Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Re: Fantasy Football

Post autor: ZohanLFC »

I ja dałem się skusić facebookowemu zaproszeniu LFC.pl do FPL składzik trochę spontaniczny, tak na szybko wedle mojego widzimisie ;p

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Nie jest dobrym pomysłem stawiać jednocześnie na zawodników i Stoke i Liverpool, ponieważ grają ze sobą.
Obrazek

Awatar użytkownika
robsonLFC

Post autor: robsonLFC »

Chyba nam źle wróżysz wystawiając Shawcross'a i Nzonzi'ego. :wink:

E:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sie 2013, o 18:51 przez robsonLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
"Liverpool bez europejskiej piłki, to jak bankiet bez wina." (Roy Evans)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

zmienie jedenastkę, dopiero co poznaje zasady, chodziło mi tylko o ogólny zarys już i ich miejsce jest Cole (CHE) i Benteke w ataku :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa87
Kontakt:

Post autor: ynwa87 »

u mnie wygląda to mniej więcej w taki sposób :)

Proszę o rady w sprawie składu:)

Z góry bardzo dziękuję za podanie jakich kolwiek ciekawych lig do których można dołączyć :)

Z góry dziękuję :)

Obrazek
Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Nie muszę być na 100 % zdrowy aby grać ! Muszę być na 100 % kontuzjowany, żeby nie grać - Jamie Carragher !! - Człowiek, który odda wszystko dla swojego klubu !

Awatar użytkownika
Player
Kontakt:

Post autor: Player »

Obrazek

Luis18

Post autor: Luis18 »

Czy może mi ktoś wytłumaczyć ogólny zarys tej gry? Jestem tu nowy, to tak btw :D Zobaczyłem post na fb i postanowiłem się dołączyć. Fantasy Liga to FM w pigułce jak to jest?

Awatar użytkownika
RedPlum96

Re:

Post autor: RedPlum96 »

dede pisze: Kupujesz pilkarzy wybierasz stroj formacje i grasz (mozna robic zmiany i transfery). zawdonicy dostaja punkty w zaleanosci od ich gry w prawdziwym swiecie. Oto mniej wiecej chodzi. Mozemy zrobic sobie lige jak beda chetni.
Tak bardziej szczegółowo masz 100 mln funtów, do 17 sierpnia rotujesz składem ile Ci się podoba, potem prowizja za transfery w postacie punktów karnych :wink: Wszystko jest za darmo :wink:
Obrazek

"Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim."
Bill Shankly

romic96
Kontakt:

Post autor: romic96 »

Luis18 pisze:Czy może mi ktoś wytłumaczyć ogólny zarys tej gry? Jestem tu nowy, to tak btw :D Zobaczyłem post na fb i postanowiłem się dołączyć. Fantasy Liga to FM w pigułce jak to jest?
http://fantasy.premierleague.com/rules/
Po angielsku ale na pewno wszystko skojarzysz.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Luis18 pisze:Czy może mi ktoś wytłumaczyć ogólny zarys tej gry? Jestem tu nowy, to tak btw :D Zobaczyłem post na fb i postanowiłem się dołączyć. Fantasy Liga to FM w pigułce jak to jest?
http://kopnijbiegnij.com/2013/08/fantas ... ka-wyboru/
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmuggler

Post autor: Szmuggler »

Obrazek

Po lekkich przemyśleniach porobiłem kilka roszad w składzie i na 99% przystępuję do sezonu z powyższym składem ;)

PS.Da się wybrać 6 pomocników kosztem obrońcy jeszcze przed rozpoczęciem sezonu czy jest to możliwe dopiero po pierwszej kolejce jako limitowany transfer?

karsonik

Post autor: karsonik »

Nie jest to możliwe ani przed ani po rozpoczęciu sezonu.Maksymalnie możesz mieć tylko 5 pomocników.

Awatar użytkownika
Adaminho

Post autor: Adaminho »

Witam. Co sądzicie o takim składzie?

Obrazek

JFT96

Post autor: JFT96 »

Adaminho pisze:Witam. Co sądzicie o takim składzie?

Obrazek

Sprzedałbym Bale'a bo nie wiadomo jak to z nim bedzie.Zreszta jest bardzo drogi lepiej kupic za niego np.Hazarda a Artete ,ktory nie jest zbyt "punktodajny" wymienic chociazby na Walcotta.Obydwa te zestawy kosztuja tyle samo.Nie masz zadnego piłkarza Chelsea,ktora na początku gra dwa mecze w jednej kolejce i to u siebie z łatwymi rywalami.Kup np.wspomnianego juz Hazarda i jeszcze Mate przykładowo albo Lukaku.I ktoremus z nich powierz opaske kapitana.Chelsea pauzuje w 3 kolejce wiec do tego czasu bedziesz miał 2 wolne transfery,zeby wymienic graczy Chelsea na innych.
Obrazek

"When i die don't bring me to the hospital, bring me to Anfield. I was born there and I will die there" - Steven Gerrard
"Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that" - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Kamil1892LFC

Post autor: Kamil1892LFC »

Cześć. Co myślicie o tym?

Obrazek
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ