Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Ja kupilem za 100 na Allegro, no ale napis "Carlsberg" a wlaœciwie taki pasek (wiecie o co mi chodzi pewnie) pod napisem zacz¹l odpadac.

Ten chlopak z Polski skontaktowal sie z tym z zagranicy, no i moge mu wyslac tš koszulke i on weŸmie jš do reklamacji, ale nie chce pokryc kosztow transportu, ktore wynoszš 40 zl w jednš strone.

Teraz jednak ustalilem z tym Polakiem (Marcinem), ze zrobie zdjecia temu odpadaj¹cemu napisowi i wyœle temu z zagranicy. Wtedy bedzie MUSIAÂL pokryc koszty transportu.

Troche sie na tym zawiodlem i chyba kolejn¹ koszulke kupie na Anfield i wlaœnie kupno TAM polecam...

Pozdro
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Komal

Post autor: Komal »

U mnie koszulka doszla 7 dni temu. Jest to shirt z oferty Qubczana. A wiec tak...

Jesli chodzi o metki: koszulka zawierala tylko jedna metke (ksiazeczke) przypieta do rekawa. Z tego co wiem to powinny byc jeszcze dwie dodatkowe, niestety. Nie wliczam tu wewnetrznych metek.

Wyglad: Wszystko z zewnatrz wyglada bardzo ladnie. Od wewnatrz jednak widac niedoskonalosci w szyciu, odstajace nitki. Herb jest jeszcze podszyty z drugiej strony, napis 'Carlsbaerg' natomiast jest przyklejony tylko od zewnatrz (trzeba bedzie uwazac z czestym praniem).

Produkcja: Tu chyba nikogo nie zaskocze - 'made in indonesia'. Nazwa mowi sama za siebie. Koszulka produkowana masowo na wschodzie. O czym swiadczy z reszta technika wykonania.

Podsumowanie: Mimo wszysto z koszulki jestem zadowolony. Kupujac ja za 100 zl (z kosztem przesylki) widzialem, ze nie moge spodziewac sie cudu. Koszulka nie jest oryginalna replika, tylko typowa masowka produkowana u zoltkow. Jednak wole to, niz 269 zl na oficialke. Tym bardziej, ze z zewnatrz 'allegrowska' koszulka nie wiele rozni sie od oryginalu i tylko 'bardzo wtajemniczony' czlowiek w te sprawy moze dostrzec roznice. Pozdro.
Obrazek

70s - Dominated
80s - Dominated
90s - Had a break
Now we're back !
Liverpool Football Club !
Duszek

Post autor: Duszek »

Ja wlaœnie tez chce tam zamowic koszulke. W tej chwili posiadam dwie: bial¹ i zolta teraz czas na czerwon¹. Te dwie mam z Anglii i tak spojrzalem wlasnie na metki, ktore s¹ w koszulce i tez pisze Made in Indonesia. Z tego co p¹mietam tez byla przypieta do nich tylko ksi¹zeczka, a koszulki pierwsza klasa nie mam z nimi zadnego problemu.
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Moja "sprawa" z odpadaj¹cym napisem Carlsberg posuwa sie naprzod, wyslalem zdjecia temu facetowi z zagranicy i on mowi, ze nigdy sie z czymœ takim nie spotkal (taaa :lol:), ale najprawdopodobniej dostane now¹ koszulke, dokladnie tak¹ sam¹ - za FRIKO :D

Pozdrawiam :)
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Komal

Duszek pisze:Ja wlaœnie tez chce tam zamowic koszulke. W tej chwili posiadam dwie: bial¹ i zolta teraz czas na czerwon¹. Te dwie mam z Anglii i tak spojrzalem wlasnie na metki, ktore s¹ w koszulce i tez pisze Made in Indonesia. Z tego co p¹mietam tez byla przypieta do nich tylko ksi¹zeczka, a koszulki pierwsza klasa nie mam z nimi zadnego problemu.

E, to w takim razie nie jest to taka chala jak myslalem ;]
Obrazek

70s - Dominated
80s - Dominated
90s - Had a break
Now we're back !
fanka

Post autor: fanka »

ja swoj¹ czerwon¹ koszulke LFC zamawialam na allegro. Mam od niej jeszcze ks¹zeczke, o innej iloœci metek sie nie wypowiadam, bo nie pamietam czy coœ jeszcze bylo. na ksi¹zeczce jest napisane, ze to "official lfc replica for 2004/05 season" i najwazniejsze, ze nic z niej nie opdada, nie odstaje i sie nie pruje ;) co prawda od zamowienia do dostarczenia minela wiecznoœc, bo koszulka chyba gdzieœ wsi¹kla po drodze, albo moj brat, ktory mi j¹ zamawial tak pokretnie sprawe zalatwial. wazne, ze jest ;)
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
Komal

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1300987

qubczan ma od cholery negatywnych komentarzy, ludzie pisze ze to oszust. Mi sie udalo ale nie wiem jak z niektorymi z Was ... ktos nadal nie otrzymal przesylki ?
Obrazek

70s - Dominated
80s - Dominated
90s - Had a break
Now we're back !
czorny150

Post autor: czorny150 »

Qubczan sie popisal...DObrze, ze zamowilem koszulke kilka dni przed tym jak wystawil aukcje z tymi swoimi. U niego bylo ciut taniej, ale oszust! Ja kupilem lšcznie z przesylkami, przelewami za 110 zl. Koszulka jak juz przed tem pisalem Official Replic. Boze dziekuje, ze nie zamowilem u niego! A tacy powinni przez wymus policji oddawac kase i jakas inna kara pieniezna. Niech sie gnuj nauczy!

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Caroline

Post autor: Caroline »

Ja tez zamowilam u Qbczana, zamowilam sobie jakos po finale, okolo 26 maja jak pisalam wczesniej i dostalam ja dopiero okolo 22 czerwca lub cos takiego. Wiec okolo miesiaca. Pisal ze bedzie szlo jakos w 15 dni. Komorki nie odbieral, maila nie dalo sie wyslac bo skrzynka zapchana. No ale w koncu przyszlo :wink: Zamowilam sobvie koszulke, czerwona , troche przyduza (L) <lol2> na jedynej meetce, ktora byla taka jakby ksiazeczka bylo tez napisane "Official Lfc replica for 2004/05 season".

Pozdro
Damian

Post autor: Damian »

No ja musze sie przyznac, ze dwa tygodnie zamowilem koszulke na allgro i albo jutro albo pojutrze j¹ dostane, bo koleœ pisal ze mi dziœ wyœle. Wkurwilem sie troche na te dwa tygodnie, bo koleœ jakiœ chujowy na GG go nie ma, na maila co 4 dzien odpisywal. I tak to se przez jeden tydzien gadaliœmy ile do zaplaty za przesylke bo nawet nie napisal.

Ale zobaczymy zobaczymy co to bedzie ... niebawem zdam relacja czy koszulka spelnia wymagania :)
Komal

Ja czekalem jakies 20 dni. Zamowilem 2 czerwca, mialem na 22 ... Kontakt z nim rzeczywiscie kiepski byl. Dzwonilem do niego przez 4 dni zanim odebral i sie jako-tako dogadalismy. Pozniej wyslalem do niego maila z wszystkimi danymi. Czekalem, czekalem. W komentach wyczytalem, ze sie dlugo czeka ... i sie doczekalem. Na allegro w niektorych komentach wyczytalem, ze wysylal koszulki nie takie jak zamawiano. Ja dostalem dobra i z tego sie ciesze.
Obrazek

70s - Dominated
80s - Dominated
90s - Had a break
Now we're back !
MaG

Post autor: MaG »

Ja kupilem tš: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57051383 (na innš mnie nie stac :( ). Zastanawiam sie tez nad tš: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57267548.
Sachim

Post autor: Sachim »

Hej zobaczcie, czy ja œnie ??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58753258
MORIENTES - koszulka z finalu LM :)))

buahahahaha
qniol
Kontakt:

Post autor: qniol »

Sachim pisze:Hej zobaczcie, czy ja œnie ??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58753258
MORIENTES - koszulka z finalu LM :)))
Niezly LOL, nie wiem sk¹d koleœ ma t¹ koszulke. Moim zdaniem podrobka, tym bardziej bym jej nie kupil bo Morientes nie byl upowazniony do gry w Lidze Mistrzow poprzedniego sezonu, a co za tym idzie taka koszulka nie powinna istniec. :D
'Cause it's a bittersweet symphony, this life
Try to make ends meet
You're a slave to money then you die'
Sachim

Post autor: Sachim »

Dokladnie i dlatego wspolczuje potencjalnemu kupcowi tej koszki.
ODPOWIEDZ