Koszulki 12/13 - zapisy

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
bartes155
Kontakt:

Re: Koszulki 12/13 - zapisy

Post autor: bartes155 »

Czekam z niecierpliwoscia ! :) Jakim listem bedziesz to wysylal? Bedzie to priorytet?
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy - Stevie Gerrard LFC
https://www.facebook.com/pages/Serce-Mo ... 7274165920

zon

Post autor: zon »

O cholera, dopiero co zamówiłeś a już koszulki są u Ciebie. To mi się podoba!
Już się nie mogę doczekać!

ATB

Post autor: ATB »

Jeśli zaistniałaby taka sytuacja, że ktoś będzie musiał zrezygnować z koszulki (r.M) to chętnie odkupię :roll:

Awatar użytkownika
speedyLFC

Post autor: speedyLFC »

bartes155 pisze:Czekam z niecierpliwoscia ! :) Jakim listem bedziesz to wysylal? Bedzie to priorytet?
No ja nie widzę innej opcji niż priorytet. W każdym razie kasa którą wplacaliśmy za wysyłkę na to wskazuje :)

Również się nie mogę doczekać, będzie to miły prezent pomaturalny :)

Nathan

Post autor: Nathan »

maciex1995 nie masz czasem zapchanej skrzynki? Wysłałem Ci dzisiaj adres, ale wiadomość ciągle jest "Do wysłania". Skrzynka na LFC.pl mieści tylko 50 wiadomości, więc rozumiem że możesz mieć ją zapchaną bo zainteresowanie na koszulki było duże. Wysyłam Ci adres na maila, ale jeżeli masz zawaloną skrzynkę to daj znać, bo być może ktoś nie zauważy i jego wiadomość do Ciebie nie dojdzie

Awatar użytkownika
gigi

Post autor: gigi »

Nathan pisze:maciex1995 nie masz czasem zapchanej skrzynki? Wysłałem Ci dzisiaj adres, ale wiadomość ciągle jest "Do wysłania". Skrzynka na LFC.pl mieści tylko 50 wiadomości, więc rozumiem że możesz mieć ją zapchaną bo zainteresowanie na koszulki było duże. Wysyłam Ci adres na maila, ale jeżeli masz zawaloną skrzynkę to daj znać, bo być może ktoś nie zauważy i jego wiadomość do Ciebie nie dojdzie
Daj znać maciex czy Ci wysłać gdzieś indziej, bo mam tę samą sytuację.

Awatar użytkownika
maciex1995
Kontakt:

Post autor: maciex1995 »

Naprawdę nie umiecie jeszcze obsługiwać PW :) ? W folderze "do wysłania" są wiadomości, które wysłaliście, ale nie zostały jeszcze przeczytane, a do folderu "wysłane" wędrują automatycznie, kiedy odbiorca odczyta wiadomość...
Do wszystkich, którzy oczekują potwierdzenia, że odebrałem wiadomości - wyobraźcie sobie, że muszę to odpisywać wszystkim, którzy się zapisali... Jeżeli wysłaliście wiadomość, to ona na pewno dotrze. Jak od kogoś nie dostanę adresu, to go poproszę o wysłanie jeszcze raz.

Kto chce odbierać osobiście - może być praktycznie codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych w Zabrzu, napiszcie kiedy wam pasuje i czym podjeżdżacie(autem/autobusem, żebym wiedział gdzie możemy się umówić). Jeżeli zbieramy się gdzieś w Katowicach/Gliwicach/Zabrzu/Rudzie Śl. na wspólne oglądanie meczu, to jest możliwość, żeby odebrać koszulki właśnie wtedy.

zon

Ile koszulek wysłałeś/wyślesz za pierwszym razem? :)

IcemanEvo
Kontakt:

Post autor: IcemanEvo »

Ludzie, dajcie chłopakowi odetchnąć, nie dosyć, że poinformował Was o promocji w sklepie i odbębnił całą robotę, i to nie pobierając jakiejś prowizji, to jeszcze Bóg wie jakie wymagania macie i milion pytań. Będą to będą, spokojnie.
Obrazek

zon

Czy ja kogoś pośpieszam? Zapytałem z czystej ciekawości, nie rozumiem czemu tak nagle naskakujesz.

Awatar użytkownika
dam4an

Post autor: dam4an »

Wszystkie koszulki zostały już wysłane ? :)
Obrazek
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." - Bill Shankly.

Awatar użytkownika
maciex1995
Kontakt:

Jak to, nie dostałeś jeszcze przesyłki?

Tak na serio, dajcie mi kilka dni w przyszłym tygodniu na wysłanie ich, to jest 60 paczek do zapakowania, zaadresowania i wysłania.

Awatar użytkownika
dam4an

Post autor: dam4an »

ok spoko spoko, tylko taka tu cisza, nikt nie wie co sie dzieje ;) ok dzieki , bez nerwow :)
Obrazek
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." - Bill Shankly.

Awatar użytkownika
maciex1995
Kontakt:

Wysłane koszulki(będę aktualizował listę codziennie):
Magus
Emce
Dam4an
Brendon
Dawido84
Zon
Gikerek
Lfc96Robert
Lfc9
JasLFC
AgrafkoV
Sleth
Lagger
Nathan
Rici
Kulfon

Pharaun12
Xabiz
Xmariuszx
Torm^^
Gigi
Redwarrior
Mietekfighter
Bartes155
Suchar
Nozesto
Zita

Najlepiej Ctrl+F i wpisać swój nick, żeby zobaczyć czy koszulka jest już w drodze :) Do końca tygodnia wszystko pójdzie i dokończę niezałatwione sprawy z przelewami.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2013, o 16:49 przez maciex1995, łącznie zmieniany 1 raz.

vox

Post autor: vox »

Szukam kogoś, najlepiej z warszawy, kto kupi mi koszulki na oficjalce. Ja jestem zainteresowany 2szt. Są teraz po 10 funtów + 8 przesyłka.

ODPOWIEDZ