Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaiza

Post autor: Belaiza »

Angie pisze:Siema, mam pytani8e poniewaz wybieram sie na mecz Liverpool - Manchester we wrzeœniu i nie wiem gdzie i jak moge kupic bileciki. Nie wiem tez czy powinnam sobie wyrobic karte kibica. Moze jak ktos juz byl na meczu na Anfiled to niech mi pomoze i podzilei sie informacjami,ktore s¹ potrzebne zeby sie dostac na ten mecz.
z gory dziekuje
Zglos sie do Wieviora - On juz byl na Anfield jesienia zeszlego roku.
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Total-Hate

Post autor: Total-Hate »

Luisa - masz tu zdjecie zony i dziecka przy okazji :) bo widze ze nikt ci nie chce nic dac :P

Obrazek

wzamian za to chce mecz liverpool vs milan 2005 na VHS :P podac Ci adres? :]:P
hehehe no niech mi ktoœ to wyœle :((((((((((((((((((((((((((
Total-Hate

dobra... kto bedzie tak kochany i sprawi mi przyjemnoœc :( ?
chodzi mi o te videa tutaj co s¹ do œci¹gniecia.. niektore udaje mi sie œci¹gn¹c ale te na ktorych najbardziej mi zalezy s¹ niedostepne.. :(
niech ktoœ wrzuci na serwer albo wyœle mi przez GG lub tlena te oto videa:

Liverpool - Chelsea(2005-05-03)
Strzelec: Luis Garcia
Luis Garcia z bliskiej odlegloœci pakuje pilke do siatki

Portsmouth - Liverpool(2005-04-21)
Luis Garcia zdobywa gola pieknym strzalem glowš po centrze Johna Arne Riise.

Liverpool - Tottenham(2005-04-17)
Luis Garcia fantastycznie zwiodl obronce i genialnym strzalem z 16 metrow w samo okienko pokonal Robinsona.

Liverpool - Juventus(2005-04-05)
Po doœrodkowaniu Anthony'ego Le Talleca, Luis Garcia fantastycznym strzalem z 25 metrow pokonuje wloskiego bramkarza

Bayer - Liverpool
Skrot meczu na BayArena, ktory zakonczyl sie wynikiem 3-1 dla Liverpoolu. Dwie bramki zdobyl Luis Garcia, jednego gola strzelil Milan Baros, a honorowe trafienie dla gospodarzy bylo dzielem Jacka Krzynowka.

Liverpool - Everton
Liverpool po bramkach Stevena Gerrarda i Luisa Garcii wygral z lokalnym rywalem 2-1. Gola dla Niebieskich strzelil Cahill. Na filmiku mozna zobaczyc bramki, niewykorystane sytuacje, kontuzje czy tez czerwonš kartke Milana Barosa

Luis Garcia
Wspaniale zwody, dryblingi, zagrania i oczywiœcie bramki wspanialego Hiszpana - Luisa Garcii

prosze o wyslanie mi tego :( no zalezy mi bardzo :( wzamian za to ja tez moge komuœ przeslac troche video z Luisem albo jakies z Liverpoolem jeœli ktoœ bedzie zainteresowany wymian¹ niech sie do mnie odezwie :((( !!!!

!!BÂLÂLAAAAAAAAAAAGGAAAAAAAAAAMMMM!!
Liverpoollover

Post autor: Liverpoollover »

Total-Hate pisze:dobra... kto bedzie tak kochany i sprawi mi przyjemnoœc :( ?
chodzi mi o te videa tutaj co s¹ do œci¹gniecia.. niektore udaje mi sie œci¹gn¹c ale te na ktorych najbardziej mi zalezy s¹ niedostepne.. :(
niech ktoœ wrzuci na serwer albo wyœle mi przez GG lub tlena te oto videa:

Liverpool - Chelsea(2005-05-03)
Luis Garcia z bliskiej odlegloœci pakuje pilke do siatki

Portsmouth - Liverpool(2005-04-21)
Luis Garcia zdobywa gola pieknym strzalem glowš po centrze Johna Arne Riise.

Liverpool - Tottenham(2005-04-17)
Luis Garcia fantastycznie zwiodl obronce i genialnym strzalem z 16 metrow w samo okienko pokonal Robinsona.

Liverpool - Juventus(2005-04-05)
Po doœrodkowaniu Anthony'ego Le Talleca, Luis Garcia fantastycznym strzalem z 25 metrow pokonuje wloskiego bramkarza

Bayer - Liverpool
Skrot meczu na BayArena, ktory zakonczyl sie wynikiem 3-1 dla Liverpoolu. Dwie bramki zdobyl Luis Garcia, jednego gola strzelil Milan Baros, a honorowe trafienie dla gospodarzy bylo dzielem Jacka Krzynowka.

Liverpool - Everton
Liverpool po bramkach Stevena Gerrarda i Luisa Garcii wygral z lokalnym rywalem 2-1. Gola dla Niebieskich strzelil Cahill. Na filmiku mozna zobaczyc bramki, niewykorystane sytuacje, kontuzje czy tez czerwonš kartke Milana Barosa

Luis Garcia
Wspaniale zwody, dryblingi, zagrania i oczywiœcie bramki wspanialego Hiszpana - Luisa Garcii

prosze o wyslanie mi tego :( no zalezy mi bardzo :( wzamian za to ja tez moge komuœ przeslac troche video z Luisem albo jakies z Liverpoolem jeœli ktoœ bedzie zainteresowany wymian¹ niech sie do mnie odezwie :((( !!!!

!!BÂLÂLAAAAAAAAAAAGGAAAAAAAAAAMMMM!!
Kompilacja Luisa juz dziala, zapraszam do dzialu multimedia :) . Jeœli chodzi o bramki to juz wkrotce bedzie dalo sie je pobrac, tak myœle, ze te te o ktore prosisz bed¹ do œci¹gni¹cia juz dzisiaj, choc nic nie obiecuje
Everything is contained within the game of football, providing You are prepared to look for it. It is what it means to us - not anyone else - that matters." Paul Tomkins
Luisa

Post autor: Luisa »

fenk ju fenk ju fenk ju fenk ju :* :* :*
sk¹d je masz ? znacie moze ludzie jakieœ strony ze zdjeciami Luisa ? :oops:
Total-Hate

a wpisalam kiedyœ na google i mi coœ takiego znalazlo
co do stron z Luisem, zna ktoœ jak¹œ hiszpansk¹ strone o nim albo jak¹œ inn¹ zeby moznabylo sie wiecej dowiedziec niz z profilow o graczach :/ ?
tedix

Post autor: tedix »

Mam proœbe ;) czy ktos mogl by mi dac link z filmikiem jak Saviola zfaulowal jakiegos Meksykanczyka z polfinale pucharu Konfederacji??? dzieki :)pozdro
ewa

Post autor: ewa »

jesli ktos pamieta to
kto strzelil bramki w meczach:
1. portsmouth- liv z 20.04.05 zakonczonym 1-2
2. arsenal- liv z 8.05.05 zakonczonym 3-1
:?: :?: :?:
You'll Never Walk Alone
Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

ewa pisze:jesli ktos pamieta to
kto strzelil bramki w meczach:
1. portsmouth- liv z 20.04.05 zakonczonym 1-2
2. arsenal- liv z 8.05.05 zakonczonym 3-1
:?: :?: :?:
:arrow: Portsmouth - Liverpool 1:2 - Kamara / Morientes i Garcia
:arrow: Arsenal - Liverpool 3:1 Pires, Reyes, Fabregas / Gerrard

Pozdrawiam
ZAPI

Post autor: ZAPI »

a wiec tak : czy everton jest rozstawiony w 3 rundzie eliminacji LM z tego co wiem to nie ale sie wole upewnic i po drugie w meczu z TNS Carra byl kapitanem wszedl za niego Withbread kto po Carrze przejal opaske kapitanska? i jak wszedl Steven widac nie mial tej opaski(widac to przy bramkach bardzo dobrze) wiec jak ktos ma takie informacje to prosze o odpowiedz
Owen55
Kontakt:

Post autor: Owen55 »

Everton na pewno nie bedzie rozstawiony, a Carra opaske podarowal Hyypii...
Jest tylko jeden Owen - ten z Klęczan.
ZAPI

Dzieki Owen za odpowiedz teraz kolejne pytanie mam. Dzis Deportivo La Coruna gra w pucharze intertoto jak wiadomo w ich skladzie gra Andrade jezeli zagra w tym meczu i przejdzie do nas to juz bedzie spalony w LM i czy moze jak gral juz we wczesniejszych meczach intertoto to juz nie moze grac w LM?? jak tak to watpie ze Rafa go sprowadzi
licznerek

Post autor: licznerek »

Nie bedzie spalony.

A co do opasek na kostkach. Wiem co to jest. To jest zwykla taœma zawija j¹ sie i wtedy ochraniacze sie nie przesuwaj¹ - wiem bo sam j¹ kiedyœ uzywalem.
ZAPI

Nastepny mecz LFC gra dopiero 10 wrzesnia z Tottenhamem :/ ? I na kiedy zostaly przelozone mecze z Arsenalem i Charltonem?
licznerek

Post autor: licznerek »

Dlaczego na Mozilli nie wyswietlajš sie sygnaturki graficzne a na Operze trzeba czekac chyba z godziny zeby to sie stalo...?
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
ODPOWIEDZ