FIFA 20

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

hrust

Re: FIFA 20

Post autor: hrust »

Hej, proszę o pomoc w zadaniu o Rousillona. Jednym z wymagań są strzały w meczu towarzyskim online. Jest to praktycznie martwy tryb i sam nie dam rady tego ogarnąć. Czy ktoś nie chciałby zostać moim przyjacielem w Fifie na PC? Zrobimy questa i możemy się rozstać ;) albo pograć czasem jakiś meczyk ;) Mój nick Sattazz
Dzięki!

smiglo07

Post autor: smiglo07 »

Możemy razem zrobić te zadanie.
smiglo9289 login
Można coś podzialac jutro

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Podbijam, jeżeli ktoś chce kiedyś zagrać meczyk i się sprawdzić, czy też pomóc sobie w zadaniach to również na platformie PC nick: juloose
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

hrust

Post autor: hrust »

Siemka,
podbijam. Dzięki za odzew i zaproszenia wszystkie przyjąłem. Proszę napiszcie na prv kiedy gracie żeby się zgadać :)
Jeśli ktoś jeszcze chce pograć to przypominam mój nick Sattazz.
Teraz święta więc ilość czasu ograniczona, ale może ktoś znajdzie godzinę.

Redi

Post autor: Redi »

hrust pisze:Siemka,
podbijam. Dzięki za odzew i zaproszenia wszystkie przyjąłem. Proszę napiszcie na prv kiedy gracie żeby się zgadać :)
Jeśli ktoś jeszcze chce pograć to przypominam mój nick Sattazz.
Teraz święta więc ilość czasu ograniczona, ale może ktoś znajdzie godzinę.
Jak nie chce Ci sie czekac, to zrob to zadanie z low driven w mystery ball.
Na 80% znajdzie sie osoba, ktora tez bedzie je robic i nawzajem bedziecie odsuwac sie bramkarzem poza swiatlo bramki.
Pozostale 20% to ludzie, ktorzy beda grac normalnie, ale i tak dzieki bonusom z mystery ball jest banalnie prosto strzelic chociaz z 5

elnino91

Post autor: elnino91 »

czy ktoś ogarnia jak się strzela karne , bije rożne czy rzuty wolne ? nacisnę lekko gałkę a ten celownik lata jak wściekły... Jest jakiś sposób na to ?

JaLFC

Post autor: JaLFC »

elnino91 pisze:czy ktoś ogarnia jak się strzela karne , bije rożne czy rzuty wolne ? nacisnę lekko gałkę a ten celownik lata jak wściekły... Jest jakiś sposób na to ?

Karne pierw bierzesz celownik na sam dol, a potem lekko w lewo lub prawo. Wolne wez sobie obejrzyj filmik na youtube Kartomanii z poczatku fify. A rozne to najlepiej graj krotko, bo w tej fifie ciezko wsadzic z roznego... Albo probuj grac na krotki rog, ja lape moment jak ten celownik jest w okolicach blizszego slupka.
Origi bramka na wagę zwycięstwa w derbach z Evertonem.
Origi dwa gole, w tym drugi decydujący o awansie do finału LM przeciwko Barcelonie
Origi drugi rozstrzygający gol w finale LM.

Origi 2018/2019 !! :)

Przemko

Post autor: Przemko »

Można grać klawiaturą na PC - wolne są łatwe bo celownik nie ucieka, rożne podobnie (podchodzę na krótkie rozegranie i w zależności od reakcji rywala gram krótko albo na krótki słupek i często wpada), jedynie karne są trudne bo celownik ucieka, wykorzystuję raczej mniej niż 50% jedenastek :)

Wiem, że to dziwne, ale tak się nauczyłem i tak mi jest najlepiej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Na padzie chyba można ustawić kwadrat zamiast analoga do celowania i biegania, ale kosztem sztuczek chyba

Redi

elnino91 pisze:czy ktoś ogarnia jak się strzela karne , bije rożne czy rzuty wolne ? nacisnę lekko gałkę a ten celownik lata jak wściekły... Jest jakiś sposób na to ?
Wolne celujesz lekko ponad poprzeczke i knuckle ball (prawy analog gora dol gora lub dol gora dol, juz nie pamietam).
Rozne najlepiej rozgrywac roznorodnie, mam 3/4 warianty i stosuje naprzemiennie jak jeden nie wyjdzie:
- wrzutka na krotki
- krotkie rozegrane i mocne podanie po ziemi przed pole karne, potem strzal lub krotka w pole karne
- przeniesiona przed pole karne i zgranie glowa na strzelajacego zza pola karnego
- jak wychodzi bramkarzem to po prostu wkrecam, kilka juz sie udalo

U mnie to dziala, poniewaz:
- jak rozegram krotko, to za drugim razem przeciwnik widzac ze znowu sciagam zawodnika po prostu zanim wybiega, wtedy wrzucam na krotki gdzie jest pusto
- jak wrzuce na krotki lub przed pole, to nastepnym razem przeciwnik wyciagnie bramkarza lub jednego obronce przed pole karne

Przemko

Post autor: Przemko »

Redi pisze: (...)
- wrzutka na krotki
- krotkie rozegrane i mocne podanie po ziemi przed pole karne, potem strzal lub krotka w pole karne
(...)

(...)
- jak rozegram krotko, to za drugim razem przeciwnik widzac ze znowu sciagam zawodnika po prostu zanim wybiega, wtedy wrzucam na krotki gdzie jest pusto
- jak wrzuce na krotki lub przed pole, to nastepnym razem przeciwnik wyciagnie bramkarza lub jednego obronce przed pole karne
Widzę to i czuję jakbym właśnie grał w FIFĘ, robię to samo :D
Obrazek

Redi

Jezeli ktos ma chwile czasu oraz konto EA polaczone z kontem twitch, ogladajac dzisiejsza transmisje z FUT Champions CUP mamy szanse otrzymac kilka kart specjalnych - w tym Mane oraz VVD

elnino91

połączone dzięki za info może coś wpadnie do mojego biednego klubu :D

Redi

Upewnij sie, że masz pod streamem napis "Dropy włączone. Oglądaj aby zdobywać łupy"
Trzeba jeszcze zezwolic na cos tam

elnino91

też macie może problem z wyzwaniem o Plea gdzie trzeba strzelić 2 bramki w squad battles? gram na klasie światowej nic , próbowałem nawet na tym wymaganym poziomie nowicjusz chyba i nic nie zalicza

ODPOWIEDZ