Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Adaminho

Re: Fantasy Football

Post autor: Adaminho »

Patologs pisze:Jak już każdy tak szaleje z tymi ostatecznymi składami to ja też zapodam swój. Parę zmian mam nadzieje że na lepsze no i że ta pomoc nabije trochę pkt :roll:

Obrazek

Jeszce mam 2 punkty do rozdysponowania ale nie mam pojęcia co z nimi zrobic :x
Skład bardzo dobry, ale radzę Ci zmienić Williams'a, bo na początek grają z MU i Tottenhamem, co prawie równa się z tym, że nie zagrają na zero z tyłu.

tslowik

Post autor: tslowik »

123947-35941 kod do clasic league
123947-35962 kod do head to head league
Bardzo prosze o dolaczenie do moich lig. Napewno nie pozalujecie

Patologs

Post autor: Patologs »

@Adaminho
już za Williamsa jest O'shea, Sunderland ma łatwy początek sezonu, a Swansea nie dość że gra z United to jeszcze z Tottenhamem w drugiej kolejce :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Adaminho

Post autor: Adaminho »

@Patologs

Radziłbym Ci też zmienić Anelkę, bo to jedna niewiadoma szczerze mówiąc.

woytas1995

Post autor: woytas1995 »

Ja dzisiaj stworzyłem swój skład, gdybym zrobił wcześniej to codziennie pewnie bym coś zmieniał :D Aż zadużo tych zmian pewnie by było :) Co wy na to ?

Obrazek

Oskar

Post autor: Oskar »

Na tę chwilę 687 osób w lidze LFC.pl, chyba nigdy tyle nie było :)

U mnie składzik klepnięty. Trzech z Liverpoolu, trzech z Chelsea, trzech z City i po jednym z Sunderlandu i Southampton. Nazwiska jutro... Powodzenia!

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Obrazek

Ostateczny skład na początek Ligi, Dżeko na start, bo myślę, że dostanie szansę za dobrą formę, potem zapewne wymienię na Sturridgea. Po 1szej kolejce usuwam Luiza, w którego miejsce wrzucę zapewne Aggera, bo wątpię na czyste konto z UTD. Po 2giej kolejce w miejsce dwóch pomocników Chelsea wyląduje zapewne Silva z City, bo grają z Hull City oraz Gerrard, bo na mecze z UTD nigdy nie musiał się szykować, dawał z Siebie wszystko albo któryś z nowych pomocników w City.
Później się zobaczy, jak to się potoczy ^^

PYTANIE: Polecacie bardziej Taarabta czy Snodgrassa do 1szego składu ? Bo to, co wyczyniał Taarabt w QPR, widziałem, ale Snodgrassa niestety nie i nie wiem, jak po tych wszystkich transferach może wyglądać jego miejsce w pierwszej XI.

Timberwolf

Post autor: Timberwolf »

Mała wskazówka dla tych, którzy mają w składzie Davida Luiza, Cesara Azpilicuetę i Victora Mosesa. Otóż ci gracze nie zostali włączeni do kadry meczowej Chelsea na mecz z Hull.
"Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo..." - Angus Young

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

3mln w banku :)

Obrazek
Obrazek

BigHunter

Post autor: BigHunter »

W tym roku i ja postanowiłem się pobawić w FPL. To mój pierwszy raz, więc jak macie sugestie co do składu to piszcie. :)
UPDATE:
Obrazek
Dokonałem kilku zmian w składzie zgodnie z radami Timberwolf co do zawodników Chelsea, wstawienia Dzeko do pierwszej XI i wydaniu całego hajsu. Graczy AV nie wstawiałem, ponieważ pierwsze mecze grają z Arsenalem i Chelsea, więc może być ciężko o punkty.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak jest z transferami po w trakcie sezonu?
Ostatnio zmieniony 17 sie 2013, o 12:05 przez BigHunter, łącznie zmieniany 1 raz.

Timberwolf

Post autor: Timberwolf »

@BigHunter
Oj, dużo tu jest rzeczy do zmiany. Przede wszystkim wydaj te 7 milionów które ci zostało, bo za kasę w banku nie otrzymuje się pkt, włóż Dzeko do pierwszego składu, Allena i Wilshere'a zastąp jakimiś droższymi zawodnikami, którzy lepiej będą punktować. Weź minimum dwóch graczy z Aston Villi i Chelsea, bo te drużyny rozgrywają dwa mecze w pierwszym gameweeku, więc powinni zdobyć więcej punktów.

To chyba tyle, pozdrawiam :)
"Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo..." - Angus Young

Awatar użytkownika
dagonet

Post autor: dagonet »

Mnie wierci w brzuchu caly czas kwestia - Aspas czy Sturiddge... Na razie mam Stu w skladzie ale Aspas jest tanszy, do tego moze rzeczywiscie wypalic.

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Też się pochwalę skladem.
Obrazek
Obrazek

DonMateok

Post autor: DonMateok »

dagonet pisze:Mnie wierci w brzuchu caly czas kwestia - Aspas czy Sturiddge... Na razie mam Stu w skladzie ale Aspas jest tanszy, do tego moze rzeczywiscie wypalic.
Jedna wielka niewiadoma.. w kazdym badz razie Sturridge-a wybralo 8% osob a Aspasa 3,iles wiec wiecej osob wierzy ze wlasnie Sturridge zagra w pierwszym meczu i sie pokaze z najlepszej strony, ja mysle ze Sturridge zagra ale zejdzie tak w 70 minucie i na jego miejsce wejdzie Aspas, tak samo bylo na poczatku z Coutinho kiedy Rodgers nie chcial zeby bardzo ryzykowal grajac 90 minut.
Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."

marcinn

Post autor: marcinn »

Dobrze, że zamknęli już transfery bo rotowałem składem tak, że włosy można by wysuszyć od ciągłych zmian, a i tak nie osiągnąłem tego co chciałem. Zwalam to na karb braku doświadczenia.

Iago czy Daniel, taaa ... mój dylemat z ostatniej nocy.

Obrazek

Ławka - Given ; Sidwell ; O'Shea ; Baker
And who are you, the proud lord said, that I must bow so low?

ODPOWIEDZ