Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

danio442
Kontakt:

Re: Wszelakie pytania

Post autor: danio442 »

PsychoDad pisze:Witam, jakiś czas temu zauważyłem, że na innych stadionach PL kibice śpiewają piosenki na melodię Allez allez czy Si senior. Orientuje się ktoś czy inni podłapali tę melodię od nas czy może to Liverpool ją podchwycił z innych stadionów? Chodzi mi tylko o ligę angielską.
Liverpool zgapił Allez od Napoli czy Porto,a reszta ligi od Nas.

stu94

Post autor: stu94 »

Witam czy orientuje się ktoś czy jeśli wykupie premium na weeb tv jest tam zwykle dostęp do polskich transmisji zarówno ligi angielskiej jak i ligi mistrzów?

KamilYNWA

Post autor: KamilYNWA »

Cały czas jest dostęp do wszystkich kanałów Canal+ wszystkie mecze ekstraklasy ligi angielskiej i wiele innych. Osobiście polecam

dannydt

Post autor: dannydt »

Nie wiem czy dobry temat.

W każdym razie jest ktoś z okolic Zakopanego? Będę tam w weekend i pytanie, gdzie można oglądnąć mecz o mistrza??
Obrazek

Robiąc byle co, stajesz się byle kim !

Awatar użytkownika
Korsarz96

Post autor: Korsarz96 »

Witam,
Mam mały problem, a mianowicie młody włożył małą plastikową kartę do napędu w konsoli xbox one. I moje pytanie czy jest szansa, że tą kartę uda się wyjąć i czy w dowolnym serwisie podejmą się tego? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Korsarz96 pisze:Witam,
Mam mały problem, a mianowicie młody włożył małą plastikową kartę do napędu w konsoli xbox one. I moje pytanie czy jest szansa, że tą kartę uda się wyjąć i czy w dowolnym serwisie podejmą się tego? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
Srubokret i jakies sczypce w reke i do roboty

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Mam problem. Może ktoś mi tutaj podpowie bardziej 'techniczny' ode mnie :)

Mam internet domowy Net Box z Playa. Wszystko było w porządku, z tymże obecnie na routerze nie działa mi WIFI i co za tym idzie na TV jest problem z odbiorem internetu.

Zawsze się te wszystkie zielone diody ładnie świeciły. A teraz tylko 3/5 jest aktywnych, a te 2.4G i 5G w ogóle nie trybią. Jedynie power, internet i UsiM.

Internet normalnie śmiga tylko nie wiem co się z tym WIFI stało. Wszystko kable nie było ruszane, wszystko jest normalnie podłączone.

Gdzie może być haczyk w tej krótkiej i skomplikowanej opowieści? :wink:
Obrazek

ZeroOsw

Post autor: ZeroOsw »

W pierwszej kolejności najlepiej przywrócić ustawienia fabryczne routera (możliwe, że coś się w nim zablokowało). Router powinien mieć przycisk do tego służący ("reset" lub coś podobnego) - prawdopodobnie będzie on gdzieś "schowany", do wciśnięcia (przytrzymaj kilkanaście sekund) długopisem lub czymś podobnie cienkim. :P
Router na chwilę się wyłączy i włączy ponownie, po czym będzie wymagał ponownej konfiguracji, czyli założenia nazwy sieci oraz hasła. W instrukcji powinna być ta procedura dokładniej opisana, często różni się szczegółami między poszczególnym sprzętem.
Zawsze możesz też zadzwonić do swojego operatora, w przypadku jeśli ten sprzęt jest bezpośrednio od Playa, powinien udzielić Ci szczegółowych informacji - choć pewno "przebijanie" się przez kolejne zastępy robotów na infolinii nie zaliczysz do przyjemnych. ;)

Edit: przy okazji takich działań, warto sprawdzić, czy producent nie udostępnił aktualizacji oprogramowania routera - często poprawiają jakość funkcjonowania całości.

Nicco

Post autor: Nicco »

Jestem obecnie związany umową z CANAL+. Zależy mi oczywiście na kanałach sportowych. Mam oprócz canal+sport itd., Polsat Sport premium, Eleven. Jak się łatwo domyśleć wszystko to ze względu na mecze ligowe oraz ligę mistrzów. Korzystam również z innych kanałów jednak najważniejsze są oczywiście te sportowe.

No i teraz moje pytanie. Aby mieć te wszystkie kanały muszę oczywiście nieźle zapłacić. Znacie jakieś lepsze wyjścia z tej sytuacji ? Z jakich platform wy korzystacie ?
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

Dani_LFC

Post autor: Dani_LFC »

Przymierzam się do otwarcia własnego sklepu internetowego. Obecnie przeszukuje różne opcje i mam pytanie- mile widziane opinie z praktycznego punktu widzenia:

- czy ktoś z was miał doświadczenia z gotowymi rozwiazaniami dotyczacymi wdrożeń (shoper, redcart itp) ?
- czy lepiej zwrocić się w kierunku dedykowanej oferty jakiejs konkretnej firmy (brak abonementu, większy koszt jednorazowy) ?

z góry dzięki za nakierowanie :)

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Własny sklep np presta jeśli nie robisz go sam to tak od 3000-5000 zł wzwyż.

Rozwiązania abonamentowe są tańsze ale bez szablonu. Zwykle na start jeszcze 1000-5000 w zależności od skomplikowania szablonu plus abonament co miesiąc.

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Panowie wiem że gdzieś to pytanie już byli ale nie mogę znaleźć. Idzie gdzieś dostać taki komin jaki ma Jurgen??
Obrazek

Ivan88
Bułgarski historyk
Kontakt:

Post autor: Ivan88 »

Witam.
Mam pytanko, a jestem w tym temacie zielony.
Czy tymczasowe blachy, po kupnie używanego samochodu, dostanę w ten sam dzień w urzędzie?
Reporter: "Rafa, would you rather win 2-0, or 4-2?"
Rafa: "4-0, for sure"

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Ivan88 pisze:Witam.
Mam pytanko, a jestem w tym temacie zielony.
Czy tymczasowe blachy, po kupnie używanego samochodu, dostanę w ten sam dzień w urzędzie?
Jeżeli nie ma żadnych tablic to dostaniesz po prostu tablice na stałe (a tylko dowód tymczasowy). Jeżeli ma blachy to nie dostaniesz (chyba) żadnych tylko po prostu przerejestrujesz.

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

Witam

Szukam jakiegoś kursu językowego(język angielski/francuski) online na który warto zainwestować pieniądze. Polecacie taki sposób nauki czy lepiej jednak zainwestować w lekcje face to face ? Korzystał ktoś z tego?
Obrazek

ODPOWIEDZ