Sesje, matura, testy :)

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Todler

Re: Sesje, matura, testy :)

Post autor: Todler »

Nie da się nie zdać rozszerzenia ;) warunkiem zaliczenia matury jest zdanie na 30% przedmiotów podstawowych i ustnych oraz napisanie jednego rozszerzenia. Wynik jest bez znaczenia (jeśli chodzi o samo zdanie).
Awatar użytkownika
kokso

Post autor: kokso »

No o to mi chodziło.. czyli sierpień mnie czeka, nic w takim razie jadę deklarację wypełniać. :)
Obrazek
Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Podaj swoje wyniki.
Awatar użytkownika
MiejskiKS

Post autor: MiejskiKS »

Apropos matury, ktoś z Was przystępował do niej kiedyś po latach w celu poprawienia jakiegoś niesatysfakcjonującego wyniku?
Oczywiście nie mam na myśli ani sierpniowej "poprawki", ani przystępowania do niej za rok w przypadku niezdania co najmniej dwóch przedmiotów. :wink:
Jak coś takiego się odbywa? Jakie konkretne formalności należy załatwić?
Chelsea tu, Chelsea tam, a ja Chelsea w dupie mam

http://myliverpool.bnx.pl/news.php
Awatar użytkownika
kokso

@Kaczorro
Język Angielski Ustny 73%
Język Polski Ustny 33%
Język Polski Pisemny 44%
Język Angielski Pisemny podst. 76%
Język Angielski rozszerzenie : 22% - wyjebane w nie już wiem że się nie wlicza..
no i moja nieszczęsna matematyka na 20% -.- Czy ktoś ma jakąś stronę którą może polecić abym przygotował się do matury? Korepetycje to strasznie drogi interes szkoda mi wydawać po 150 zł w tygodniu za 3 godziny..
Obrazek
PiaS93

Post autor: PiaS93 »

Pooglądaj matemaksa na youtubie :)
kostucha

Post autor: kostucha »

150zl/3h??

Ja w Szczecinie bralem 25 i bylo to "nie tanio" xD Note zöge szukasz??;)
Betzel

Post autor: Betzel »

MiejskiKS pisze:Apropos matury, ktoś z Was przystępował do niej kiedyś po latach w celu poprawienia jakiegoś niesatysfakcjonującego wyniku?
Oczywiście nie mam na myśli ani sierpniowej "poprawki", ani przystępowania do niej za rok w przypadku niezdania co najmniej dwóch przedmiotów. :wink:
Jak coś takiego się odbywa? Jakie konkretne formalności należy załatwić?

składasz deklaracje maturalna w lutym jakos, oczywiscie w szkole w ktorej zdawales pierwszy raz. to tyle.
Awatar użytkownika
kokso

Kostucha u nas lekcje matematyki chodzą już po 40-50 zł .. taniej ciężko znaleźć. Matematyka królowa nauk niby to się cenią :lol:
Obrazek
bibe

Post autor: bibe »

Nie chce się naśmiewać no ale 20% z podstawowej matematyki?....... U mnie w szkole z największych matołów umieli wycisnąć 40%. Jakoś nie jestem w stanie pojąć jak można nie zdać matematyki mając WSZYSTKIE podane na tacy.

Co do korepetycji to 50zł/h to standardowa stawka, nawet w takim małym mieście jak moim. Pewien geniusz z Fizyki pobierał i 100zł+, a kolejka na korepetycje była zawsze.
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
pitero

Post autor: pitero »

Ang podst. 100%
Ang ustna 100%
Ang rozsz. 80%

Mat podst 90%

Pol podst 50%
Pol ustna 35% (tutaj bym protestował, bo nauczycielka egzaminująca była strasznie wymagająca)

Ogólnie tragedii nie ma.
LewerLFC

Post autor: LewerLFC »

kokso pisze:@Kaczorro
Język Polski Ustny 33%
Język Polski Pisemny 44%
Język Angielski rozszerzenie : 22% - wyjebane w nie już wiem że się nie wlicza..
no i moja nieszczęsna matematyka na 20% -.- Czy ktoś ma jakąś stronę którą może polecić abym przygotował się do matury? Korepetycje to strasznie drogi interes szkoda mi wydawać po 150 zł w tygodniu za 3 godziny..
etrapez, krystian karczyński ;)
Awatar użytkownika
MiejskiKS

Post autor: MiejskiKS »

bibe pisze:Nie chce się naśmiewać no ale 20% z podstawowej matematyki?....... U mnie w szkole z największych matołów umieli wycisnąć 40%. Jakoś nie jestem w stanie pojąć jak można nie zdać matematyki mając WSZYSTKIE podane na tacy.
U mnie w klasie jeden koleżka też uzyskał 20%. I to był najniższy wynik z całej szkoły z matematyki. :wink:
Tylko, że on akurat był wyjątkowym kretynem i zawsze miał zagrożenie.
Chelsea tu, Chelsea tam, a ja Chelsea w dupie mam

http://myliverpool.bnx.pl/news.php
omnia

Post autor: omnia »

kokso pisze:@Kaczorro
Język Polski Ustny 33%
Język Polski Pisemny 44%
A matma podstawa nie jest w większości a,b,c,d? :D
Strzelając można więcej wycisnąć :P
bibe

Post autor: bibe »

MiejskiKS pisze:
bibe pisze:Nie chce się naśmiewać no ale 20% z podstawowej matematyki?....... U mnie w szkole z największych matołów umieli wycisnąć 40%. Jakoś nie jestem w stanie pojąć jak można nie zdać matematyki mając WSZYSTKIE podane na tacy.
U mnie w klasie jeden koleżka też uzyskał 20%. I to był najniższy wynik z całej szkoły z matematyki. :wink:
Tylko, że on akurat był wyjątkowym kretynem i zawsze miał zagrożenie.

Mnie zaczynają czasami denerwować tłumaczenia niektórych ludzi na temat matematyki, że jest fe i be i są niezdolni do nauczenia. I jestem wręcz przekonany, że większość która tak jęczy to banda idiotów, którym najzwyczajniej w świecie nie chce się troszkę pouczyć i porozwiązywać tych zadań. A najsmutniejsze jest to, że takich ludzi jest sporo i nawet nauczyciele już dają się nabierać (swoją drogą nauczyciele też dają dupy w przygotowaniach do matury, ale to już każdy chyba wie, zresztą matematyki to można samemu się nauczyć). Kiedyś matka przyniosła mi jakiś egzamin z matematyki przygotowany przez nauczycielkę z jej szkoły. Rozwiązałem go przy obiedzie bez kalkulatora, a następnego dnia nauczycielka była w szoku bo jej uczniowie mieli tydzień czasu i nie dawali sobie z tym rady. Jestem przeciętnym uczniem i nie przechwalam się niczym po prostu pokazuje, ze jest jakiś konkretny problem z nastawieniem uczniów i nauczycieli do przedmiotów.
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
ODPOWIEDZ