Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

BeatoN

Post autor: BeatoN »

Vickson pisze:Ja swoje koszulki kupuje wyl¹cznie na e-Bay'u i tym samym mam pewnoœc ze s¹ one oryginalne (made in UK) Kupilem w ten sposob juz 11 koszulek i zadna nie jest chal¹
e-Bay czyli Tutaj ?
PS:Jeœli tak to mam pare pytan
1.Ile placisz za koszt wysylki ? tez w funtach czy w zlotowkach lub euro?
2.Co dajesz kupujc koszulke np: domowš "Adult Home Kit" czy "Junior Home Kit" bo nie znam sie :/ a chcial bym koszulke na goscia 170-180 cm?
3.Czy kupujšc takš koszulke to z tylu jest numerek i nazwisko np: Luis Garcia (10) lub mozna wlasne dane, czy jest zupelnie pusta pusta?

Sorki, ze tak duzo pytam, ale chcial bym kupic sobie bluze bramkarskš wyjazdowš z napisem Dudek (1) o wymiarach takich jak wyzej podalem, ale zeby nie bylo tak, ze ja bym dal za bluze £44.99 co rowna sie 270 zl a za przesylke jakieœ drugie tyle i 540 zl w plecy :/ bo jakieœ 375 zl bym mogl jeszcze dac, ale wiecej to nie zabardzo :roll: lub po dluzszym zastanowieniu sie mogl bym kupic koszulke Luisa Garcii zamiast bluzy bo boje sie, ze bluza po 5 paradach bedzie niezapieknie wyglšdala, a w koszulce mozna chodzic
Wieviór

Post autor: Wieviór »

E-bay czyli tutaj:

http://www.ebay.pl/home

Tylko pamietaj, zeby szukac na calym œwiecie :)
Obrazek
qniol
Kontakt:

Post autor: qniol »

Ja dziœ wlaœnie zamowilem Czerwon¹ koszulke bez nazwiska na aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=52120860

Licze na to ze bede z niej zadowolony i ze nie bedzie to jakis szmelc, ktory po 3 praniach zamieni sie w szmatke.:)

Wstyd sie przyznac ale podczas moje 4 letniego kibicowania Liverpoolowi to bedzie dopiero moja pierwsza koszuleczka.
Juz sie nie moge doczekac jak bede w niej gral i jeŸdzil kolegow po boisku:D hehe
'Cause it's a bittersweet symphony, this life
Try to make ends meet
You're a slave to money then you die'
Vickson

Post autor: Vickson »

Za przesylke to roznie bywa. od 4 do 6-ciu funtow. Kupuje bez nazwisk i numerow (wyjštkowo czerwonš z 1993-95 mam z numerem 7). Najtanszš udalo mi sie kupic za 5 funtow.
The Pride of Merseyside
Vickson

Post autor: Vickson »

The Pride of Merseyside
ZAPI

Post autor: ZAPI »

ja ten niestety jeszcze nie mam koszulki chcialem kupic na allegro ale wyslalem do kolesia maila sprzedawal on koszulki jedna sztuka za 115 zl i spytalem czy oryginalne on powiedzial ze nie , ze sa to repliki oryginalow wiec zrezygnowalem jak kiedys u was sklep powstanie to kupie
Caroline

Post autor: Caroline »

No wlasnie widzialam tez Ciebie Wievior na liscie kupujacych :P. Ja rowniez sobie zamowilam koszulke czerwonš czystš od tego samego sprzedajšcego, zamowilam z konta kolezanki "jelenka123" i kurde przelew wyslany i jeszcze moja koszuleczka nie przyszla :roll: mam nadzieje ze niedlugo ja wreszcie dostane
Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

Caroline pisze:No wlasnie widzialam tez Ciebie Wievior na liscie kupujacych :P. Ja rowniez sobie zamowilam koszulke czerwonš czystš od tego samego sprzedajšcego, zamowilam z konta kolezanki "jelenka123" i kurde przelew wyslany i jeszcze moja koszuleczka nie przyszla :roll: mam nadzieje ze niedlugo ja wreszcie dostane

A ile dni minelo od Twojego zamowienia?
Obrazek
Komal

Post autor: Komal »

ZAPI pisze:ja ten niestety jeszcze nie mam koszulki chcialem kupic na allegro ale wyslalem do kolesia maila sprzedawal on koszulki jedna sztuka za 115 zl i spytalem czy oryginalne on powiedzial ze nie , ze sa to repliki oryginalow wiec zrezygnowalem jak kiedys u was sklep powstanie to kupie
Zalezy od stopnia interpretacji. Owszem, mogl powiedziec, ze sa to nieoryginalne koszulki - repliki lecz moga miec one wszystkie metki. Za replike uwaza sie koszulke w 100% z poliiestru posiadajaca jednak wszystkie inne symbole i metki. Jest takze koszulka meczowa, ktora takze posiada metki lecz poliester zastapiony jest dokladnie takim samym materialem, w jakich graja oficjalnie na meczach (+ siateczki i przewietrzniki). Tak wiec mowiac 'nieoryginalna' moze mial na mysli koszulke 'niemeczowa' ;]

Co do wczesniejszej aukcji qniol-a:
Kupilem na tej samej aukcji, skontaktowalem sie z gosciem, omowilismy wszystko, przelalem kase i teraz czekam do 20 czerwca ... Koszulki te sa replikami posiadajacymi wszystkie metki [przynajmniej tak on mi to tlumaczyl]. Jedna z charakterystycznych cech, jest to, ze jest ona dostepna we wszystkich rozmiarach [S, L, XL] a nie tak jak slabe podrobki z Tajlandii tylko i wylacznie w 'standardowej L-ce', ktora pasuje praktycznie na kazdego. A wiec pozostalo mi tylko czekac i przekonac sie o tym na wlasnej skorze. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

qniol i Komal to ja mam w takim razie do was proœbe. Jak przyœl¹ wam juz te trykoty to bardzo bym chcial, abyœcie opisali je dokladnie, czy sie oplacalo, czy was kupiec nie wykiwal i czy wszystko jest w porz¹dku.
Sam kupilbym sobie, ale chce miec pewnoœc, ze dobrze trafie.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

Najlepiej jest zawsze przed zamownieniem przeczytac opinie o sprzedajacym ;) Jak sa same pozytywy to nie trzeba sie obawiac, oczywiscie jesli jest duzo komentarzy :!:
Obrazek
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Daniel, ja mam koszulke Cisse stamt¹d i moge zaœwiadczyc iz jest dobra. Chcesz zdjecia? :)
Obrazek
ewa

Post autor: ewa »

MaG_87_LFC pisze:czy ktos dostal te koszulki z tej aukcji, ktora byla poruszona w temacie?? jesli tam jest podana informacja, ze nazwisko +20zl. to chodzi o wlasne nazwisko, prawda... :?: /czy np. za Luis Garcia tez trzeba doplacic/ :?: bardzo prosze o odpowiedz :!:
za nazwisko pilkarza tez musisz zaplacic te 20 zl wiecej
rados
Kontakt:

kosuzlki Liverpool

Post autor: rados »

Ja mam 2 koszulki - jedna z allegro o jedna przywieziona mi przez kolezanke z Anglii. Za ta na alelgro dalem 100zl, ta z wysp miala metke z cenš 39.90 funta.Jakie sš roznice: otoz jedna zasadnicza - ta z allegro rozni sie od oficjalnej z Anglii jedna rzeczš.Koszulka zAnglii ma od wewnštrz po lewej stronie gdy jest zalozona, gdzies mniej wiecej 15cm od dolu dwie metki.Jedna z wystajšcym znaczkiem niebiesko-bialym reeboka, druga typowa informujaca o kraju pochodzenia(jest to Indonezja na mojej, a nie Anglia jak tu niektorzy pisza, gdyz w krajach na dalekim wschodzie sa produkowane oryginalne trykoty, ze wzgledu na taniš sile robocza, ktora dopiero pozniej przyplywajš statkami na wyspy) i otym jak prac. Material na tej z allegro niej est zly, ale zasadnicza roznice widac jak sie ubierze. W tej z ANglii czuje sie z lekka jakbym mail na sobie cos z domieszka jednwabiu, ma w sobie niebywala lekkosc i przewiewnosc.Koszulka z allegro ma dobry material, ale jak sie nalozy po niej oficicjalnš produkowana na zlecenie Reeboka - widac roznice. Poza tym mala uwaga - na koszulce kupionej w allegro widac niedopracowania np. napis Carlsberg ma lekkie odksztalcenia jak sie przypatrzymy, czy na herbie lekko podwiniete litery. Na koszulce z Anglii patrzac juz na samo wyszycie herby widac idealnie puszczony cien nitki, gdzie wszytko jest dopracowane niesamowicie idealnie.Poza tym obie koszulki maja na wewnetrznej stronie kolnierzyky wprasowany napis reeboka ze znaczkiem na czarno i rozmarowke.Ja jestem niezmiernie zadowolony z obu, bo ta z allegro za cene 100zl jest naprawde wysmienicie zrobiona, i ciezko ja porownywac do tej za 40funta, wiec polecam allegro, a jak ktos ma znajomego na wyspach niech sie dogada z nim, bo czesto sa promocje i mozna wyrwac taki tryckot juz za 30nawet, ale po zwyciestwie w LM juz dochodza mnie sluchy z wysp, ze bedzie to jednak przez pewien czas raczej niemozliwe.
When you walk through a storm...
You'll Never Walk Alone
Caroline

Post autor: Caroline »

warchlak pisze:
Caroline pisze:No wlasnie widzialam tez Ciebie Wievior na liscie kupujacych :P. Ja rowniez sobie zamowilam koszulke czerwonš czystš od tego samego sprzedajšcego, zamowilam z konta kolezanki "jelenka123" i kurde przelew wyslany i jeszcze moja koszuleczka nie przyszla :roll: mam nadzieje ze niedlugo ja wreszcie dostane

A ile dni minelo od Twojego zamowienia?

No ja zamawialam okolo 26 maja :roll:
ODPOWIEDZ