Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
luksi93

Re: Fantasy Football

Post autor: luksi93 »

LookAss pisze: 26 sie 2020, o 09:37 Czy ktoś tworzy jakąś ligę draftową w FPL? W zeszłym sezonie pierwszy raz bawiłem się w ten rodzaj rozgrywki w jakiejś randomowej lidze i przyznam, że mi się spodobało. Jedynie szkoda, że aktywnych graczy było maksymalnie czterech.
Jest liga LFCpl w Draft Fantasy, nie wiem czy bedzie w FPL:
https://forum.lfc.pl/viewtopic.php?p=490828#p490828
Y.N.W.A
Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

luksi93 pisze: 26 sie 2020, o 11:06 Jest liga LFCpl w Draft Fantasy, nie wiem czy bedzie w FPL:
https://forum.lfc.pl/viewtopic.php?p=490828#p490828
Wiem, śledzę wątek, ale nie jestem pewny jak tam wygląda draft. Szczerze to mam mało czasu by wpaść na określoną godzinę i uczestniczyć w czymś takim, a pamietam, że w FPL poszło to bardzo sprawnie.
Obrazek
zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

Jest liga FPL - LFC.pl jest aktywna dzięki Oskarowi. ;)

Kod do ligi to: el8tw2

Czy będą nagrody?
- Nie sądzę.

Ale jeśli ktoś chce powalczyć o nagrodę to zapraszam do mojej prywatnej ligi: Gostyńska Rzeźnia!
Kod: 5yc22a
Na zwycięzcę czeka biała piłka firmy Blachotrapez :)
Spoiler:
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz
damian2601

Post autor: damian2601 »

Panowie nie wiem czy mogę tu napisać, ale szukam jakiegoś FM’a na kompa, jakiego byście polecali? I czy znacie jakaś stronkę gdzie mógłbym to pobrać tzn instalkę, chyba ze ktoś ma i wrzuciłby mi do sieci do ściągnięcia :)
Bakan

Post autor: Bakan »

Założyłem nową ligę Ale Brama!. Do wygrania książka związana z angielskim futbolem (jakieś propozycje?).

Warunki uczestniczenia w grze o nagrodę to:

1. Subskrypcja na kanale: https://youtu.be/BPmC2cU-rtM
2. Dołączenie do ligi: tjsldv

Zapraszam!
Rewo

Post autor: Rewo »

Drobna liga H2H, którą założyłem, jeżeli ktoś byłby zainteresowany: 9xmurf (nie wiem czemu H2H nie są bardziej popularne)
walek666

Post autor: walek666 »

Panowie co z pilkarzami Utd i City w tej kolejce? Ich pkt beda doliczone do 1 kolejki po rozegraniu zaleglych meczy?
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
Rewo

Post autor: Rewo »

walek666 pisze: 11 wrz 2020, o 10:51 Panowie co z pilkarzami Utd i City w tej kolejce? Ich pkt beda doliczone do 1 kolejki po rozegraniu zaleglych meczy?
Nie, po prostu nie grają i będą mieli 0 pktow w tej kolejce, a kiedyś będę mieli podwójne kolejki, jak znajdzie się czas, ale niewiadomo kiedy na ten moment
JaLFC

Post autor: JaLFC »

Może wie ktoś dlaczego nie moge zobaczyc składów innych graczy, pomimo rozpoczęcia pierwszego meczu ?
Origi bramka na wagę zwycięstwa w derbach z Evertonem.
Origi dwa gole, w tym drugi decydujący o awansie do finału LM przeciwko Barcelonie
Origi drugi rozstrzygający gol w finale LM.

Origi 2018/2019 !! :)
navyblue

Post autor: navyblue »

JaLFC pisze: 12 wrz 2020, o 13:38 Może wie ktoś dlaczego nie moge zobaczyc składów innych graczy, pomimo rozpoczęcia pierwszego meczu ?
Bo zawsze przy gw1 składy innych teamów można zobaczyć dopiero po odświeżeniu po pierwszym dniu meczów. Czyli najwcześniej w nocy z soboty na niedzielę.
Awatar użytkownika
kaziooo0804

Post autor: kaziooo0804 »

Wystarczy wejść danego gracza i kliknąć GW1 - wtedy widzisz jego skład.
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
SEB

Post autor: SEB »

Czy orientuje się ktoś co z przełożonymi spotkaniami?
Mam w swoim składzie Fantasy Premier League:
- Pope
- Grealish
- Rodriguez (Brunley)
- De Bruyne

W tym GW1 nie zagrają, ale czy jeśli mecz zostanie rozegrany w innym terminie zawodnicy otrzymają punkty i zostaną dopisane one do mojego konta?

Wczoraj Salah na trible 60 punktów. :)
Obrazek
ODPOWIEDZ