Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ebson

Re: Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Post autor: ebson »

Witam.
Żona niedługo obchodzi urodziny i chciałbym jej kupić koszulkę LFC. Czy ktoś zna stronę gdzie mogę zamówić damską koszulkę? Czy takowe w ogóle są produkowane? Ja mam kilka sztuk, córka też ma body, a dla żony cholera nie mogę znaleść...

danio442
Kontakt:

Post autor: danio442 »

ebson pisze:Witam.
Żona niedługo obchodzi urodziny i chciałbym jej kupić koszulkę LFC. Czy ktoś zna stronę gdzie mogę zamówić damską koszulkę? Czy takowe w ogóle są produkowane? Ja mam kilka sztuk, córka też ma body, a dla żony cholera nie mogę znaleść...

https://store.liverpoolfc.com/kit/home-kit/womens/

jrug
Kontakt:

Post autor: jrug »

Co do koszulek to w PL warto sprawdzić w SportsDirect albo na ich stronie lub jeśli jest możliwość w sklepie stacjonarnym.

Ja mam w planie lecieć za klika miesięcy na pare dni do UK to może uda mi się coś kupić w dobrej cenie.

Jakby ktoś był w Londynie to polecam outlet NB obok stadionu Wembley

Awatar użytkownika
michalfc8

Post autor: michalfc8 »

Na święta dostałem od dziewczyny koszulke ze oficjalnej strony LFC i wszystko w porządku. Przesyłka szła 3 dni, bez problemu można płacić z PL kont bankowych czy blikiem. Polecam właśnie opcję zamawiania z oflicjalki :)
Obrazek

MILF

Post autor: MILF »

michalfc8 pisze:Na święta dostałem od dziewczyny koszulke ze oficjalnej strony LFC i wszystko w porządku. Przesyłka szła 3 dni, bez problemu można płacić z PL kont bankowych czy blikiem. Polecam właśnie opcję zamawiania z oflicjalki :)

W pełni się pod tym podpisuję.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Kupiłem akurat dzisiaj pullover na lfc.store-najlepiej kupować u źródła-:) :)
https://store.liverpoolfc.com/de/lfc-ka ... u-maenner/ :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
rados999

Post autor: rados999 »

Witam.
Posiadam na sprzedaż koszulki z autentycznym autografem Barnes 10.Mam zdjęcia potwierdzające autentyczność. Zdjęcia mogę wysłać na Facebooka. (wstyd przyznać ale nie wiem jak je tu dodać) Koszulka prezentuje się pięknie w ramie. Chętnych zapraszam na priv.

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Sprzedam 2 koszulki męskie, używane, ale w b. dobrym stanie :)
1) trzeci strój z sezonu 2007/08, czarna koszulka z numerem 8 Gerrard, rozmiar M,
2) czerwoną koszulkę z Adidasa, chyba treningowa The Reds :) ok. sezonu 08/09, rozmiar L.
W wiadomości prywatnej mogę podać linki :) Mogę też dorzucić opaskę silikonową You'll never walk alone :happy:
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

https://footballtown.com/collections/en ... e-bird-red

https://footballtown.com/collections/en ... s/the-bird

Co sądzicie? Wczoraj wyskoczyła mi reklama tej strony na FB i znalazłem tam coś takiego. Dla mnie koszulki absolutnie genialne, szczególnie ta czerwona. Tylko naprawdę drogie...

Nie szkodzi zapytać czy ktoś z was ma w swojej kolekcji coś podobnego. Niekoniecznie z tej strony, ale właśnie koszulkę w stylu retro. Jak się prezentuje na żywo itd. Bo tutaj na zdjęciach są piękne.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

Mikey9692

Post autor: Mikey9692 »

Orientuje się ktoś może czy jest jeszcze gdzieś możliwość kupienia domowej koszulki z obecnego sezonu?

mousen23

Post autor: mousen23 »

Mikey9692 pisze:Orientuje się ktoś może czy jest jeszcze gdzieś możliwość kupienia domowej koszulki z obecnego sezonu?
na nbsklep.pl, ale jest tylko rozmiar S

lagger

Post autor: lagger »

A ja mam takie pytanie.

Jako że mam 156 wzrostu lepiej kupić Męską S czy dziecięcą XL (odpowiedni na wzrost 158).
Czy te koszulki (męska / dziecięca) różnią się czymś, czy jest to dokładnie to samo tylko inny rozmiar?

Awatar użytkownika
Marcin16

Post autor: Marcin16 »

http://www.klubykoszula.pl/

Ktoś wypróbował? Ceny kosmicznie niskie, ale "repliki" tajlandzkie nie zawsze trzymają jakość

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Marcin16 pisze:http://www.klubykoszula.pl/

Ktoś wypróbował? Ceny kosmicznie niskie, ale "repliki" tajlandzkie nie zawsze trzymają jakość
Daj znac jak kupisz, dresik za 200 zł bym przyjął ?
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

psk100

Post autor: psk100 »

Do 12.05 na stronie New Balance jest promocja -40% od pierwszej ceny na rzeczy Liverpoolu. Wydaje mi się, że opłacalnie wychodzi koszulka piłkarska.

Kod: 40

Może komuś się przyda i skorzysta :happy:

ODPOWIEDZ