Sesje, matura, testy :)

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ewcia

Re: Sesje, matura, testy :)

Post autor: ewcia »

http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34308,2074378.html

A że przypadkiem na Opolszczyżnie mieszkam to i po zawale jestem...

E:Nie wyraziłam się zbyt dokładnie poprzednio.Spójrzcie proszę na datę tego artykułu. Jak widzicie jest z przed sześciu lat. Ale wiecie, że w takich sytuacjach nie patrzy się na coś, co jest napisane małym druczkiem. Jutro WOS,powinnam się zrelaksować przed najważniejszym dla mnie przedmiocie do napisania, a ja dalej nie mogę dojść do siebie po tym niesmacznym żarcie. Nie dość, że matura to stres wielki to i "życzliwy" postanowił sobie zażartować,nie tylko ze mnie. W każdym razie dziękuję wszystkim za troskę,słowa otuchy i przepraszam za nieścisłość.
I prośba na przyszłość. Dajcie nam spokojnie przebrnąć przez tą maturę.Widzę,że wszyscy uważacie, że łatwe są te egzaminy i w ogóle. Fakt,póki co chyba nie jest tak żle (jutro dopiero pogrom będzie :dry: ) ale żeby nam dobrze poszło potrzebujemy spokoju,wsparcia, a nie takich głupich żartów.
Dobra,nie truję więcej... :)

E: Kaki,pamiętaj o odpowiednim podejściu:http://demotywatory.pl/1376547/Bo-tak-n ... -podejscie.

Co do angielskiego...Po egzaminie załamałam się. Moje formy pisemne zależą od dnia. Czasem potrafię się rozpisać, że muszę skracać, innym razem słowa wydusić z siebie nie mogę. Niestety dziś akurat brakowało weny twórczej. Wyszłam z sali załamana. Ta ostatnia czytanka jakoś mi też nie podeszła,nie byłam też pewna słuchanek. Ale najważniejsze, że jest zdane ( o ile nie machnęłam się przy sprawdzaniu :happy: ). :)
Ostatnio zmieniony 6 maja 2010, o 21:44 przez ewcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier

Kaki

Post autor: Kaki »

ewcia pisze:Jutro WOS,powinnam się zrelaksować przed najważniejszym dla mnie przedmiocie do napisania
Ja się chyba już za dużo relaksowałam w ciągu roku i wydaje mi się, że jutro wdupię nieziemsko... :oops:

Angielski dzisiaj lajcik na obu poziomach, miałam szczęście siedzieć w 2 ławce, to wszystko słyszałam. Oby formy pisemne dobrze poszły.

E: Ewcia, podejście to jednak za mało trochę.
A co do wypracowań, to się nie martw. Ja np użyłam 2 słowa z włoskiego, a nie z angielskiego, bo mi się formy pomyliły :dry:

jussstyna
Kontakt:

Post autor: jussstyna »

Już po WOSie powiem Wam, że jak na mnie na osobe, które przygotowywała się do tej matury w stopniu minimalnym poszło mi super. Wypracowanie super, łatwy temat, ogólnie te końcowe zadania fajne, byłam zdziwiona, że nie bylo nic ABCD, ale ogólnie jest dobrze :) Matematyka tez super, gorzej z polskim.. zawalilam..
Teraz tylko niemiecki we wtorek i zapraszamy na ustne :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bati91
Kontakt:

Post autor: bati91 »

Co do wosu poziom rozsz. przygotowywałem się dużo i nie jestem zadowolony z tego co dzisiaj dostałem do napisania! Co do wypracowania- okej fajne można było popłynąć a i tematyka była ostatnio z okzji 20 lecia odświeżana w tv i wogóle. Ale testowe zadania tu mały bład tu mały i punkty leciały. Licze na prace z tekstem i dobrze ocenione wypracowanie!

MAM DOSYĆ MATURY!

Awatar użytkownika
arczi
Kontakt:

Post autor: arczi »

bati91 pisze: MAM DOSYĆ MATURY!
no nie tylko Ty masz dosyć, te ustne teraz to masakra :/
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!

Awatar użytkownika
xbit

Post autor: xbit »

81.25% z zadań arkuszowych z anglika rozszerzonego :D. Git, teraz ciekawe ile % z tych 18pkt za rozprawkę wpadnie, ale ogólnie 70+% jest w zasięgu. :D

Kaki

Post autor: Kaki »

Wiedziałam, że zdawanie rozszerzonego wosu to głupi pomysł, teraz to bym chyba się na biologię zdecydowała :dry:
Temat wypracowania fajny i prosty, natomiast część testowa poszła mi źle, pewnie też ze względu na to, że ostatni raz wosu uczyłam się prawie miesiąc przed maturą i zdążyłam wszystko zapomnieć do tego czasu.

W każdym razie, ja już po pisemnych i cieszę się z tego niezmiernie, teraz 3 ustne i wakacje w pełni 8)

Awatar użytkownika
arczi
Kontakt:

hehe dzisiaj miałem ustny polski no i jak na jeden dzień wczorajszy nauki dostałem 12 pkt więc nie jest źle :)
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Kaki pisze:Wiedziałam, że zdawanie rozszerzonego wosu to głupi pomysł, teraz to bym chyba się na biologię zdecydowała :dry:
Temat wypracowania fajny i prosty, natomiast część testowa poszła mi źle, pewnie też ze względu na to, że ostatni raz wosu uczyłam się prawie miesiąc przed maturą i zdążyłam wszystko zapomnieć do tego czasu.

W każdym razie, ja już po pisemnych i cieszę się z tego niezmiernie, teraz 3 ustne i wakacje w pełni 8)
Oj tak, z tym się zgodzę - wypracowanie banalne, a część I również przysporzyła mi dużo kłopotów..jednak mimo wszystko zostałbym przy wosie ;) Mi za to jeszcze oprócz ustnych jeszcze historia została :/

Arczi jaki temat miałeś?
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
arczi
Kontakt:

no temat miałem bardzo łatwy i można było sporo pościemniać: "Kochankowie wszech czasów. Omów ich kreacje w oparciu o literaturę światową różnych epok."
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

To rzeczywiście można było lać wodę ;)

Ja z kolei mam: "Literatura i film wobec problemów współczesności. Zinterpretuj i porównaj wybrane przykłady" Pojutrze się okaże co z tego wyjdzie :)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

basiadr

Post autor: basiadr »

Witam ;) znalazłam wreszcie czas by się tu zalogować i to jest mój pierwszy post ;D
Hmm dlaczego tutaj go piszę bo niestety jestem tegoroczną maturzystką ...

Została mi jeszcze tylko chemia do napisania i polski ustny:D A dzisiejsza biologia woła o pomstę do nieba ...

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Luis pisze:Ktoś z Was pisał dzisiaj biologię?
Ja
Ostatnio zmieniony 10 maja 2010, o 18:25 przez Nutty Buddy, łącznie zmieniany 1 raz.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
TheKrzychu
Kontakt:

Post autor: TheKrzychu »

Ja pisałem rozszerzenie, ale bardzo słabo mi poszło.
Obrazek

basiadr

Post autor: basiadr »

Ja pisałam podstawę ale do super łatwych nie należała :dry:

ODPOWIEDZ