Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

kamil6

Re: Fantasy Football

Post autor: kamil6 »

Kogo dajecie na (c) bo teraz podwojna kolejka i akurat dla nas. Nie wiem kogo dac, Mane czy Trenta na kapitanie i chce wziac odrazu Triple bo mozna ladnie nabic punktow. Kogos byscie ustawili na (c) z tej dwojki, za mna bardziej przemawia Trent
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Marcin16

Post autor: Marcin16 »

Podbijam pytanie i dokładam do wyboru Salaha :D

Pierwsza kwestia to podatność na ewentualną rotację, wprawdzie terminarz dobrze się ułożył i grając rezerwami w pucharze jest spora szansa na brak rotacji ale jakieś ryzyko jednak istnieje. Wg mnie przemawia ono na korzyść Salaha, bo generalnie Klopp rzadko z niego rezygnuje nawet jeśli shaquiri jest w pełni sprawny. Mane i TAA mają za to na swoje pozycje Origiego i Gomeza (bo Matip zdaje się już wrócił).

Druga kwestia to potencjał punktowy i tu mam nakwiekszy dylemat. Dwa czyste konta przy naszej obecnej formie będą możliwe i dałyby TAA przewagę już na starcie, ale też cholera wie czy nie takie słabe ofensywy wilków i młotów czegoś nam nie wcisną. Z tego powodu TAA jawi mi się jako kapitan dość ryzykowny.

Także ja na ten moment obstaję przy Salahu, który może i ma gorszy sezon niż Mane ale wciąż gra jako najbardziej wysunięty zawodnik i dochodzi do ogromnej liczby sytuacji. Bramka z ManU to też dobry prognostyk.

JaLFC

Post autor: JaLFC »

Ja zastanawialem sie miedzy Mane a TAA, jednak wybrałem Mane, to drugi najlepiej punktujacy "pomocnik" w grze po de bruyne.
Origi bramka na wagę zwycięstwa w derbach z Evertonem.
Origi dwa gole, w tym drugi decydujący o awansie do finału LM przeciwko Barcelonie
Origi drugi rozstrzygający gol w finale LM.

Origi 2018/2019 !! :)

grzyb

Post autor: grzyb »

Które kolejki będą podwójne i które zespoły biorą w nich udział ? Ktoś coś ?
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

Awatar użytkownika
rooxLFC

Post autor: rooxLFC »

grzyb pisze:Które kolejki będą podwójne i które zespoły biorą w nich udział ? Ktoś coś ?
https://www.fantasypl.pl/
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Awatar użytkownika
Marcin16

Post autor: Marcin16 »

Halo halo juz jutro rozpoczyna sie najbardziej szalony miesiac w historii fpl, co tu tak cicho? :lol:

Moje pytanie brzmi co myslicie o Trencie, sprzedawac czy trzymac? Zakladajac ze mistrzostwo zdobedziemy predzej niz pozniej to jest zagrozenie ze bedzie rotowany z williamsem/gomezem, a przeciez kosztuje kupe kasy ktora mozna upakowac w atak/pomoc.

Najistotniejsza ale i najbardziej losowa bedzie ofc pierwsza kolejka, ktora w dodatku jest podwojna. Waham sie pomiedzy opcja TAA/Mahrez a Laporte/Son. Mam wciaz wildcarda wiec na nastepne kolejki i tak zmienie zupelnie sklad ale te najblizsza chcialbym wymaksowac, co myslita koledzy?

navyblue

Post autor: navyblue »

Marcin16 pisze:
16 cze 2020, o 12:08
Halo halo juz jutro rozpoczyna sie najbardziej szalony miesiac w historii fpl, co tu tak cicho? :lol:

Moje pytanie brzmi co myslicie o Trencie, sprzedawac czy trzymac? Zakladajac ze mistrzostwo zdobedziemy predzej niz pozniej to jest zagrozenie ze bedzie rotowany z williamsem/gomezem, a przeciez kosztuje kupe kasy ktora mozna upakowac w atak/pomoc.

Najistotniejsza ale i najbardziej losowa bedzie ofc pierwsza kolejka, ktora w dodatku jest podwojna. Waham sie pomiedzy opcja TAA/Mahrez a Laporte/Son. Mam wciaz wildcarda wiec na nastepne kolejki i tak zmienie zupelnie sklad ale te najblizsza chcialbym wymaksowac, co myslita koledzy?
Myślę, że jest to jakieś wyjście. Ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że będą mecze gdzie lfc z czystym kontem a TAA z asystami albo golem a ja go nie mam to aż mi się słabo robi :-D
Ja myślę co tu wymyślec na BB na tą pierwszą kolejkę. Później ładuje WC. Narazie TAA jest w składzie. Szkoda, że np taki MO nie odpowcznie sobie w tym pierwszym meczu bo super budżetową opcją na tą jedną kolejkę byłby Divock, który kocha grać z eve.
Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem :-P

Awatar użytkownika
tetfoll

Post autor: tetfoll »

Trent w dwóch najbliższych meczach zagra na pewno, dlatego później będę się tym martwił czy wystąpi czy nie :)

Jooggi96

Post autor: Jooggi96 »

Siemka !
FPL ruszyło a więc moje pytanie czy podobnie jak w poprzednim sezonie będzie jakaś liga kibiców LFC ? :D

damian2601

Post autor: damian2601 »

Witam !
Jestem tutaj nowy :)
Znacie jakieś fora dotyczące FPL ? Jakieś rady, albo czy ktoś mógłby się już pochwalić swoim składem :)

Rewo

Post autor: Rewo »

damian2601 pisze:
24 sie 2020, o 10:35
Witam !
Znacie jakieś fora dotyczące FPL ? Jakieś rady, albo czy ktoś mógłby się już pochwalić swoim składem :)
https://www.fantasypl.pl/

https://www.fantasyfootballscout.co.uk/

Athar

Post autor: Athar »

damian2601 pisze:
24 sie 2020, o 10:35
Witam !
Poleam https://www.reddit.com/r/FantasyPL

Masz tam wszystko co potrzebujesz.

Składy obczaj sobie w temacie Daily RMT Thread.

Good luck!
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett

Awatar użytkownika
tetfoll

Post autor: tetfoll »

Przyłączam się do pytania o Fantasy PL. Czy będzie liga LFC.pl? Jeśli tak, to dajcie tę informację na stronie głównej, aby jak najwięcej osób mogło się przyłączyć ;)

Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Czy ktoś tworzy jakąś ligę draftową w FPL? W zeszłym sezonie pierwszy raz bawiłem się w ten rodzaj rozgrywki w jakiejś randomowej lidze i przyznam, że mi się spodobało. Jedynie szkoda, że aktywnych graczy było maksymalnie czterech.
Obrazek

damian2601

Post autor: damian2601 »

Panowie czy wiecie jak w FPL usunąć się z ligi ? Jetem w 4 jakiś dziwnych i nie wiem jak mam od nich odejść..

ODPOWIEDZ