Tatuaze

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

007
Kontakt:

Tatuaze

Post autor: 007 »

Do rzeczy...

Ostatnio napalilem sie na zrobienie tatuazu. Tatuazu, ktorego nigdy i tak nie zrobie, bo:

1. Boje sie, ze chujowo wyjdzie
2. Matka wyrzucilaby mnie z domu (:D)
3. Kosztuje to pare ladnych stowek

I naszlo mnie pytanie, czy ktos z obecnych na forum posiada na swoim ciele dziare ? A jesli nie, to czy ktos przymierza sie ku temu w najblizszej przyszlosci ? Mozecie dawac fotki i wzory, ktore chcielibyscie kiedys umiescic na ciele - tyczy sie rowniez tych, ktorzy nigdy tego nie zrobia, ale chodzi o puszczenie wodzy fantazji :) Tylko prosze o odrobine oryginalnosci, bo jak 90% napisze "Herb Liverpoolu", to temat umrze smiercia naturalna :wink:

To ja na poczatek, jako zacheta:

Obrazek

Moje niespelnione marzenie... :roll:
Ostatnio zmieniony 28 lip 2007, o 16:19 przez 007, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Ja mam zamiar zrobic kolo dwudziestki jak bede, a zgadnij co Dominik? HERB LIVERPOOLU :D

Marzy mi sie liverbird, ale nie wiem jeszcze gdzie. Matce sie taka idea nie widzi kompletnie, ale jak pewnego dnia przyjde do domu to co bedzie mogla zrobic 8) Mysle juz o czyms takim od paru dobrych lat, ale oczywiscie musze poczekac, bo nie jestem debilem, zeby w wieku 15. lat sie tatuowac.

@Daniel
click

Tutaj masz kilkadziesiat :) czcionek takich wlasnie sredniowiecznych jakby. Moze cos Ci wpadnie w oko.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2007, o 15:46 przez Sochal, łącznie zmieniany 2 razy.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

007, ja dokladnie tak samo podjaralem sie na tatuaz. Mam juz jego wizje, ale z powodow mniej wiecej zblizonych do Twoich chyba ten pomysl nie wypali. Planowo powstalby (powstanie?) on za rok na wakacjach. Moze sie uda, nie wiem.

Co do punktu 1. Twoich obaw raczej nie ma sie czego bac. Robiac go u profesjonalisty po prostu nie moze nie wyjsc. Solidnie zrobiony pozostaje na ciele do konca zycia, wiec w tym fachu nie ma mowy o partaczeniu roboty.

Ja zamierzam zrobic cos takiego: "L" na lewej lopatce, "F" na srodku, "C" na prawej lopatce, a pod spodem Liverbird nieco wiekszy od powyzszych liter. Co do ich czcionki, mam ja przed oczami, ale w necie nie znalazlem niczego podobnego. Dla przyblizenia tej wizji powiem, ze przypominaja one stylem te ze sredniowiecza. Cos takiego mniej wiecej:
link 1
link 2
link 3

Tatuaz to pomysl smialy i odwazny, decyzja na cale zycie i nigdy nie podjalbym jej pochopnie, pod wplywem emocji itp. Dlugo nad tym myslalem i stwierdzilem, ze jestem sklonny na cos takiego sie zdecydowac.

EDIT O wlasnie cos w stylu Cloister Black mi chodzi po glowie. Dzieki za linka Levy.

A to orginalny tatuaz, jaki przez przypadek na google znalazlem: link :lol:

POZDRO.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2007, o 16:32 przez Daniel, łącznie zmieniany 2 razy.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Ja takze mysle bardzo powaznie o tatuazu, jednak na dzien dzisiejszy nie wchodzi to zupelnie w gre. Marzy mi sie liverbird wytatuowany na calych plecach, zrobiony naprawde na tip top! Niemniej jednak jak wspomnialem na poczatku aktualnie nie zamierzam wykonac tego dziela, gdyz pierwsze co musze zrobic, to wymodelowac swoje cialo, tak aby z przyrostem masy ten tatuaz nie rozrastal sie, bo wiem jakby to potem wygladalo :roll: .

Skromny bo skromny, ale wiadomo o co chodzi 8)
http://img79.imageshack.us/img79/4712/liverbird7xh.gif

Dominik nie martw sie nie jestes sam, bo mnie tez mamuska wyrzucilaby z domu na zbity pysk :D

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Zylaa

Post autor: Zylaa »

A komu to sie nie marzyl tatuaz ?? Ja sam powolutku przymierzam sie do dziary. Jednak poki co trzeba jeszcze troche poczekac na ta pelnoletnosc. 007 a kogo matka by nie wyrzucila gdyby zobaczyla tatuaz :?: :roll:
Mi marzy sie napis LFC na wewnetrznej stronie prawej reki, kolo nadgarstka, napis poziomy. Co do czcionki to podobnie jak Daniel uwazam ze ta na wzor sredniowieczny nie jest zla, powiedzialbym ze wrecz idealna...ale to dopiero za 3 - 4 lata...Niedawno poniosla mnie fantazja i sobie tak pomyslalem, ze na lewej rece moglbym miec tez rzymska "17", ale szybko porzucilem te mysli...

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

Daniel pisze:Co do punktu 1. Twoich obaw raczej nie ma sie czego bac. Robiac go u profesjonalisty po prostu nie moze nie wyjsc. Solidnie zrobiony pozostaje na ciele do konca zycia, wiec w tym fachu nie ma mowy o partaczeniu roboty.
Moze troche sie zle wyrazilem, bo nie do konca mi chodzilo o samo wykonanie, ale o "ewolucje" w przyszlosci, tak jak to napisal Across - jesli za pare lat naszloby mnie, zeby zaczac cwiczyc na silowni, albo cos w tym stylu, to moglbysie on malo efektownie rozlezc :wink: Przez najblizsze pare lat nie wchodzi to w gre, takze mam sporo czasu na rozbudowanie sylwetki :lol: Moze keidys, jak juz bede mialskonczone studia, wlasne mieszkanie i robote to pomysle cos w tym kierunku :)

Awatar użytkownika
Randez
Kontakt:

Post autor: Randez »

Mi takze po glowie chodzi, zrobienie sobie dziary. Jako pierwotny pomysl, chcialem zrobic sobie jakies motto w jakims dziwnym jezyku na przedramieniu, tak jak to ma chociazby P.Brozek. Drugim pomyslem jest data moich urodzin na dole plecow. Jednak narazie to wszystko to marzenia, poniewaz starsza mi nie pozwoli narazie. Mowi, ze to moze sie nie spodobac mojej dziewczynie ( :lol: ), i ze moge sie zakazic czyms ( :lol: :lol: :lol: )
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!

Awatar użytkownika
Sochal

Mi moja mowi, ze umre od tego. A jak jej mowie, ze kilkanascie milionow ludzi na swiecie
ma tatuaze i jakos zyja (nie liczac tych, ktorym zrobil kumpel podczas imprezy jakims brudnym
gownem za przeproszeniem), to ripostuje - mieli szczescie. No i co mam odpowiedziec? :lol:
Bill Shankly

Awatar użytkownika
Magda
Kontakt:

Post autor: Magda »

.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, o 15:25 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sochal

Jesli jestesmy przy Aggerze...

Obrazek

Sporo, ale ja bym tak nie chcial z cala pewnoscia.
Bill Shankly

MaG

Post autor: MaG »

Co Wy, kur*a, wiecie o tatuazach... :roll:

Zobaczcie te dziela sztuki...to sa dopiero dobre motywy:

Obrazek

Obrazek

powiedzmy sobie szczerze, ze mimo wszystko takie cos co podal AcRoSs jest malo oryginalne... :roll:
@Daniel - podobne tez juz kiedys widzialem, tylko ze z malpka. :)
@Levy nie widac, bo slonce swieci...zrob cos z tym... :wink:

Damian

Post autor: Damian »

Obrazek

Obrazek

Daniel Agger wam zrobi tatuaze, zdaje sie, ze ma swoj salon :O

Awatar użytkownika
Magda
Kontakt:

Post autor: Magda »

.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, o 15:25 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz.

sniegus
Kontakt:

Post autor: sniegus »

Mi sie marzy cos takiego troche dziwnego, mysle... otoz nie wiem czy kazdy z Was otwieral kiedys mleko czy inny karton hortexa i widnialy tam takie - - - - - i nozyczki na samym koncu i cos takiego chcialbym sobie zrobic na nadgarstku.

o to to... reka dawcy z allegro... "tatuaz" dorobilem sam. Cos takiego chcialbym miec.

Obrazek

Ave

adilfc

Post autor: adilfc »

ja jak bede po 18 i bede mial troche, a raczej troche duzo kasy na zbyciu to sobie zrobie tatuaz z twarza 2Paca na barku, mysle takze o Liverbirdzie na lydce

ODPOWIEDZ