Poznajmy sie lepiej

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

dannydt

Re: Poznajmy sie lepiej

Post autor: dannydt »

Imię - Daniel
Skąd się wziął Twój nick - od imienia i " Ach ten Andy " :D
Data Urodzenia - 17.08.1995
Miejsce zamieszkania - Dąbrowa Tarnowska
Kolor włosów - ciemny brąz
Kolor oczu - niebieskie
Szkoła/zawód - II klasa LO
Trzy główne cechy charakteru - ciężko jest pisać o swoim charakterze ale myślę , że poczucie humoru,szczerość no i jestem mściwy :D
Ulubiona gra komputerowa - Fifa,FM oraz RPG typu Gothic.
Ulubiona potrawa - Pierogi ruskie,pizza.
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje - Bora Bora z wybraną ekipą :p
Jakimi cechami powinien odznaczać się prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczerość,lojalność,zrozumienie
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń damsko-męska - myślę , że tak ale jest to raczej ciężkie w utrzymaniu tylko na przyjaźni :p
Masz zwierzątko domowe - obecnie nie ale miałem kanarka,chomiki i rybki :D
Jak wyglądałoby Twoje życie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu - pewnie TV i gazety ale nie wyobrażam sobie tego..
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - szybko dostarczane newsy oraz sympatyczna atmosfera ^^
Co Ci się nie podoba na LFC.PL - aktywacja konta na forum.
Ulubiony przedmiot w szkole - j.polski , WF , Geografia , j.angielski
Znienawidzone przedmioty - Fizyka,Chemia,Matematyka...
Ulubiony film - ciężko wybrać jeden ulubiony. Ogólnie stare polskie komedie typu Killer,Chłopaki nie płaczą / Incepcja,Gwiezdne Wojny
Jakiej muzyki słuchasz - właściwie to nie wiem. Każdy gatunek muzyczny coś w sobie ma i nie potrafie zdecydować się na jeden.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie - najchętniej to raczej grać w noge :p
Ulubiony napój bezalkoholowy - Pepsi
Twoje nałogi - myślę że nałogów nie mam. W każdym razie nie pale jak większość znajomych :p
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Wierność, szczerość , poczucie humoru. Ogólnie musi być dziewczyna zadbana i mieć to coś :D
Twój stan cywilny - kawaler
Twój największy życiowy sukces - było troche sukcesów ale mam nadzieje że żaden nie był tym życiowym.
Jesteś jeden dzień administratorem LFC.PL , co byś zmienił - w sumie wszystko mi pasuje z wyjątkiem aktywacji konta na forum :p
Od kiedy kibicujesz LFC - pierwszy impuls to kiedy dostałem koszulke Owena gdzieś w 2002. Fanem byłem jakim byłem ale byłem :D od 2005 już nałogowo :P
Dlaczego akurat ten klub - Koszulka Owena którą dostałem wszystko zaczęła,potem magiczny wieczór w Stambule i nasz hymn..zakochałem się w tym aż w końcu pojechałem na Anfield <3
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Steven Gerrard
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło CI największa radość - filmiki z 2005 oglądam do tej pory i zazdroszczę starszym..oglądałem to jako dziecko a i tak się ogromnie cieszyłem. Teraz bym zgłupiał ze szczęścia :D Liverpool - Sunderland 3:0 jeszcze za czasów Benka,Babela,Torresa ponieważ byłem na tym meczu . Każda wygrana rywalizacja z MU. Pierwszy mecz Torresa w Chelsea przeciwko nam i bramka Raula :D Eliminowanie w LM Realu,Barcy,Chelsea,Interu.. droga do finału CC z Cardiff i wiele wiele innych.
Dlaczego zdecydowałeś się zapisać na to forum - strone przeglądam już pare lat a dopiero teraz zdecydowałem się zapisać. Chce skontaktować się z pewnymi użytkownikami. Wyrażanie opinii i przynależność do czerwonej rodziny :p
Numer buta - 42.5
Wzrost - 172
Waga - 70 ?
Ulubiony Hipermarket - Tesco,Biedronka ! :D
Ulubiony ketchup - Hellmann's
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Potop,Krzyżacy
FIlm którego nigdy nie dokończyłeś - wiele takich ale do głowy przyszedł mi jeden. " Masz wiadomość " zaczynałem oglądać z 5 razy a nigdy nie obejrzałem do końca.
Twoje drugie imie - Jerzy :D
Trzecie imię - Patryk
Awatar użytkownika
Costa

Post autor: Costa »

Imię - Arkadiusz
Data urodzenia – 19.12.1988
Skąd się wziął twój nick? – Od ksywki ,ogólnie od nie dawna tak zaczęli nazywać mnie znajomi bo nie dawno ukazał się taki film jak projekt x ,a ze z wyglądu i charakteru bardzo przypominam jednego z bohaterów owego filmu to taka ksywka się przyjęła.
Miejsce zamieszkania - Rzeszów
Kolor włosów - Blond
Kolor oczu – Niebieskie
Trzy główne cechy charakteru – Dusza towarzystwa,rozrywkowy,strzelający fochy

Ulubiona gra komputerowa – serie fifa i nba 2k
Ulubiona potrawa – ogólnie dania na ryżu
Ulubione czasopismo – nie czytam
Postać, którą ceniłem szanowałem – rodzice
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Miami
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – szczery aż do bólu,wesoły i taki na którego zawsze można liczyć
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - nie!
Masz jakieś zwierzątko domowe? – 2 koty
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – Ciekawy newsy i ciekawe artykuły pisane przez redaktorów owej strony
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – aktywacja konta i brak shoutboxa
Ulubiony przedmiot w szkole - WF,wos,po,biologia
Znienawidzony przedmiot w szkole – Chemia
Ulubiony film – Las Vegas parano,Human traffic
Jakiej muzyki słuchasz – Soundtracki z fify i nba 2k :D ogólnie nie mam konkret gatunku zależy co mi w ucho wpadnie
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – biegam,siłownia,komp i wypady na kluby,puby itp
Ulubiony napój bezalkoholowy – cola,frugo,woda niegazowana
Twoje nałogi - Ćwiczenia,fifa,papierosy
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - wyrozumiałość :)
Twój stan cywilny - zakończyłem właśnie związek :badhappy:
Ulubiona postać z kreskówek - Vegeta(DB)
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – system aktywacji kont i dodał shoutboxa
Od kiedy kibicujesz LFC? - zacząłem jakoś w 98 roku.
Dlaczego akurat ten klub? – Zobaczyłem na sklepowej wystawie koszulkę Liverpoolu dokładnie Owena ubłagałem rodziców i już od tamtej pory zostałem z Liverpoolem.Akurat była taka sytuacja że wtedy była moda na MU i cała szkoła ze mnie śmiała ale uj z nimi bardzo się cieszę że wybrałem wtedy Liverpool i jestem z tego dumny.
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – King Kenny
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Pierwsze takie wydarzenie jakiego byłem świadkiem to finał UEFA z Alaves w 2001 i potem Stambuł 2005.
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Po prostu chce pogadać z kimś o Liverpoolu bo moi znajomi i przyjaciele to tylko Mu,Chelsea,Real,Barca
Numer buta - 42
Wzrost - 175 cm
Waga – 68 kg
Ulubiony hipermarket- jeden uj wszystkie takie same
Ulubiony ketchup - każdy
Twoje drugie imię - Piotr
Twoje trzecie imię:) - Łukasz
shelby3001
Entertainment

Post autor: shelby3001 »

gwoli jasnosci:

Obrazek
Aldor pisze: od poczatku kiedy sie tu pojawil chlop wywolywal jedynie usmiech na twarzy wszystkich
kiedy ja uzytkowalem forum Ojca Chrzestnego, Aldor siedzial jeszcze u mamusi pod spódnicą więc o jakim usmiechu mówimy?
Aldor pisze:trudzicie zeby odpisywac gosciowi, który siedzi na zmywaku w gb
zwróc uwagę ze nie kazdy polski obywatel na emigracji jest efektem akcesu unijnego z 2004.
jestem rezydentem UK od blisko 17 lat. dziadek mój walczyl w bitwie o Anglię jako reprezentant Dywizjonu 303 i z pewnoscią NIE o zaprzedajna Tuskolandię walczyl.

a zmywaki zostaw potrzebujacym
:lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

1. Dowod osobisty:
- imie* Michał
- skšd sie wzišl Twoj nick? Oczywiste...
- data urodzenia (lub wiek)* 1994
- miejsce zamieszkania (miasto) Twardogóra
- kolor wlosow i oczu blondyn, piwne
- szkola / zawod technik mechanik
- trzy glowne cechy charakteru humor, tolerancja, wyrozumialy
2. Liverpool
- od kiedy kibicujesz LFC? od 8-mego roku zycia
- dlaczego akurat ten klub? starsza o 5 lat siostra lubila grac w pilke, tez sie troche wciagnalem, na topie byl wowczas Michael Owen, siostra wczesniej lubiła Liverpool i tez sie wciągnalem i moja pierwsza kouszlka to koszulka Owena z LFC więc... dzisiaj siostra lubi Liverpool i na tym sie konczy, nei oglada meczy itp ale zawsze gdy jej wspominam to mow, ze jest za LFC ;)
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu Robbie "God" Fowler
- jakie wydarzenie zwišzane z LFC przynioslo Ci najwiekszš radoœc? (mecz, transfer itp) Stambuł ale swoj smak miał rowniez mecz z 2009 roku z Manchesterem United, przypominam z 2009 ;>
- jakie wydarzenie zwi¹zane z LFC sprawilo Ci najwieksz¹ przykroœc? Alonso do Realu
3.My i forum
- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum? Chęć wyrazenia swojej opini
- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz) Damian zawsze pisze konkrety ale raczej z TheKrzychu
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. W sumie to wszystko jest ok, czasem denerwują nowi uzytkownicy, ktorzy pisza bzdury...
Awatar użytkownika
marchhare

Post autor: marchhare »

To chyba odpowiednie miejsce, żeby się przywitać.
Imię - Tomasz
Skąd się wziął twój nick? – Podoba mi się.
Miejsce zamieszkania - Beskidy
Trzy główne cechy charakteru – bezpośredni, cynik, buntownik
Ulubiona gra komputerowa – FM, Rome TW
Ulubione czasopismo – Angora
Postać, którą ceniłem szanowałem – Douglas MacArthur
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Argentyna, Nowa Zelandia
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – Poziom artykułów, kultura wśród użytkowników.
Ulubiony film – Amadeusz, Czas Apokalipsy
Jakiej muzyki słuchasz – Klasyczny Rock, Post Rock
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Mnóstwo różnych zajęć.
Ulubiony napój bezalkoholowy – Sok z jabłek.
Twoje nałogi - Papierosy
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – RSS może?
Od kiedy kibicujesz LFC? - Dobre kilkanaście lat.
Dlaczego akurat ten klub? – Liverpool Way.
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Rush, Dalglish, Gerrard.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Szalone finały w europejskich pucharach.
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Czytam od dawna, ale nie chciało mi się pisać. Teraz mi się zachciało.
Awatar użytkownika
Kali

Post autor: Kali »

1. Dowod osobisty:
- Łukasz
- od nazwiska (Kalus), zawsze byłem Kala albo Kali
- 23/09/1986
- Piekary Śląskie
- Ciemne/tego nikt nie wie (szare,zielone?)
- lo, obecnie policealne robie/ sprzedawca
- przyjacielski/leniwy/naiwny (pytanie jak na rozmowie o pracę ;P)
2. Liverpool
- dokładnie nie pamiętam ale początki to okolice 2002, boom był w 2007 jak przez pół roku pracowałem w Liverpoolu
- sam nie wiem, chyba styl w jakim grali jak ich oglądałem przekonał mnie w ogóle do większego zainteresowania piłką nożną
- dla mnie chyba zawsze Steven będzie ikoną...
- pamiętam pierwszą bramkę Torresa, siedzieliśmy wtedy w pubie w Anglii, chyba nigdy nie zapomnę tego wybuchu radości...
- to, że nie oglądałem Stambułu, nigdy sobie tego nie wybaczę
3.My i forum
- tylko mój brat i kumpel kibicują czerwonym, a czasami chciałoby się podzielić radościami i smutkami
- we will see, to mój pierwszy post
- co się podoba to zobaczymy, na forach nie lubie pyskówek i offtopów

To by było na tyle, mam nadzieję, że będe się z wszystkimi/większością dobrze dogadywać.

Pozdrawiam,

Kali
One good thing about music, when it hits You feel no pain.
Awatar użytkownika
Ljuboja92

Post autor: Ljuboja92 »

Witam wszystkich!
1.Paweł
-Ljuboja92 , kolega ustawił mi taki nick na koncie w Xbox i tak zostało
-30.06.1992
-Michów k.Lublina
-ciemny blond, oczy szare
-student :)
-na pewno troskliwy, a reszta do uzgodnienia
2. Liverpool
-to będzie 2001 rok
-zwycięstwo w Pucharze UEFA to mój pierwszy mecz LFC , który obejrzałem i od razu się zakochałem
-stanowczo Gerrard
-Stambuł, to chyba jasne
-odejście Owena do Realu, złamał mi serce...
3. My i forum
- bratnie dusze :)
-jeszcze nie wiem , czas pokaże

No więc tyle, będę starał się jak najczęściej udzielać :) Pozdrawiam
siema
Kontakt:

Post autor: siema »

1. Dowod osobisty:
- imie : Łukasz
- skšd sie wzišl Twoj nick? tak jakoś na szybkiego cześć tutaj była zajęta:)
- data urodzenia (lub wiek)* 12.11.1989 - 23
- miejsce zamieszkania (miasto) Bydgoszcz
- kolor wlosow i oczu niebieski(oczu) / ciemny blond
- szkola / zawod wyuczony zawód to kucharz edukacje ukończyłem na technikum
- trzy glowne cechy charakteru punktualny ,szczery,bezpośredni

2. Liverpool

- od kiedy kibicujesz LFC? za malolata byłem wielkim Fanem LFC :roll:
- dlaczego akurat ten klub? Hymn i tradycje
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu : Gerrard zdecydowanie
- jakie wydarzenie zwišzane z LFC przynioslo Ci najwiekszš radoś“ć? (mecz, transfer itp) Final LM zdecydowanie i "Dudek dance"
- jakie wydarzenie zwišzane z LFC sprawilo Ci najwiekszą przykroś“ć? transfer - Torres do CFC Owen do Realu

3.My i forum

- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum? - już od dawna to planowalem dwa nie dostalem kodu aktywacyjnego ;)

- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz) - poznaje dopiero co niektóre osoby cieżko jest mi na ta chwile odpowiedzieć na to pytanie

- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - wszystko mi się podoba:)
Awatar użytkownika
Marcin16

Post autor: Marcin16 »

No to zaczynam karierę forumowicza! :D

Skąd się wziął Twój nick? – imię + dzień urodzenia
Miejsce zamieszkania – Warszawski Ursynów
Kolor włosów - Blondyn
Kolor oczu – niebieski
Szkoła/zawód – 2 klasa LO

Trzy główne cechy charakteru - poczucie humoru, wrażliwość, niecierpliwość
Ulubiona gra komputerowa – FIFA, Richard Burns Rally, Dirt, jakieś zombie- strzelanki
Ulubiona potrawa – włoska kuchnia, pierogi
Ulubione czasopismo – "Piłka Nożna"
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – przejechać samochodem z Bostonu do San Diego :P
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – poczucie humoru, wyrozumiałość, wierność.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – na pewno, chociaż nieczęsto
Masz jakieś zwierzątko domowe – kota, Cirillę

Jak wyglądałoby Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – beznadziejnie
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl- wiarygodne newsy, ciekawe artykuły, profesjonalizm.
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – do dnia wczorajszego rejestracja i aktywacja konta była kiepskim żartem, teraz problem może być już "tylko i aż" z napływem nowych użytkowników- napinaczy, ale ja się do nich nie zaliczam, a na zapas nie ma co się martwić.

Ulubiony przedmiot w szkole – WF, może geografia
Znienawidzony przedmiot w szkole –Chemia, fizyka, biologia
Ulubiony film – "Miś", "Dogville", "Senna", Gwiezdne Wojny
Jakiej muzyki słuchasz –wszystko oprócz dubstepopodobnej i klasycznej
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – gram w piłkę
Ulubiony napój bezalkoholowy – Coca-Cola
Twoje nałogi - fifa
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - poczucie humoru i inteligencję, urodę niewątpliwie też.
Twój stan cywilny - kawaler
Twój największy życiowy sukces – nadejdzie dopiero
Ulubiona postać z kreskówek - Kleszcz, Łasica

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – teraz już tylko system głosowania na bramkę/zawodnika miesiąca, ankieta na głównej byłaby lepszym rozwiązaniem

Od kiedy kibicujesz LFC? - W ogóle futbolem zainteresowałem się podczas mundialu w Niemczech, wcześniej kręciły mnie tylko samochody. W meczu Holandia- Portugalia swoją walecznością zaimponował mi Dirk Kuyt. W nowym roku szkolnym tak jak wszyscy koledzy kupiłem album z naklejkami Ligii Mistrzów, patrzę że jest jakiś "liverpool" , którego piłkarze mieli najfajniejsze zdjęcia, a w śród nich oczywiście mój ulubiony Kuyt. Od razu zacząłem ich lubic. A że akurat kolega był w Londynie i przywiózł sobie koszulkę Stevena to nie mogłem być gorszy i kupiłem na allegro Dirka. Potem śledziłem poczynania LFC, mecz z Barceloną był na TVP, i w końcu tak się związałem z tym zespołem, że po porażce z Milanem płakałem jak bóbr :D. A potem zacząłem wchodzić na lfc.pl, nie ogarniałem jeszcze livestreamów w necie więc siedziałem tu na relacji live i klikałem 100 razy na minutę "odśwież " kiedy nasi grali dogrywkę z Arsenalem czy remisowali 4-4 na SB... piękne czasy :)

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu –Gerrard, przecież nie napiszę "Dalglish" jak go nie widziałem.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – hattrick Kuyta z ManU
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – kilka lat słuchałem, czas zacząć mówić.
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej się zgadzasz) - myślę że BarLiv, a przynajmniej pamiętam, że często się z nim zgadzałem.

Numer buta - 43
Wzrost - 189
Waga – nie wiem, ale chudy jestem
Ulubiony hipermarket- Real, doceniam też Leclerc' a
Ulubiony ketchup - tylko Pudliszki łagodny!
Książka której nigdy nie dokończyłeś - oprócz lektur szkolnych to na pewno "Nacja" Pratchett'a i "Człowiek Nietoperz" Jo Nesbo
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Kill Bill
Twoje drugie imię - Konrad
Awatar użytkownika
PuchaczLFC

Post autor: PuchaczLFC »

1. Dowod osobisty:
- imie : Kuba
- skąd się wział Twoj nick? Mój szkolny pseudonim . ;)
- data urodzenia (lub wiek)* 19.09.1997 - 15
- miejsce zamieszkania (miasto) Okolice Gdańska
- kolor wlosow i oczu niebieski(zielony) / ciemny blond
- szkola / gimnazjum
- trzy glowne cechy charakteru poczucie humoru ,szczery,bezpośredni

2. Liverpool

- od kiedy kibicujesz LFC? Liverpool zacząłem kochac w wieku 3-4 lat rozpoczelo sie meczem z Olympiakosem(3-1)
- dlaczego akurat ten klub? Miłosć
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu : Gerrard
- jakie wydarzenie zwišzane z LFC przynioslo Ci najwiekszš radoś“ć? (mecz, transfer itp) Final LM 2005
- jakie wydarzenie zwišzane z LFC sprawilo Ci najwiekszą przykroś“ć? transfer - Odejście Torresa

3.My i forum

- dlaczego zdecydowaleœ/laœ zapisac sie na to forum? - juz dawno chcialem dolaczyc , ale nie potrafilem poprawnie wpisac kodu ;)

- ktory z uzytkownikow ma najbardziej zblizony punkt widzenia do Twojego jeœli chodzi o LFC ( z kim najczeœciej sie zgadzasz) - poznaje dopiero co niektóre osoby cieżko jest mi na ta chwile odpowiedzieć na to pytanie

- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - profesjonalizm . wszystko mi odpowiada . :)
Awatar użytkownika
marduk666

Post autor: marduk666 »

Imię - Tomek
Skąd się wziął Twój nick - babiloński Bóg Słońc plus moja ulubiona liczba :)
Data Urodzenia - 11.11.1983
Miejsce zamieszkania - Szczecin
Kolor włosów - ciemne
Kolor oczu - zielone
Szkoła/zawód - Dyspozytor w Centrum Logistyki
Trzy główne cechy charakteru - wyjątkowo czarne poczucie humoru, przewidywalność, lenistwo (trochę)
Ulubiona gra komputerowa - Unreal, seria Commandos, szachy.
Ulubiona potrawa - Pierogi ruskie, gołąbki.
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje - Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Gruzja, Azerbejdżan
Jakimi cechami powinien odznaczać się prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczerość, cierpliwość.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń damsko-męska - tak, w łóżku
Masz zwierzątko domowe - miałem psa i szczura, obecnie mam kota
Jak wyglądałoby Twoje życie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu - telegazeta, czasopisma przysyłane z Wysp
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - newsy, duża liczba komentarzy i ten "hejting"
Co Ci się nie podoba na LFC.PL - dopominanie się o aktywację konta na forum, jak grochem o ścianę.
Ulubiony przedmiot w szkole - j.polski , WF , Geografia , historia
Znienawidzone przedmioty - Matematyka...
Ulubiony film - Przekręt, Podziemny Krąg, Porachunki, Maczeta, Święci Z Bostonu,
Jakiej muzyki słuchasz - death metal, black metal, troche thrash metal, industrial, ebm, filmowa, ambient, rock.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie - czytać
Ulubiony napój bezalkoholowy - Mountai Dew
Twoje nałogi - trochę za dużo palę
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - nie rozumiem kobiet.
Twój stan cywilny - żonaty
Twój największy życiowy sukces - do tej pory własne m i cztery kółka.
Jesteś jeden dzień administratorem LFC.PL , co byś zmienił - nie wiem...
Od kiedy kibicujesz LFC - 2001 - potrójna korona, i przyjście Dudka do LFC
Dlaczego akurat ten klub - a znacie jakiś inny lepszy klub?
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - R. Fowler.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło CI największa radość - wszystkie wygrane LFC, a najbardziej Cud w Stambule
Dlaczego zdecydowałeś się zapisać na to forum - mam coś do powiedzenia
Numer buta - 47
Wzrost - 190
Waga - 116
Ulubiony Hipermarket - nie kupuje w marketach
Ulubiony ketchup - Tortex
Książka której nigdy nie dokończyłeś - wszystkie lektury do czwartej klasy liceum
FIlm którego nigdy nie dokończyłeś - zmierzch :P
Twoje drugie imie - Karol
Trzecie imię - Krzysztof (z bierzmowania)
Obrazek

<hr />

Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny... :)
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

marduk666 pisze:Imię - Tomek
Skąd się wziął Twój nick - babiloński Bóg Słońc plus moja ulubiona liczba :)
Data Urodzenia - 11.11.1983
Miejsce zamieszkania - Szczecin
Kolor włosów - ciemne
Kolor oczu - zielone
Szkoła/zawód - Dyspozytor w Centrum Logistyki
Trzy główne cechy charakteru - wyjątkowo czarne poczucie humoru, przewidywalność, lenistwo (trochę)
Ulubiona gra komputerowa - Unreal, seria Commandos, szachy.
Ulubiona potrawa - Pierogi ruskie, gołąbki.
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje - Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Gruzja, Azerbejdżan
Jakimi cechami powinien odznaczać się prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczerość, cierpliwość.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń damsko-męska - tak, w łóżku
Masz zwierzątko domowe - miałem psa i szczura, obecnie mam kota
Jak wyglądałoby Twoje życie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu - telegazeta, czasopisma przysyłane z Wysp
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - newsy, duża liczba komentarzy i ten "hejting"
Co Ci się nie podoba na LFC.PL - dopominanie się o aktywację konta na forum, jak grochem o ścianę.
Ulubiony przedmiot w szkole - j.polski , WF , Geografia , historia
Znienawidzone przedmioty - Matematyka...
Ulubiony film - Przekręt, Podziemny Krąg, Porachunki, Maczeta, Święci Z Bostonu,
Jakiej muzyki słuchasz - death metal, black metal, troche thrash metal, industrial, ebm, filmowa, ambient, rock.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie - czytać
Ulubiony napój bezalkoholowy - Mountai Dew
Twoje nałogi - trochę za dużo palę
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - nie rozumiem kobiet.
Twój stan cywilny - żonaty
Twój największy życiowy sukces - do tej pory własne m i cztery kółka.
Jesteś jeden dzień administratorem LFC.PL , co byś zmienił - nie wiem...
Od kiedy kibicujesz LFC - 2001 - potrójna korona, i przyjście Dudka do LFC
Dlaczego akurat ten klub - a znacie jakiś inny lepszy klub?
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - R. Fowler.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło CI największa radość - wszystkie wygrane LFC, a najbardziej Cud w Stambule
Dlaczego zdecydowałeś się zapisać na to forum - mam coś do powiedzenia
Numer buta - 47
Wzrost - 190
Waga - 116
Ulubiony Hipermarket - nie kupuje w marketach
Ulubiony ketchup - Tortex
Książka której nigdy nie dokończyłeś - wszystkie lektury do czwartej klasy liceum
FIlm którego nigdy nie dokończyłeś - zmierzch :P
Twoje drugie imie - Karol
Trzecie imię - Krzysztof (z bierzmowania)
Usuń ten debilny napis z sygnatury. Masz 26 lat, a nie 16.
Obrazek
Awatar użytkownika
marduk666

Post autor: marduk666 »

RemigiouLFC pisze:
marduk666 pisze:...
Usuń ten debilny napis z sygnatury. Masz 26 lat, a nie 16.
Z matmy byłem kiepski, ale wydaje mi się, że za pół roku skończę 30 a nie 26...

Nikt ci nie każe czytać sygnatury, lepiej, czytaj to co mam do powiedzenia w poście, a nie pod nim. Ciach bajera.
Obrazek

<hr />

Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny... :)
Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Imię - Szymon
Skąd wzią się nick - zdaje się, że tak kodują współrzędne W N.A.T.O plus końcówka daty urodzenia
Miejsce zamieszkania - w dowodzie Kielce, a w praktyce Lublin
Kolor włosów - szatyn
Kolor oczu - niebieskie
Szkoła/ zawód - student farmacja 2 rok
Trzy główne cechy charakteru - lenistwo, kreatywność, a wogóle to pewnie i tak każdy widzi to inaczej :)
Ulubiona gra komputerowa - OFP, GTA Vice City, FIFA 08
Ulubiona potrawa - różne warianty spagetti (jak to u studenta)
Wymarzone wakacje - Andaluzja albo Baleary
Prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka powinien - być szczery, mieć poczucie humoru
Czy istenieje przyjaźń damsko-męska - pewnie tak
Zwierzątko - królik "Maniek"
Ulubiony filmy - Las Vegas Parano, Komórka, Ace Ventura, Naga Broń
Muzyka, której słucham - hard rock i heavy metal (najlepiej klasyka z lat 70-tych i 80-tych), poza tym funk, pop 80s, i sporo innych
W wolnym czasie najchętniej - przebywam ze znajomymi
Ulubiony napój bezalkoholowy - sok z czarnej porzeczki
Ulubiony bohater z kreskówek - Scooby-Doo, Kojot, Kudłaty
Co cenie u płci przeciwnej - kobieta to tak złozona istotka, że trudno powiedzieć, poprostu ta iskra :)
Wzrost - 166
Waga - 65
Zainteresowania - poza muzyką to militaria i sport w formie aktywnej
Film, którego nie dokończyłem - Pulp Fiction (misiu pysiu i Bruce Willis sprawili że wysiadłem)

Od kiedy LFC - nie pamiętam, wkręcałem sie raczej stopniowo, ale za początek można uznać FIFE 2002
Najlepszy piłkarz LFC - Steven Gerrard
Co sprawiło największą radość - słabo pamiętam 2005, więc w sumie każde zwycięstwo z Chelsea, ManU czy City
Największy zawód - szkoda, że Kennemu nie poszło
Ulubiony piłkarz - Glen Johnson
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
Gerrinzo7

Post autor: Gerrinzo7 »

1. Dowod osobisty:
- Piotrek :)
- Mój nick wziął się z składania literek. Jako, że chciałem być oryginalny na forum to poskładało się jakoś początek od GERRarda a reszta jakoś doINZOwałem :D
- 16 lat :) ( Rocznikowo 17 :D )
- LKS Lubatówka
- Brunet, oczy piwne
- Liceum
- Ambitny(Tak uważam), Zwariowany(To pewne), Często nieśmiały(Przy nowych znajomościach, często trwa to do godziny :D)
2. Liverpool
- Od zawsze się Liverpoolem interesowałem, lecz miłość do LFC przyszła małymi kroczkami :)
(Żeby nie mówić, że jak długo nie kibicuję Liverpoolowi zawsze mówię czas od kiedy zacząłem oglądać mecze - Mniej więcej Odejście Torresa/Przyjście Suareza. No i kilka meczy wcześniej :D)
- Ten klub, ponieważ ma coś w sobie magicznego.. Słyszysz You''l Never Walk Alone i nic więcej nie chcesz..
- najlepszy wedlug Ciebie pilkarz w historii klubu
- Transfer - Suarez
Mecz - Hmm.. CC 2012 ;3
- Transfer - Carroll
Zwolnienie KD.. Wiedziałem, że dobrze robią ludzie w klubie, ale nie mogłem powstrzymać się od płaczu.. Po prostu płakałem jak zobaczyłem, że Król już nie jest naszym Managerem. ;x
3.My i forum
- Zapisałem się ponieważ chciałem czasem wyrazić swoje zdanie :)
- ~Hulus ? AirCanada? Na pewno osoby które oceniają obiektywnie, a nie krytykujące po jednym słabym meczu.
- Na forum podoba mi się hmm.. Ogólnie podoba mi się forum jak i sama strona lfc.pl .. Widziałem wiele stron innych klubów i bezkonkurencyjnie LFC.pl jest najlepszą stroną. Przejrzysta, prosta i zarazem ładna.. Co mi się nie podoba na forum? Po wygranym meczu cieszymy się piszemy jak dobrze nasi nie grają, a gdy zdarzy się przegrany mecz (każdemu się zdarza..) to każdy od razu wyrzuca BR z klubu.

W skrócie.. Fajne tutaj są ziomki, fajna strona, lecz niektóre osoby muszą popracować nad sobą, żeby zaraz po meczu nie wylewać swoich emocji, lub nawet podczas niego. Pozdrawiam YNWA! :)
Obrazek
YNWA!:)
ODPOWIEDZ