Poznajmy sie lepiej

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Szmuggler

Re: Poznajmy sie lepiej

Post autor: Szmuggler »

Jestem na forum już kilka lat a dopiero ostatnio odkryłem ten temat więc postanowiłem podzielić się informacjami o sobie.

Imię – Krzysztof
Data urodzenia - 16.09.1985
Skąd się wziął Twój nick? - Od szmuglerki ;)
Miejsce zamieszkania – Kiedyś Białystok, aktualnie Frankfurt nad Menem
Kolor włosów - Blond
Kolor oczu – Niebieskie
Szkoła/zawód - Współwłaściciel firmy elektryczno-budowlanej
Trzy główne cechy charakteru – Spokojny, Idealista, Indywidualista

Ulubiona gra komputerowa – Football Manger 2013, Victoria 2 + Hearts of Iron 3, Skyrim

Ulubiona książka - seria Mroczna Wieża, seria Nekroskop, seria Pieśń Lodu i Ognia.

Zainteresowania - Biznes, Fizyka, Sport

Ulubiona potrawa - Tikka Masala (ogółem kuchnia indyjska)

Ulubione czasopismo – kiedyś Secret Service, aktualnie Men's Health

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – R. Kiyosaki, mój Ojciec

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje – Tropiki+pakiet all inclusive + z grupą znajomych

Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – szwajcarski scyzoryk, profesjonalne krzesiwo, maczetę

Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - wiernością, szczerością

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - (przypadki przyjaźni potwierdzają regułę) nie

Masz jakieś zwierzątko domowe - Labradora

Jak wyglądało Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – nie istniało

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – profesjonalizm, szeroka wybór artykółów

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl - krzykacze i buntownicy, którzy zamiast zająć się kibicowaniem, usiłują "nawracać" ludzi na ich teorie spiskowe.

Ulubiony przedmiot w szkole – Matematyka (z tych udawanych to WF)

Znienawidzony przedmiot w szkole – Fizyka

Ulubiony film – Fight Club, Efekt Motyla, Skazani na Shawshank

Jakiej muzyki słuchasz – Rock, Punk, Metal

Co najchętniej robisz w wolnym czasie – "siedzę" na komputerze, czytam książki, biegam

Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Właścicielem większej firmy

Ulubiony napój bezalkoholowy – sok jabłkowy

Twoje nałogi - komputer, LFC, sport

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – bystrość, szczerość i zgrabny tyłek

Twój największy życiowy sukces - Zdobycie wiedzy na temat jak ten świat pracuje

Ulubiona postać z kreskówek - Optimus Prime (wersja z lat 80'-90'(anime) nie ten nowy badziew)

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił? – Wywaliłbym z forum kilku delikwentów (nierealne ale zawsze warto pomarzyć)

Od kiedy kibicujesz LFC? – Od finału LM 2005. Żyć od niego nie mogę od 2007.

Dlaczego akurat ten klub? - Finał 2005 mną wstrząsnął, wspaniali kibice i w dużej mierze brak tego hejtu, który wieje z każdej strony, wspaniała historia, Steven Gerrard.

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Kenny Dalglish, z grających Steven Gerrard.

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Chyba zwycięstwo nad Manu z fenomenalną grą Suareza i wbitymi bramkami Kuyta. (Pamięć już nie ta co kiedyś) ;)

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – lubię dyskutować i słuchać opinii innych

Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Hulus mówi najczęściej z sensem

Numer buta - 44/45
Wzrost - 178
Waga – 74
Ulubiony hipermarket - Real-
Ulubiony ketchup - Heinz'a Curry
Książka której nigdy nie dokończyłeś - zawszę kończę rozpoczęte książki.
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Czekolada
Twoje drugie imię - Piotr
Awatar użytkownika
Michal91

Post autor: Michal91 »

Imię - Michał
Data urodzenia – 07.05.1991
Skąd się wziął twój nick? – Od imienia i daty urodzenia
Miejsce zamieszkania - Legnica
Kolor włosów - Ciemne
Kolor oczu – Niebieskie
Szkoła/zawód - Politechnika Wrocławska
Trzy główne cechy charakteru – Spokojny/Konserwatywny/Sumienny

Ulubiona gra komputerowa – Gothic!/Football Manager/
Ulubiona potrawa – Gyros/Żeberka
Ulubione czasopismo – Classic Auto
Postać, którą cenię, szanuję – Witold Pilecki, Danuta Siedzikówna "Inka"
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Prypeć/Czarnobyl - Ukraina
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – Chęć do pomocy
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - Średnio
Masz jakieś zwierzątko domowe? – Pies Jogi - labrador
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – Oceny wg lfc.pl, skróty meczów
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – Komentujący użytkownicy
Ulubiony przedmiot w szkole - Matematyka
Znienawidzony przedmiot w szkole – Mechanika Płynów/a w liceum biologia
Ulubiony film – The Room/Władca Pierścieni/The Room/Ojciec Chrzestny/Czy leci z nami pilot/Scarface... (Al Pacino/Leslie Nielsen/Jackie Chan)
Jakiej muzyki słuchasz – Heavy Metal/Power Metal/Hard Rock - ogólnie klasyka
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Dłubanie przy aucie/Improwizacja teatralna/Chodzenie po górach/Gra w nogę
Ulubiony napój bezalkoholowy – Pepsi Twist
Twoje nałogi - Mój samochód
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Naturalność
Twój stan cywilny - Wolny
Ulubiona postać z kreskówek - Brak
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – Nie wiem, ciężko stwierdzić

Od kiedy kibicujesz LFC? - Zaczęło się chyba w roku 2002
Dlaczego akurat ten klub? – Na początku ze względu na Jurka Dudka, a potem Carra, Hyypia, Risse, Hammann i Gerrard
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Oceniam od roku 2002, bo wcześniejszych nie znam - Jamie Carragher, Steven Gerrard, Luis Suarez
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Na pewno Stambuł (nie będę oryginalny)/Każde długie podanie Gerrarda/Gra Suareza
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Żeby się dowiedzieć różnych rzeczy np. gdzie kupić koszulki czy kiedy można razem mecz zobaczyć
Numer buta - 44
Wzrost - 185
Waga – 84
Ulubiony hipermarket - Lidl
Ulubiony ketchup - Pudliszki łagodny
Twoje drugie imię - Andrzej
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2016, o 13:02 przez Michal91, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
DonMateok

Post autor: DonMateok »

Imię – Mateusz
Data urodzenia - 21.07.1990
Skąd się wziął Twój nick? - Don bo tak kiedys z kuzynem se mowilismy (na pan) a Mateok od imienia i nazwiska
Miejsce zamieszkania – Kiedys Radosze, aktualnie Schwäbisch Hall
Kolor włosów - Ciemnawy :lol:
Kolor oczu – zielono-brazowe
Szkoła/zawód - Koncze jakas tam szkole wyzsza
Trzy główne cechy charakteru – Realista, Spokojny, Mily(?) :badhappy:

Ulubiona gra komputerowa – FIFA 2013, dawniej Call Of Duty/Battlefield, Gran Turismo, Borderlands 2, Stare PESy, seria GTA i ogolnie troche tego jest.

Ulubiona książka - 3 ksiazki Igrzyska Smierci (szczegolnie ostatnia czesc), Hobbit, Zwodniczy Punkt

Zainteresowania - Angielska pilka nozna, Multimedia, Humor

Ulubiona potrawa - Spaghetti Bolognese, Tiramisu

Ulubione czasopismo – kiedys PcPowerPlay, teraz Nuts :lol:

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Khaleesi :happy:

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje – W Villi z duzym basenem postawionej na wzgorzu z widokiem na morze/ocean :)

Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – luk, maczete, lupe (do robienia ogniska, pod warunkiem ze na tej bezludnej wyspie czesto by swiecilo mocne slonce)

Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - znac przyjaciela lepiej niz siebie :wink:

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - tak, ale do czasu :happy:

Masz jakieś zwierzątko domowe - nie :(

Jak wyglądało Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – mecze Champions League + Bravo Sport

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – wiele ciekawych artykulow

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl - czesto glupia frustracja kibicow i wielkie zale, a na forum potrzeba potwierdzenia rejestracji sie przez administratora + kasowanie postow bez podstawy :shock:

Ulubiony przedmiot w szkole – Angielski

Znienawidzony przedmiot w szkole – Matematyka :sleep:

Ulubiony film – The Last Samurai, Trylogia Wladcy Pierscienia, Black Hawk Down

Jakiej muzyki słuchasz – Dubstep/Chillstep, RnB, Dance

Co najchętniej robisz w wolnym czasie – ogladam filmy/seriale, gram w gry, robie wycieczki rowerowe

Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Rajdowcem (malo realne), jakims knypkiem w biurze (bardziej realne)

Ulubiony napój bezalkoholowy – multiwitamina

Twoje nałogi - portale i obrazki ze stron typu kwejk, lfc, fifa

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – Oczy, usmiech i figurrre, sympatycznosc

Twój największy życiowy sukces - Nauczenie sie nieszczesnego niemieckiego jezyka

Ulubiona postać z kreskówek - Son Goku bo kto inny

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił? – Przywrocil wyglad portalu na stary..

Od kiedy kibicujesz LFC? – 1998, pierwsze zakupy Bravo Sport i stycznosc z miedzynarodowa pilka.

Dlaczego akurat ten klub? - Dlaczego woda jest przezroczysta :badhappy:

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Gerrard dlatego ze nie ma bardziej kompletnego gracza.

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Ostatnia wygrana z Realem Madryt, gol Aurelio z Chelsea

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Chcialem podzielic sie moim zdaniem i czesciowo poczytac co niektore farmazony :lol:

Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Puki co nie wiem

Numer buta - 44/45
Wzrost - 184
Waga – 95 :badhappy:
Ulubiony hipermarket - Lidl
Ulubiony ketchup - McDonalda
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Wladca Pierscieni w jednej ksiazce, niestety po obejrzeniu pare razy trylogii chec na czytanie spada.
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Z tych ktore ostatnio pamietam http://www.imdb.com/title/tt0478304/ The Tree Of Life, jedna wielka kupa.
Twoje drugie imię - Daniel
Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."
jasiu182
Kontakt:

Post autor: jasiu182 »

Konto na forum posiadam już dłuższy czas, obserwuje od założenia, ale dopiero teraz postanowiłem zacząć się udzielać.

Imię - Ariel
Data urodzenia – 30.08.1989
Skąd się wziął twój nick? – przezwisko z liceum i losowe liczby
Miejsce zamieszkania - Ujście ( prawie Poznań)
Kolor włosów - jasny brąz
Kolor oczu – piwne
Szkoła/zawód - Student, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
Trzy główne cechy charakteru – Uparty, Szczery, nieufny

Ulubiona gra komputerowa – Football Manager, Fifa/PES, Battlefield
Ulubiona potrawa – Pulpety w sosie pomidorowym, spaghetti.
Ulubione czasopismo – Auto Reaktywacja
Postać, którą cenię, szanuję – Papież Franciszek.
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Naprawdę ciepłe kraje w środku z zimy z grupką znajomych.
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – Szczerością, lojalnościa, spontanicznością.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - Nie
Masz jakieś zwierzątko domowe? – Niestety nie :|
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - Ilość newsów, ostatnio Trzy Kropki
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – Wszystko mi odpowiada
Ulubiony przedmiot w szkole - Angielski, wf, PNJA Reading
Znienawidzony przedmiot w szkole – Fizyka, Matematyka
Ulubiony film – Ojciec Chrzestny, Kidulthood/Adulthood
Jakiej muzyki słuchasz – Głównie rapu, ale jestem otwarty na inne gatunki
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Wcześniej gra w piłkę, teraz rower/bieganie i czasami gry
Ulubiony napój bezalkoholowy – Woda cytrynowa
Twoje nałogi - brak
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Posiadanie oraz umiejętność wyrażenia własnego zdania
Ulubiona postać z kreskówek - Dexter i Kaczor Donald
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – Nic

Od kiedy kibicujesz LFC? - Pierwszy kontakt z LFC pamiętam za sprawą S. McManaman, a regularnym kibicem zostałem za sprawą Owena. Czyli jakoś 1999/2000.
Dlaczego akurat ten klub? – Michael Owen. Był niski (wtedy sam byłem bardzo niski) a mimo to potrafił strzelać mnóstwo bramek.
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – nie potrafię wybrać między Carrą a Gerrardem.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – 3 wielskie finały. Z Deportivo, Milanem i West Hamem
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Żeby mieć kontakt z innymi kibicami Liverpool'u ;)
Numer buta - 42
Wzrost - 180
Waga – 67
Ulubiony hipermarket - Biedronka
Ulubiony ketchup - Kotlin Pikantny
Twoje drugie imię - Nie posiadam
Awatar użytkownika
Kiri5LFC

Post autor: Kiri5LFC »

Imię - Karolina

Data urodzenia
– 30.06.1996

Skąd się wziął twój nick?
– Przyjaciółka przekształciła ksywkę Kari na Kiri i tak już zostało na dobre i na złe :D Natomiast 5 oznacza numer z jakim od dawna gram, LFC to nazwa mojej ukochanej drużyny.

Miejsce zamieszkania
- Opalenica

Kolor włosów - brązowe

Kolor oczu – niebieskie
Szkoła/zawód - LO im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Trzy główne cechy charakteru – szczera, mówię to co myślę , ambitna, wesoła

Ulubiona gra komputerowa – Football Manager, Fifa, GTA Vice City.

Ulubiona potrawa – Spagetti i tortilla

Ulubione czasopismo – Bravo Sport i piłka nożna plus

Postać, którą cenię, szanuję – Karol Wojtyła

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Najchętniej wyjechałabym znowu do Egiptu. Natomiast drugą opcją jest wyjazd do Liverpool'u.

Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – Szczery aż do bólu, lojalny, wyrozumiały

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - No istnieje, ale rzadko. Moim zdaniem w dużej mierze zależy wszystko od chłopaka. Jeżeli jedna strona się zakocha, a druga nie odwzajemnia uczucia, to mogą te relacje się trochę pogorszyć, ponieważ jedna ze stron oczekuje od drugiej czegoś więcej niż tylko przyjaźni...

Masz jakieś zwierzątko domowe? – 3 psy- Czika, Bobik i Szczurek, na którego tylko ja mówię Perełka 8) ( Tak, wiem że te imiona są kosmiczne xd )

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - Ilość newsów, ciekawe artykuły.

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – Wszystko jest ok

Ulubiony przedmiot w szkole - Angielski, wf

Znienawidzony przedmiot w szkole – Matematyka

Ulubiony film – Will, ojciec chrzestny i Harry Potter xD

Jakiej muzyki słuchasz – Głównie pop i rap.

Co najchętniej robisz w wolnym czasie – gram w piłkę nożną, biegam, spotykam się ze znajomymi, słucham muzyki.. przynajmniej mam trochę wolnego czasu od nauki :P

Ulubiony napój bezalkoholowy – sprite, multiwitamina

Twoje nałogi - Sport, LFC

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Charakter, poczucie humoru, zadbanie, czułość i cenię sobie to, że nie pali :)

Twój stan cywilny - Wolna

Ulubiona postać z kreskówek - Alex, Struś Pędziwiatr, Chojrak i kaczor Donald.

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – Nic bym nie zmieniła.

Od kiedy kibicujesz LFC? - Od 2000 r.

Dlaczego akurat ten klub? – Kiedy miałam 4 latka, tata kupił koszulkę Liverpool'u. Brat powiesił ją na ścianie, za każdym razem kiedy wchodziłam do jego pokoju wypytywałam się o ten klub. Koszulka mi się spodobała i pokochałam The Reds.

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Kenny Dalglish

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Finał LM 2005 i zwycięstwo przeciwko Manchesterowi United na Old Trafford z 2010 r. Nie wiem dlaczego, ale nigdy nie zapomnę gola Torresa z tamtego spotkania.

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Wcześniej wymieniałam swoje poglądy z brytyjskimi kibicami. Ponad 2 lata temu zarejestrowałam się na tutejszym forum, lecz szybko z konta zrezygnowałam. Powód? Brak czasu. Teraz z wolnym czasem jest jeszcze gorzej, ale postaram się tak często udzielać jak tylko mogę. ( nie wierzę, że w takim oficjalnym języku to napisałam ;o ) I w końcu odp. na pytanie...:D Dołączyłam do forum, żeby mieć kontakt z polskimi kibicami The Reds.

Numer buta - 44

Wzrost - 178

Waga – 65

Ulubiony ketchup - Fanex

Twoje drugie imię - Zuzanna
''Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.''
anixa

Post autor: anixa »

Na stronie jestem już od jakiegoś czasu, ale forum przeglądałam tylko biernie. Postanowiłam więc się zalogować tutaj i chyba najlepiej zacząć od przedstawienia się :)
Imię - Anna
Data urodzenia – 31.10.95
Skąd się wziął twój nick? – od imienia
Miejsce zamieszkania - Czaplinek
Kolor włosów - brązowe
Kolor oczu – piwne
Szkoła/zawód - Uczennica, Liceum Ogólnokształcące im. 3 Dywizji Strzelców Karpackich w Czaplinku
Trzy główne cechy charakteru – przyjazna, uparta, miła

Ulubiona gra komputerowa – Heroes III a jak chodzi o przeglądarkowe to Shakes
Ulubiona potrawa – pierogi ruskie, krokiety
Ulubione czasopismo – nie mam
Postać, którą cenię, szanuję – Waris Dirie
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? – Anglia i Anfield!
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – szczerość to podstawa udanej przyjaźni :)
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - zdecydowanie TAK
Masz jakieś zwierzątko domowe? – Psa, wabi się Ares ale ja go nazywam Mars albo Agrest :)
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - Wszystko jest na bieżąco co mi bardzo odpowiada+trzy kropki ostatnio
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – częste zawieszenia, w czasie meczu bardzo trudno jest się dostać na stronę z podowu błędu, który ciągle wyskakuje.
Ulubiony przedmiot w szkole - polski, wf
Znienawidzony przedmiot w szkole – matematyka, niemiecki
Ulubione filmy- Podziemny krąg, Buntownik z wyboru, 13 dzielnica, Pamiętnik, Seven, Nietykalni i wiele, wiele innych :)
Jakiej muzyki słuchasz – nie ograniczam się do jednego gatunku, aczkolwiek jak już mam wybierać to rock i grunge
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – rysuję, wychodze z przyjaciółmi, oglądam mecze, słucham muzyki
Ulubiony napój bezalkoholowy – Mirinda
Twoje nałogi - brak
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - szczerość, brak ulegania na wpływy innych, niezależność, poczucie humoru
Twój stan cywilny - wolna
Ulubiona postać z kreskówek - z anime to Son Gohan a z kreskówek to Kaczor Donald
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – raczej nic

Od kiedy kibicujesz LFC? - Kilka lat nie umiem wskazać dokładnie, bo wcześniej to było tylko zainteresowanie tym klubem co z biegiem czasu przerodziło się w miłość. Ok. 5 lat
Dlaczego akurat ten klub? – Nie mam zielonego pojęcia tak naprawdę, serce mnie więc chyba pokierowało :D
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – trudny wybór, jednak stawiam na Gerrarda. On się urodził, żeby być kapitanem!
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – żałuję, że nie byłam kibicem w roku 2005..no ale w roku jak dobrze pamiętam 2011 był wspaniały mecz Dirka, który strzelił hattricka ManU(wszystkie bramki były strzelone z odległości mniejszej niż 5 m. jak mnie pamięć nie myli :>) no i sprowadzenie na Anfield Torresa, co też później z jego odejściem był to najgorszy dzień jak dla mnie :)
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Nie wystarczy mi już bierne przyglądanie się, chcę uczestniczyć w tym internetowym życiu i pogłębiać swoją wiedzę, która jest dość mała :)
Numer buta - 39/40
Wzrost - 166
Waga – 56 kg
Ulubiony ketchup - aby tylko był łagodny
Twoje drugie imię - Maria
Poetry in motion
Awatar użytkownika
Yeti

Post autor: Yeti »

Imię - Sebastian

Data urodzenia – 30.11.1993

Skąd się wziął twój nick? – Heh długa to historia. Kiedyś miałem jechać ze znajomymi samochodem na małą wycieczkę, lecz był to Nissan Micra, więc ze względu na moje gabaryty po prostu się nie zmieściłem. Tak powstał Yeti :D

Miejsce zamieszkania - Przemyśl

Kolor włosów - Brązowe

Kolor oczu – Zielone

Szkoła/zawód - ukończone Technikum Informatyczno-Mechatroniczne nr. 8

Trzy główne cechy charakteru – szczery, poczucie humoru, przyjacielski.

Ulubiona gra komputerowa – Fifa, World of Tanks, War Thunder.

Ulubiona potrawa – Spagetti, pizza, bigos!

Ulubione czasopismo – Brak

Postać, którą cenię, szanuję – Wiele jest takich osób/postaci - jednak najbardziej cenię Michaela Jordana.

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje? - Oczywiście, że Liverpool. Ewentualnie ponownie we Włoszech :)

Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – Tak jak koleżanka wyżej, szczery do bólu, stanowczy i lojalny.

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą - Zdecydowanie.

Masz jakieś zwierzątko domowe? – Tak, ptasznika czerwnononogiego :)

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie - Sporo newsów oraz trzy kropki.

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl – W trakcie meczów czesty brak dostępu do serwisu.

Ulubiony przedmiot w szkole - Angielski, wf, fizyka.

Znienawidzony przedmiot w szkole – Matematyka, chemia oraz niemiecki.

Ulubiony film – 42 - prawdziwa historia amerykańskiej legendy, zielona mila, 8 mila, obecność i wiele wiele innych.

Jakiej muzyki słuchasz – Wszystkiego oprócz disco polo oraz umcia umcia, czyli tego całego techno...

Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Przede wszystkim piłka nożna i koszykówka, oglądam filmy, słucham muzyki, spotkania ze znajomymi ;)

Ulubiony napój bezalkoholowy – Pepsi O.O

Twoje nałogi - Kilka ich jest... Ale sport też jest moim nałogiem, w praktycznie kazdej formie.

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej - Hmm... Zdecydowanie charakter, poczucie humoru według mnie też jest ważne, no i przede wszystkim, poukładana głowa ;)

Ulubiona postać z kreskówek - Goku z Dragon Ball'a :D

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił ? – Zacząłbym tępić hejterstwo, bo czasami jak czyta się niektóre wypowiedzi, to można dostać szewskiej pasji.

Od kiedy kibicujesz LFC? - Od 2005r.

Dlaczego akurat ten klub? – Zafascynowała mnie droga The Reds do wygrania Ligi Mistrzów, coś niesamowitego. Od tamtego czasu ja i Liverpool mamy mały romans :)

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Ex aequo Steven Gerrard oraz Kenny Dalglish. Według mnie ta dwójka to kwintesencja tego klubu.

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? – Oczywiście Liga Mistrzów z roku 2005, oraz każda, ale to absolutnie każda wygrana z czerwoną częścią Manchesteru. Bardzo się cieszyłem, gdy stery przejął Brendan, widziałem jego pracę w Swansea i po prostu wiedziałem, że on bedzie odpowiedni. Z drugiej strony, szkoda Króla...

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – To chyba proste, chęć wymiany poglądów z innymi kibicami :)

Numer buta - 48

Wzrost - 194

Waga – 97

Ulubiony hipermarket - yyyy... Biedronka, Tesco :D

Ulubiony ketchup - Pudliszki ostry!

Twoje drugie imię - Andrzej.
'' Form is TEMPORARY. Class is PERMANENT.
Mathijs

Post autor: Mathijs »

EDIT
Imię - Mateusz (Hubert na drugie)
Data urodzenia - 09.10.1997
Skąd się wziął mój nick? - Kiedyś sobie obczajałem odmiany swojego imienia w różnych częściach Europy/świata i jedna z moich ulubionych, czyli holenderska/niderlandzka (jak kto woli :P) brzmi "Mathijs". Nie miałem za bardzo pomysłu na nicka, więc postanowiłem, że wykorzystam w jakiś sposób moje imię (które nomen omen całkiem mi odpowiada :D) :wink:
Miejsce zamieszkania - Mała wioska w pow. żnińskim (województwo kujawsko-pomorskie). Nie ma się w sumie czym chwalić.
Kolor włosów - Czarny
Kolor oczu - Brązowe
Wzrost - 185
Szkoła/zawód - SLO w Barcinie, 1 klasa bez profilu.
Zainteresowania - Tak jak w profilu: piłka nożna, Konkurs Eurowizji i kraje/języki (z głównym naciskiem na te południowosłowiańskie)

Od kiedy kibicuję LFC? - Od sezonu 2009/2010. Klubem zainteresowałem się pod koniec roku 2009 i już wtedy powoli się tworzyła moja więź z klubem, ale na poważnie to wszystko zaczęło się w styczniu/lutym.
Dlaczego LFC? - Bardzo do gustu przypadły mi barwy (uwielbiam czerwony kolor), tradycje, historia i sukcesy klubu. Nie uważam się za kibica sukcesu, jednak faktem jest, że dołączyłem do grona fanów w trakcie ostatniego (póki co) sezonu w Lidze Mistrzów :wink:
Najlepszy piłkarz w historii LFC - Jednego zawodnika nie potrafię wybrać, ale według mnie powinien być taki Panteon legend klubu - Kenny Dalglish, Steven Gerrard, Jamie Carragher, John Barnes, Bruce Grobbelaar, Robbie Fowler i ewentualnie Michael Owen (chociaż nad nim bym się zastanawiał, czy aby na pewno powinien tutaj trafić)
Jakie wydarzenie związane z klubem, wywołało u mnie największą radość? - Póki co w moim dość krótkim kibicowskim życiu, najbardziej cieszyłem się ze zwycięstwa 1-0 u siebie z Manchesterem United (01.09.2013). Wtedy zacząłem wierzyć, że naprawdę jest coraz lepiej i obecnie trwający sezon może coś zmienić.
Najmniej przyjemne wydarzenie - Półfinał Ligi Europy 2010 z Atletico, a dokładnie mecz rewanżowy (29.04.2010). W dogrywce Benayoun strzelił na 2-0 i przy takim wyniku jechaliśmy do Hamburga. Cieszyłem się, odszedłem na chwile od telewizora. A tutaj się okazało, że jest 2-1 (Forlan). Smutno mi było, następnego dnia nie byłem w zbyt dobrym humorze (podobnie jak sezon później po rewanżu z Bragą, wtedy traktowałem jeszcze LE poważnie). Pamiętam także, że bardzo zdenerwowany i napięty byłem po meczu Liverpool 1-2 Mark Halsey (23.09.2012).

Dlaczego zarejestrowałem się na forum? - Tak jak zwykły człowiek, odczuwam potrzebę przynależności. Ponadto szukałem fajnego miejsca, gdzie będę mógł się powymieniać opiniami z ludźmi, którzy kibicują temu samemu wspaniałemu klubowi co ja :)
Jaki użytkownik ma najbardziej zbliżony punkt widzenia/poglądy do mnie? - Ogólnie to ciężko mi wybrać taką osobę, ale bardzo lubię czytać wypowiedzi kinia25LFC, czarodzieja i Elvisa.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, o 00:47 przez Mathijs, łącznie zmieniany 1 raz.
bart1291

Post autor: bart1291 »

Na forum jestem już pare lat ale dopiero teraz napisze pare zdań o sobie.
Imię – Bartek
Data urodzenia - 7 grudzień 1991r.
Skąd się wziął Twój nick? - Imie, numer z dziennika i rok urodzenia.
Miejsce zamieszkania – Czerwionka- Leszczyny, obok Rybnika
Kolor włosów - Brunet
Kolor oczu – Brąz
Szkoła/zawód - technik górnik (student GiG na Polsl w Gliwicach)/ górnik w KWK Budryk
Trzy główne cechy charakteru – Ambitny, przyjacielski, idealista
Ulubiona gra komputerowa – Fifa, Battlefield, Medal of Honor, FM
Ulubiona książka - Harry Potter
Zainteresowania - Sport, motoryzacja
Ulubiona potrawa - Śląski niedzielny obiad ( rolada, kluski, kapusta), pizza
Ulubione czasopismo – Wsieci, Men's Health
Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Ojciec, J.K. Mikke, W. Cejrowski
Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje – Floryda, Liverpool
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – piłka, nóż, zapałki
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczerość
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - nie
Masz jakieś zwierzątko domowe - Labrador 'Oskar'
Jak wyglądało Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – Telegazeta
Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – Ciekawostki, ilość artykułów w ciągu dnia
Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl - Usuwanie komentarzy 'niepoprawnie' politycznych
Ulubiony przedmiot w szkole – WF, geografia, historia
Znienawidzony przedmiot w szkole – J.polski
Ulubiony film – Szeregowiec Ryan, wszystkie części Władcy Pierścienia, Bogowie Ulicy
Jakiej muzyki słuchasz – co 'leci' w TV lub radiu
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – gram w piłke, trenuje, siedzę na komputerze, oglądam mecze
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Zawsze marzyłem o zawodzie piłkarza..
Ulubiony napój bezalkoholowy – Woda
Twoje nałogi - LFC, Górnik Zabrze, sport, komputer
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – szczerość,
Twój największy życiowy sukces - Finał Okręgowego PP
Ulubiona postać z kreskówek - Kaczor Donald
Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił? – Nic
Od kiedy kibicujesz LFC? –Zaczęło się od koszulki Owena którą dostałem gdy miałem 11 lat
Dlaczego akurat ten klub? - Dlatego, ponieważ gdy dostałem koszulkę LFC coraz bardziej zaczęły mnie interesować wyniki mojego kochanego klubu, najpierw oglądałem je na Telegazecie, aż do tej pory gdy codziennie przesiaduje na lfc.pl :)
Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Steven Gerrard.
Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Zwycięstwo w LM w 2005 oraz każda wygrana z MU
Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – chciałem dowiedzieć się jeszcze więcej o LFC i wysluchać opini innych
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Nie ma takiego z którym zgadzałbym się w 100%, ale często mam podobny punkt widzenia co Shelby
Numer buta - 42/43
Wzrost - 184
Waga – 70
Ulubiony ketchup - Tortex pikantny
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Dzieci z Bullerbyn
Twoje drugie imię - Jakub
OlekLFC

Post autor: OlekLFC »

Witam! Jestem Olek i popełniłem już na forum dwa posty. Teraz nadszedł czas, żeby w końcu się przywitać. Wybrałem chyba nienajlepszy czas na rejestrację, naszemu zespołowi idzie świetnie, wielu może pomyśleć, że każdy nowy będzie sezonowcem, a ja do tych szczególnie się nie zaliczam. Dlaczego? Ponieważ kibicem Liverpoolu jestem od momentu przegrania meczu z Aston Villą w Maju 2011 roku :lol:

Dlaczego Liverpool F.C.?

Mimo, że każdego z nas łączy ta sama miłość, to zarodek tej miłości mógł się zrodzić w różnych okolicznościach i bodźcem mogło być coś innego. Przez okres 2 lat, do chwili kiedy właśnie ten bodziec się pojawił, przestałem się interesować piłką. Wcześniej nie sympatyzowałem z jakąś określoną drużyną, ale zawsze byłem zachwycony personą naszego Kapitana. To głównie on spowodował, że poczułem dosyć prozaiczną chęć sympatyzowania z The Reds. Nie sądziłem jednak, że przerodzi się to w taką wielką miłość.

Mniej więcej w tamtym momencie zacząłem poznawać historię klubu, która pochłonęła mnie do reszty. Czułem potrzebę identyfikacji z klubem, jego tragediami i problemami, których w bieżącym czasie była co nie miara.

Co mogę więcej o sobie powiedzieć?
Myślę, że przede wszystkim jestem dobrym kibicem. Ani razu nie miałem chwili zwątpienia w Liverpool, nie przeszło mi przez myśl, żeby nagle ten klub zostawić. Dla sympatyków z długim stażem byłoby to nie do pomyślenia, ale myślę, że przeciętny chłopak w wieku gimnazjalnym rzuciłby to w cholerę. Słowa hymnu stały się dla mnie maksymą życiową i teraz mogę być z siebie dumny, a przede wszystkim być dumny z naszego klubu.

Z rzeczy niezwiązanych z klubem, to interesuję się polityką oraz prawem, zafascynowany jestem także kulturą brytyjską, a także muzyką wywodzącą się z tego kraju - głównie tą powstałą na przełomie lat '60 i '70.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i liczę, że spędzę tutaj miło czas, choć wchodząc na lfc.pl czuję się jak w domu, bo odwiedzam stronę od samego początku mej fascynacji :D

EDIT: Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe, że nie podałem ulubionego keczupu :)
wrobel87

Post autor: wrobel87 »

Imię - Daniel

Data urodzenia - 19.02.87

Miejsce Zamieszkania - Warszawa

Szkoła/zawód - pracownik infolinii

Ulubiona książka - Hobbit, Władca Pierścieni , Kronika ptaka nakręcacza

Postać, którą cenię, szanuję - Artur Rojek , John Lennon

Ulubiony film - Star Wars

Co najchętniej robisz w wolnym czasie - Słucham muzyki, czytam książki , spaceruje ze swą dziewczyną ;)

Jakiej muzyki słuchasz - szeroko pojęty rock

Od kiedy kibicujesz LFC? - od finału Pucharu UEFA w 2001 roku.

Dlaczego akurat ten klub? - Ponieważ to coś więcej niż klub.

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Steven Gerrard

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Zwycięstwo LM w 2005 roku

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? - Bo dobrze czasem popisać sobie z innymi fanami ;)
Przemko

Post autor: Przemko »

Trochę z innej beczki; dokładnie dekadę temu, 27. kwietnia 2005 Stamford Bridge przygotowywało się do przyjazdu Liverpoolczyków. Był to półfinał Ligi Mistrzów, który potem skończył się wynikiem 0-0. Mój brat, wówczas i dotychczas kibic Chelsea, zamierzał oglądać ten mecz, transmitowała go TVP. Ja stanąłem w opozycji i wiedząc jedynie o polskim bramkarzu zacisnąłem kciuki za Liverpool. Ten dzień przyjąłem sobie jako symboliczną datę, kiedy rozpocząłem swój romans z The Reds. Tydzień później obejrzałem rewanż, wcześniej na niego czekając z niecierpliwością. Podjarałem się tym, a Stambuł był pieczątką potwierdzającą wszystko, chociaż jakbyśmy przegrali, to i tak bym był z Liverpoolem, bo zdążyłem się w nim zakochać podczas tego miesiąca wystarczająco silnie. Taka tam historyjka z mojego życia :)
Obrazek
maniacomLFC
Kontakt:

Post autor: maniacomLFC »

Ja też zawsze chciałem podzielić się swoją historią :)

Zacząłem kibicować Liverpoolowi w 2001 roku, razem z transferem Jerzego Dudka. Nie pochodzę z bogatej rodziny. Mieliśmy telewizor z czterema kanałami i nie mieliśmy internetu. Wyniki LFC śledziłem na telegazecie :)

Gdy przyszedł sezon 2004/2005 nadal byłem z Liverpoolem tylko dzięki Dudkowi, chociaż już zdążyłem do tego czasu "pokochać" Michaela Owena i Stevena Gerrarda. Kibicowałem więc również w finale, jak cała moja rodzina. Wszyscy uwielbialiśmy Jerzego. Nie znałem naszego pięknego hymnu, ani historii. Byłem jeszcze młody, miałem 12 lat i ograniczony dostęp do mediów. W przerwie jednak, kiedy mój tata powiedział, że jest po meczu, zapytałem: "Skoro Milan strzelił 3 bramki w jedną połowę, dlaczego Liverpool nie może strzelić również 3 w drugiej?" W odpowiedzi usłyszałem: "bo Milan to Milan, a Liverpool to Liverpool"

Ja jednak naprawdę wierzyłem. I z dumą mogłem już niedługo powiedzieć "a nie mówiłem?" :)

Moja prawdziwa przygoda z Liverpoolem zaczęła się jednak w 2009 roku. Poznałem wtedy mojego najlepszego przyjaciela, który kibicował Bayernowi. Jego pasja do futbolu tak mnie zaraziła, że na nowo zacząłem interesować się Liverpoolem ze zdwojoną siłą. Już miałem dostęp do internetu, więc zacząłem nie tylko śledzić wyniki, ale też oglądać mecze. W 2012 roku pierwszy raz próbowałem się dostać do redakcji, ale nie udało się. Ostatnie 8 miesięcy spędziłem w Anglii, niestety nie udało mi się dotrzeć na Anfield :(

Teraz wróciłem do Polski i w końcu zostałem przyjęty do redakcji, niecały miesiąc temu :)

Za mojego życia jeszcze nie wygraliśmy ligi, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Pozdrawiam!

YNWA!
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu
Mój blog o piłce nożnej: http://extra-time.blog.pl/
Awatar użytkownika
DzidekLFC

Post autor: DzidekLFC »

Jestem długo już na LFC.pl ale dopiero niedawno aktywowałem swoje konto na forum. Postanowiłem napisać kilka słów o sobie. :)

Imię – Dawid
Data urodzenia - 27.02.1999
Skąd się wziął Twój nick? - Moja ksywa " Dzidek" + skrót LFC :)
Miejsce zamieszkania – Świdwin
Kolor włosów - Brązowe
Kolor oczu – Niebieskie
Szkoła/zawód - Wybieram się teraz do Technikum :)
Trzy główne cechy charakteru – Skromny,Pracowity,Cierpliwy

Ulubiona gra komputerowa – Seria Fifa, Różne Strategię oraz CS GO/LoL

Ulubiona książka - seria Harry Potter, Ja Ibra

Zainteresowania - Piłka Nożna

Ulubiona potrawa - Makaron z Truskawkami , Knedle i różności związane z Truskawkami :)

Ulubione czasopismo – Nie posiadam.

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Moja Mama.

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje – Treningi pod okiem trenerów z Liverpoolu :)

Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Siekierę , Książkę o sadzeniu i dbaniu o rośliny oraz Scyzoryk uniwersalny.

Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - wiernością, szczerością

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - Oczywiście że nie :)

Masz jakieś zwierzątko domowe - Pies (Azor)

Jak wyglądało Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – W każdym możliwym momencie oglądałem w telewizji powtórki meczy z udziałem ekipy z Anfield :)

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – Profesjonalna administracja,Dużo możliwości udzielania się (strona oraz Forum)

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl - Ludzie którzy próbują przekonać każdego do swojego zdania oraz osoby które nie wiedzą że na każdy temat mogą się wypowiedzieć i nie tylko w dziale "Spekulacje transferowe"...

Ulubiony przedmiot w szkole – Historia, Angielski , WF XD

Znienawidzony przedmiot w szkole – Matematyka, Chemia

Ulubiony film – Chłopiec w Pasiastej Piżamie, Seria Harry Potter oraz Filmy o sporcie typu Gol ! :)

Jakiej muzyki słuchasz – Pop, Disco Polo , Electro , House

Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Idę grać na boisko (oczywiście jeśli nie mam treningu), Biegam, Przeglądam internet oraz gram w Fifę :)

Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Piłkarz/Trener ;)

Ulubiony napój bezalkoholowy – Sok wielowitaminowy lub Woda z Miodem i kwaskiem cytrynowym :)

Twoje nałogi - Piłka nożna,Seriale,Gry komputerowe.

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – Szczerość,Poczucie Humoru.

Twój największy życiowy sukces - W poprzednie wakacje byłem na testach w Dolcanie Ząbki i miałem tam grać lecz Moja Mama się na to nie zgodziła ;/

Ulubiona postać z kreskówek - Nie posiadam :)

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił? – Bym zrobił sobie herbatę,odpalił LFC.pl i patrząc na niektóre posty na forum bym się głośno śmiał popijając herbatę :)

Od kiedy kibicujesz LFC? – Odkąd pamiętam czyli od małego dzieciaczka.Zawsze z tatą oglądałem mecze Realu Madryt oraz Liverpoolu.

Dlaczego akurat ten klub? - To nie ja wybrałem Liverpool to Liverpool wybrał mnie :)

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Steven Gerrard oraz Ian Rush.

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Zwycięstwa nad Evertonem oraz Chelsea :)) + 2005 Stambuł.

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? – Od kilku dobrych lat codziennie przeglądam stronę główną oraz forum i w końcu zdecydowałem się napisać :)

Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Było by Ciężko wybrać :)

Numer buta - 44/45
Wzrost - 186
Waga – 70
Ulubiony ketchup - Pudliszki XD
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Większość Lektur :)
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Każdy film jaki oglądałem zawsze dokończyłem
Twoje drugie imię - Mateusz
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
PatrykYNWA

Post autor: PatrykYNWA »

Imię – Patryk
Data urodzenia - 14.09.1994
Skąd się wziął Twój nick? - ;p
Miejsce zamieszkania – Kraków
Kolor włosów - Blond
Kolor oczu – zielone
Szkoła/zawód - pracujący student
Trzy główne cechy charakteru – miły, optymista, szczery

Ulubiona gra komputerowa – Heroes 3, Gta Vice City, LoL, Soldat

Ulubiona książka - Harry Potter, Ojciec Chrzestny

Zainteresowania - sport, filmy,muzyka, turystyka
Ulubiona potrawa - Pierogi ruskie

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Adam Małysz

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje – Miami

Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – nóż, zapalniczkę, butle z gazem

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - tak

Masz jakieś zwierzątko domowe - nie

Jak wyglądało Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – nie kibicowałem Liverpoolowi wówczas

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – profesjonalizm

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl - brak profesjonalizmu ze strony użytkowników forum

Ulubiony przedmiot w szkole – WF

Znienawidzony przedmiot w szkole – chemia

Ulubiony film – Rocky, Rise of the footsoldier, Scarface, wiele wiele innych
Jakiej muzyki słuchasz – Rap, Rock

Ulubiony napój bezalkoholowy – Frugo

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – bystrość, wygląd, mądrość

Ulubiona postać z kreskówek - Son Goku

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił? – Dodałbym możliwość oceny danego postu przez moderatorów, administratorów forum.

Od kiedy kibicujesz LFC? – Od finału LM 2005

Dlaczego akurat ten klub? - Za gówniarza każdy miał swojego zawodnika bardziej niż klub, któremu kibicował. Moim był Steven Gerrard. Tak więc jestem z tym klubem tak jak on do końca swoich dni zapewne.

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Luis Suarez

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Poza finałem Ligi Mistrzów, która ma dodatkowo wartość sentymentalną, zwycięstwo nad Arsenalem i prowadzeniu 4-0 po 20 minutach

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? lubię tu wchodzić, robię to od 1,5 roku regularnie

Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Większość administratorów, jak widzę nick Jetzu to już wiem, że jakieś konkretne info o którym nikt wcześniej nie wspomniał lub wyjaśnienie czegoś co wywołało chaos na forum.

W końcu się za to wziąłem. Z wzorcem było mi dużo łatwiej, choć pytań jest aż nadto dużo co mi paradoksalnie też utrudniło sprawę. Witam wszystkich użytkowników :)
ODPOWIEDZ