Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

a ja mam pytanie kidy dokladnie konczy sie okno transferowe?
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Dokladnie za 23 godziny i 45 minut
Obrazek
Redbull

Post autor: Redbull »

Mam problem :D Gdy odtwarzam film DVD lub VCD nie mam glosu. Krotsze filmiki typu bramki idt dzialaj¹ bezproblemowo i jest glos. Mam full kodekow zainstalowanych na kompie. Moze ktoœ wie jak rozwi¹zac ten problem albo jaki moze specjalny kodek jest potrzebny.
Obrazek
"GdybyÂśmy sprowadzili do druÂżyny KakĂŞ lub Ronaldinho w miejsce Gerrarda, druÂżyna byÂłaby sÂłabsza." - Jamie Carragher
http://rapidshare.com/files/32921466/BD1.mdb.html
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

Redbull pisze:Mam problem :D Gdy odtwarzam film DVD lub VCD nie mam glosu. Krotsze filmiki typu bramki idt dzialaj¹ bezproblemowo i jest glos. Mam full kodekow zainstalowanych na kompie. Moze ktoœ wie jak rozwi¹zac ten problem albo jaki moze specjalny kodek jest potrzebny.
Moja rada: odinstalowac wszystkie playery i kodeki. Zrestartowac kompa. Zainstalowac -po kolei- K-Lite CodekPack 2.50 (trudno go œci¹gn¹c-ale jak chcesz to ci wyœle), RealAlternative 1.38 (chyba ta wersja jest najnowsza) a nastepnie subEdit (ktory rowniez zawiera kodeki). Zrestartowac kompa. Po tej operacj na kompie chodz¹ wszystkie filmy, we wszystkich formatach.
Redbull

Post autor: Redbull »

Dzieki Maytman za rady ale jakoœ se dalem rade :D Mialem Ace MegaPack 6 i Sub Edit Player a glos dalej nie dzialal. Ale od paru minut mi dziala :D Zrestartowalem kompa i coœ zadzialalo (zupelnie przypadkiem mi sie zrestartowal) :D
Obrazek
"GdybyÂśmy sprowadzili do druÂżyny KakĂŞ lub Ronaldinho w miejsce Gerrarda, druÂżyna byÂłaby sÂłabsza." - Jamie Carragher
http://rapidshare.com/files/32921466/BD1.mdb.html
Mona
Biochemiczny

Post autor: Mona »

Pozwolicie, ze odœwieze ten temat :)
Otoz latem w serwisie pojawila sie kompilacja o Robbie'm Fowlerze. Uwzam, ze byla absolutnie fanatstyczna, zreszta jak i sam pilkarz :) , ale poniewaz mialam problemy z kompem zostala usunieta. No i mam prosbe, chcialabym ja sciagnac, ale niestety tamten link juz nie dziala... czy moznaby ja gdzies zamiescic?
Obrazek
Dynia

Post autor: Dynia »

Ja mam pytanie czy mogliœcie by zrobic kompilacje o wspanialym pilkarzu liverpoolu wlaœciwie bylym pilkarzem michaelem owenem prosze was :lol:
platon

Post autor: platon »

Mam pytanie.

Czy ktos z odwiedzajacych ten serwis ma moze pecetowa wersje final fantasy 7? Chodzi mi o piracka wersje ktora moglby sie podzielic oczywiscie zaplace za plyty, przesylke itp. Bardzo prosze. Nie jestem az tak zdeterminowany zeby kupowac oryginal ktory notabene ciezko dostac nawet na allegro, a poza tym osiaga dosyc wysokie ceny jak na 8-letnia gre.

Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Mamala siebanna
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

:arrow: Kiedy gramy z Arsenalem na Anfield :?:

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Zdaje sie, ze to jeszcze nie ustalone
Obrazek
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Obyœmy szybko z nimi grali bo s¹ w katastrofalnej formie jak na ten klub...
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Mam pytania:

1. Czy Rafa Benitez jest niedojebany :?:

2. Czy w przedszkolu inne dzieci przywišzylaly go do kaloryferu :?:
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

AirCanada pisze:Mam pytania:

W obywdu przypadkach odpowiedŸ brzmi TAK :wink: A pewnie jeszcze mial wiele innych przykroœci.

Pozdrawiam
You'll never walk alone
korek303

Post autor: korek303 »

AirCanada pisze:Mam pytania:

Bardzo w¹tpie Airku czy ktoœ jest w stanie odpowiedziec na nurtuj¹ce Ciebie pytanie :lol: moze Krzysiek :?: ,dorzucilbym jeszcze kilka,lecz bylyby niecenzuralne :?
Pozdro!
ps.widze,ze Krzysiek, juz wyrazil swoje zdanie :lol:
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
dede
Kontakt:

Post autor: dede »

Rafa benitez to majstersztyk strategii i taktyczny ewenement. Jego wszelakie dzialania jako manager liverpoolu wynikaja z jego niesamowitego intelektu i godzin spedzonych na analizach kombinacji strategiczno-wydajnosciowych opierajacych sie na obliczeniach okolokosmicznych. Pilkarze wystepujacy w naszym zespole nie sa wybierani na mecz z powodu ich umiejetnosci/dyspozycji ale z ich energii wewnetrznej ktora Rafa studiuje bardzo skrupulatnie w oparciu o swoj tak zwany system 451> Ten system daju mu nieobliczone pole mozliwosci a tym samym nie obniza wydajnosci zespolu jako ogniwo pierwiastkowe - w ktorym liczba rotacji w skladzie przeklada sie na efektywnosc jednostki w formie rywalizacji nacjonalizmowej.

PAMIETAJ :!:

Nie krytkuj - jezeli nie rozumiesz o co chodzi :x :x :x :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ