Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

to spoko bo ja zamowilem ok 23 i tez nie doszla :)
wez moze sprawdz w komentarzach o tym sprzedajacym co pisza kupujacy, bo o moim pisza, ze jest wszystko spoko i 1 klasa tylko dlugo idzie. Mi pisali, ze ok 14 dni pojdzie. 14 dni minelo 6 czerwca ;)
Obrazek
Caroline

Post autor: Caroline »

no u mnie pisalo u sprzedajšcego ze 15 dni okolo bedzie szlo, wiec ok. wyslalam e-maila do niego i napisal ze bedzie okolo 20 czerwca dopiero :roll:

Pozdrawiam
Komal

Post autor: Komal »

Mam male pytanie ...

Dostawaliscie potwierdzenie przelewu od sprzedajacego ?
Awatar użytkownika
warchlak

Caroline pisze:no u mnie pisalo u sprzedajšcego ze 15 dni okolo bedzie szlo, wiec ok. wyslalam e-maila do niego i napisal ze bedzie okolo 20 czerwca dopiero :roll:

Pozdrawiam
To nie pozostaje Ci nic innego jak tylko cierpliwie czekac ;)
Ja gdzies czytalem, ze one (orginalne koszulki) ida gdzies z Tajlandii czy Tunezji nie wiem dokladnie gdzie, ale daleko i sa orginalne :)

@Komal - ja kontaktowalem sie e-mailem z sprzedajacym
Obrazek
czorny150

Post autor: czorny150 »

W poniedzialeczek nie w ten tylko jeszcze poprzedni :wink: zamowilem sobie na allegro repliczke koszuleczki za 105 zl. Przyszla we œrode. Na paczce bylo napisane, ze z Tajwanu czy z Tajlandii i wtedy lekko sie przestraszylem(choc caly czas mialem te swiadomosc, ze z Tajlandii czy Tajwanu :wink: ), ze jakaœ bardzo lipna bedzie. Ale otwieram i mile zaskoczonko...Koszulka fajniutka z metkami. Na metkach napis, ze oficjalna replika wiec jestem zadowolony :wink: :) Materialem rozni sie troszeczke od oryginalku z Anglii, ale nie jest tak zle. Napis Carlsberg wypukly, znaczek reeboczka na miejscu :wink: . I co tu wiecej mowic, osmiele sie stwierdzic, ze dobrze trafilem :) .

Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Natrafilem na interesujšcš aukcje:

:arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53638379

Pisz¹, ze wszystko ladnie pieknie, ale czy jest oryginalna to nie wiem. Jak zalapie troche hajsu to na pewno kupie, narazie polecam j¹ innym, choc nie mam pewnoœci co do jakoœci :wink: .

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Re: kosuzlki Liverpool

rados pisze:Jakie sš roznice: otoz jedna zasadnicza - ta z allegro rozni sie od oficjalnej z Anglii jedna rzeczš.Koszulka zAnglii ma od wewnštrz po lewej stronie gdy jest zalozona, gdzies mniej wiecej 15cm od dolu dwie metki.Jedna z wystajšcym znaczkiem niebiesko-bialym reeboka, druga typowa informujaca o kraju pochodzenia(jest to Indonezja na mojej, a nie Anglia jak tu niektorzy pisza, gdyz w krajach na dalekim wschodzie sa produkowane oryginalne trykoty, ze wzgledu na taniš sile robocza, ktora dopiero pozniej przyplywajš statkami na wyspy) i otym jak prac.

Chodzi Ci o takie metki jak te w linku powyzej :?:

Zamowilem j¹ sobie i w œrode powinna mi juz przyjœc, wtedy podziele sie swoimi spostrzezeniami.
Jeœli okaze sieorginalna (w co nie do konca wierze) to bede w siodmym niebie :!: :wink:

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
czorny150

Re: kosuzlki Liverpool

Post autor: czorny150 »

Daniel pisze:
Jeœli okaze sieorginalna (w co nie do konca wierze) to bede w siodmym niebie :!: :wink:

POZDRO.
Wydaje mi sie, ze bedzie to oryginalna replika. Ktora jak juz tu wspominali rozni sie troche od tej oryginalnej z Anglii, bo znajšc zycie ta bedzie z Tajwanu. Z tego co widze na tych zdjecia bardzo przypomina mi te mojš replike o ktorej pisalem wyzej.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

dzisiaj (w jeden dzien :!: ) przyszla mi moja zakupiona na allegro koszulka. Wrazenia? Powiem tyle: jestem bardzo zadowolony.

Nic nigdzie nie pisze, ze to z tajwanu, a na metce jest napis, ze to orginalna replika. Nie spodziewalem sie oczywiœcie prawdziwej koszulki, ale z pewnoœci¹ lepsze to od tajwanu.
Koszulka posiada wszystkie metki wymienione przez Radosa, a na prawym rekawie ma znaczek 'PLAY dry'. Moze i na tajwanach tez to jest.. nie wiem.
Poza tym trykot jest bardzo przewiewny, z milego dla skory materialu i super sie nosi. Myœle, ze dobrze trafilem.

POZDRO.
Proud to be RED.
ewa

Post autor: ewa »

Wievior pisze:Ja zamowilem sobie tam koszulke Cisse i dzisiaj wlasnie j¹ odebralem. Koszulka jest po prostu normlanie orginalna i jeœli moge dodac do kompletnie zajebista :lol:
Wievior jesli mozesz napisz ile dokladnie wyniosla Cie ta koszulka lacznie z nazwiskiem pilkarza i przesylka :wink:
pozdro
You'll Never Walk Alone
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Rowno 135 zl, a to ze wzgledu na to iz dostalem jš od reki. :)
Obrazek
ewa

Post autor: ewa »

Wievior pisze:Rowno 135 zl, a to ze wzgledu na to iz dostalem jš od reki. :)
ale kupowales od tego goscia:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54799977 :?: :?: :?: bo mi pisal ze nie mozliwosci zeby osobiscie odebrac bo koszulki sa wysylane bezposrednio od producenta
You'll Never Walk Alone
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Tak kupowalem od Qubczana, ale on mial widocznie w jakiœ sposob koszulke u siebie, moze zamowil dla kogoœ, a ten nie zaplacil. :)
Obrazek
stella

Post autor: stella »

moja ciocia uparla sie, ze z okazji ukonczenia przeze mnie nauki w liceum sprawi mi jakiœ prezent. znaj¹c jej gust i jej wczeœniejsze prezenty (takie, ktore chowa sie gleboko do szafy i nikomu nie pokazuje :? ) powiedzialam, zeby mi sie dolozyla do koszulki LFC. well, w kazdym razie zamowilam j¹ sobie niecale 2 tyg temu. dzisiaj doszla. az sie zdziwilam, ze bo szla z anglii i nie zaginela po drodze. ( ja mam takie szczescie, ze jak cos zamiawiam przez internet to zazwyczaj dostaje to miesiac pozniej, albo ginie po drodze)

jest przefajna, wygodna (no poza tym, ze ta 14 mnie drapie w plecy). zastanawiam sie tylko, czy moge sie w niej pojawic na ulicy i nie dostac od osiedlowych dresow. (wczoraj jakieœ cracoviaczki po kilku glebszych darly mi sie pod oknem, ale ponoc oni kobiet nie bij¹ :wink: ) koszulka nawet mojej mamie sie podoba :roll:
24 hour party people!
Awatar użytkownika
warchlak

Bylem w Anglii - w Londynie i tam jest duzo koszulek LFC! Oczywiscie nie moglem sie powstrzymac i kupilem sobie za 20 funtow :) jest super! oficjalna!
Obrazek
ODPOWIEDZ