gra komputerowa – fifa, cs 1.6
Ulubiona potrawa – pizza
Ulubione czasopismo – wolę książki
Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś - Carragher
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – południowe Włochy

Ulubiona książka - Wiedźmin
Jakiej muzyki słuchasz – każdej dobrej.
Kim chciałbyś zostać w przyszłości - lekarzem
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – piłka ręczna, internet, znajomi
Ulubiony napój bezalkoholowy – woda gazowana
Twoje nałogi - nie posiadam
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - spontaniczność
Twój największy życiowy sukces – miłość do sportu
Ulubiona postać z kreskówek - traszka Newton
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? - zasady rekrutacji na forum, a przynajmniej limit wieku. jak patrze na swoje posty sprzed 3 lat to teraz rozumiem. niestety.

Od kiedy kibicujesz LFC? – odkąd pamiętam, a bardziej "fanatycznie" to relatywnie krótko. 3-4 lata.
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Gerrard
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Istambuł i zdobycie pucharu ligi w zeszłym roku
Największy zawód - w ostatnich latach polityka klubu. od transferowej zaczynając. no i Torres.
Ulubiony piłkarz - Xavi

Numer buta - 46
Wzrost - 191 cm
Waga – 85 kg
Jurgen ufam Tobie.
ManiacK

Post autor: ManiacK »

1. Dowód osobisty:
- Imię : Maniek
- Skąd się wziął Twój nick? : Przekształcenie z ksywy "Maniek", ponieważ była zajęta.
- Data urodzenia (lub wiek) : Lat 19
- Miejsce zamieszkania (miasto) : Bukowno
- Kolor włosów i oczu : Niebieskooki brunet
- Szkoła / zawód : Uczeń Technikum
- Trzy główne cechy charakteru : Pewny siebie & Czuły & Ambitny

2. Liverpool
- Od kiedy kibicujesz LFC? : Będąc małym szczylem usłyszałem o tym, jak LFC zdobył Puchar Uefa. Zainteresowało mnie to wtedy, bo akurat koledzy z podwórka nosili koszulki różnych drużyn i im "kibicowali", to ja też chciałem mieć własny klub. Wybór padł wtedy właśnie na Liverpool. Być może to był zalążek małego "sezonowca", bo kibicowałem im dlatego, bo wygrali Puchar, aczkolwiek teraz mimo lat posuchy nigdy nie pomyślałbym, by zmienić miłość do Liverpoolu na chociażby sympatię do innego. Wczoraj, dziś, jutro i zawsze tylko Liverpool.
- Dlaczego akurat ten klub? : Ponieważ to jeden z tych klubów, które uważam za kolebkę futbolu, ponieważ to klub posiadający najzagorzalszych kibiców, ponieważ.. po prostu - Liverpool i nikt inny.
- Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu : Steven Gerrard
- Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największą radość? : Wieść, że Gerrard zostaje w klubie mimo ofert Chelsea i zainteresowania Realu.
- Jakie wydarzenie związane z LFC sprawiło Ci największą przykrość? : Mógłbym powiedzieć, że odejście Torresa, ale on po prostu pokazał wtedy, jakim jest człowiekiem. Dlatego tu wybór pada na przegrany finał LM z Milanem. W tym meczu zagraliśmy lepiej od Milanu, niestety szczęście Nam nie dopisało.

3. My i forum
- Dlaczego zdecydowałeś“ zapisać się na to forum? : By mieć dostęp do najrzetelniejszych informacji i być wśród wielu innych wiernych kibiców Naszego klubu.
- Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeś“li chodzi o LFC ( z kim najczęśćiej się zgadzasz) : Hulus, zawsze wszystko trafnie oceni, zinterpretuje. Poza Nim jest też parę osób, z których zdaniem często się zgadzam, a poza tym to niestety.. ale często po prostu panuje chaos.
- Co Ci się podoba na tym forum a czego nie tolerujesz? : Możliwość wyrażenia własnego zdania na wiele tematów, a nie podoba mi się to, że po tym właśnie akcie następuje fala krytyki przez osoby, które uważają, że wiedzą lepiej.
TwilightSparkle

Post autor: TwilightSparkle »

Imię - Sebastian
Skąd się wziął Twój nick? – Imię postaci z pewnej kreskówki
Miejsce zamieszkania – Mińsk Mazowiecki / mazowieckie
Kolor włosów - szatyn
Kolor oczu – zielone
Szkoła/zawód – 1 klasa liceum
Trzy główne cechy charakteru - ciekawski, lojalny i leniwy :P
Ulubiona gra komputerowa – seria FIFA i GTA, Audiosurf, Garry's Mod
Ulubiona potrawa – Kotlety schabowe, zupa pomidorowa i spaghetti ;)
Ulubione czasopismo – CDA
Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś - Jamie Carragher i Stevie G
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Trzy opcje: Liverpool (wiadomo), Nowy Jork (BronyCon) albo jakieś egzotyczne wyspy.
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Piłkę, przyjaciela. Nic więcej.
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – Szczery i lojalny.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - Tak.
Masz jakieś zwierzątko domowe – pies.
Jak wyglądałoby Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – Słownie - zero.
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl - Profesjonalizm.
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – Flejmy na forum w tematach dot. polityki i transferów

Ulubiony przedmiot w szkole - J. Angielski
Znienawidzony przedmiot w szkole – Matematyka, szeroko pojęte przedmioty artystyczne.
Ulubiony film – seria Taxi.
Jakiej muzyki słuchasz – Wszystkiego oprócz metalu i disco polo. Najczęściej elektronika, indie rock i indie pop.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Oglądam TV, czytam albo przeglądam neta. Gdy jest ciepło, gram w piłkę lub jeżdżę na rowerze.
Ulubiony napój bezalkoholowy – Ananasowy Monster :D
Twoje nałogi - Internet.
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Urodę, inteligencję i poczucie humoru.
Twój stan cywilny - Wolny
Twój największy życiowy sukces - Że co? :|
Ulubiona postać z kreskówek - Twilight Sparkle ^_^
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – Wrzuciłbym plugin Tapatalk na forum, no chyba,że już jest, a ja nie mogę odnaleźć tam forum :/

Od kiedy kibicujesz LFC? - 2005r. Finał w Stambule, który był dzień po moich urodzinach. Byłem za LFC z powodu Dudka. Później - wiadomo.
Dlaczego akurat ten klub? – Tego nie wie nikt…
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Steven Gerrard
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Finał w Stambule i zwycięstwo 4-1 nad Man Utd na OT.
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Żeby pogadać z innymi o LFC i nie tylko.
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej się zgadzasz) - Hulus
Numer buta - 41
Wzrost - 175 cm
Waga – 61 kg
Ulubiony hipermarket- Karfur xD
Ulubiony ketchup - łagodny
Książka której nigdy nie dokończyłeś - lektury szkolne
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Zmierzch (wymiękłem, 2deep4me)
Twoje drugie imię - Paweł ( z bierzmowania)
Awatar użytkownika
Zurek

Post autor: Zurek »

Pierwszy post , więc wypadałoby się przedstawić.

Imię - Mariusz
Skąd się wziął Twój nick? – Żurek,to ksywka - od nazwiska Żurawski
Miejsce zamieszkania – Ryki/Pomorskie
Kolor włosów - szatyn
Kolor oczu – Niebieskie
Szkoła/zawód – 2 klasa Technikum Turystycznego
Trzy główne cechy charakteru - uparty , ciekawski , rozmowny
Ulubiona gra komputerowa – Fifa , PES , ogólnie by pograć na konsoli z kumplami ;)
Ulubiona potrawa – Pierogi Ruskie :D
Ulubione czasopismo – brak , czasami jak mam ochotę to zakupię jakąś gazetę sportową.
Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś - Steven Gerrard , Jan Paweł II
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Liverpool
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Piłka , Znajomego (jeśli można go nazwać przedmiotem ) i może dużo pierogów :)
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – pomocny , szczery , ale potrafiący porządnie "opieprzyć"
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - Nie
Masz jakieś zwierzątko domowe – Zeberki
Jak wyglądałoby Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – zapewne tylko mecze w TV
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl - przejrzystość strony , szybkie i prawdziwe informacje
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – wcześniej problemy z rejestracją na forum . Teraz nie widzę wad.

Ulubiony przedmiot w szkole - WF
Znienawidzony przedmiot w szkole – Chemia
Ulubiony film – Zielona Mila
Jakiej muzyki słuchasz – Głównie rap. No ale jak się idzie na jakąś imprezę ze znajomymi , to ważne by się dobrze tańczyło
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Orlik , konsola - wszystko ze znajomymi
Ulubiony napój bezalkoholowy – Grappa Ice
Twoje nałogi - Piłka Nożna
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Każda jest inna . No ale trzeba przyznać że uroda i szczerość u niektórych potrafi powalić ;)
Twój stan cywilny - Wolny
Twój największy życiowy sukces - chyba jeszcze za szybko. Dobrze wspominam Finał Wojewódzki Coca Cola Cup "zaszczyt" grania z Lechią Gdańsk i sprawdzenia swoich umiejętności na pewno się przydało. ( niestety przegraliśmy z Lechią 6:4)
Ulubiona postać z kreskówek - chyba nie mam .
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – nic

Od kiedy kibicujesz LFC? - Ja jestem jeszcze z pokolenia "młodszych" fanów. Mając niecałe 10 lat zacząłem oglądać piłkę nożną , w tv tylko kilka kanałów no i natrafiłem na mecze Liverpool'u. Po meczu w Stambule , od płaczu po łzy radości , od razu wiedziałem że to nie jest przypadek i tak jest do dziś.
Dlaczego akurat ten klub? – Tego sie raczej nie wybiera ;)
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Steven Gerrard - znam historię klubu , ale ciężko cenić kogoś jak się nie widziało go w akcji. A Stevena widzę co weekend.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Stambuł , 4:1 z United
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Wymiana swoich opini jest zawsze interesująca
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej się zgadzasz) - jeszcze tego nie wiem.
Numer buta - 45
Wzrost - 191 cm
Waga – 72 kg
Ulubiony hipermarket- Lidl
Ulubiony ketchup - Włocławek Pikantny
Książka której nigdy nie dokończyłeś - wiele lektur
Film którego nigdy nie dokończyłeś – znalazłoby się kilka
Twoje drugie imię - brak

pozdrawiam . :)
Awatar użytkownika
rafalmysliborz

Post autor: rafalmysliborz »

Imię - Rafał
Data urodzenia: 25.07.1994
Miejsce zamieszkania – Myślibórz
Kolor włosów - blond
Kolor oczu – niebieski
Szkoła: Ukończone LO (klasa ogólna) w Myśliborzu

Numer buta - 44
Wzrost - 177 cm
Waga – 88 kg

Ulubiona gra komputerowa – PES (2012), GTA SA, DSJ, Flatout, Pokemon Fire Red
Jakiej muzyki słuchasz – Depeche Mode, Lata 80-te.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – przeglądam Facebook'a i lfc.pl
Ulubiony napój bezalkoholowy – sok pomarańczowy
Twoje nałogi - facebook
Ulubiona postać z kreskówek - Charizard, Mózg (Brain), Tom (od Jerry'ego)
Ulubiony przedmiot w szkole – WF, może Geografia
Znienawidzony przedmiot w szkole – Polski, Fizyka, Niemiecki
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? - wszystko działa jak należy, nie wiem co można by ulepszyć ;)

Od kiedy kibicujesz LFC? – do klubu przyciągnął mnie jeszcze Owen, więc jakoś przełom 2003/2004
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – 25.05.05 - Stambuł
Największy zawód - odejście Beniteza w 2010r - doprowadziło mnie to do łez
Ulubiony piłkarz - Gerrard

Forum śledzę już długi czas (z 5 lat), ale nigdy nie było większej weny, aby zacząć się udzielać.
Ulubiony wątek: Spekulacje transferowe ;D

Pozdrawiam ;)
Na discordzie nick: rafaelo94
zon

Post autor: zon »

1. Dowod osobisty:
- imie - Mariusz
- skąd się wziął Twój nick - nick zon wykombinowałem jakoś ze swojego nazwiska i grałem pod tym nickiem w CS, potem każdy zaczął tak na mnie mówić i teraz znany jestem właśnie jako zon :)
- data urodzenia (lub wiek) - 11.01.1994 (19 lat)
- miejsce zamieszkania (miasto) - Jarosław
- kolor wlosow i oczu - niebiesko/zielono oki blondyn
- szkola / zawod - jeszcze szkoła. Technikum o profilu informatycznym
- trzy glowne cechy charakteru - ciekawski, dowcipny, rozmowny
2. Liverpool
- od kiedy kibicujesz LFC? - od 2000 roku
- dlaczego akurat ten klub? - po prostu
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu - Stevie
- jakie wydarzenie zwiazane z LFC przynioslo Ci najwieksza radosc? - 25 maja 2005
- jakie wydarzenie zwiazane z LFC sprawilo Ci najwieksza przykrosc? - ogłoszenie zakończenia kariery przez Jamiego
3.My i forum
- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum? - zauważyłem, że jest tu wielu dobrych ludzi i przedewszystkim wiernych kibiców LFC
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz) - ciężko powiedzieć
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - jak narazie wszystko jest w najlepszym porządku :)
ziaja

Post autor: ziaja »

Imię - Andrzej
Data urodzenia: 30.11.1993
Miejsce zamieszkania – Sanok
Kolor włosów - Czarne/Brąz
Kolor oczu – czarne
Szkoła: ukończone : Zespół szkół technicznych nr 3 w sanoku

Numer buta - 41
Wzrost - 175cm
Waga – 60 kg

Ulubiona gra komputerowa – Fifa13, Uncharted od 1-3, GOW.
Jakiej muzyki słuchasz – Trash Metal, Hard Rock i Rock
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – szkicować, czytać mangi, grać na konsoli i oglądać anime.
Ulubiony napój bezalkoholowy – sok pomarańczowy
Twoje nałogi - Liverpool, manga i anime.
Ulubiona postać z kreskówek - Batman.
Ulubiony przedmiot w szkole – ee po ostatnich latach w technikum nie mam żanego.
Znienawidzony przedmiot w szkole – Niemiecki
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? - nic

Od kiedy kibicujesz LFC? – od finału pucharu ligi w 2003 przeciwko MU. Zaczarował mnie Gerrard, do tego tata przeciągnął mnie na stronę kibicowania.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – 25.05.05 - Stambuł
Największy zawód -Było ich parę, ale najbadziej wstrząsnął mną trasfer Torresa- płakałem do pierwszego gola Suareza :D
Ostatnio zmieniony 27 mar 2014, o 22:27 przez ziaja, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
KrissLFC1

Post autor: KrissLFC1 »

Imię - Krzysiek
Wiek - 21
Skąd się wziął Twój nick? – Nie znosiłem, kiedy wołano do mnie na osiedlu "Krzyś" albo "Krzysiu" to kumple zdrobnili mnie do Kriss'a :)
Miejsce zamieszkania – Warszawa
Kolor włosów - ciemny blond
Kolor oczu – niebieski
Szkoła/zawód – do niedawna student, za niedługo emigracja do UK (20mil od Liverpoolu :D) i tam jakaś robota

Ulubiona gra komputerowa – Football Manager, GTA - z komputerowych to tyle, natomiast na PS3 katowany jest Battlefield 3, NFS i oczywiście FIFA
Ulubiona potrawa – wątróbka, fasolka po bretońsku
Ulubione czasopismo – Men's Health
Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś - Paolo Di Canio, Jamie Carragher, Stevie Gerrard
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – pewnie jakieś Wyspy Kanaryjskie
Ulubiony przedmiot w szkole - WF, informatyka (tutaj to wymiatałem o lata świetlne resztę klasy, po układzie z nauczycielem nawet byłem - pilnowanie sali na przerwach, czyli np. blokowanie małolatom kompów podczas ich gry w CS'a itd)
Znienawidzony przedmiot w szkole – matma (95% rzeczy, którymi mnie katowano na tym przedmiocie nigdy zapewne nie zastosuję w życiu), fizyka (jw.), chemia (jw.)
Ulubiony film – każdy z Jasonem Stathamem
Nadprzyrodzone umiejętności - opanowanie Photoshopa w stopniu mnie osobiście zadowalającym :D
Zainteresowania - piłka nożna głównie w wydaniu angielskim, troszkę polityki

Ulubiona książka - "Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" Mersona i "Kowal - prawdziwa historia" Wojtka Kowalczyka
Jakiej muzyki słuchasz – w sumie to co w ucho wpadnie, zazwyczaj klubowe brzmienia
Kim chciałbyś zostać w przyszłości - szczęśliwym człowiekiem nie martwiącym się o jutro
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – piłka nożna, znajomi
Ulubiony napój bezalkoholowy – Nestea cytrynowa
Twoje nałogi - papierosy niestety
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - wierność, cycki...:D :D :D
Twój największy życiowy sukces – bezbolesne przejście przez system edukacji
Ulubiona postać z kreskówek - Królik Bugs
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? - wrzuciłbym na pasek na górze jakiegoś mema z Torresem :D A tak na poważnie to nie wiem, za krótko śledzę forum, żeby znać jego wszystkie problemy

Od kiedy kibicujesz LFC? – 2005, od finału w Stambule, tamtym meczem ta drużyna zdobyła moje serducho
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Stevie Gerrard zdecydowanie, idol przez duże "I", wzór profesjonalisty
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Stambuł, każde zwycięstwo z Chelsea i ManU
Największy zawód - Torres
Ulubiony piłkarz - Gerrard, Agger

Numer buta - 46
Wzrost - 186 cm
Waga – no ze stówka będzie na spokoju, postawny chłop jestem :)
Obrazek
Brendon

Post autor: Brendon »

Imię - Jakub
Skąd się wziął Twój nick - Długa historia, jeszcze z podstawówki
Data Urodzenia - 21.07.1996 r.
Miejsce zamieszkania - Inowrocław
Kolor włosów - Ciemne
Kolor oczu - Niebieskie
Szkoła/zawód - I kl. na profilu bio-chem w I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Trzy główne cechy charakteru - Spokojny, małomówny, sympatyczny
Ulubiona gra komputerowa - Fifa, Football Manager, War Rock
Ulubiona potrawa - Spaghetti, kluski z serem
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje - Mallorca
Jakimi cechami powinien odznaczać się prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - Szczerość, lojalność
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń damsko-męska - Tak
Masz zwierzątko domowe - Nie
Jak wyglądałoby Twoje życie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu - Telewizja, może jakieś gazety
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - Wszystko
Co Ci się nie podoba na LFC.PL - Czekanie na aktywację konta na forum
Ulubiony przedmiot w szkole - W-F
Znienawidzone przedmioty - Fizyka, Wiedza o kulturze
Ulubiony film - Efekt Motyla, Zodiak, Władca Pierścieni, Harry Potter, Gwiezdne Wojny
Jakiej muzyki słuchasz - Popularnej
Co najchętniej robisz w wolnym czasie - Spędzam go przed komputerem, gram w piłkę
Ulubiony napój bezalkoholowy - Pepsi Twist, Cherry Coke, Mountain Dew
Twoje nałogi - Komputer
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Poczucie humoru
Twój stan cywilny - Kawaler
Twój największy życiowy sukces - Chyba dostanie się do szkoły, do której chciałem iść
Jesteś jeden dzień administratorem LFC.PL , co byś zmienił - Nie mam pojęcia
Od kiedy kibicujesz LFC - 2006 r., pamiętam jak oglądałem finał w Stambule, ale wtedy jeszcze kompletnie nie znałem się na piłce, poszedłem spać po pierwszej połowie, a rano ojciec mi mówi, że wygrali w karnych
Dlaczego akurat ten klub - Po prostu, ma to coś co mnie zafascynowało
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Steven Gerrard
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło CI największa radość - Chyba zwycięstwo 3-1 z MU za Dalglisha i hattrick Kuyta
Dlaczego zdecydowałeś się zapisać na to forum -Mógłbym czasem coś dodać
Numer buta - 44
Wzrost - 173
Waga - 55
Ulubiony Hipermarket - Lidl
Ulubiony ketchup - Włocławek
Książka której nigdy nie dokończyłeś -Krzyżacy
FIlm którego nigdy nie dokończyłeś - Nie pamiętam
Twoje drugie imie - Antoni (z bierzmowania)
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2013, o 07:19 przez Brendon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dubel

Post autor: Dubel »

Imię - Andrzej
Data urodzenia: 1.02.1986
Miejsce zamieszkania – Zielona Góra
Kolor włosów - czarne
Kolor oczu – piwne
Zawód: żołnierz
Szkoła: kończę studia - Administracja

Numer buta - 44
Wzrost - 184 cm
Waga – 88 kg

Ulubiona gra komputerowa – Assassin's Creed - cała seria, FIFA, Heroes of Might & Magic - cała seria
Jakiej muzyki słuchasz – stary, dobry polski hip-hop, Coma, dobry polski rock
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – wyjście z przyjaciółmi
Ulubiony napój bezalkoholowy – pepsi
Twoje nałogi - czekolada, piłka nożna ;)
Ulubiona postać z kreskówek - Sid
Ulubiony przedmiot w szkole – WF, Geografia, WOS
Znienawidzony przedmiot w szkole – Polski
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? - przykrócił bym krytykę Rodgersa

Od kiedy kibicujesz LFC? – za sprawą ojca - od urodzenia :)
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – 25.05.05 - Stambuł, 4:1 na Old Traford, półfinały z Chelsea w 2005 i 2007 r.
Największy zawód - odejście Torresa, kolejny wyskok Luisa, bezkarność FA

Forum śledzę już długi czas, żadko jednak starczało czasu na rozpisywanie się. Teraz staram się nadrobić ;)
Ulubiony wątek: Ciekawostki związane z LFC
Piwo00

Post autor: Piwo00 »

Imię - Patryk
Data urodzenia – 22.04.1994
Skąd się wziął twój nick? – pseudonim, który z kolei pochodzi od pierwszych czterech liter mojego nazwiska.
Miejsce zamieszkania - Chorzów
Kolor włosów - brąz
Kolor oczu – zielone
Szkoła/zawód - właśnie skończyłem liceum i przygotowuję się do matury :wink:
Trzy główne cechy charakteru – szczery, wrażliwy, z poczuciem humoru

Ulubiona gra komputerowa – seria FIFA, Tony Hawk Pro Skater 4, ostatnio najnowsze wydanie Tomb Raider
Ulubiona potrawa – pizza, spaghetti
Ulubione czasopismo – nie czytam
Postać, którą cenię, szanuję – Jamie Carragher, Steven Gerrard, Alessandro Del Piero, Ronnie O'Sullivan
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Liverpool, Las Vegas, Hiszpania
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – godny/a zaufania, szczery/a
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - wydaje mi się, że tak
Masz jakieś zwierzątko domowe? – kot
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – ciekawe artykuły
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – do niedawna problemy z dostaniem się na stronę, teraz już nie mam zastrzeżeń
Ulubiony przedmiot w szkole - WF
Znienawidzony przedmiot w szkole – chemia, fizyka
Ulubiony film – Gol 1 i 2, niestety trzecia część mnie zawiodła
Jakiej muzyki słuchasz – nie ograniczam się do konkretnych gatunków. jeśli coś mi wpadnie w ucho, to po prostu słucham
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – piłka nożna, spotkania ze znajomymi
Ulubiony napój bezalkoholowy – Coca-Cola
Twoje nałogi - brak
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - szczerość, oryginalność, prawdziwość
Twój stan cywilny - wolny
Ulubiona postać z kreskówek - kot Tom, chyba nie muszę mówić z jakiej kreskówki :)
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – chyba nic :wink:

Od kiedy kibicujesz LFC? - właściwie to sam nie wiem dokładnie od kiedy.
Dlaczego akurat ten klub? – Gdy byłem młodszy, lubiłem Liverpool ze względu na Jerzego Dudka. Właściwie to lubiłem wiele klubów i długo pozostawałem bezstronnym kibicem. Nadzwyczajną sympatię do Liverpoolu zacząłem czuć paradoksalnie dopiero wtedy, kiedy przestał odnosić sukcesy, czyli jakoś na przełomie 2009/2010.
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – chyba jestem za młody, aby wypowiadać się w tej kwestii, ale myślę, że nadużyciem nie będzie postawienie na Stevena Gerrarda :wink:
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Zwolnienie Hodgsona :D nie potrafiłem już patrzeć na Liverpool tułający się po dolnej części tabeli. Poza tym oczywiście cieszyłem się jak głupi po wygranym finale LM w 2005 roku, po tych wyczynach Jurka Dudka nie potrafiłem zasnąć :)
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Czytałem je już od dłuższego czasu, postanowiłem w końcu się zarejestrować, aby od czasu do czasu móc się podzielić swoją opinią.

Numer buta - 42/43
Wzrost - 174 cm
Waga – 66 kg
Ulubiony hipermarket - Carrefour
Ulubiony ketchup - firmy Pudliszki
Twoje drugie imię - Andrzej
Twoje trzecie imię:) - Piotr
Awatar użytkownika
Krystiankov

Post autor: Krystiankov »

- Krystian
- Imię i początek nazwiska
- 05.09.1992
- Białystok
- Mam niebieskie oczy i jestem szatynem
- studiuję prawo na II roku
- Jestem zacięty, arogancki, bezkompromisowy

- Liverpoolowi kibicuję mniej więcej od ery Beniteza
- dlaczego akurat Liverpool?
Podobało mi się, że gra tam Dudek, który był dla mnie nadal bohaterem po eliminacjach i mundialu w Korei, do tego wschodząca gwiazda Gerrarda. Był też Baros, gwiazda Euro. Nie spodobało mi się odejście Owena, bo też go uwielbiałem, ale gdy na dobre się zajarałem go już tam nie było.

- najlepszym piłkarzem według mnie był Maradona

- oczywiście zwycięstwo w Stambule sprawiło mi największą przyjemność

- Największym policzkiem było dla mnie odejście Torresa

3.My i forum
- Chcę być częścią forum w celu wymiany poglądów i opinii z innymi fanami LFC
- Na ogół hulus pisze najmądrzejsze rzeczy, zawsze miło się go czyta
- podoba mi się, że poznaję punkt widzenia innych użytkowników, nie podoba mi się, gdy ludzi się hejtuje za poglądy, po to jest forum, aby każdy mógł się wypowiedzieć...
Awatar użytkownika
dam4an

Post autor: dam4an »

Imię - Damian
Data urodzenia – 30.06.1995
Skąd się wziął twój nick? – kiedyś chciałem na telefonie napisać "damian" ale zamiast i wcisnąłem 4, nie wiem jak, i juz tak zostało
Miejsce zamieszkania - Sanok(tymczasowe miejsce zamieszkania - internat), Górzanka(tak smiejcie sie ;D )
Kolor włosów - ogniste.. :D
Kolor oczu – królewskie, niebieskie ;d
Szkoła/zawód - 2 klasa technikum informatycznego , ZS3 Sanok
Trzy główne cechy charakteru – sympatyczny, pomocny i wesoły

Ulubiona gra komputerowa – FIFA, COD, MOH, NFS, Hitman, DSJ, FarCry, Metin2
Ulubiona potrawa – pizza, spaghetti, krokiety
Ulubione czasopismo – nie czytam
Postać, którą cenię, szanuję – Jamie Carragher, Steven Gerrard, Eldo
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Liverpool
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – godny/a zaufania, szczery/a
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - oczywiscie
Masz jakieś zwierzątko domowe? – czasami kotek wpadnie pospac ;D
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – szybkosc dodawania newsów
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – mysle ze za malo uzytkownikow. ale moze lepiej, ze jest malo, a porzadnych.
Ulubiony przedmiot w szkole - WF, Oprogramowanie biurowe
Znienawidzony przedmiot w szkole – chemia, fizyka, niemiecki
Ulubiony film – Incepcja, Efekt Motyla 2, Kod Leonarda da Vinci, Kod niesmiertelnosci.
Jakiej muzyki słuchasz – glownie muzyka klubowa, electro-house , house, jumpstyle, hardstyle, ale lubie czasami posluchac hip-hopu(Eldo - rapuje z sensem, a nie o dupie maryty i chwdp chwdp..), rock, wszystko co wpadnie w ucho
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – piłka nożna, spotkania ze znajomymi, gry komputerowe
Ulubiony napój bezalkoholowy – Coca-Cola
Twoje nałogi - przedewszystkim LFC, troszke komputer
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - szczerość i poczucie humoru. a i nie cierpię jak pali papierosy..
Twój stan cywilny - wolny
Ulubiona postać z kreskówek - duzo ich jest.. hmm.. Hulk
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – troszke unowoczesnil strone ;D

Od kiedy kibicujesz LFC? - ja dobrze pamietam to od 2007.
Dlaczego akurat ten klub? – Posiada wielka historie, i to co robi dla kibicow.. YNWA przed meczem, po prostu az ciary przechodza
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – nie ogladalem ich wielu w moim dotychczasowym stazu.. wybieram Gerrarda
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Kazdy wygrany mecz.. Niestety w 2005 nie interesowalem sie jeszcze pilka nozna, wiec nie wiedzialem o Stambule, po ogladnieciu calego meczu moge stwierdzic, ze byl magiczny.
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Chcialem podzielic sie swoimi refleksjami, podyskutowac

Numer buta - 41/42
Wzrost - 175 cm
Waga – 51 kg spokojnie , niedlugo zaczynam robic mase :D
Ulubiony hipermarket - Biedronka
Ulubiony ketchup - Pudliszki pikantny
Twoje drugie imię - Tomek
Trzecie imie - Krzysiek
Obrazek
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." - Bill Shankly.
ODPOWIEDZ