Wyjazd do Liverpoolu

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
ktośka

Post autor: ktośka »

Nie no Levy gratuluje Ci serdecznie.Bez wštpienia zyciowa szansa.Pozdrow tam wszystkich i nie zapomnij o nas jak niedlugo bedziesz puchar LM podnosic
Caroline

Post autor: Caroline »

Ktoœka ma racje :D Skubany jesteœ :> Nie no gratuluje, zycze powodzenia :)
*Pati_LFC*

Post autor: *Pati_LFC* »

No co ja moge powiedziec :) Zazdroszcze bardzo :roll: i gratuluje oczywiœcie :D i tak jak wszyscy zycze GOOD LUCK :!: :wink:
ObrazekObrazekObrazek

FC LIVERPOOL - The Best Of The Best!!!
Patryk_Juventinho
Juventino
Kontakt:

Post autor: Patryk_Juventinho »

Wow to masz super trenera z Agrykoli kontakty z Liverpoolem , na serio Ci zazdroze miejmy nadzieje ze sie tam nauczysz czegoœ wiecej niz w Agrykoli
Obrazek
Tanto tempo fa, da bambino come te
io sognavo sempre sotto ad una bandiera
giovinezza senza eta’, che da grande porti in te
con la gente bianconera
Vickson

Post autor: Vickson »

Ja jade do Liverpoolu 15 wrzeœnia. od polowy czerwca modlilem sie zeby w okresie 15 - 22.09 byl jakiœ meczyk na Anfield. Patrze a tu 18.09 przyjezdza manchester utd. i ja na tym meczu bede. juz nie moge sie doczekac
The Pride of Merseyside
Justyna_LFC
Kontakt:

Post autor: Justyna_LFC »

levy pisze:Ja sie przenioslem z Hutnika na Agrykole w te wakacje :P
Pozdrawiam.
z Hutnika? tego krakowskiego? moi obaj bracia tam trenuj¹, a tata byl kiedyœ trenerem :P ...

a i szczerze Ci gratuluje :) Jesteœ szczeœciarzem :)
Borek

Post autor: Borek »

Levy jak tam sie popiszesz to zalatw mi jakiœ skromny kontrakcik ok??
Obrazek
Oooooooh Campione
The one and only
We're Liverpool
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Justyna pisze:z Hutnika? tego krakowskiego? moi obaj bracia tam trenuj¹, a tata byl kiedyœ trenerem :P ...
Przypominam, ze mieszkam w Warszawie :P :lol:. Pozdrawiam.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Ada

Post autor: Ada »

Nie no Levy...masz chlopie szczescie :wink: ucz sie tam pilnie, nie zapominaj o swoich kolegach (i kolezankach :D ) z redakcji i pozdrawiaj tam wszystkich od najlepszych redaktorow najlepszej strony o LFC w Polsce...wiesz, mala reklama nie zaszkodzi :lol: :wink: Powodzenia!
Mati

GratulujĂŞ!

Post autor: Mati »

Mam pytanie: Kto by nie chcial byc na miejscu levego?
Chyba nikt. No gratuluje, gratuluje. Super sprawa. Zareklamuj te strone i ogolnie fanow Liverpool'u z tej strony :)
Jeszcze raz gratulacje. Tylko sie przykladaj :P
Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Liverpool - Home is where the heart is...
Justyna_LFC
Kontakt:

Post autor: Justyna_LFC »

levy pisze:
Justyna pisze:z Hutnika? tego krakowskiego? moi obaj bracia tam trenuj¹, a tata byl kiedyœ trenerem :P ...
Przypominam, ze mieszkam w Warszawie :P :lol:. Pozdrawiam.
aaaa....no tak :oops: :oops: :oops: sory :oops: mi sie Hutnik kojarzy z Krakowem, nawet nie wiedzialam, ze jest tez 'warszawski' :oops:
Witz

Post autor: Witz »

przed, czy po zlocie? jak przed to mi na zlocie pokazesz fotki :wink: i autografy.

GRATULACJE chlopie sie okaze, ze bedziesz gral z Sinamš w 1 skladzie za pare lat, to spokox bedzie. Jak masz talemt (wierze ze masz) to go nie zaniedbuj.

PZDR 8)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2005, o 22:37 przez Witz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

W szkolce juz na 100% nie bede, bo mam problemy z kolanem i i tak moge grac bardzo malo, a o jakichkolwiek treningach nie ma mowy :/. No ale przeciez zostaje Anfield i cale miasto do zwiedzania :). Przypominam, ze jest mozliwoœc, ze w te, ale jest rowniez, ze dopiero w jeszcze kolejne wakacje pojade tam. Okaze sie :). Pozdrawiam.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Awatar użytkownika
kamalfc5

Post autor: kamalfc5 »

brawo Levy:):) to Twoja wielka szansa jak mowi¹ wszyscy..:):) a teraz moj cel wizyty w tym temacie...:) otoz mam zamiar wybrac sie na mecz Liverpoolu i wybralam derby dzielnicy Merseyside:) lot zaltwic - sprawa banalna...gorzej z biletem..na oficjalce znalazlam bilety i nawet mozliwoœc kupienia ich,ale gdy w to wchodze pisze,ze tzreba podac swoj numer karty fana. Te karte mozna kupic za 3,50 funtow,ale czy jedna karta odnosi sie do tylko jednej osoby? Czy na jedne karcie mog¹ wejœc na mityczne ANFIELD ROAD 2 osoby?:)Czy trzebe dwie osobne karty? Czas nagli, wyjazd jest pewny o ile biletow mi nie sprzedadz¹ sprzed nosa..prosze o jakiœ kontakt z osobami, ktore byly na meczu i wiedz¹ jak to mniej wiecej wygl¹da. Niestety przez najblizsze dwa tygodnie nie ma sensu do mnei pisac, gdyz wraz z rodzicami jade na ferie zimowe do Punta Cany(miejscowoœc na Dominikanie),wiec nie zasta sie mnie:).Ale jak wroce bylabym wdzieczna za wazne informacje, poniewaz wracam z wycieczki i od razu wsyztsko zalatwiam:):) bardzo prosze o kontakt ze mn¹ kto byl i jak w jakiœ sposob moze mi pomoc..z gory bardzo dziekuje..:):) moj numer gg b¹dŸ e-mail znajduje sie na stronce lub wiecie gdzie jeszcze:):)POZDRO
Nikt nigdy nie był, nie jest i nie będzie większy niż Nasz klub.
ar2r

Post autor: ar2r »

Niestety przez najblizsze dwa tygodnie nie ma sensu do mnei pisac, gdyz wraz z rodzicami jade na ferie zimowe do Punta Cany(miejscowoœc na Dominikanie
gdyby moich rodzicow bylo stac na wyjazd na dominikane to problemu biletow bym nie mial. poprostu idziesz pod stadion do konika i kupujesz wchodzisz i jestes :-)
ODPOWIEDZ