Darmowe pamiątki od klubów

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Hills
Moderator
Kontakt:

Re: Darmowe pamiątki od klubów

Post autor: Hills »

otiLFC pisze:Trzeba razem z listem wyslac koperte zwrotna czy jest to im obojetnie?
Do Twojej koperty zwrotnej z pewnością nie wejdzie to, co odsyłają. Więc tym sobie głowy nie zaprzątaj :happy:

otiLFC

Post autor: otiLFC »

I jakbym na przyklad wysylal do poszczegolnych zawodnikow listy, jest to normalny jak za jednym razem przyjdzie do nich 10 listy ode mnie z prosba o upominki?

Landrynkowy

Post autor: Landrynkowy »

Witam, chciałbym pochwalić się wam moją nową pamiątką od lfc. Otóż wysłałem zwykły list, z prośbą o autograf Jordana Hendersona, i po półtora miesiąca proszę:

http://tinypic.com/r/2yowvas/6

To był w sumie mój 6 list, wysyłam co roku. ale oryginalnego autografu to jeszcze nigdy nie dostałem :o :)

DonMateok

Post autor: DonMateok »

Landrynkowy pisze:Witam, chciałbym pochwalić się wam moją nową pamiątką od lfc. Otóż wysłałem zwykły list, z prośbą o autograf Jordana Hendersona, i po półtora miesiąca proszę:

To był w sumie mój 6 list, wysyłam co roku. ale oryginalnego autografu to jeszcze nigdy nie dostałem :o :)
Gratulacje :)
Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."

aqalfc

Post autor: aqalfc »

Landrynkowy pisze:Witam, chciałbym pochwalić się wam moją nową pamiątką od lfc. Otóż wysłałem zwykły list, z prośbą o autograf Jordana Hendersona, i po półtora miesiąca proszę:

WOOW ! No tego bym się nie spodziewał . Moje gratulacje :)

Awatar użytkownika
kaziooo0804

Post autor: kaziooo0804 »

Panowie, jakim listem wysyłacie listy? Polecony, priorytet czy zwykły? Pytam, bo wysłałem z 5 miesięcy temu i cisza :P
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

kaziooo0804 pisze:Panowie, jakim listem wysyłacie listy? Polecony, priorytet czy zwykły? Pytam, bo wysłałem z 5 miesięcy temu i cisza :P
Ja jak wysyłałem, to w okienku na poczcie poprosiłem, żeby dotarł jak najszybciej, wiec chyba jakiś priorytet polecony. Odpowiedź miałem po jakimś miesiącu :)

aqalfc

Post autor: aqalfc »

Czy ten adres :
The Public Relations Department
69/71 Anfield Road
Liverpool
L4 0TH

jest prawidłowy by otrzymać jakąś pamiątkę? :)

Awatar użytkownika
maciex1995
Kontakt:

Post autor: maciex1995 »

A jest szansa, żeby dostać coś po e-mailu? I na jaki adres słać?

Myślę, że w tym temacie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Wystarczy poszukać. / Daniel

Jeff

Post autor: Jeff »

Aktualnie nie ma chyba szans na uzyskanie pamiątek poprzez wysłania e-maila... większość klubów stosuje formularz feedback zamiast elektronicznego listu. Tak czy inaczej zabrałem się ostatnio ponownie za pisanie listów :) Jak na razie tylko autografy piłkarzy Valencii, Ajaxu oraz Bayer Leverkusen z plakatem.

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

@up zgodze sie po czesci

Sam wyslalem 2/3 tygodnie temu okolo 2000-2500 maili (pilka, hokej, reczna, siatka, lekkoatletyka) do roznych federacji.
Ciezko doszukac sie aktualnych adresow, u mnie okolo 1/5 to "mailer deamon", 1/10 to odpowiedzi ze nie wysylaja niczego lub feedback.
Tak czy inaczej dostalem na chwile obecna 6 przesylek: jedna z ligi holenderskiej, jedna z League One, jedna z okregowego zwiazku w Anglii, jedna federacja lekkoatletyczna, jeden zespol z nhl i jedna federacja miedzynarodowa.

Najbardziej zdziwila mnie odpowiedz z jednej(nawet nie pamietam ktorej) amerykanskiej federacji pilki recznej....obiecali ze mi cos wysla jak wrzuce kilka zdjec przedstawiajacych mnie grajacego w reczna...czekam na odpowiedz.

Z Polski tradycyjnie nic, ale czytalem ze zaraz po wybraniu Bonka wysylali nawet po mailach pamiatki.

Czerwony1304

Post autor: Czerwony1304 »

Jakbyście mogli to dajcie mi jakieś wskazówki, jak zacząć zbierać autografy. Do LFC na jaki adres pisać?

Awatar użytkownika
ItachiTorres

Post autor: ItachiTorres »

Ostatnio podesłałem mejle do różnych klubów, jedyny który dał odpowiedź do tej pory to Święci. Łącznie dostałem 9 kart z fotkami i podpisami - druki. Zdjęcia te same co na stronie Southampton.
A na kartach piłkarze:
Rickie Lambert
Steven Davis
Victor Vanyama
Jack Cork
Calum Chambers
Paulo Gazzaniga
Jos Hooiveld
Sam Gallagher
Harrison Reed

tasebo

Post autor: tasebo »

Z jakiś miesiąc temu, na pewno przed maturami napisałem list do LFC, napisałem w nim o sobie, o kibicowaniu i o tym, iż byłoby mi miło, gdybym otrzymał od nich plakat całej drużyny 2013/2014, ew. plakat Gerrarda. I wiecie, co dziś otrzymałem?

Obrazek

Zgroza.
Hold your head up high

pavellox

Post autor: pavellox »

Dostałem to samo w styczniu.
Na początku sezonu planuję wysłać list + 2 zdjęcia (do podpisania) do Gerrarda, ale na adres klubowy. Jak to wypali to zacznę wysyłać do innych.

ODPOWIEDZ