Sesje, matura, testy :)

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Gacunio91

Re: Sesje, matura, testy :)

Post autor: Gacunio91 »

Uff właśnie wróciłem z ustnego anglika(wyniki o 12.30). Jakoś z ang nie mam większych problemów, ale stresik jednak był ;)

Co do rozmów sterowanych to:

1. Jesteś na obozie językowym w Anglii. Chcesz zorganizować "polski wieczór".
- dowiedz się co o tym sądzą wychowawcy?
- kogo chcesz zaprosić?
- jakie będą atrakcje?

2. Brałeś udział w demonstracji przeciwko rasizmowi(<lol2>) Powiedz:
-dlaczego tam byłeś,
-ile osób brało udział i jak się zachowywało,
-jaki osiągnęli rezultat,

3. W pokoju wysiadło ogrzewanie. Powiedz, że chcesz zamienić pokój:
-odrzuć propozycję,
-znajdź kompromis

Obrazek: to jakaś nauczycielka z dziećmi w muzeum i coś im tam pokazuje;
Pytania:
1. Jak nauczyciel może bardziej zainteresować uczniów(nauką/lekcjami)?
2. O czym opowiada nauczycielka na obrazku?

To by było na tyle, a wyniki niedługo.. :)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

jussstyna
Kontakt:

Post autor: jussstyna »

Pisał ktoś dziś niemiecki na podstawie ?
Według mnie list i ogłoszenie fajne i proste.
Słuchanie natomiast masakra, nie licząc tego, że siedziałam w drugie ławce koło radia, które puszczone było tak głosno, że aż 'charszczało', a łeb mi pękał jak skoczyła się ta częśc, nie wiem co to będzie, w każdym razie większośc strzelałam, bo mało co z tego zrozumiałam
Obrazek

Awatar użytkownika
bati91
Kontakt:

Post autor: bati91 »

Pisemne wypowiedzi były miłe, czytanie jakoś poszło, słuch troche słabiej. Mnie posadzili w pierwszej ławce przy samej kolumnie. Modliłem się o to żeby było ciszej. Niestety. Ogólem nie jestem w euforii ale ciąć się też nie będe:P

era
Kontakt:

Post autor: era »

Właśnie wracam z podstawy z ustnego anglika.. Obrazek miałem całkiem prosty, rozmowy sterowane w większości też, choć wiadomo, stres robi swoje, brakuje miejscami trochę słówek...

Wynik, 19/20. Liczyłem jednak na komplet, no ale nie powiem, że nie jestem zadowolony :)

jussstyna
Kontakt:

Post autor: jussstyna »

Sprawdzam odpowiedzi z niemieckiego własnie i wychodzi, że ze słuchu i z czytania mam 29/35. Myślałam, że będzie o wiele gorzej, z listu i krótkiej formy liczę na maxa, czyli przy dobrych wiatrach będzie troszkę ponad 80% :)
Obrazek

Awatar użytkownika
arczi
Kontakt:

Post autor: arczi »

jak już wiecie jestem strasznie głupi z angielskiego i cudem dzisiaj zdałem ustny :) ale jestem i tak zadowolony :P
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!

Awatar użytkownika
Gacunio91

Ja za to się zestresowałem i wynik niestety tylko 13/20, dobrze, że to się nigdzie nie liczy..mam nadzieję, że to sobie jutro odbije na polskim :)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Krystek
Kontakt:

Post autor: Krystek »

Z ustnego angielskiego 19/20 :) Jestem zadowolony, ale z drugiej strony chciałbym wiedzieć czemu nie 20 :(

Cóż, trzeba skupić się na polskim. To już w czwartek :oops: :oops: :oops:
Obrazek
Obrazek
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Bill Shankly

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Ustny polski - 11/20 - dla mnie to nie był jakiś bardzo ważny egzamin, ot, by po prostu zdać, nawet 6/20 by mnie ustawiało. No, ale skoro się dzień przed dopiero kończy, uczy i robi prezentacje multimedialną... 8)

W teoretycznie to już wakacje, tylko że w pt czeka mnie ustny ang R, a za tydzień ang P... Chyba jedyne dwa egzaminy, na jakie mam z serca wywalone :wink:

Ale do momentu zaliczenia ostatniej matury - ogniem! :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
Gacunio91

Nutty Buddy pisze: No, ale skoro się dzień przed dopiero kończy, uczy i robi prezentacje multimedialną... 8)
Doskonale Cię rozumiem, bo sam tak robię ;) Naniosłem właśnie ostatnie poprawki na prezentację i jazda :) Poniżej 15 pkt uznam za swoją życiową porażkę ;) Najgorsze jest to, że ja spokojnie mógłbym mieć 20/20 tylko, że mi się cholernie nie chce i olewam tą prezentację(Nutty świadkiem :P) no ale zobaczymy co z tego wyjdzie :happy:

E: literówka :dry:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, o 16:45 przez Gacunio91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xbit

Post autor: xbit »

20/20 z Angola rozsz :)

Została podstawa ANG i Polak ustny Podst :)

Witz

Post autor: Witz »

prośba przez duże "p" - nie mówicie "polak" na jpolski. to jest dla mnie tak skrajnie luzerskie słowo w tym kontekście, że już chyba wolałbym mówić na jidysz "izraleczyk", no ogarnijcie...

raniLFC

Post autor: raniLFC »

To ja tez sie pochwale moim wynikiem 10/20 z ustnego angielskiego przy moich brakach to całkiem niezły wynik :P . Tego egzaminu najbardziej sie obawiałem ale nie taki diabeł straszny...
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

raniLFC

Post autor: raniLFC »

I po maturze teraz tylko trzeba czekać na wyniki pisemnych. Dzisiaj miałem ustny polski 16/20. Rada dla wszystkich maturzystów nie patrzcie się w oczy egzaminatorów. Dlaczego? Bo jak tylko się spojrzałem w oczy to zapominałem co mam mówić :P
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

Awatar użytkownika
Gacunio91

raniLFC pisze:I po maturze teraz tylko trzeba czekać na wyniki pisemnych. Dzisiaj miałem ustny polski 16/20. Rada dla wszystkich maturzystów nie patrzcie się w oczy egzaminatorów. Dlaczego? Bo jak tylko się spojrzałem w oczy to zapominałem co mam mówić :P
Haha dokładnie :P Tak samo patrzyłem się w kartkę ewentualnie w oczy przy pytaniach do prezentacji. Jak na to, że wczoraj skracałem prezentację i wczoraj się jej uczyłem to 18/20 uważam za niezły :) : :happy:

ODPOWIEDZ