Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

grunwald

Re: Wszelakie pytania

Post autor: grunwald »

polik pisze: W sezonie 2010/2011 na spotkaniach fazy grupowej LE nigdy na Anfield nie zasiadło więcej kibiców niż 40 tys. :) Teraz może być podobnie.
nie ma się czemu specjalnie dziwić :).

właśnie, jak to jest z tymi biletami na LE? trzeba mieć kartę kibica itd?
Jurgen ufam Tobie.
swiader92

Post autor: swiader92 »

Gonzo pisze:Od jakiegoś czasu próbuje znaleźć taką bądź podobną koszulkę
http://assets.lfcimages.com/uploads/rushienets.jpg
Orientuje się ktoś czy jest jakakolwiek szansa na zdobycie takiej retro repliki ?
Na oficjalce coś podobnego możesz kupić:
http://store.liverpoolfc.tv/Double-Winn ... /pid-29558
Kanzen

Post autor: Kanzen »

Nie chcę zaśmiecać pozostałych tematów tym postem więc skierowałem go tutaj. Mam prośbę czy mógłby ktoś wysłać mi 2-3 sms w sobotę odnośnie meczu z WBA, gdyż będę w pacy. Chodzi mi tu głównie o wynik meczu w przerwie i po końcowym gwizdku i jeśli istniałaby możliwość to również sms z składem, gdyż ciekawi mnie jaką 11 Brendan desygnuję na ten mecz.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
vitto

Post autor: vitto »

jak jeszcze nie masz nikogo do "pomocy" to napisz na PW - pomogę
Q: You're trapped in a room with a tiger, a rattlesnake, and a Manchester United Fan.
You have a gun with two bullets.
What should you do?

A:
Shoot the United Fan..... Twice.
brian

Post autor: brian »

A ja z kolei mam inną prośbę związaną z sobotnim meczem. Jak tylko pojawi się link do pobrania całego meczu, wysłałby mi go ktoś na maila? Chciałbym obejrzeć spotkanie bez wcześniejszego poznania wyniku, a niestety wrócę dopiero w niedzielę lub później do domu. Jak ktoś chętny i nie zapomni - zapraszam na pw :wink:
Awatar użytkownika
Mateusz22

Post autor: Mateusz22 »

Dzięki za odpowiedzi ws. zainteresowania meczami LE, mam teraz ogromna determinacje do zdobycia ticketu, trzymajta kciuki :D
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - J.Carragher
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Zna ktoś adres serwisu, na którym można obejrzeć stare layouty stron? Kilka lat temu coś takiego istniało, teraz kompletnie nie wiem jak to wyszukać, a wzięło mnie na wspominki. ;)

POZDRO.

EDIT
Udało mi się znaleźć. Dla ciekawych - LFC.pl z końcówki 2005 roku: http://web.archive.org/web/200512171805 ... ww.lfc.pl/ Kto pamięta?
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Przemko

Post autor: Przemko »

Czy może ktoś polecic jakieś dobre buty? Chodzi mi o buty na cieplejszą porę roku (od wiosny do jesieni, w zimie chodzę w kamaszach).

W ostatnich latach kupowałem buty różnych znanych firm takich jak Adidas, Nike albo Puma, jednak wszystkie nie wytrzymały jednego pełnego sezonu, niektóre rozpadały się nawet po 2-3 miesiącach...

W tym roku postanowiłem nie wyrzucac tyle kasy w błoto, bo byłoby to samo, kupiłem więc w CCC jakieś buty za 90 zł z zamiarem kupienia kolejnych w tym samym sezonie jeśli te się rozpadną - niestety żeby mój pomysł wypalił musiałbym kupic z 10 par takich butów, bo te jeszcze szybciej się rozpadły...

Czy ktoś z Was trafił na jakieś fajne buty, które trzymałyby się przez 2 sezony?

Chodzę dużo, raczej głównie po twardej nawierzchni (asfalt, kostka brukowa), zdarza się, że czasami popada a ja sobie wtedy też wędruję, więc dobrze by było, żeby buty nie bały się kałuż.

Proszę o pomoc jeśli ktoś może coś polecic.
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Daniel pisze: POZDRO.

EDIT
Udało mi się znaleźć. Dla ciekawych - LFC.pl z końcówki 2005 roku: http://web.archive.org/web/200512171805 ... ww.lfc.pl/ Kto pamięta?
Kurcze wielka różnica! teraz dobrze widać jak na przestrzeni lat zmienia się LFC.pl :)
Ciekawe jak to będzie za kilka lat wyglądać...
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
kristoflfc

Post autor: kristoflfc »

Siema,ma może ktoś na zbyciu opaskę fundacji S G, czerwona adult?
grunwald

Post autor: grunwald »

kristoflfc pisze:Siema,ma może ktoś na zbyciu opaskę fundacji S G, czerwona adult?
priv
Jurgen ufam Tobie.
Awatar użytkownika
KamillLFC

Post autor: KamillLFC »

Przemko pisze:Czy może ktoś polecic jakieś dobre buty? Chodzi mi o buty na cieplejszą porę roku (od wiosny do jesieni, w zimie chodzę w kamaszach).

W ostatnich latach kupowałem buty różnych znanych firm takich jak Adidas, Nike albo Puma, jednak wszystkie nie wytrzymały jednego pełnego sezonu, niektóre rozpadały się nawet po 2-3 miesiącach...

W tym roku postanowiłem nie wyrzucac tyle kasy w błoto, bo byłoby to samo, kupiłem więc w CCC jakieś buty za 90 zł z zamiarem kupienia kolejnych w tym samym sezonie jeśli te się rozpadną - niestety żeby mój pomysł wypalił musiałbym kupic z 10 par takich butów, bo te jeszcze szybciej się rozpadły...

Czy ktoś z Was trafił na jakieś fajne buty, które trzymałyby się przez 2 sezony?

Chodzę dużo, raczej głównie po twardej nawierzchni (asfalt, kostka brukowa), zdarza się, że czasami popada a ja sobie wtedy też wędruję, więc dobrze by było, żeby buty nie bały się kałuż.

Proszę o pomoc jeśli ktoś może coś polecic.

mi w sumie drugi sezon trzymią te http://allegro.pl/nike-dunk-high-317982 ... 98513.html . choc wymieniłem na wiosne na nowszy model (inny kolor :D) to dalej w nich wyjde na dwor bo sie nie rozlatują .
KSG & GKS & LFC
KosaLFC

Post autor: KosaLFC »

gekeer

Post autor: gekeer »

Najprościej to z YT ;p
http://www.youtubetomp3.tv/
KosaLFC

Post autor: KosaLFC »