Uczelnie

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Re: Uczelnie

Post autor: Mateusz95LFC »

Wybiera się ktoś z Was na Uniwersytet Gdański lub Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu ? A może tam studiujecie, proszę o opinię, bo trochę się waham ;d
Obrazek

Patryck

Post autor: Patryck »

UAM w Poznaniu to ogromna uczelnia i ciężko ocenić cokolwiek, nie wiedząc na jaki kierunek idziesz. Ale większość osób, które znam i studiują tam jest zadowolona. ;)

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Patryck pisze:UAM w Poznaniu to ogromna uczelnia i ciężko ocenić cokolwiek, nie wiedząc na jaki kierunek idziesz. Ale większość osób, które znam i studiują tam jest zadowolona. ;)
Dziennikarstwo ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Krystiankov

Post autor: Krystiankov »

Mój kumpel studiuje na UAM-ie dziennikarstwo i całkiem nieźle sobie radzi. Pracuje dorywczo w jakimś radio, prowadzi jakiś głupi blog, zajmuje się sprzedażą w jakiejś firmie. Raczej się spełnia. Ogólnie ilekroć tam jestem mam wrażenie, że Poznań to miasto możliwości. Polecam.

gincu

Post autor: gincu »

rednacz.com

Gość który prowadzi tego bloga w tym roku właśnie napisał licencjat na UAM z dziennikarstwa. Prowadzi też blog wygrywam z anoreksja czy jakoś tak. Możesz zawsze go podpytać, bardzo otwarty człowiek, ma swój fanpage na fejsie
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Mateusz95LFC pisze:
Patryck pisze:UAM w Poznaniu to ogromna uczelnia i ciężko ocenić cokolwiek, nie wiedząc na jaki kierunek idziesz. Ale większość osób, które znam i studiują tam jest zadowolona. ;)
Dziennikarstwo ;)

Nie rób tego sobie, nie idź na dziennikarstwo. Cokolwiek, tylko nie to!

1.) to umierający zawód, srsl, poczytaj co się dzieje w wydawnictwach, taka Agora utrzymuje się już tylko z usług typu kina czy poligrafia dla firm zewnętrznych

2.) jak już chcesz koniecznie go uprawiać, to wybierz taki kierunek, żeby pogłębiać wiedzę o danej tematyce - ekonomia, sport, cokolwiek . Jak pisać, to nauczysz się przez praktykę.

Filip

Post autor: Filip »

A dostał się ktoś może do Warszawy? :)

kwiku23

Post autor: kwiku23 »

Dostał się ktoś do Gliwic lub już tam studiuje ??

Awatar użytkownika
zakrzev

Post autor: zakrzev »

Czy któryś z naszych forumowiczów dostał się na Energetykę na wydziale Inżynierii Środowiska na Politechnice Śląskiej?
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

zakrzev pisze:Czy któryś z naszych forumowiczów dostał się na Energetykę na wydziale Inżynierii Środowiska na Politechnice Śląskiej?
Mój przyjaciel będzie teraz na trzecim roku Energetyki na tym wydziale, inny kumpel zacznie czwarty więc jeśli masz jakieś pytania to śmiało ;)

omnia

Post autor: omnia »

Filip pisze:A dostał się ktoś może do Warszawy? :)
Tak konkretnie to na PW :)

Filip

Post autor: Filip »

omnia pisze:
Filip pisze:A dostał się ktoś może do Warszawy? :)
Tak konkretnie to na PW :)
To bardzo ładnie, gratuluję :) Mi się udało dostać na wydział prawa UW.

futbolarel

Post autor: futbolarel »

Pytanie do przyszłych/obecnych studentów pwr, czy przenieść dokumenty z elektrycznego na elektroniczny muszę osobiście czy może to zrobić dział rekrutacji?

Jeśli osobiście to gdzie się one znajdują?

ChudyLFC

Post autor: ChudyLFC »

Inżynieria i Gospodarka Wodna czy Technologie Energetyki Odnawialnej - co waszym zdaniem lepsze? :D

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

ChudyLFC pisze:Inżynieria i Gospodarka Wodna czy Technologie Energetyki Odnawialnej - co waszym zdaniem lepsze? :D
Ja od października zaczynam drugi kierunek studiów, właśnie technologie energetyki odnawialnej. Teraz studiuję elektrotechnikę. Jako pierwszy wybór bym chyba nie brał tego, bo troszkę kierunek zagadka. Nie wiadomo w którą stronę pójdzie rozwój energetyki odnawialnej w naszym kraju. Ale jako drugi kierunek, takie uzupełnienie, to jak najbardziej :)
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

ODPOWIEDZ