Jakimi jestescie kibicami

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Jakimi jestescie kibicami

Post autor: ynwa19 »

Nie wiem czy macie takie same odczucia jak ja ale od kiedy pewien oszolom dostal bana a Kolega Kamson tez jakos zamilkl(czyzby tez ban?) to zrobilo sie tak milej,spokojniej na forum?
Wiadomo,ze czesto sa prowadzone zaciete dyskusje ale to jest normalka i trzymaja one w wiekszosci pewien poziom.
Obym nie zapeszyl :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Jeszcze jak zmutowałem pewnego filozofa to już w ogóle jest pięknie. Kamson mi nie przeszkadzał bo to taki wieczny optymista co dużo pisze, z kolei SEB to typowy troll którego nikt nie lubi :]. Ale fakt, jakoś forum stało się spokojniejsze i nwm - bardziej merytoryczne?
MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Mecz wygrany, Thiago zagrał lepiej niż ostatnio to i SEBa nie ma ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Mitchell pisze: 17 lut 2021, o 14:13 Kamson zapaskudził sobie konto więc pojawił się Fanatyk. Cóż za zbieg okoliczności. :)
Skoro mój (i nie tylko) wpis zniknął, jako - domyślam się - prowokujący, to jak nazwać kilka poprzedzających postów?
Moderatorze? :)

EDIT:
Tym bardziej nielogiczne tłumaczenie.
Z mojej strony był tylko jeden cytowany wpis. Nie było polemiki.
A dyskusja była publiczna, nie prywatna. Włączyli się w nią inni. Mylisz pojęcia.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2021, o 14:15 przez Mitchell, łącznie zmieniany 1 raz.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Źle się domyślasz - usunąłem, bo Wasza wymiana postów zamieniła się w prywatną dyskusję. Wyjaśniajcie sobie sprawy na priv.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Kamson

Post autor: Kamson »

Daniel pisze: 20 lut 2021, o 14:09 Źle się domyślasz - usunąłem, bo Wasza wymiana postów zamieniła się w prywatną dyskusję. Wyjaśniajcie sobie sprawy na priv.
Ja to już ignoruje gościa, nie będę się dawał wciągać w jakieś chore konwersacje, niech sobie pisze co chce
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
ODPOWIEDZ