Tatuaze

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Nicco

Re: Tatuaze

Post autor: Nicco »

Czy ktoś z was żałuje, że zrobił sobie tatuaż ? Jeśli tak to dlaczego ?
Ostatnimi czasy bardzo poważnie myślę nad zrobieniem sobie tatuażu jednak nie chcę podjąć pochopnej decyzji. Tatuaż to nie byle co.
Z góry dzięki, pozdrawiam. :roll:
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Co Ty :) Ze 2-3 razy zdarzało mi się pomyśleć coś w stylu "a może popełniłem błąd", ale takie same wątpliwości dotyczą każdej poważnej decyzji w życiu, więc luz. Warunek, niech to będzie tatuaż, którego nie będziesz się wstydzić za np. 20-30 lat
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Nicco

Post autor: Nicco »

Dzięki. Tatuaż najprawdopodobniej będzie związany z Liverpoolem więc nie będę się go wstydził nigdy. Nawet gdybyśmy spadli do Championship (odpukać).
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Odświeżam temat :D
Spoiler:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

Asahi

Post autor: Asahi »

TJHicks pisze:Odświeżam temat :D
Spoiler:
Obrazek

Świetne, ale i też sporo budżetu musiało pochłonąć. :D

@edit
To chciałbym wiedzieć gdzie. :D
Ostatnio zmieniony 30 sty 2016, o 14:49 przez Asahi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Szczerze :?: Tylko drobne :D

Dawaj na priv :D
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

Awatar użytkownika
wikonek

Post autor: wikonek »

Czesc. Mam do Was troche nietypowe pytanie, nie wiem, czy zadaje je w dobrym dziale, jesli nie, to prosze o przeniesienie.
Planuje tatuaz z fragmentem tekstu jednej z piosenek<Poor Scouser Tommy>. I spotkalem sie z roznymi wersjami tego wlasnie fragmentu.

Let me tell you a story of a poor boy...
Let me tell you the story of a poor boy...

Niby angielski cos tam znam, ale mam watpliwosci. Znalazlby sie ktos, kto moglby je rozwiac?
Pozdrawiam.

@Down
Dokladnie, pamietam, ze podczas protestow kibicow o ceny biletow, na banerze/plakacie uzyli pierwszej wersji.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2016, o 23:52 przez wikonek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

wikonek pisze:Czesc. Mam do Was troche nietypowe pytanie, nie wiem, czy zadaje je w dobrym dziale, jesli nie, to prosze o przeniesienie.
Planuje tatuaz z fragmentem tekstu jednej z piosenek<Poor Scouser Tommy>. I spotkalem sie z roznymi wersjami tego wlasnie fragmentu.

Let me tell you a story of a poor boy...
Let me tell you the story of a poor boy...

Niby angielski cos tam znam, ale mam watpliwosci. Znalazlby sie ktos, kto moglby je rozwiac?
Pozdrawiam.
Jeżeli chcesz wytatuować sobie wersję używaną przez kibiców na różnego rodzaju plakatach to pierwsza wersja jest poprawna.. Piosenka miała jednak kilka wersji. Wszystko zależało od tego kto ją śpiewał/śpiewa
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Awatar użytkownika
dominic
Kontakt:

Post autor: dominic »

Spoiler:
Miałem siedzieć cicho, no ale muszę zapytać - czym się kierujesz dziabając sobie na ciele takie symbole? :)
!!!

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

Spoiler:
ku*** piękne.
Obrazek

Grafito

Post autor: Grafito »

Tatuaże mają być czymś szczególnym dla osoby która chce mieć je wytatuowane. Dlatego nigdy nie komentuje cudzych tatuażów, jeżeli widać że są wykonane profesjonalnie a nie u Marcinka w piwnicy za "flaszkę". Tatuaż ma być czymś oryginalnym i PRZEDE WSZYSTKIM ma się podobać osobie która chce mieć tatuaż. Dlatego w sumie, je*ie mnie kto ma jaki tatuaż.

* Nie wiem co mi się stało, "Arystoteles Mode". Pardon.
Obrazek

"I like being alone"

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

Grafito pisze:Tatuaż ma być czymś oryginalnym i PRZEDE WSZYSTKIM ma się podobać osobie która chce mieć tatuaż.
z pierwszym zdaniem się nie zgodzę, z drugim za to jak najbardziej. Sam mam dziare, która jest prosta i wywoluje skrajne emocje - jeden rabin mówi, że świetne a inny rabin mówi, że kiepskie. Mnie się podoba i to się liczy.
Dziara nie musi być oryginalna. Nie ma nic złego w posiadaniu wzoru, który już ktoś ma. Jeżeli Ci się podoba to sobie to zrób. Najpierw zastanów się kilka razy czy na pewno tego chcesz. No i oczywiście, gdzie to ma być. Uważam, że zrobienie sobie na przedramieniu napisu "Kolejorz" w wieku 16 czy 17 lat, lekko dyskwalifikuje Ciebie na starcie w dorosłym życiu w oczach potencjalnego pracodawcy. Wiem, że nie powinno, ale żyjemy w takich realiach a nie innych.

tl;dr
Obrazek

Awatar użytkownika
Kijoraptor

Post autor: Kijoraptor »

Ja także mam kilka tatuaży i planuje kolejny, i podobnie jak większość uważam, że tatuaż musi być przemyślany i coś oznaczać. Oczywiście każdy może zrobić sobie, bo taka jest moda, ale robienie tatuaży "bo inni mają" jest niedojrzałe i potem można tego żałować. Ale to już podejście indywidualne.

mój pierwszy post na forum, witam serdecznie :)

Awatar użytkownika
DzidekLFC

Post autor: DzidekLFC »

Od niedawna myślę nad tatuażem i zastanawiam się nad jakimś tatuażem na ręku.*Styl Tatuażu to Mandala* nie jakieś smoki ani wilki czy napisy :)
Może ktoś polecić jakiś salon w okolicy Szczecina/Koszalina?
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."

Varqiem

Post autor: Varqiem »

Jest i mój :)
Spoiler:

ODPOWIEDZ