Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

qniol pisze:
Sachim pisze:Hej zobaczcie, czy ja œnie ??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58753258
MORIENTES - koszulka z finalu LM :)))
Niezly LOL, nie wiem sk¹d koleœ ma t¹ koszulke. Moim zdaniem podrobka, tym bardziej bym jej nie kupil bo Morientes nie byl upowazniony do gry w Lidze Mistrzow poprzedniego sezonu, a co za tym idzie taka koszulka nie powinna istniec. :D
mnie sie wydaje ze cala druzyna dostala takie koszulki - tak jak i zlote medale, ktory Moro rowniez otrzymal mimo ze nie zagral ani minuty :wink:

Poza tym jak kupilam przez allegro koszulke od tego goœcia (soccer_fan_2005) i nie mam nic do zarzucenia. Koszulka doszla prawie natychmiast (w pi¹tek przelew - w poniedzialek odebralam paczke) Ma wszystkie potrzebne metki i w ksi¹zeczce "the official LFC replica for 2004/05 season"
POLECAM :!:
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Sachim

Post autor: Sachim »

Male sprostowanie:
oczywiœcie nie mamy nic do goœcia z allegro, tylko smiejemy sie z samego faktu koszulki finalisty Morientesa. Oczywiœcie ze mozna zamowic w sklepie klubowym nawet koszulke z napisem Sachim :)

Skoro polecasz tego sprzedaj¹cego, do dodam go sobie do zakladki Ulubieni Sprzedawcy, tak na przyszloœc. Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku na zlocie.
Pietro
Kontakt:

Post autor: Pietro »

Ostatnio kupilem sobie koszulke Garcii. Taka podrobe :o , na targu za 20 zl.
macieks
Kontakt:

Post autor: macieks »

Tez bym sobie kupil koszulke, najlepiej to Gerrarda albo Xabiego Alonso, ale wnie wiem gdzie, a nie chce nigdzie zamawiac... Na razie mam koszulke Radka Sobolewskiego zakupion¹ w "Wiœlackim ÂSwicie" za... chyba 50 zeta :D Taniocha :D
Jazda Jazda BiaÂła Gwiazda...
Obrazek
DziĂŞki temu kto jÂą umiesciÂł na forum, pozwoliÂłem sobie z niej skorzystaĂŚ :)
korek303

Post autor: korek303 »

....a propos Morientesa....co z tego,ze nie byl uprawniony....i tak Benitez pogratulowal jemu ....pierwszemu,co do koszulek ....najlepiej z oficjalki,doœc drogo ale wiesz co masz......
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
Pietro
Kontakt:

Czy wiecie gdzie moge kupic getry LFC :?: Nigdzie nie moge ich dostac :!: :!: :evil: :evil:
dede
Kontakt:

Post autor: dede »

piotrg pisze:Czy wiecie gdzie moge kupic getry LFC :?: Nigdzie nie moge ich dostac :!: :!: :evil: :evil:
Ja bym Ci kupil ale stracil bys na tym bo jeszcze koszty przesylki :? Poszukaj na allegro :wink:
Obrazek
Redbull

Post autor: Redbull »

piotrg pisze:Czy wiecie gdzie moge kupic getry LFC :?: Nigdzie nie moge ich dostac :!: :!: :evil: :evil:
http://allegro.pl/show_item.php?item=62339806
Obrazek
"GdybyÂśmy sprowadzili do druÂżyny KakĂŞ lub Ronaldinho w miejsce Gerrarda, druÂżyna byÂłaby sÂłabsza." - Jamie Carragher
http://rapidshare.com/files/32921466/BD1.mdb.html
Pietro
Kontakt:

Redbull dzieki za ten link. Byc moze sobie je kupie, tylko szkoda, ze drogie no ale w koncu oryginalki :o :o
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Sluchajci niewiecie kiedy na oficjielce bedzie dostawa koszulek z LM z tego sezonu.Chcialem bardzo kupic ale poprostu ich nie ma.Szukalem nawet na sklepach internetowych tam sš ale niewim jakim cudem nie majš naszywek na rekawach...:(!Z gory dzieki za odpowiadz! :roll:
Obrazek
kon4bt

Szaliczek:)

Post autor: kon4bt »

Witam,
A moze oldschoolowy szaliczek Liverpoolu dla kogoœ?:)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74881288

Pozdrawiam!
Pietro
Kontakt:

Re: Szaliczek:)

kon4bt pisze:Witam,
A moze oldschoolowy szaliczek Liverpoolu dla kogoœ?:)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74881288

Pozdrawiam!
Nawet fajny ten szalik, ale ja niestety juz mam i nie kupie sobie drugiego.
:wink:
Awatar użytkownika
Juras

Post autor: Juras »

Ja sie jeszcze nie dorobilem wlasnej koszulki :cry: Ale sie przymierzam kupic t¹ z Ligii Mistrzow :lol: Moze mamusia na œwieta mi kupi :wink:
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Ja juz jakiœ miesi¹c temu kupilem za 100 zl koszulke wyjazdow¹ LFC na sezon 04/05 (t¹ zolt¹) z nazwiskiem Gerrarda i numerem 8 na plecach.

Koszulka jest w pelni oryginalna i jestem z niej bardzo zadowolony :).
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
czorny150

Post autor: czorny150 »

Haha :wink: Nie dawno wszedlem w aukcje -oczywiscie na allegro- z koszulk¹ LFC Away 2005/06 :wink: Jakoœ chetnych na licytacje nie bylo, wiec wiadomo - koszulka trafila w moje lapy. Kosztowalo mnie to z przesylk¹ 41 zl. Nalezy dodac, ze jest to podkoszulek Oficial merchandise z Anglii. Podobno zalozona kilka razy, ale tego kompletnie nie widac, mowi¹c inaczej 0 œladow noszenia. Jestem bardzo zadowolony, bardzo podoba mi sie ta koszulka...jest BOSKA :D :D Polecam bardzo serdecznie koszulki wyjazdowe z tego sezonuuu...s¹ BARDZO ÂLADNE :wink:

Dziekuje,

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ