Uczelnie

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Adamex

Uczelnie

Post autor: Adamex »

Zalozylem temat poniewaz w tym roku pisze mature ( czytaj w nastepny poniedzialek :wink: ) i powoli musze w koncu wybrac jakas uczelnie . Interesuje mnie budownictwo albo cos z tym zwiazane . Chcialbym zlozyc papiery albo na AGH albo na Politechnike Krakowska ale za nic nie moge sie zdecydowac . Czy ktos moze ma jakies doswiadczenia zwiazane z tym kierunkiem studiow no i przedewszystkim czy orientuje sie ktos jak jest na AGH albo na PK . Slyszalem wiele sprzecznych opini, kazdy mowi co innego. Co byscie mi radzili wybrac w koncu AGH czy PK??

Pomozcie :P

MaG

Post autor: MaG »

Jesli moge cos zasugerowac...
to najpierw napisz mature :) potem sie nad tym po zastanawiasz :)
dobrze, ze wiesz co cie interesuje i ze mniej wiecej wiesz co chcesz robic,
ale na maturze to roznie bywa...znam kilka przypadkow, ktore mialy wielkie plany, a skonczylo sie tam gdzie bylo 1.2 osoby na miejsce :P

Adamex

Wiem wiem ze najpierw matura jest najwazniejsza ale wierze ze uda mi sie napisac na te 60-70% daj boze wiecej :roll: ( mowie o maturze z matmy rozszrzeonej) w sumie mnie interesuje krakow najbardziej ale jak napisze zalozmy na ~ 60% to mimo wszystko bede sie staral jakos tam zalapac na jakas uczelnie. No ale jak pisales Mag wielkie plany moga legnac w gruzach jak sie zrebie ta mature z matmy :(

MaG

Post autor: MaG »

Nie chcialem cie, bron Boze, dolowac. :)
Chodzilo mi o to, ze nad wyborem uczelni na pewno zdazysz sie zastanowic,
a teraz warto sie skoncentrowac nad sama matura, a nie rozpraszac mysli studiami :)

Pozdrawiam i zycze powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Yahoo1
Kontakt:

Post autor: Yahoo1 »

Adamex ogolnie na uczelnie techniczne nie jest trudno sie dostac, gorzej jest sie utrzymac. A Budownictwo fajny kierunek. Sam to studiuje tyle ze w Poznaniu. Podobno z tego co wiem to AGH jest troche lepsze. Trza bylo isc na drzwi otwarte zobaczyc gdzie maja lepsze zaplecze. Bo wiekszego znaczenia nie ma. Jest takie zapotrzebowanie na inzynierow, ze dla pracodawcow nie ma wiekszego znaczenia ktora uczelnie ukonczysz.

"Jeżeli zawodnik nie przeszkadza w grze obronie przeciwników lub nie szuka okazji do stworzenia przewagi.... to powinien zacząć." Bill Shankly o zasadzie off-side

Awatar użytkownika
Kasia
Kontakt:

Post autor: Kasia »

jak to mowi moj nauczyciel: 'Nie ma lepszej uczelni niz AGH. Nic innego sie nie liczy.'

moge jedynie powiedziec, ze AGH jest 8. uczelnia w Polsce , a PK na 39.

Zycze jak najlepszych wynikow z matury i zebys sie dostal na obie uczelnie. Wtedy dopiero bedziesz mial problem ;D

Pozdrawiam
Obrazek

Anakin, you're breaking my heart.

Adamex

Wiec dostalem sie na Budownictwo oraz Inz Srodowiska na Politechnice Krakowskiej :) . Na AGH nie starczylo ptk :dry: . Teraz staje przed dylematem co wybrac . Mozecie cos mi poradzic :?: . Od siebie dodam tyle ze obydwa kierunki sa ciekawe dla mnie i teraz musze sie zdecydowac z czego zrezygnowac :wink:

Awatar użytkownika
Juras
Kontakt:

Post autor: Juras »

Ja czekam sobie na wyniki rekrutacji :P wybralem studia zaoczne na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wroclawiu kierunek Rachunkowosc - Finanse :P:P cos czuje ze mnie matma na tym kierunku zabije :P:P ale warto zaryzykowac :P:P
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!

Awatar użytkownika
kaziklfc
Graj dziwko
Kontakt:

Post autor: kaziklfc »

A ja juz wiem ze dostalem sie na SGH w Warszawie i na pewno nie zamierzam szukac nic innego...

Awatar użytkownika
Juras
Kontakt:

Post autor: Juras »

kaziklfc pisze:A ja juz wiem ze dostalem sie na SGH w Warszawie i na pewno nie zamierzam szukac nic innego...
Ty kujonie !! Z tego co wiem to cholernie trudno dostac sie na Warszawska SGH moj kuzyn sie tam nie dostal mimo ze mial 98% z matmy rozszerzonej :shock: i pisal 2 jezyki na maturze i tez mu dobrze poszly . Nic tylko gratulowac :) Teraz przed toba duzo trudniejsze zadanie nie wyleciec Zycze powodzenia :)
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!

Wieviór

Post autor: Wieviór »

Kazik kujon :P

Studiuje ktos z forumowiczow na UJ (najlepiej wydzial matematyczny)? ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
guerer
Kontakt:

Post autor: guerer »

No i jest... :D

STUDENT WYDZIALU ETI na Politechnice Gdanskiej... Jestem z siebie dumny... 8)

sorry, ale gdzies musialem to napisac :P
"Przetnijmy moją skórę, a zobaczymy czerwoną krew Liverpoolu"

Awatar użytkownika
Kaminho

Post autor: Kaminho »

kaziklfc pisze:A ja juz wiem ze dostalem sie na SGH w Warszawie i na pewno nie zamierzam szukac nic innego...
czyli sie na studiach spotkamy :)

Wieviór

Post autor: Wieviór »

guerer pisze:No i jest... :D

STUDENT WYDZIALU ETI na Politechnice Gdanskiej... Jestem z siebie dumny... 8)

sorry, ale gdzies musialem to napisac :P
No to elegancko ;] przeprowadzasz sie na trzy lata do najlepszej metropolii na swiecie? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Daga

Post autor: Daga »

Wievior pisze:Studiuje ktos z forumowiczow na UJ (najlepiej wydzial matematyczny)? ;]
UJ? Daleko troszke z Trojmiasta :badhappy: Nie studiuje, ale skladalam tam papiery. Co Cie interesuje w szczegolnosci?
Obrazek

ODPOWIEDZ