Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Redi

Re: Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Post autor: Redi »

RedMen pisze: 18 sie 2020, o 12:52 Kurde chodziło mi i zgodafc , mój błąd. Czytając opinie o sklepie to buty mają kiepskie, a o koszulkach ciężko znaleźć opinie 😕
ZgodaFC jest sklepem z oryginalnymi produktami. Właścicielem jest Szopex, są oni więc retailerem oficjalnych marek. Jakość tej samej koszulki u różnych retailerów będzie ta sama.
Co do butów i opinii - mają buty od najniższych modeli po profesjonalne i limitowane modele. Żyjemy w Polsce, gdzie Mirek kupuje najniższy model korków za 199,99 (gdzie przykładowo profesjonalna wersja kosztuja 800-900) i płacze, że po roku kopania na orliku (sztuczna murawa) w amatorskich butach do gry na trawie (naturalna murawa bez granulatu) miały się one czelność uszkodzić/rozkleić.

PS. Swoją drogą jak ktoś chce przymierzyć sobie nasze trykoty stadium/vapor i porównać oraz mieszka w Warszawie/okolicach, to własnie w Zgodzie można to zrobić. Ogromna stacjonarka w ściślym centrum a przy okazji można sobie pokopać w klatce :)
LiveFan

Post autor: LiveFan »

Tak wygląda nadruk spersonalizowany przez r-gol, jak by ktoś był zainteresowany :)

https://postimg.cc/KKnRdgLQ
DamCie

Post autor: DamCie »

Czy gdzie kolwiek dostanę jeszcze NB domową w rozmiarze XL?
Awatar użytkownika
mmylek04

Post autor: mmylek04 »

Zamawiał ktoś ostatnio jakieś rzeczy z oficjalnego sklepu? Jaki czas oczekiwania na paczkę w związku z COVID itd.?
MyLFC

Post autor: MyLFC »

Dostałem wczoraj zamówioną 24.08.
Tindr

Post autor: Tindr »

mmylek04 pisze: 15 wrz 2020, o 17:41 Zamawiał ktoś ostatnio jakieś rzeczy z oficjalnego sklepu? Jaki czas oczekiwania na paczkę w związku z COVID itd.?
3 tygodnie minimum.
Hell is empty and all the devils are here...
olobolo

Post autor: olobolo »

Ja ostatnio kupowałem z oficjalki,zamówiłem w sobotę,przesyłka dotarła w środę.Pozdrawiam
Steven86

Post autor: Steven86 »

Nie chcę tworzyć osobnego tematu a ten wydaje się najbardziej właściwy. Kto byłby chętny aby wykonać kubki dla forumowiczów w tym stylu https://faneo.net/na-zamowienie/kubki-z-nadrukiem/ ?
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Czy ktoś ostatnio próbował kupić coś poprzez oficjalny sklep internetowy na liverpoolfc.com? Od około miesiąca próbuję dokonać zakupu, ale albo wyskakuje błąd od razu po wpisaniu danych karty (transakcja niemożliwa do zrealizowania), albo już w momencie łączenia z bankiem (potwierdzam kod SMS, a potem wyskakuje biała, pusta strona i transakcja nie przechodzi). Próbowałem kilkoma kartami, z różnych banków, z różnych komputerów więc może to jakiś problem związany z Brexitem?
Obrazek
Kamson

Post autor: Kamson »

lfc pisze: 10 lut 2021, o 14:00 Czy ktoś ostatnio próbował kupić coś poprzez oficjalny sklep internetowy na liverpoolfc.com? Od około miesiąca próbuję dokonać zakupu, ale albo wyskakuje błąd od razu po wpisaniu danych karty (transakcja niemożliwa do zrealizowania), albo już w momencie łączenia z bankiem (potwierdzam kod SMS, a potem wyskakuje biała, pusta strona i transakcja nie przechodzi). Próbowałem kilkoma kartami, z różnych banków, z różnych komputerów więc może to jakiś problem związany z Brexitem?
Ja zazwyczaj kupuje meczówki z patchami na ebayu, aczkolwiek zamawiałem ostatnio sweter przedłużając membershipa i nie miałem problemu, a wszystko wiadomo przez oficjalna stronę
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
Awatar użytkownika
lfc

Kamson pisze: 10 lut 2021, o 15:34
lfc pisze: 10 lut 2021, o 14:00 ...
Ja zazwyczaj kupuje meczówki z patchami na ebayu, aczkolwiek zamawiałem ostatnio sweter przedłużając membershipa i nie miałem problemu, a wszystko wiadomo przez oficjalna stronę

To było w tym roku i z wysyłką do Polski? Mogę zapytać kartą jakiego banku robiłeś przelew?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin16

Post autor: Marcin16 »

lfc pisze: 10 lut 2021, o 14:00 Czy ktoś ostatnio próbował kupić coś poprzez oficjalny sklep internetowy na liverpoolfc.com? Od około miesiąca próbuję dokonać zakupu, ale albo wyskakuje błąd od razu po wpisaniu danych karty (transakcja niemożliwa do zrealizowania), albo już w momencie łączenia z bankiem (potwierdzam kod SMS, a potem wyskakuje biała, pusta strona i transakcja nie przechodzi). Próbowałem kilkoma kartami, z różnych banków, z różnych komputerów więc może to jakiś problem związany z Brexitem?
Kupowałem ostatnio West Hamu (są fajne promocje :P ) i nie było problemu. Płatność kartą Revolut, przeglądarka chrome.
dzemek

Post autor: dzemek »

Kupował ktoś koszulki retro z oficjalnej strony? Szczególnie interesuje mnie z Pucharu Europy z 1984 r., jak sie sprawdza po wielkrotnym praniu, jak rozmiarówka wygląda (zawyżona/zaniżona).
olobolo

Post autor: olobolo »

Siema ja płaciłem przez paypala i wszystko przeszło bez problemów,ale niestety przez Brexit dochodzi teraz ewentualnie cło (jeśli powyżej 140euro) i vat,tak więc trzeba się przygotować na dodatkowe opłaty.
Awatar użytkownika
lfc

Dzięki za pomoc, dziwna sprawa... Gdyby dotyczyło to jednego urządzenia, karty, banku czy nawet przeglądarki to bym jeszcze zrozumiał, ale w takim razie zupełnie nie wiem o co może chodzić.

EDIT:
No właśnie nie, mieszkam w Londynie więc to może zmieniać postać rzeczy
To z pewnością zmienia postać rzeczy :wink:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2021, o 21:31 przez lfc, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
ODPOWIEDZ