Strona 1 z 1

Gadżety

: 21 sie 2019, o 16:16
autor: chriss1967
Hej dobrzy ludzie ludziska kibice The Reds, witajce, zwraca się do Was ponad 40letni kibic
LFC (w sensie stażu oczywiście ?)
Ciekawe kto doradzi, mianowicie miałem ostatnio swojego człowieka w Londynie i poprosiłem go aby rozejrzał się za sportowymi gadżetami właśnie Liverpoolu. Usłyszałem że takowych brak ci mnie nieźle zdziwiło. Czy zna ktoś miejsca w tym mieście gdzie można zaopatrzyć się w np koszulki szaliki czapki etc. Z góry dziękuję.

Re: Gadżety

: 21 sie 2019, o 17:08
autor: Olaf
Pytanie czy to koniecznie musi być kupione w Londynie? Jest sporo alternatyw by nabyć produkty klubowe na licencji, począwszy od oficjalnego sklepu online https://store.liverpoolfc.com/?_ga=2.92 ... 1566399377 , czy rodzimy https://www.podstadionem.pl/sklep/liverpool.html , gdzie również spory wybór. Pozdrawiam

Re: Gadżety

: 22 sie 2019, o 09:46
autor: Kirkbyboy
Jeśli chodzi o Londona.... to każdy sportsDirect oraz inne sklepy że sprzętem sportowym (problem jest jedynie taki że królują tam marki związane z CFC Arsenalem WHU TOT etc)
Sklepu klubowego lfc tam brak.....
Ale wszystko można dostać dzisiaj na necie - jeśli nie jest to zbytnio duży problem to polecam jw oficjalna stronę lub kolega też może zakupić przez www z dostawą do Londka

Re: Gadżety

: 27 sie 2019, o 14:45
autor: chriss1967
Dzięki koledzy za odpowiedzi. Oczywiście ja to wszystko wiem co do linków etc. Tylko że tak jak napisalem, w pewnej chwili tych wakacji miałem w Londynie i tylko tam wysłannika, którego poprosiłem aby znalazł mi taki Store z tymi właśnie gadżetami no i dostałem odpowiedź że brak co mnie zdziwiło. Stało się jednak tak że wysłannik wrócił do Polski a ja zanim przeszedłem etapy rejestracji na stronie ( dluuuugie) to pytanie straciło na czasie. Pomimo to zapytalem z ciekawości aby potwierdzi lub nie ten fakt. Ja mam niestety tak że to co kupione na miejscu, w kraju dystrybucji (pewnie nie produkcji ) TO SMAKUJE MI LEPIEJ. No ale to była jednorazowa sytuacja i skorzystam zapewne z oficjalnych linków w takim przypadku. Więc dzięki za odp. I tylko LFC. ( ależ mi się w końcu marzy ten tytuł w PL) tyle lat czekania praktycznie jedno pokolenie. Co wy na to są wreszcie szanse? Skład przecież praktycznie niezmieniony, zgrany. Wierzymy do końca.