Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Wszelakie pytania

Post autor: Django »

HappyBlancik pisze:Wrzucam na szybko zrobione zdjęcia, pozdrawiam i czekam na opinie. (Ps jeździe już tak z 3-4 miesiące, teraz mi się przypomniało).

http://pokazywarka.pl/oponka/
Opona KONIECZNIE do wymiany. Może być uszkodzony rant, o który opona zaczepiona jest o felgę. Przy większych przeciążeniach, np szybko pokonywanych zakrętach albo gwałtownych skrętach opona może jeb*ąć albo zejść z felgi.

Oczywiście nie muszę przypominać, że opony, tak jak wiele elementów samochodu, wymienia się parami? I nowe opony należy założyć na tylną oś (niezależnie czy jest to oś napędowa czy nie).

A'propos kosztów - jutro wchodzi w życie moje nowe ubezpieczenie, oprócz OC, NNW, Szyby wziąłem ubezpieczenie opon, na wypadek jakiegoś rozwalenia w trasie. Opony raczej ze średnio-wyższej półki (po 2 tys za komplet), więc jestem ciekaw, jak to się sprawdzi przy zgłoszeniu wulkanizacyjnej szkody ;)
Obrazek

lingo1

Post autor: lingo1 »

Django
Dlaczego na tylną oś?

Będę wykonywał napełnienie klimatyzacji, warto wziąć przy tym ozonowanie? Na coś szczególnie zwracać uwagę?
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2018, o 01:26 przez lingo1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

stu94

Post autor: stu94 »

Witam gdzie znajdę dostęp do konferencji Kloppa??

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

stu94 pisze:Witam gdzie znajdę dostęp do konferencji Kloppa??
https://www.youtube.com/watch?v=_MfBXmjvEqY

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

Hej, moze ktos wie, albo pomoże, ze znalezieniem informacji czy tv LG 55sj800v bedzie wspoloracowac z modelem pilota LG AN-MR18BA. Kupiłem taki pilot, bo pan powiedzial w sklepie ze bedzie dzialac . W domu mam problem ze sparowaniem . I zaczynam miec watpliwosci.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

stu94

Post autor: stu94 »

Witam zna ktoś stronę gdzie można oglądać jakieś bajki czy też seriale anglojęzyczne z angielskimi napisami? Z góry dziękuję

calcexe

Post autor: calcexe »

Netflix.

Awatar użytkownika
Danny07

Post autor: Danny07 »

Witam. Wynajalem z dziewczyną mieszkanie i poszukuję internetu godnego polecenia. Szukam internetu dobrego do grania online, oglądania filmów etc. Dodam, że szukam czegoś, co w razie wyprowadzi mógłbym zabrać ze sobą (załóżmy że będziemy mieszkać tutaj rok). Czy ktoś z Was korzysta z internetu Lte plusa bez limitu? Jeśli tak, to czy poleca tego operatora. Może korzystacie z czegoś innego i też polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

ZeroOsw

Post autor: ZeroOsw »

@Danny07

Jeśli chodzi o gry i filmy to warto pochylić się nad operatorem kablowym, jeśli jest dostępny w Twojej okolicy. Z reguły operator pozwala przenieść usługi ze sobą na nowy adres, jeśli oczywiście będziesz zmieniał miejsce zamieszkania w obrębie ich sieci. Podaj może miejscowość, postaram się coś podrzucić (sam pracuję w kablówce). ;) Odnośnie mobilnego to ja osobiście nie polecam, ale może ze względu na okolicę w jakiej mieszkam. Raz, że jesteś uzależniony od zasięgu, dwa, że takie łącze no nie jest stabilne. Gry online = kabel, ale to oczywiście moje zdanie. ;)

Dani_LFC

Post autor: Dani_LFC »

Cześć,
czy ktoś z Was posługuje się programami typu AutoCad ? potrzebuję przerysować prosty projekt do własnego użytku- więcej informacji podam priv :)

Soso

Post autor: Soso »

Dani_LFC pisze:Cześć,
czy ktoś z Was posługuje się programami typu AutoCad ? potrzebuję przerysować prosty projekt do własnego użytku- więcej informacji podam priv :)
Cześć, napisz co potrzebujesz, może będę w stanie pomóc :)

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

masterkik

Post autor: masterkik »

Dani_LFC pisze:Cześć,

Jak Soso nie pomoże to może mi się uda.

k11

Post autor: k11 »

Widziało się i to i owo w Autocadzie. Jak coś to słucham

Nicco

Post autor: Nicco »

Mam problem dotyczący telefonu stacjonarnego. Umowę podpisaną mam z Netią. Problem polega na tym, że już po raz trzeci w ciagu kilku miesięcy, samochód ciężarowy zerwał kabel, pomiędzy masztem a moim domem. Na naprawę czekam znowu już trzeci tydzień.
Czy ktoś może miał podobny problem lub jest obeznany w temacie, czy nie przysługuje mi jakies zadośćuczynienie lub domaganie się aby ten kabel był powieszony wyżej. Kiedy o to proszę, pracownicy firm tłumaczą że ptorzebny jest wyższy maszt. Sam se go mam postawić ? :? :lol:
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Nicco pisze:Mam problem dotyczący telefonu stacjonarnego. Umowę podpisaną mam z Netią. Problem polega na tym, że już po raz trzeci w ciagu kilku miesięcy, samochód ciężarowy zerwał kabel, pomiędzy masztem a moim domem. Na naprawę czekam znowu już trzeci tydzień.
Czy ktoś może miał podobny problem lub jest obeznany w temacie, czy nie przysługuje mi jakies zadośćuczynienie lub domaganie się aby ten kabel był powieszony wyżej. Kiedy o to proszę, pracownicy firm tłumaczą że ptorzebny jest wyższy maszt. Sam se go mam postawić ? :? :lol:
Zgłoś do UKE. W trymiga zabiorą się za robotę.

ODPOWIEDZ