Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ebson

Re: Wszelakie pytania

Post autor: ebson »

Witam. Czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną aplikacje na telefon która nagrywa rozmowy telefoniczne i zapisuje jako plik mp3?

Awatar użytkownika
Robert1966

Post autor: Robert1966 »

ACR (Another Call Recorder) to bezpłatna aplikacja do nagrywania rozmów. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych rejestratorów rozmów.Jest ok.
Jeżeli nam zabraknie sił zostaną jeszcze morze i wiatr .. nadejdzie nasz .

Awatar użytkownika
michalfc8

Post autor: michalfc8 »

Piszę z pewnym zapytaniem. Czy ktoś znajduje się w takiej sytuacji że pracuje na własnej działalności pracując u kogoś i jednocześnie "po godzinach" pracując przy stolarce? Myślę nad takim wyjściem i zastanawiam się jak to zrobić.
-Czy potrzebuję jakieś pozwolenia na taką działalość przy drzewie m.in z ekologicznego punktu widzenia(środki chemiczne-farby czy też pył -też szkodliwy).
-Prace takie wykonywałbym w domu.
-Mam też kilka maszyn, lecz bez żadnych papierów ani nic takiego. Czy tak można?
Trzeba mieć jakieś większe pomieszczenie?
Jaki też powinienem wybrać kod PKD by wszystko grało. Z góry dzięki za pomoc
Obrazek

Awatar użytkownika
tomaszenkov

Post autor: tomaszenkov »

Witam. Mam takie pytanie niekoniecznie w tym dziale ale nie mogłem znaleźć innego. A mianowicie, zamierzam kupić PlayStation bądź Xboxa. Co jest lepsze? Co polecacie

NavyBlue

Post autor: NavyBlue »

tomaszenkov pisze:
15 cze 2020, o 13:54
Witam. Mam takie pytanie niekoniecznie w tym dziale ale nie mogłem znaleźć innego. A mianowicie, zamierzam kupić PlayStation bądź Xboxa. Co jest lepsze? Co polecacie
PS

alank0491
Kontakt:

Post autor: alank0491 »

Nie kupuj teraz 4 w grudniu wychodzi 5...

Redi

Post autor: Redi »

alank0491 pisze:
15 cze 2020, o 23:06
Nie kupuj w grudniu 5, za 3/4 lata wyjdzie PS6...

PS5 juz teraz zapowiadana jest jako konsola nie na kazda kieszen. Oczywiscie, ze beda wychodzic PS5 exclusives, ale ze wzgledu na potencjalna cene ide o zaklad, ze community PS4 bedzie aktywne jeszcze dlugo po premierze nowej wersji.

Dani_LFC

Post autor: Dani_LFC »

Witam,

Ma ktos internet z UPC i moze doradzic czy warto ? Ewentualnie jakis inny swiatlowod, orange itp ?

Ludwik

Post autor: Ludwik »

alank0491 pisze:
I co Ci po ps5 jeżeli wszystkie gry i tak będą robione pod PS4? Zapłacisz 2 razy więcej i zagrasz w te same gry. Do tego podobno będzie problem z dostępnością ps5.

Awatar użytkownika
michalfc8

Post autor: michalfc8 »

Ja mam PS4 i jestem bardzo zadowolny. Dwóch znajomych ma Xbox i teraz żałują bo nie ma się z kim grami wymieniać ;p i jest mniej pozycji na konsole Microsoftu. Plusem tej konsoli jest pad, albo tak mi się tylko wydaje. Ogólnie polecam konsole Sony :)
Obrazek

KJano10

Post autor: KJano10 »

Ludwik pisze:
16 cze 2020, o 12:22
alank0491 pisze:
I co Ci po ps5 jeżeli wszystkie gry i tak będą robione pod PS4? Zapłacisz 2 razy więcej i zagrasz w te same gry. Do tego podobno będzie problem z dostępnością ps5.
No tutaj dla uściślenia powiem że od grudnia będą startować exclusivy na PS5 (tytuł startowy to nowy SpiderMan, w przyszłym roku pewnie nowe Horizon) które nie będą dostępne na PS4. Natomiast gry niezależne będą jeszcze z rok, dwa wychodzić spokojnie na obie platformy. Sam popieram pomysł kupna konsoli właśnie po około 2 latach. Biblioteka gier będzie wystarczająco duża, niektóre produkcje zdążą mocno potanieć, deweloperzy doszlifują produkt i wyeliminują początkowe błędy itd.

grzyb

Post autor: grzyb »

Dani_LFC pisze:
16 cze 2020, o 07:39
Witam,

Ma ktos internet z UPC i moze doradzic czy warto ? Ewentualnie jakis inny swiatlowod, orange itp ?
Ja mam Orange. Sam internet spoko o ile chodzi. Zgłaszanie i rozwiązywanie problemów w tej firmie to dramat. Ostatnio się dowiedziałem że dostałem wadliwy sprzęt bo cytuję "innego nie mieli" i jak chce to mam sobie pojechać wymienić.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

adamne

Post autor: adamne »

Mam internet (i TV) z UPC od wielu lat, idealni nie są ale dają radę. Niezła infrastruktura, transfery całkiem zadowalające i jak grasz online to pingi też niezłe. Awarie się zdarzają ale są szybko usuwane, helpdesk osiągalny i potrafi pomóc. Ogólnie mogę polecić, w pracy mam Orange i z tych dwóch wybrałbym UPC.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

alank0491
Kontakt:

Post autor: alank0491 »

KJano10 pisze:
16 cze 2020, o 21:20
Ludwik pisze:
16 cze 2020, o 12:22
alank0491 pisze:
No tutaj dla uściślenia powiem że od grudnia będą startować exclusivy na PS5 (tytuł startowy to nowy SpiderMan, w przyszłym roku pewnie nowe Horizon) które nie będą dostępne na PS4. Natomiast gry niezależne będą jeszcze z rok, dwa wychodzić spokojnie na obie platformy. Sam popieram pomysł kupna konsoli właśnie po około 2 latach. Biblioteka gier będzie wystarczająco duża, niektóre produkcje zdążą mocno potanieć, deweloperzy doszlifują produkt i wyeliminują początkowe błędy itd.
Dokładnie o to mi chodziło, nie doprecyzowalem swojej odpowiedzi,sam też trochę poczekam az stanieje i będzie dostępny np nowy spider manz teraz ogrywam jedynke.

ODPOWIEDZ