Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

WymiataczJan
Kontakt:

Re: Fantasy Football

Post autor: WymiataczJan »

Hmm... coś czuję w kościach żeby wrzucić do pierwszego składu Boruca zamiast Mignoleta :D

Awatar użytkownika
DebicaLFC9

Post autor: DebicaLFC9 »

Mam pytanko , wiecie może czy prawdopodobne jest , że Tim Krul nie będzie grał? Bo mam go w pierwszym składzie a jest napisane ,iż ma kontuzje czy cuś :dry: . Jak na ławce mam Vorma , a Krul nie będzie grał to on automatycznie mi wskoczy? Czy jak to działa? :?:
Obrazek

Oskar

Post autor: Oskar »

DebicaLFC9 pisze:Mam pytanko , wiecie może czy prawdopodobne jest , że Tim Krul nie będzie grał? Bo mam go w pierwszym składzie a jest napisane ,iż ma kontuzje czy cuś :dry: . Jak na ławce mam Vorma , a Krul nie będzie grał to on automatycznie mi wskoczy? Czy jak to działa? :?:
Tak, wtedy wskoczy Vorm.

Brendon

Post autor: Brendon »

No nie, trzymałem Redmonda w składzie przez 2 pierwsze kolejki, a wczoraj postanowiłem go zmienić i dzisiaj strzela gola ;p

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Zirytowany zdobyczą punktową do tej pory postanowiłem użyć Wild Card przed kolejną potyczką angielskich drużyn.
Tak na razie przedstawia się moja drużyna po aktywowaniu Wild Card: http://scr.hu/6qj/xpjev

Starałem się go dobrać z myślą o kilku kolejkach w przód, także zamiast dodać Silvę i Lamberta ( którego korciło mnie wrzucić ) dałem Dżeko i Hazarda. Liczę ( nadal.. ), że Dżeko zagra lepiej niż dotychczas. Jednak jak nie będzie tego widać w kolejnych kolejkach, to zapewne zostanie zmieniony. Chociaż może Wy macie inne zdanie i polecicie, co teraz zrobić ? Bo Wild Card aktywna aż do rozpoczęcia kolejnej kolejki.

mcllfc1892

Post autor: mcllfc1892 »

U mnie pierwszy raz w podstawowym składzie wyszedł Gabbidon no i opłaciło się go wystawić :)

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Kurde trzymałem przez 2 kolejki Aggera w pierwszym składzie, przed tą kolejką kupiłem Walkera i dałem go do XI a Aggera na rezerwe, a tu asysta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adaminho

Post autor: Adaminho »

60 punktów w tym Gameweek'u! Jestem mega sczęśliwy :D W prawie każdej lidze jestem na podium. Żałuję tylko, że zamiast Giroud i Mignolet wziąłem Boruca i Soldado, ale i tak świetnie poszło.

Tr7

Post autor: Tr7 »

Ja tak dla jaj dałem na PO Zabalete i wypaliło, dostałem 12 pkt za niego(nie był kapitanem) , a ogólnie w tej kolejce zebrałem 55 pkt.

Nole

Post autor: Nole »

58 pkt. nie jest źle, ale mogło być lepiej :P Zamieniłem teraz Michu na Hazarda i teraz liczę na więcej, WildCard na razie nie będę używał, poczekam chyba do zimy :P

cezarySP

Post autor: cezarySP »

U mnie 75pkt 8) najwięcej punktów Agger - 24 :) mimo wszystko mógłbym zgarnąć więcej, ale zapomniałem, że Chelsea grała z Villą wcześniej i nie wymieniłem Lamparda bądź Agbonlahora..
Obrazek

LFCwmoimsercu

Post autor: LFCwmoimsercu »

57pkt w tej kolejce. 24pkt Aggera. Mogłobyć lepiej bo Benteke i Luiz w składzie i nie zmieniłem ich, szkoda, bo można było więcej zgarnąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
chrismeister

Post autor: chrismeister »

U mnie ta kolejka to kompletna porażka :/ Aspas zmieniony + kartka i zero, Dzeko też nie wypał. I co mnie podkusiło żeby zmieniać Mignoleta na Boruca? Tylko 44 pkt.
"We are Liverpool Football Club and the expectations are so high "

Steven Gerrard

Chuuck17

Post autor: Chuuck17 »

Witam.
Ostania kolejka wypadła mi mocno słabo...
Mój skład:
__________Mignolet_____________
_Coleman_Ivanović_Walker_______
_Silva_Hazard_Lampard_Coutinho_
_Sturridge____Dzeko____Lambert_

Subs: Jakupović, Whitakker,Chambers, Colback

Zawodnicy z ławki byli wystawieni w tej kolejce z racji pauzowania Chelsea.
Przed następną kolejką zmienić jakiś zawodników ? Proszę o rady.
Dzięki : )

KubiaszLFC

Post autor: KubiaszLFC »

U mnie też tragedia, 49pts :( Wildcard użyty i kompletny niewypał. Liczyłem na zachowanie czystego konta przez Southampton i WHU więc wystawiłem Collinsa i Shawa, a tu jeb! Shaw nawet nei zagrał... zastanawiałem się nad wystawieniem Taarabta lub Ben Arfy, wybrałem Taarabta... Wszedł dopiero z ławki a Hatem jeszcze trafił bramkę... Uratowali mnie Zabaleta (12) i Stu z Bainesem (8).. I jeszcze Silva na kapitanie :(
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2013, o 11:29 przez KubiaszLFC, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ