Sesje, matura, testy :)

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jamie

Re: Sesje, matura, testy :)

Post autor: Jamie »

Gacunio91 pisze:
raniLFC pisze:I po maturze teraz tylko trzeba czekać na wyniki pisemnych. Dzisiaj miałem ustny polski 16/20. Rada dla wszystkich maturzystów nie patrzcie się w oczy egzaminatorów. Dlaczego? Bo jak tylko się spojrzałem w oczy to zapominałem co mam mówić :P
Haha dokładnie :P Tak samo patrzyłem się w kartkę ewentualnie w oczy przy pytaniach do prezentacji. Jak na to, że wczoraj skracałem prezentację i wczoraj się jej uczyłem to 18/20 uważam za niezły :) : :happy:
Też miałem podobne jaja na swoim ustnym polskim. Cały wstęp powiedziałem patrząc się po ścianach, później rzuciłem okiem na komisję i wszystko mi z głowy wyparowało :lol:

Ja sesję letnią mogę uznac za otwartą, dziś pierwsze zaliczenie z angola, pisemne oczywiście na szczęście piąteczka wjechała, najbardziej obawiam się budownictwa, historii sztuki i filozofii zobaczymy jak pójdzie...
Awatar użytkownika
arczi

Post autor: arczi »

hehe ja na swoim polskim ustnym siedziałem i patrzyłem na swoje dłonie, robiące dziwne rzeczy ze stresu i dopiero po zakończeniu prezentacji spojrzałem w górę by przystąpić do rozmowy :)
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!
LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

ja zdałem ustny polski z samą bibliografią, chyba z litości mi dali te 30%... w każdym razie mieli straszną polewkę ze mnie :dry:
Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Ee tam, gadanie. Ja się cały swój "występ" patrzyłem typiarze w komisji prosto w oczy (z psychologicznego punktu widzenia próba nawiązania kontaktu pomiędzy mówcą a słuchaczem, więc na plus), tak że to ona musiała ode mnie uciekać wzrokiem - świdrujące spojrzenie to jest to :badhappy:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

A jest tu ktoś taki co pisał dziś geografię ??? Ja pisałem poziom podstawowy i mogę ując to w następujący sposób :D
Ogólnie jak każdą maturę którą do tej pory pisałem szło napisać ale było kilka takich zadań z których miałem troszkę problemów. Z tego co po maturze wymienialiśmy się z kumplami zdaniami i z tego czego jestem pewny to myślę że spokojnie ponad 50% będzie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
danielLFC

Post autor: danielLFC »

Ja pisałem rozszerzoną z geo. Powiem że jak na mój poziom nie było tak kolorowo. Ale wiadomo, dla jednego łatwiejsza dla drugiego trudniejsza. Za mało zadań z mapką było.

Ogólnie jeszcze w poniedziałek ustny angielski , w środę polski i koniec:P:)
"Special players do special things at the special time" komentator po golu Gerrarda z Olympiakosem
Awatar użytkownika
TheKrzychu

Post autor: TheKrzychu »

Właśnie wróciłem z matury ustnej z polaka.
5o % - jestem zadowolony, bowiem dostałem aż 7 pytań - a na 4 odpowiedziałem "eee...yyy...ekhm....nie wiem" i zaświeciłem oczkami jak kot w butach :roll:
Spójrzmy prawdzie w oczy,przez cały rok się człowiek obija z polaka na samych dwójach jeździ, a w dzień matury ustnej - jak ktoś rano od 5:oo do jakoś 9 się uczy prezentacji i czyta 3 książki naraz (Lalka, Zbrodnia i Kara, Faraon) to i tak jest tam jakiś niezły wyczyn.
Teraz tylko 19 Maja - Ustny angielski i koniec matur. Uff ....
Obrazek
Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Kolejny dzień maturalnego maratonu za mną. Dziś ustny angielski rozszerzony... 20/20 8) Ale przyznać trzeba, że trafiły mi się taki banały (tematem głównym materiału sterowanego było czytanie, zaś w rozmowie trafił mi się temat w stylu bycia wzorem dla najmłodszych jako osoba rozpoznawalna, na dodatek na przykładzie Pele, więc Jamiego Carraghera tam nie mogło zabraknąć :lol: ) że to po prostu trzeba było zdać dobrze.

No, teraz we wtorek jeszcze formalność z angielskiego ustnego podstawowego, więc jak tam nie wyhaczę fulla to, cytując Pudziana, "oczy postawię" :D

// tanio skóry nie sprzedasz, jak widzę :P / wilk
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
AliG

Post autor: AliG »

Koniec tej farsy! ; )
Ustny polski zaliczony!

Miałem wielkie obawy przed tym polskim, ponieważ nie przeczytałem żadnych lektur związanych z moim tematem.
Ale udało się! 20/20

Angielski był banalnie prosty, podstawowego chyba nie da się nie zdać.. Ja miałem 18/20, najniższy wynik w mojej szkole to chyba 12 pkt.

Pisemne raczej wszystkie zaliczone. Tak więc, uroczysty koniec i piękne wakacje się zbliżają :p.
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim, którzy jeszcze zdają! ;)
You'will never walk Alone !

Za wysoka sygnaturka byÂła
Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Nutty pisze:Kolejny dzień maturalnego maratonu za mną. Dziś ustny angielski rozszerzony... 20/20 8) Ale przyznać trzeba, że trafiły mi się taki banały (tematem głównym materiału sterowanego było czytanie, zaś w rozmowie trafił mi się temat w stylu bycia wzorem dla najmłodszych jako osoba rozpoznawalna, na dodatek na przykładzie Pele, więc Jamiego Carraghera tam nie mogło zabraknąć :lol: ) że to po prostu trzeba było zdać dobrze.

No, teraz we wtorek jeszcze formalność z angielskiego ustnego podstawowego, więc jak tam nie wyhaczę fulla to, cytując Pudziana, "oczy postawię" :D
Czy ja dobrze rozumiem, że teraz się zdaje dwa razy ustny, podstawowy i rozszerzony osobno, do tego w innych dniach?
Obrazek
Witz

Post autor: Witz »

nie tylko ustny - z pisemnymi polskim, matematyką i językiem jest tak samo (choć one w przeciwieństwie do ustnego języka x2 są tego samego dnia :roll: ) :)
Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Witz pisze:nie tylko ustny - z pisemnymi polskim, matematyką i językiem jest tak samo (choć one w przeciwieństwie do ustnego języka x2 są tego samego dnia :roll: ) :)
Owszem, tylko pisemny Polski jest jeden ;) Nie rozgraniczają :)

Tak look, jeśli ktoś wybrał rozszerzony język to najpierw zdaje 2 pisemna, później zaś 2 ustne, które są w innych dniach ;)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Witz pisze:nie tylko ustny - z pisemnymi polskim, matematyką i językiem jest tak samo (choć one w przeciwieństwie do ustnego języka x2 są tego samego dnia :roll: ) :)
Za moich czasów (hoho :P) to też były dwa pisemne, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Wręcz całkiem sympatyczne to było, bo można było się rozgrzać, napisać coś banalnego zdobywając bez problemu 90% czy więcej, a dopiero później zabrać się za walkę o studia. Ale był jeden ustny.. no niech będzie, że jestem w stanie zrozumieć, że są dwa (chociaż ciągle nasuwa się pytanie po co, skoro aż tak chyba te egzaminy się od siebie nie różnią jak np. pisemne), ale żeby latać dwa razy do szkoły zdawać to już nieco abstrakcyjne dla mnie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Zapytaj ministerstwo ^^
Generalnie pod pytanie po co? można podpiąć:
- po co utworzono gimnazja?
- po co zamknięto zawodówki?
- po co chce się zmienić skalę ocen?
- po co w ogóle była ta reforma oświatowa?
- po co w ogóle są ustne skoro one w ogóle się nie liczą? :)

E: nie powiesz mi, że nie zmieniła się struktura szkół ponadgimnazjalnych?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, o 20:33 przez Gacunio91, łącznie zmieniany 1 raz.
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

A kto Ci człowieku zawodówki pozamykał ?
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
ODPOWIEDZ